Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Dječaci A - 2004. godište

A.N.T.E.
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2008.
Poruka: 450
30. svibnja 2017. u 13:30

POREDAK:

1. RK PPD Zagreb
2. RK Maksimir Pastela
3. RK Valpovka
4. RK Trsat
5. RK Rugvica
6. RK Solin
7. RK Bjelovar
8. MRK Dugo Selo
9. RK Koprivnica Hangar 18
10. RK Poreč
11. RK Osijek
12. RK Čakovec
13. RK Arbanasi
14. RK Nexe
15. RK Buje 53
16. RK Feniks
17. RK Metković ŠR
18. RK Ribola Kaštela
19. RK Gospić
20. GRK Varaždin 1930

NAJBOLJI POJEDINCI TURNIRA:

Lijevo krilo: Lovro Randić (RK Trsat)

Lijevi vanjski: Ivan Čulo (RK Maksimir Pastela)

Srednji vanjski: Nikola Ivanković (RK Rugvica)

Desni vanjski: Vedran Delić (RK Bjelovar)

Desno krilo: Luka Vukelić (RK Valpovka)

Kružni napadač: Sven Majdak (RK Maksimir Pastela)

Vratar: Antonio Kranjčević (RK PPD Zagreb)

Najbolji obrambeni igrač: David Sorgho (RK Valpovka)

Najbolji strijelac: Nikola Ivanković (69 golova, RK Rugvica)

Najkorisniji igrač i najbolji igrač turnira:  Tin Baković (RK PPD Zagreb)

Najbolji trener: Branimir Kutnjak (RK PPD Zagreb)

markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 14.062
18. rujna 2017. u 09:20
Tijekom vikenda se održavao turnir za 2004. godište "Sesvete kup" na kojem je sudjelovalo 12 ekipa, a ovo je konačan poredak:

1. RK Rugvica
2. MRK Sesvete
3. MRK Dugo Selo
4. MRK Ivanić
5. RK Maksimir Pastela
6. RŠ Karlovac
7. RK Sisak
8. RK Bjelovar
9. RK Polet
10. RK ZG Dubrava
11. RK Dubrava
12. MRK Sesvete 2

Najbolji vratar: Zvonimir Hrka (RK Rugvica)
Najbolji strijelac: Luka Stanić (MRK Sesvete)
Najbolji igrač: Nikola Ivanković (RK Rugvica)

Rezultati: http://www.mrk-sesvete.hr/sesvete-kup-2017-raspored-i-rezultati/
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
29. rujna 2017. u 07:38
Memorijalni turnir "Zlatko Ivić Čiva"
30.09. i 01.10. 2017. god.
3. dvorane,30 ekipa 2004./2005.

RK VALPOVKA (VALPOVO)

RK FENIKS (OSIJEK)

RK OSIJEK (OSIJEK)

RK CESTORAD (IVANKOVO)

RK RUDAR (RUDE)

RK RUGVICA (RUGVICA)

RK NEXE (NAŠICE)

RK POLET (BRCKOVLJANI)

RK ZG DUBRAVA (ZAGREB)

RK POŽEGA (POŽEGA)

RK BJELOVAR (BJELOVAR)

MRK ČAKOVEC (ČAKOVEC)

HRK BOROVO (BOROVO NASELJE)

RK KOPRIVNICA H - 18 (KOPRIVNICA)

RK IVAN (MIKANOVCI)

RK VARAŽDIN (VARAŽDIN)

RK METKOVIĆ 1963 (METKOVIĆ)

RK ADRIATIC (ŠIBENIK)

RK SISAK (SISAK)

RK ĐAKOVO (ĐAKOVO)

RK ARBANASI (ZADAR)

RK ZADAR 2013 (ZADAR)

RK KOZARA MP (KOZARSKA DUBICA ) BIH

RK LOKOMOTIVA (BRČKO)  BIH

HRK IZVIĐAČ CO (LJUBUŠKI) BIH

DRŠ A.MIHALJA (SLOVENJ GRADEC ) SLO

DRŠ A.MIHALJA 2 (SLOVENJ GRADEC ) SLO

PSN ZRT PECS (PEČUH ) MAĐ

HC METALURG (SKOPJE ) MAK

HC METALURG 2 (SKOPJE ) MAK

[uredio valpovo100 - 29. rujna 2017. u 09:00]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
05. listopada 2017. u 12:33
Završni poredak ekipa na 5.Memorijalnom turniru "Zlatko Ivić Čiva" 

  1. 1. Rukometni klub Valpovka Valpovo
  2. 2. Rukometni klub Bjelovar
  3. 3. Rukometni klub Rudar Rude 
  4. 4. Rukometni klub Sisak
  5. 5. Rukometni klub Rugvica
  6. 6. Rukometni klub Feniks Osijek
  7. 7. Rukometni klub Varaždin
  8. 8. Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 /04.
  9. 9. Muški rukometni klub Čakovec
  10. 10. Rukometni klub Koprivnica Hangar 18
  11. 11. HC Metalurg Skopje 1
  12. 12. Rukometni klub Kozara Mlijekoprodukt Kozarska Dubica
  13. 13. Rukometni klub Izviđač Ljubuški
  14. 14. Rukometni klub Arbanasi Zadar
  15. 15. Rukometni klub Đakovo
  16. 16. Rukometni klub Polet Dugo Selo
  17. 17. Rukometni klub ZG Dubrava
  18. 18. Rukometni klub Metković 1963
  19. 19. Hrvatski Rukometni klub Borovo Vukovar
  20. 20. Rukometni klub Lokomotiva Brčko
  21. 21. Rukometni klub Ivan Mikanovci
  22. 22. Rokometni klub Slovenj Gradec 2011 /05.
  23. 23. Rukometni klub Nexe Našice
  24. 24. Rukometni klub Osijek
  25. 25. Rukometni klub Zadar 2013
  26. 26. Rukometni klub Cestorad Ivankovo
  27. 27. Rukometni klub Adriatic Šibenik
  28. 28. PSN ZRT Pecs
  29. 29. HC Metalurg Skopje 2
  30. 30. Rukometni klub Požega


Najbolja sedmorka turnira:

Pivot: Fran Suban / RK Rudar

Desno krilo: Adrian Ćosić / RK Rudar

Lijevo krilo: Mihovil Kozić / RK Bjelovar

Lijevi vanjski: Roko Grbeša / RK Sisak

Srednji vanjski: Matija Bajer / RK Valpovka

Desni vanjski: Vedran Delić / RK Bjelovar

Vratar: Frano Kuna / RK Valpovka

 

Najbolji igrač: Karlo Kolar / RK Valpovka

Najbolji strijelac: Ante Kuna / RK Valpovka

Najbolji vratarFrano Kuna / RK Valpovka

[uredio valpovo100 - 05. listopada 2017. u 12:54]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
MC
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.11.2017.
Poruka: 1
07. studenog 2017. u 15:42
Tablica nakon 7 kola 1 HRLDA Srediste

   Ekipa Bodovi BrojUtakmica
1 Maksimir Pastela 14 7
2 PPD Zagreb 12 7
3 Dugo Selo 10 7
4 Rugvica 10 7
5 Dubrava 9 7
6 Sisak 9 7
7 Ivanić 8 7
8 Rudar 8 7
9 ZG Dubrava 6 7
10 Moslavina 6 7
11 Sesvete 4 7
12 RŠ Karlovac 2 7
13 Ogulin 0 7
14 Polet 0 7
[uredio MC - 07. studenog 2017. u 15:43]
Tomis
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.08.2016.
Poruka: 76
19. travnja 2018. u 18:12
Jel se zna kada i gdje je završnica?
I jel se već znaju sudionici?
EvoMeTuSam
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2013.
Poruka: 165
19. travnja 2018. u 22:58
24.-27.5. Umag, 20 momčadi...tako je bar bilo do sad (5 regija - 4 momčadi iz svake regije)
Tomis
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.08.2016.
Poruka: 76
25. travnja 2018. u 09:24
Sa zapada su se plasirali: Trsat, Umag, Gospić i Poreč.
krokodilkaca
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.02.2018.
Poruka: 1.286
25. travnja 2018. u 14:04
http://www.balkan-handball.com/evropa/mladje-kategorije-rk-ppd-zagreb-osvojile-peti-turnir-rukomet-u-srcu-u-tri-grada/
balanc
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2017.
Poruka: 12
26. travnja 2018. u 16:47
Sa Juga : Solin i Split se plasirali
sljedeču dvojicu čekamo poslje zadnjeg kola
moguči kandidati : ŠR Metković , Trogir , Kaštela
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
27. travnja 2018. u 11:36
Sa istoka dolaze sigurno Valpovka i Nexe
Za preostala dva mjesta bore se Osijek,
Feniks i Nova Gradiška.
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
balanc
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2017.
Poruka: 12
07. svibnja 2018. u 19:39
Regija Jug  

Poslje zadnjeg kola konačni poredak , na završnicu ove godine idu ekipe : 
1. Solin
2. Split
3. ŠR Metković
4. Trogir
 
                                                          SRETNO    
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
08. svibnja 2018. u 12:15
Regija istok :

1. RK Valpovka
2. RK Nexe
3. RK Nova Gradiška
4. RK Feniks
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
no excuses
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.04.2018.
Poruka: 37
08. svibnja 2018. u 12:22
Regija Središte

1. RK Maksimir Pastela
2. RK Rugvica
3. RK Rudar
4. RK Sisak
A.N.T.E.
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2008.
Poruka: 450
08. svibnja 2018. u 14:39
SJEVER: RK Bjelovar, MRK Čakovec, RK Varaždin, RK Koprivnica - Hangar 18