Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

2. SNL - 13. kolo (subota 12.01.2019.)

1
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 20.870
08. siječnja 2019. u 08:43

ATLETICO MADRID - OLIMPIJA
TNS - CRVENA ZVEZDA
NAPOLI - MLADOST ŽDRALOVI
SPARTAK MOSKVA - B. M'GLADBACH
Slikovni rezultat za ENGLAND flag HUDDERSFIELD - MILLWALL
HAJDUK - PHILADELPHIA UNION
SERVETTE - JUVENTUS
CLUB BRUGGE - VARAŽDIN

 

PONUDA (143)

 

Belgija 2:

   
  12.01. 20:00 KSV Roeselare Beerschot Wilrijk  
  13.01. 16:00 St. Gilloise KV Mechelen  
  13.01. 20:00 Leuven Tubize  

 

Cipar 1:

 
  12.01. 16:00 Paphos Nea Salamis  
  12.01. 17:00 Paralimni Doxa  

 

Engleska 1:

 
  12.01. 13:30 West Ham Arsenal  
  12.01. 16:00 Burnley Fulham  
  12.01. 16:00 Cardiff Huddersfield  
  12.01. 16:00 Crystal Palace Watford  
  13.01. 15:15 Everton Bournemouth  
  13.01. 17:30 Tottenham Manchester Utd  

 

Engleska 2:

   
  12.01. 16:00 Birmingham Middlesbrough  
  12.01. 16:00 Brentford Stoke  
  12.01. 16:00 Bristol City Bolton  
  12.01. 16:00 Hull Sheffield Wdn  
  12.01. 16:00 Ipswich Rotherham  
  12.01. 16:00 Preston Swansea  
  12.01. 16:00 Reading Nottingham  
  12.01. 16:00 Sheffield Utd QPR  
  12.01. 16:00 WBA Norwich  
  12.01. 16:00 Wigan Aston Villa  
  12.01. 18:30 Millwall Blackburn  

 

Engleska 3:

 
  12.01. 16:00 Accrington Bristol Rovers  
  12.01. 16:00 Barnsley Bradford City  
  12.01. 16:00 Burton Gillingham  
  12.01. 16:00 Coventry AFC Wimbledon  
  12.01. 16:00 Fleetwood Oxford Utd  
  12.01. 16:00 Peterborough Rochdale  
  12.01. 16:00 Portsmouth Blackpool  
  12.01. 16:00 Shrewsbury Charlton  
  12.01. 16:00 Southend Plymouth  
  12.01. 16:00 Sunderland Luton  
  12.01. 16:00 Walsall Scunthorpe  
  12.01. 16:00 Wycombe Doncaster  

 

Engleska 4:

 
  12.01. 16:00 Bury MK Dons  
  12.01. 16:00 Cheltenham Tranmere  
  12.01. 16:00 Crewe Newport
 
  12.01. 16:00 Exeter Morecambe  
  12.01. 16:00 Grimsby Macclesfield  
  12.01. 16:00 Mansfield Yeovil  
  12.01. 16:00 Northampton Carlisle  
  12.01. 16:00 Notts County Cambridge Utd  
  12.01. 16:00 Oldham Forest Green  
  12.01. 16:00 Port Vale Colchester  
  12.01. 16:00 Stevenage Crawley  
  12.01. 16:00 Swindon Lincoln  

 

Francuska 1:

   
  12.01. 17:00 Amiens PSG  
  12.01. 20:00 Caen Lille  
  12.01. 20:00 Dijon Montpellier  
  12.01. 20:00 Guingamp St Etienne  
  12.01. 20:00 Nice Bordeaux  
  12.01. 20:00 Nimes Angers  
  13.01. 15:00 Nantes Rennes  
  13.01. 17:00 Toulouse Strasbourg  
  13.01. 21:00 Marseille Monaco  

 

Grčka 1:

 
  13.01. 17:00 Lamia Smyrnis  
  13.01. 17:00 OFI Kreta Atromitos  
  13.01. 17:00 Panetolikos Panathinaikos  
  13.01. 17:00 Panionios Asteras
 
  13.01. 17:00 Xanthi FC Aris  

 

Izrael 1:

 
  12.01. 15:00 Maccabi Netanya Moadon Sport Ashdod  
  12.01. 17:00 Hapoel Raanana Bnei Yehuda  
  12.01. 17:15 Hapoel Haifa Maccabi Petah Tikva  
  12.01. 19:15 Hapoel Hadera Bnei Sakhnin  
  12.01. 19:30 Hapoel Beer Sheva Maccabi Haifa  
  13.01. 19:30 Beitar Jerusalem Liryat Shmona  

 

Malta 1:

   
  12.01. 14:00 Pieta Hotspurs Hibernians  
  12.01. 16:15 Gzira Tarxien  
  13.01. 14:00 Balzan Birkirkara  
  13.01. 14:00 St. Andrews Mosta  
  13.01. 16:00 Senglea Athletics Qormi  
  13.01. 16:00 Valletta Sliema  

 

Nizozemska 2:

 
  13.01. 14:30 Almere City Volendam  
  13.01. 14:30 Cambuur Sparta Rotterdam  
  13.01. 14:30 Dordrecht Den Bosch  
  13.01. 14:30 Eindhoven FC Nijmegen  
  13.01. 14:30 Jong Ajax Jong PSV  
  13.01. 14:30 Jong Utrecht Jong AZ  
  13.01. 14:30 Maastricht Twente  
  13.01. 14:30 Oss Waalwijk  
  13.01. 14:30 Roda G.A. Eagles  
  13.01. 14:30 Telstar Helmond  

 

Portugal 1:

   
  12.01. 16:30 Sporting Porto  
  12.01. 21:30 Boavista Maritimo  
  13.01. 16:00 Nacional Belenenses  
  13.01. 18:30 Chaves Tondela  
  13.01. 21:00 Rio Ave Setubal  

 

Portugal 2:

 
  12.01. 16:00 Leixoes Penafiel  
  13.01. 12:15 Benfica "B" Braga "B"  
  13.01. 12:15 Cova da Piedade Ferreira  
  13.01. 16:00 Academico Viseu Farense  
  13.01. 16:00 Porto "B" Guimaraes "B"  
  13.01. 16:00 Mafra Covilha  
  13.01. 18:00 Academica Varzim  
  13.01. 18:00 Arouca Oliveirense  

 

Sjeverna Irska 1:

   
  12.01. 16:00 Ballymena Dungannon  
  12.01. 16:00 Cliftonville Ards  
  12.01. 16:00 Coleraine Glenavon  
  12.01. 16:00 Institute Glentoran  
  12.01. 16:00 Linfield Warrenpoint  

 

Škotska 2:

 
  12.01. 16:00 Alloa Morton  
  12.01. 16:00 Dundee Utd Dunfermline  
  12.01. 16:00 Inverness Ayr  
  12.01. 16:00 Partick Thistle Falkirk  
  12.01. 16:00 Queen of South Ross County  

 

Škotska 3:

 
  12.01. 16:00 Airdrieonians Raith  
  12.01. 16:00 Brechin Dumbarton  
  12.01. 16:00 Forfar Athletic Stranraer  
  12.01. 16:00 Montrose East Fife  
  12.01. 16:00 Stenhousemuir Arbroath  

 

Škotska 4:

 
  12.01. 16:00 Albion Rovers Peterhead  
  12.01. 16:00 Berwick Clyde  
  12.01. 16:00 Elgin City Cowdenbeath  
  12.01. 16:00 Queen's Park Edinburgh City  
  12.01. 16:00 Stirling Annan  

 

Španjolska 1:

         
  12.01. 13:00 Leganes Huesca  
  12.01. 18:30 Girona Alaves  
  12.01. 20:45 Villarreal Getafe  
  13.01. 16:15 Athletic Bilbao Sevilla  
  13.01. 20:45 Betis Real Madrid  

 

Španjolska 2:

   
  12.01. 16:00 Albacete Gijon  
  12.01. 18:00 Las Palmas Osasuna  
  12.01. 18:00 Reus Deportiu Numancia  
  12.01. 20:30 Mallorca Dep. La Coruna  
  12.01. 20:30 Real Oviedo Tenerife  
  13.01. 12:00 Cordoba Rayo Majadahonda  
  13.01. 16:00 Alcorcon Almeria  
  13.01. 18:00 Lugo Extremadura
 
  13.01. 18:00 Zaragoza Malaga  
  13.01. 20:00 Elche Gimnastic  

 

Wales 1:

 
  12.01. 20:30 Bala Town
Caernarfon  
  12.01. 20:30 Barry Aberystwyth  
  12.01. 20:30 Carmarthen Town Connahs Quay  
  12.01. 20:30 Llandudno Cardiff Metropolitan  
  12.01. 20:30 Newtown Druids  
  12.01. 20:30 TNS Llanelli  

 

Wales 2:

   
  12.01. 15:00 Ammanford Goytre AFC  
  12.01. 15:00 Cwmamman Utd Taffs Well  
  12.01. 15:00 Cwmbran Celtic Llantwit Major  
  12.01. 15:00 Penybont Afan Lido  
  12.01. 15:00 Pontypridd Port Talbot  
  12.01. 15:00 Undy Ton Pentre  
  12.01. 15:30 Haverfordwest Cambrian & Clydach  

 



Dozvoljeno je koristiti maksimalno 3 para iz iste lige.


Rok za postavljanje prognoze 12.01.2019. u 12:00h

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
zeljko204
Mali dioničar
Pristupio: 27.04.2006.
Poruka: 5.243
08. siječnja 2019. u 12:46

JUVENTUS

Tottenham - Manchester Utd. 2-1 1-2

Everton - Bournemouth 2-0 2-1

Leganes - Huesca 2-1 1-2

Athletic Bilbao - Sevilla 2-1 1-2

Villarreal - Getafe 2-1 1-2

West Ham - Arsenal 1-2 0-2

rezerve:

12.01. 20:00 Nice Bordeaux 1-1 2-2  
  12.01. 20:00 Nimes Angers 1-1 2-2  
  13.01. 15:00 Nantes Rennes 1-1 2-2
Money Never $l€€p$
Veni vidi vici
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 1.354
10. siječnja 2019. u 17:54

TNS

 

Amiens - PSG 0:4, 0:5 Draper

Guingamp - St.Etienne 0:1, 0:2 Draper

Caen - Lille 0:1, 0:2 Draper

Lamia - Smyrnis 0:0, 1:1 Edwards

Panionios - Asteras 1:0, 2:0 Edwards

Xanti - Aris 1:0, 2:0 Mullan

Betis - Real Madrid 0:3, 0:4 Ebbe

TNS - Llanelli 1:0, 2:0 Brobbel

steva cenejac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 1.414
10. siječnja 2019. u 19:43
Olimpija        
12.01. 13:00 Leganes Huesca 1-0, 2-0 Boakye
12.01. 16:00 Burnley Fulham 1-0, 2-0 Štiglec
12.01. 16:00 Cardiff Huddersfield 1-0, 2-0 Savić
12.01. 20:00 Nice Bordeaux 1-0, 2-1 Vombergar
12.01. 20:00 Nimes Angers 1-0, 2-0 Lupeta
13.01. 16:15 Athletic Bilbao Sevilla 0-1, 1-2 Boateng
         
12.01. 16:00 Birmingham Middlesbrough 1-0, 2-1 Kapun
12.01. 16:00 Albacete Gijon 1-0, 2-0 Gorenc
13.01. 12:00 Cordoba Rayo Majadahonda 1-0, 2-0 Štiglec
[uredio steva cenejac - 10. siječnja 2019. u 19:43]
Gastarbeiter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.08.2015.
Poruka: 1.230
11. siječnja 2019. u 10:18

Borussia Mönchengladbach

 

Brentford - Stoke 0:1, 0:2 Plea

Millwall - Blackburn 0:1, 0:2 Plea

Nimes - Angers 1:0, 2:0 Plea

Guingamp - St.Etienne 0:1, 0:2 Raffael

OFI - Atromitos 1:0, 2:0 Raffael

Panetolikos - Panathinaikos 0:1, 0:2 T.Hazard

 

 

 

[uredio Gastarbeiter - 11. siječnja 2019. u 10:19]
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 20.870
11. siječnja 2019. u 10:37

CLUB BRUGGE

 

1. West Ham - Arsenal 0:1, 0:2

2. Amiens - PSG 0:4, 0:5

3. Marseille - Monaco 2:0, 3:0

4. Villarreal - Getafe 1:0, 1:1

5. Betis - Real Madrid 0:2, 1:2

6. Nice - Bordeaux 0:0, 1:1

7. Tottenham - Manchester Utd 2:1, 1:2

8. Athletic Bilbao - Sevilla 1:1, 2:1

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.038
11. siječnja 2019. u 11:25

HAJDUK - PHILADELPHIA UNION

12.01.2019. 16:00 WBA - Norwich 2:1 1:2
12.01.2019. 16:00 Reading - Nothigham 0:2 1:3
12.01.2019. 16:00 Coleraine - Glenavon 0:2 0:3
12.01.2019. 16:00 Linfield - Warrenpoint 3:0 2:2
12.01.2019. 17:00 Paralimni - Doxa 0:1 1:2
12.01.2019. 17:15 Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva  2:0 1:1
12.01.2019. 20:30 Real Oviedo - Tenerife 2:0 1:0
12.01.2019. 20:30 Barry - Aberstwyth 2:0 3:0
- - - - - - - - - - - - - --- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  -  -- - -- -
12.01.2019. 16:00 Preston - Swansea 1:1 1:3
13.01.2019. 14:00 Balzan - Birkikara 1:2 0:2

 

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 12.504
11. siječnja 2019. u 11:28

MLADOST ŽDRALOVI

 

Everton - Bournemouth 1:0, 2:0

Marseille - Monaco 1:0, 2:0

Cliftonville - Ards 2:0, 3:0

Barry - Aberystwyth 1:0, 2:0

Real Betis - Real Madrid 0:1, 0:2

TNS - Llanelli 2:0, 3:0

 

#Elche - Gimnastic 1:0, 2:0

msc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2015.
Poruka: 1.169
11. siječnja 2019. u 13:42

Servette

 

Sheffield Utd - QPR 2:1, 1:1 Koro Kone

Grimsby - Macclesfield 1:0, 2:1 Koro Kone

Leganes - Huesca 1:0, 2:0 Koro Kone

Girona - Alaves 1:1, 0:1 Wuthrich

Villarreal - Getafe 1:0, 1:1 Wuthrich

Albacette - Gijon 1:0, 2:1 Ruan da Silva

Oviedo - Tenerife 1:0, 2:1 Alphonse

Elche - Gimnastic 1:0, 2:0 Lang

 

Cardiff - Huddersfield 2:0, 2:1

 

Philadelphia76ers
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.07.2013.
Poruka: 421
11. siječnja 2019. u 17:16

PHILA

  1. Cardiff- Huddersfield 0:0, 1:0 Picault
  2. WBA- Norwich 1:1, 2:2 Picault
  3. Nantes- Rennes 0:0, 1:0 Sapong
  4. Rio Ave- Setubal 1:0, 2:0 Burke
  5. Girona- Alaves 0:0, 1:1 Burke
  6. Sunderland- Luton 1:0, 2:1 Burke

 

  1. Swindon- Lincoln 0:1, 1:2
  2. Exeter- Morecambe 2:0, 3:1
  3. Nimes- Angers 0:0, 1:1
Trust the Process.
Romanov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.08.2015.
Poruka: 1.165
12. siječnja 2019. u 09:10

Spartak

 

Everton - Bournemouth 2:0, 2:1 Ze Luis

Sheffield Utd - QPR 1:0, 2:1 Ze Luis

Portsmouth - Blackpool 1:0, 2:1 Ze Luis

Sunderland - Luton 1:0, 2:1 Adriano Luiz

Maccabi Netanya - Moadon Sport 1:0, 2:1 Adriano Luiz

Leganes - Huesca 1:0, 2:1 Melgarejo

Villarreal - Getafe 1:0, 2:1 Hanni

Albacete - Gijon 1:0, 2:1 Ignatov

 

Tottenham - Man. United 1:1, 2:1

festina lente
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2016.
Poruka: 939
12. siječnja 2019. u 10:15

Huddersfield

 

Burnley - Fulham 2:1, 3:2 Jergensen

Cardiff - Huddersfield 1:1, 0:1 Kongolo

Bristol City - Bolton 1:0, 2:0 Billing

Barnsley - Bradford 2:0, 2:1 Pritchard

Coventry - AFC Wimbledon 2:0, 2:1 Mooy

Northampton - Carlisle 1:1, 1:2 Depoitre

Notts County - Cambridge 2:0, 2:1 Mounie

Stevenage - Crawley 2:0, 2:1 Hogg

Stinger23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 4.179
12. siječnja 2019. u 10:17

MILLWALL

West Ham - Arsenal 0:2,0:3
Millwall - Blackburn 1:0,2:1
Amiens - PSG 0:3,0:4
Tottenham - Man Utd 1:1,2:1
Valletta - Sliema 1:1,1:2
Nacional - Belenenses 1:1,1:2
-----------------------------------
Wigan - Aston Villa 1:1,1:2
Betis - Real Madrid 1:1,2:1

"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly
"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
Jugoslavija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.06.2015.
Poruka: 1.289
12. siječnja 2019. u 11:41

Crvena zvezda

 

West Ham - Arsenal 1:2, 1:3 Ben

Everton - Bournemouth 2:0, 2:1 Ben

Valetta - Sliema 1:0, 2:1 Ben

Benfica "B" - Braga "B" 1:0, 2:0 Pavkov M.

Mafra - Covilha 1:0, 2:1 Pavkov M.

Elche - Gimnastic 1:0, 2:0 Gobeljić M.

 

Nantes - Rennes 2:1, 1:1

Sunderland - Luton 2:1, 1:1

Senglea Athletic - Qormi 1:0, 2:1

1