Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

2. SNL 2018/19.

Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.409
08. kolovoza 2018. u 10:55

 

 1. Mladost Ždralovi (Sjena)
 2. Olimpija Ljubljana (steva cenejac) 
 3. Club Brugge /prošle sezone Nedelišće/ (Weasley) 
 4. Crvena zvezda (Jugoslavija)
 5. Philadelphia Union (Philadelphia76ers)
 6. Millwall (Stinger23)
 7. Borussia Mönchengladbach (Gastarbeiter)
 8. Napoli /prošle sezone PSV/ (btk)
 9. Spartak Moskva (Romanov) ušao iz 3.SNL
10. Atletico Madrid /prošle sezone Široki Brijeg/ (Kuljic) ušao iz 3.SNL
11. Huddersfield (festina lente) ušao iz 3.SNL
12. Servette (msc) ušao iz 3.SNL
13. TNS (Veni vidi vici) ušao iz 3.SNL 
14. Hajduk Split /prošle sezone Borussia Dortmund/ (Anonymous8) ušao iz 3.SNL 
15. Juventus (zeljko204) ušao iz 3.SNL 
16. Varaždin /prošle sezone Prigorje Sveti Petar Orehovec/ (ivica3300) ušao iz 3.SNL 

 

. . .

[uredio Weasley - 02. rujna 2018. u 12:16]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.409
01. rujna 2018. u 10:50
 1. kolo (15.09.2018.)
 JUVENTUS 2 - 1  OLIMPIJA
 PHILADELPHIA UNION 3 - 0  VARAŽDIN
 MILLWALL 3 - 1  CLUB BRUGGE
 B. M'GLADBACH 1 - 2  SERVETTE
 MLADOST ŽDRALOVI 3 - 1  HAJDUK
 CRVENA ZVEZDA 1 - 0  HUDDERSFIELD
 ATLETICO MADRID 3 - 0  SPARTAK MOSKVA
 TNS 0 - 0  NAPOLI

 

 2. kolo (22.09.2018.)
 OLIMPIJA 3 - 3  NAPOLI
 SPARTAK MOSKVA 2 - 0  TNS
 HUDDERSFIELD 2 - 3  ATLETICO MADRID
 HAJDUK 2 - 1  CRVENA ZVEZDA
 SERVETTE 3 - 3  MLADOST ŽDRALOVI
 CLUB BRUGGE 3 - 2  B. M'GLADBACH
 VARAŽDIN* 0 - 2  MILLWALL
 JUVENTUS 1 - 3  PHILADELPHIA UNION

 

 3. kolo (29.09.2018.)
 PHILADELPHIA UNION 2 - 2  OLIMPIJA
 MILLWALL 0 - 2  JUVENTUS
 B. M'GLADBACH 5 - 0  VARAŽDIN*
 MLADOST ŽDRALOVI 4 - 2  CLUB BRUGGE
 CRVENA ZVEZDA 5 - 1  SERVETTE
 ATLETICO MADRID 3 - 0  HAJDUK
 TNS 4 - 3  HUDDERSFIELD
 NAPOLI 2 - 2  SPARTAK MOSKVA

 

 4. kolo (06.10.2018.)
 OLIMPIJA 2 - 2  SPARTAK MOSKVA
 HUDDERSFIELD 1 - 3  NAPOLI
 HAJDUK 4 - 1  TNS
 SERVETTE 2 - 2  ATLETICO MADRID
 CLUB BRUGGE 2 - 1  CRVENA ZVEZDA
 VARAŽDIN 0 - 3  MLADOST ŽDRALOVI
 JUVENTUS* 0 - 3  B. M'GLADBACH
 PHILADELPHIA UNION 2 - 3  MILLWALL

 

 5. kolo (20.10.2018.)
 MILLWALL 1 - 2  OLIMPIJA
 B. M'GLADBACH 1 - 2  PHILADELPHIA UNION
 MLADOST ŽDRALOVI 1 - 1  JUVENTUS
 CRVENA ZVEZDA 1 - 0  VARAŽDIN
 ATLETICO MADRID 3 - 1  CLUB BRUGGE
 TNS 0 - 1  SERVETTE
 NAPOLI 1 - 0  HAJDUK
 SPARTAK MOSKVA 1 - 0  HUDDERSFIELD

 

 6. kolo (27.10.2018.)
 OLIMPIJA 2 - 2  HUDDERSFIELD
 HAJDUK 0 - 2  SPARTAK MOSKVA
 SERVETTE 1 - 0  NAPOLI
 CLUB BRUGGE 0 - 2  TNS
 VARAŽDIN 2 - 1  ATLETICO MADRID
 JUVENTUS 0 - 2  CRVENA ZVEZDA
 PHILADELPHIA UNION 2 - 2  MLADOST ŽDRALOVI
 MILLWALL 1 - 1  B. M'GLADBACH

 

 7. kolo (03.11.2018.)
 B. M'GLADBACH 4 - 3  OLIMPIJA
 MLADOST ŽDRALOVI 1 - 2  MILLWALL
 CRVENA ZVEZDA 3 - 1  PHILADELPHIA UNION
 ATLETICO MADRID 1 - 0  JUVENTUS
 TNS 3 - 1  VARAŽDIN
 NAPOLI 1 - 1  CLUB BRUGGE
 SPARTAK MOSKVA 2 - 1  SERVETTE
 HUDDERSFIELD 2 - 2  HAJDUK

 

 8. kolo (10.11.2018.)
 OLIMPIJA 2 - 1  HAJDUK
 SERVETTE 1 - 2  HUDDERSFIELD
 CLUB BRUGGE 2 - 2  SPARTAK MOSKVA
 VARAŽDIN 2 - 0  NAPOLI
 JUVENTUS 2 - 1  TNS
 PHILADELPHIA UNION 2 - 1  ATLETICO MADRID
 MILLWALL 1 - 3  CRVENA ZVEZDA
 B. M'GLADBACH 1 - 2  MLADOST ŽDRALOVI

 

 9. kolo (24.11.2018.)
 MLADOST ŽDRALOVI 1 - 1  OLIMPIJA
 CRVENA ZVEZDA 4 - 0  B. M'GLADBACH
 ATLETICO MADRID 1 - 1  MILLWALL
 TNS 3 - 1  PHILADELPHIA UNION
 NAPOLI 0 - 2  JUVENTUS
 SPARTAK MOSKVA 3 - 3  VARAŽDIN
 HUDDERSFIELD 2 - 1  CLUB BRUGGE
 HAJDUK 1 - 3  SERVETTE

 

 10. kolo (01.12.2018.)
 OLIMPIJA 3 - 1  SERVETTE
 CLUB BRUGGE 3 - 2  HAJDUK
 VARAŽDIN 3 - 1  HUDDERSFIELD
 JUVENTUS 4 - 0  SPARTAK MOSKVA
 PHILADELPHIA UNION 0 - 2  NAPOLI
 MILLWALL 5 - 2  TNS
 B. M'GLADBACH 2 - 0  ATLETICO MADRID*
 MLADOST ŽDRALOVI 3 - 2  CRVENA ZVEZDA

 

 11. kolo (08.12.2018.)
 CRVENA ZVEZDA 1 - 0  OLIMPIJA
 ATLETICO MADRID** 0 - 2  MLADOST ŽDRALOVI
 TNS 4 - 0  B. M'GLADBACH
 NAPOLI 2 - 1  MILLWALL
 SPARTAK MOSKVA 1 - 1  PHILADELPHIA UNION
 HUDDERSFIELD 3 - 0  JUVENTUS**
 HAJDUK 0 - 0  VARAŽDIN***
 SERVETTE 1 - 2  CLUB BRUGGE

 

 12. kolo (15.12.2018.)
 OLIMPIJA 4 - 2  CLUB BRUGGE
 VARAŽDIN 0 - 2  SERVETTE
 JUVENTUS 1 - 1  HAJDUK
 PHILADELPHIA UNION 2 - 1  HUDDERSFIELD
 MILLWALL 0 - 1  SPARTAK MOSKVA
 B. M'GLADBACH 2 - 2  NAPOLI
 MLADOST ŽDRALOVI 4 - 3  TNS
 CRVENA ZVEZDA 4 - 0  ATLETICO MADRID***

 

 13. kolo (12.01.2019.)
 ATLETICO MADRID -  OLIMPIJA
 TNS -  CRVENA ZVEZDA
 NAPOLI -  MLADOST ŽDRALOVI
 SPARTAK MOSKVA -  B. M'GLADBACH
 HUDDERSFIELD -  MILLWALL
 HAJDUK -  PHILADELPHIA UNION
 SERVETTE -  JUVENTUS
 CLUB BRUGGE -  VARAŽDIN

 

 14. kolo (19.01.2019.)
 OLIMPIJA -  VARAŽDIN
 JUVENTUS -  CLUB BRUGGE
 PHILADELPHIA UNION -  SERVETTE
 MILLWALL -  HAJDUK
 B. M'GLADBACH -  HUDDERSFIELD
 MLADOST ŽDRALOVI -  SPARTAK MOSKVA
 CRVENA ZVEZDA -  NAPOLI
 ATLETICO MADRID -  TNS

 

 15. kolo (26.01.2019.)
 TNS -  OLIMPIJA
 NAPOLI -  ATLETICO MADRID
 SPARTAK MOSKVA -  CRVENA ZVEZDA
 HUDDERSFIELD -  MLADOST ŽDRALOVI
 HAJDUK -  B. M'GLADBACH
 SERVETTE -  MILLWALL
 CLUB BRUGGE -  PHILADELPHIA UNION
 VARAŽDIN -  JUVENTUS

 

 16. kolo (02.02.2019.)
 OLIMPIJA -  JUVENTUS
 VARAŽDIN -  PHILADELPHIA UNION
 CLUB BRUGGE -  MILLWALL
 SERVETTE -  B. M'GLADBACH
 HAJDUK -  MLADOST ŽDRALOVI
 HUDDERSFIELD -  CRVENA ZVEZDA
 SPARTAK MOSKVA -  ATLETICO MADRID
 NAPOLI -  TNS

 

 17. kolo (09.02.2019.)
 NAPOLI -  OLIMPIJA
 TNS -  SPARTAK MOSKVA
 ATLETICO MADRID -  HUDDERSFIELD
 CRVENA ZVEZDA -  HAJDUK
 MLADOST ŽDRALOVI -  SERVETTE
 B. M'GLADBACH -  CLUB BRUGGE
 MILLWALL -  VARAŽDIN
 PHILADELPHIA UNION -  JUVENTUS

 

 18. kolo (16.02.2019.)
 OLIMPIJA -  PHILADELPHIA UNION
 JUVENTUS -  MILLWALL
 VARAŽDIN -  B. M'GLADBACH
 CLUB BRUGGE -  MLADOST ŽDRALOVI
 SERVETTE -  CRVENA ZVEZDA
 HAJDUK -  ATLETICO MADRID
 HUDDERSFIELD -  TNS
 SPARTAK MOSKVA -  NAPOLI

 

 19. kolo (23.02.2019.)
 SPARTAK MOSKVA -  OLIMPIJA
 NAPOLI -  HUDDERSFIELD
 TNS -  HAJDUK
 ATLETICO MADRID -  SERVETTE
 CRVENA ZVEZDA -  CLUB BRUGGE
 MLADOST ŽDRALOVI -  VARAŽDIN
 B. M'GLADBACH -  JUVENTUS
 MILLWALL -  PHILADELPHIA UNION

 

 20. kolo (02.03.2019.)
 OLIMPIJA -  MILLWALL
 PHILADELPHIA UNION -  B. M'GLADBACH
 JUVENTUS -  MLADOST ŽDRALOVI
 VARAŽDIN -  CRVENA ZVEZDA
 CLUB BRUGGE -  ATLETICO MADRID
 SERVETTE -  TNS
 HAJDUK -  NAPOLI
 HUDDERSFIELD -  SPARTAK MOSKVA

 

 21. kolo (09.03.2019.)
 HUDDERSFIELD -  OLIMPIJA
 SPARTAK MOSKVA -  HAJDUK
 NAPOLI -  SERVETTE
 TNS -  CLUB BRUGGE
 ATLETICO MADRID -  VARAŽDIN
 CRVENA ZVEZDA -  JUVENTUS
 MLADOST ŽDRALOVI -  PHILADELPHIA UNION
 B. M'GLADBACH -  MILLWALL

 

 22. kolo (16.03.2019.)
 OLIMPIJA -  B. M'GLADBACH
 MILLWALL -  MLADOST ŽDRALOVI
 PHILADELPHIA UNION -  CRVENA ZVEZDA
 JUVENTUS -  ATLETICO MADRID
 VARAŽDIN -  TNS
 CLUB BRUGGE -  NAPOLI
 SERVETTE -  SPARTAK MOSKVA
 HAJDUK -  HUDDERSFIELD

 

 23. kolo (30.03.2019.)
 HAJDUK -  OLIMPIJA
 HUDDERSFIELD -  SERVETTE
 SPARTAK MOSKVA -  CLUB BRUGGE
 NAPOLI -  VARAŽDIN
 TNS -  JUVENTUS
 ATLETICO MADRID -  PHILADELPHIA UNION
 CRVENA ZVEZDA -  MILLWALL
 MLADOST ŽDRALOVI -  B. M'GLADBACH

 

 24. kolo (06.04.2019.)
 OLIMPIJA -  MLADOST ŽDRALOVI
 B. M'GLADBACH -  CRVENA ZVEZDA
 MILLWALL -  ATLETICO MADRID
 PHILADELPHIA UNION -  TNS
 JUVENTUS -  NAPOLI
 VARAŽDIN -  SPARTAK MOSKVA
 CLUB BRUGGE -  HUDDERSFIELD
 SERVETTE -  HAJDUK

 

 25. kolo (13.04.2019.)
 SERVETTE -  OLIMPIJA
 HAJDUK -  CLUB BRUGGE
 HUDDERSFIELD -  VARAŽDIN
 SPARTAK MOSKVA -  JUVENTUS
 NAPOLI -  PHILADELPHIA UNION
 TNS -  MILLWALL
 ATLETICO MADRID -  B. M'GLADBACH
 CRVENA ZVEZDA -  MLADOST ŽDRALOVI

 

 26. kolo (20.04.2019.)
 OLIMPIJA -  CRVENA ZVEZDA
 MLADOST ŽDRALOVI -  ATLETICO MADRID
 B. M'GLADBACH -  TNS
 MILLWALL -  NAPOLI
 PHILADELPHIA UNION -  SPARTAK MOSKVA
 JUVENTUS -  HUDDERSFIELD
 VARAŽDIN -  HAJDUK
 CLUB BRUGGE -  SERVETTE

 

 27. kolo (27.04.2019.)
 CLUB BRUGGE -  OLIMPIJA
 SERVETTE -  VARAŽDIN
 HAJDUK -  JUVENTUS
 HUDDERSFIELD -  PHILADELPHIA UNION
 SPARTAK MOSKVA -  MILLWALL
 NAPOLI -  B. M'GLADBACH
 TNS -  MLADOST ŽDRALOVI
 ATLETICO MADRID -  CRVENA ZVEZDA

 

 28. kolo (04.05.2019.)
 OLIMPIJA -  ATLETICO MADRID
 CRVENA ZVEZDA -  TNS
 MLADOST ŽDRALOVI -  NAPOLI
 B. M'GLADBACH -  SPARTAK MOSKVA
 MILLWALL -  HUDDERSFIELD
 PHILADELPHIA UNION -  HAJDUK
 JUVENTUS -  SERVETTE
 VARAŽDIN -  CLUB BRUGGE

 

 29. kolo (11.05.2019.)
 VARAŽDIN -  OLIMPIJA
 CLUB BRUGGE -  JUVENTUS
 SERVETTE -  PHILADELPHIA UNION
 HAJDUK -  MILLWALL
 HUDDERSFIELD -  B. M'GLADBACH
 SPARTAK MOSKVA -  MLADOST ŽDRALOVI
 NAPOLI -  CRVENA ZVEZDA
 TNS -  ATLETICO MADRID

 

 30. kolo (18.05.2019.)
 OLIMPIJA -  TNS
 ATLETICO MADRID -  NAPOLI
 CRVENA ZVEZDA -  SPARTAK MOSKVA
 MLADOST ŽDRALOVI -  HUDDERSFIELD
 B. M'GLADBACH -  HAJDUK
 MILLWALL -  SERVETTE
 PHILADELPHIA UNION -  CLUB BRUGGE
 JUVENTUS -  VARAŽDIN

 

[uredio Weasley - 08. siječnja 2019. u 09:49]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:05

Kako je kolega Weasley pustio parove za prva dva kola zamolio bi igraće 2.SNL da u narednih nekoliko postova napisu strijelce za domace utakmice i gostujuće na primjeru : 

Domaće:


Hajduk Split

 Golman : Josip posavec 
 

 1. Adam Gyurcso
 2. Ante Palaversa
 3. Božo Mikulić 
 4. Said Ahmet Said
 5. Josip Juranovic (C)
 6. Hamza Barry
 7. Darko Nejašmić
 8. Edin Šehić 

--------------------
Zamjene : 

 1. Dino Beširević 
 2. Adrian Ismajli
 3. Mijo Caktaš 

Gostujuće :

Golman : Tomislav Duka 

1. Basel Zakarija Jardi
2. Borja Lopez
3. Stipe Vućur 
4. Stanko Jurić (C)
5. Michele Šego 
6. Domagoj Bradarić 
 

-----------------------

Zamjene : 

1. Jairo De Macedo Da Silva 
2. Mirko Ivanovski
3. Fran Tudor

 

 

Dodao bi da ću zauzeti nekoliko sljedeći postova za statistiku na kraju polusezone i sezone da sve bude na jednom mjestu i da bude ljepše 39

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:06

Ljestvica strijelaca 

 

Vedran Furmek

Mladost Ždralovi

15

 

 

 

Cory Burke

Philadelphia Union

12

Wesley

Club Brugge

 

 

 

 

Steve Morison

Millwall

11

El Fardou Ben

Crvena Zvijezda

 

 

 

 

Aeron Edwards

TNS

9

Lorenso Insigne

Napoli

 

 

 

 

Raffael

Borussia Monchengladbach

8

Antoine Griezmann

Atletico Madrid

 

Roman Zobnin

Spartak Moskva

 

Sebastien Whutrich

Servette

 

 

 

 

Diego Costa 

Atletico Madrid

7

Koro Kone

Servette

 

Cristofer Kramer

Borussia Monchengladbach

 

 

 

 

Lee Gregory

Millwall

 6

Jucie Lupeta

Olimpija Ljubljana

 

Greg Draper

TNS

 

Mile Sučič

Mladost Ždralovi

 

Richomnd Boakye

Crvena Zvijezda

 

 

 

 

Srđan Babić 

Crvena Zvijezda

5

Nenad Krstičić  

Crvena Zvijezda

 

Matija Vrbanić

Mladost Ždralovi

 

Giogrgio Chiellini

Juventus

 

Mattia De Sciglio

Juventus

 

Dean Ebbe

TNS

 

Alessane Plea

Borussia Monchengladbach

 

 

 

 

C.J. Sapong

Philadelphia Union

 4

Philipp Billing

Huddersfield

 

Steve Mounie

Huddersfield

 

Laurent Depoitre

Huddersfield

 

Hans Vanaken

Club Brugge

 

Leon Benko

Varaždin

 

Arkadiusz Milik

Napoli

 

 

 

 

Jed Walace

Millwall

3

Marek Hamšik

Napoli

 

Aleksandr Samedov

Spartak Moskva

 

Artem Timofeev

Spartak Moskva

 

Willie

Servette

 

Asmir Suljić

Olimpija Ljubljana

 

Kingsley Boateng

Olimpija Ljubljana

 

Elias Kachunga

Huddersfield

 

 Josip Brezovec

Varaždin

 

 Tony Jantschke

Borussia Monchengladbach

 

Ryan Brobbel

TNS

 

Matej Mitrović

Club Brugge

 

Andrea Barzagli

Juventus

 

Basel Zakarija Jardi

Hajduk

 

Luka Šiprak

Mladost Ždralovi

 

 

 

 

Tomislav Pleić

Mladost Ždralovi

2

Thomas Lemar

Atletico Madrid

 

Andrey Eshchenko

Spartak Moskva

 

Stanko Jurić

Hajduk Split

 

Borja Lopez

Hajduk Split

 

Božo Mikulić

Hajduk Split

 

Fabrice Picault

Philadelphia Union

 

Ivan Lendrić

Olimpija Ljubljana

 

Aris Zarifović

Olimpija Ljubljana

 

Dino Štiglec

Olimpija Ljubljana

 

Stefan Savić

Olimpija Ljubljana

 

Eric Boakye

Olimpija Ljubljana

 

Filip Valenčič

Olimpija Ljubljana

 

Thorgan Hazard

Borussia Monchengladbach

 

Jamie Mullan

TNS

 

Alex Pritchard 

Huddersfield

 

Keegan Rosenberry

Philadelphia Union

 

 

 

 

Josip Juranović

Hajduk Split

 1

Edin Šehič

Hajduk Split

 

Darko Nejašmić

Hajduk Split

 

Hamza Barry

Hajduk Split

 

Stipe Vučur

Hajduk Split

 

Adam Gyurcso

Hajduk Split

 

Michelle Šego

Hajduk Split

 

Koke

Atletico Madrid

 

Alejandro Bedoya

Philadelphia Union

 

Auston Trusty

Philadelphia Union

 

Branko Ilić

Olimpija Ljubljana

 

Mario Jurčevič

Olimpija Ljubljana

 

Anres Vombergar

Olimpija Ljubljana

 

Franck Bagnack

Olimpija Ljubljana

 

Ruan Da Silva

Servette

 

Alexandre Alphonse

Servette

 

Ivelin Popov

Spartak Moskva

 

Georgij Dzhikija

Spartak Moskva

 

Denis Glushakov

Spartak Moskva

 

Ze Luis

Spartak Moskva

 

Aron Mooy

Huddersfield

 

Terence Kongolo

Huddersfield

 

Rajiv van La Parra

Huddersfield

 

Jonathan Hogg

Huddersfield

 

Leonardo Bonuci

Juventus

 

Danielle Rugani

Juventus

 

Christian Seargent

TNS

 

Filip Stojković                         

Crvena Zvijezda

 

Marko Marin

Crvena Zvijezda

 

Milan Pavkov

Crvena Zvijezda

 

Dario Jertec

Varaždin

 

Qin Peng

Varaždin

 

Emanuela Črnko

Varaždin

 

Marko Martinaga

Varaždin

 

Mario Sačer

Varaždin

 

Ruud Vormer

Club Brugge

 

Ivan Tomečak

Club Brugge

 

Ryan Tunnicliffe

Millwall

 

Shaun Williams

Millwall

 

Piotr Zielinski

Napoli

 

Jonas Hofman

Borussia Monchengladbach

 

 

[uredio Anonymous8 - 18. prosinca 2018. u 18:05]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:06

Ljestvica asistenata

 

Ilya Kutepov Spartak Moskva 6
Thorgan Hazard Borussia Monchengladbach  
Willie Servette  
     
Koke Atletico Madrid 5
Vitalijs Maksimenko Olimpija Ljubljana  
Vitja Valencic Olimpija Ljubljana   
Fred Onyedinma   Millwall  
Miloš Degenek  Crvena Zvijezda  
Miralem Pjanic Juventus  
Lewis Kane  TNS  
Philip Billing  Huddersfield  
     
Jonathan Hogg  Huddersfield 4
Milan Pavkov     Crvena Zvezda  
Rok Kronaveter Olimpija Ljubljana  
     
Patrick Herrmann Borussia Monchengladbach  
Roko Vučak   Mladost Ždralovi  
Luka Šiprak Mladost Ždralovi  
Shaun Hutchinson Millwall  
Peres Luan       Club Brugge  
Saul Niquez Atletico Madrid  
Denis Glusakov Spartak Moskva  
Cory Burke Philadelphia Union  
Yaro Joshua  Philadelphia Union  
Bořek Dočkal Philadelphia Union  
Branko Jovičić Crvena Zvijezda  
Leonardo Vuk Varaždin  
     
Kalidou Koulibaly  Napoli 3
Ivan Tomečak  Club Brugge  
Diatta Krepin Club Brugge  
Josip Juranović Hajduk Split  
Ante Palaversa Hajduk Split  
Domagoj Bradaric Hajduk Split  
Tomislav Pleić     Mladost Ždralovi    
Marin Nikolić Mladost Ždralovi    
Denis Zakaria Borussia Monchengladbach  
Daniel Redmond TNS

 

Clark Ben TNS

 

Ivan Lendric  Olimpija Ljubljana

 

Auston  Trusty

Philadelphia Union

 

Timothé Cognat Servette  
 Thomas Lemar Atletico Madrid

 

  Dejan Meleg      Crvena Zvijezda

 

Bacuna Juninho Huddersfiled

 

Josip Golubar Varaždin

 

   

 

Elseid Hysaj             Napoli

2

Pryce Ryan TNS

 

Veljko Simic Crvena Zvijezda

 

MarkoRog    Napoli

 

Andrea Barzagli Juventus

 

Leonardo  Bonuci     Juventus

 

Alexandar Alphonse Servette  
Andrea Maccoppi   Servette

 

Alex Schalk        Servette

 

 Josip Drmic Borussia Monchengladbach

 

Michael Lang  Borussia Monchengladbach

 

 Marin Renić Mladost Ždralovi

 

Cools Dion    Club Brugge

 

 Marko Petkovic Spartak Moskva

 

 Pedro Rocha Spartak Moskva

 

    

 

Antoine Griezmann Atletico Madrid

1

Angel Correa Atletico Madrid

 

Lucas Hernandez Atletico Madrid

 

Tomislav Ivanda Mladost Ždralovi

 

Piotr   Zielinski

Napoli

 

Dres Mertens Napoli

 

Mario Sačer Varaždin

 

Fernando Spartak Moskva

 

Cris Lowe Huddersfield

 

Alex Pritchard Huddersfield

 

Goran Causic  Crvena Zvijezda 

 

Slavoljub Srnić Crvena Zvijezda

 

Byron Webster Millwall

 

Stelliano Filip Hajduk Split

 

 

[uredio Anonymous8 - 30. studenog 2018. u 17:37]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:06

Momčad kola 

 

1.kolo 2.SNL 2018./2019. 15.09.-16.09.2018.

2.kolo 2.SNL 2018./2019.22.09-23.09.2018.

3.kolo 2.SNL 2018./2019. 29.09-30.09.2018. 4.kolo 2.SNL 2018./2019. 06.10.-07.10.2018.

 

Golman :

Andre Blake (Philadephia U.)

 

 

Obrana

Fabinho(Philadelphia U.)

Lucas Hernandez(Atletico M.) 

Ghiorgio Chiellini(Juventus)

 

Veza :

Matija Vrbanić(Mladost Ž.)

Sebastian Wutrich   (Servette

Marko Marin (Crvena Z.)

Koke (Atletico M.)

 

Napad :       

 

Diego Costa (Atletico M.

C.J. Sapong   (Philadephia U.)

Steve Morison (Millwall)

 

Zamjene

 

Golman :

Jan Oblak (Atletico M.)

Obrana :

Vujadin Savić (Crvena Z.), 

Kalidou Koulibaly (Napoli)

Veza :

Miralem Pjanić (Juventus),

Keegan Rosenbery   (Philadelphia U.),

Cristoph Kramer (Borussia M.)

Napad :

Bassel Jardi (Hajduk Split),

Wesley (Club Brugee)

 

 

Golman

Artem Rebrov (Spartak Moskva)

 

Obrana :

Andry Eschenko (Spartak Moskva)

Božo Mikulić (Hajduk Split)

Fabinho (Philadephia U.)

 

Veza : 

Marek Hamšik (Napoli)

Thomas Lemar (Atletico M.)

Vitja Valenčić (Olimpija Lj.)

Mile Sučić (Mladost Ž.)

 

Napad : 

 

Vedran Furmek (Mladost Ž.)

Wesley (Club Brugee

Aleksandr Samedov (Spartak Moskva)

 

Zamjene

 

Golman :

Andre Blake (Philadelphia U.)

Obrana : 

Jack Elliott  (Philadelphia U.)

Ilya Kutepov (Spartak Moskva)

Veza : 

Adam Gyurcso (Hajduk Split)

Alexandre Alphonse (Servette)

Cristoph Kramer (Borussia M.)

Napad :

Cory Burke (Philadephia U.)

Arkadiusz Milik (Napoli)

 

 

Golman :

 

Carlo Pinsoglio (Juventus)

 

Obrana :

 

Mattia De Sciglio   (Juventus)

Giorgio Chiellini  (Juventus)

Jose Jimenez (Atletico M.)

Lucas Fernandez (Atletico M.)

 

Veza : 

 

Koke (Atletico M.)

Nenad Krstičić (Crvena Z.)

Aeron Edwards (TNS)

Matija Vrbanić (Mladost Ž.)

 

Napad :

Diego Costa   (Atletico M.)

Ricmond Boakye  (Crvena Z.)

 

Zamjene

 

Golman:

Jan Oblak  (Atletico M.)

Obrana :

Diego Godin   (Atletico M.)

Srđan Babić  (Crvena Z.)

Veza : 

Fafa Picault (Philadelphia U.)

Aron Mooy (Huddersfield)

Napad :

Ivelin Popov (Spartak M.)

Mario Jurčević (Olimpija Lj.)

Golman :

Kristijan Srbljanovič   (Mladost Ž.)

 

Obrana :

Ivan Starćević   (Mladost Ž.)

Elsed Hysaj (Napoli)

Borja Lopez  (Hajduk Split)

Andry Eshchenko   (Spartak M.)

 

Veza : 

Josip Juranović  (Hajduk Split)

Marek Hamšik  (Napoli)

Vedran Furmek  (Mladost Ž.)

 

 

Napad :

Lee Gregory (Millvall)

Hans Vanaken   (Club Brugee

Jucie Lupeta   (Olimpija Lj.)

Zamjene :

 

Golman :

Josip Posavec  (Hajduk Split)

Obrana : 

Aris Zarifović  (Olimpija Lj.)

Matej Mitrović   (Club Brugee

Veza : 

C.J.Saponog  

(Philadelphia U.)

Thomas Lemar  (Atletico M.)

Napad : 

Sebastian Whutrich   (Servette)

Steve Morison  (Millvall)

 

5.kolo 2.SNL 2018./2019. 20.10.-21.10.2018. 6.kolo 2.SNL 2018./2019. 27.10.-28.10.2018. 07.kolo 2.SNL 2018./2019. 03.11.-04.11.2018. 08.kolo 2.SNL 2018./2019. 10.11.-11.11.2018.

Golman :

Jeremy Frick  (Servette)

 

Obrana

Sally Sarr (Servette)

Elsed Hysaj (Napoli)

Filip Stojković (Crvena Z.)

Mattia De Sciglio   (Juventus)

 

Veza :

Lorenso Insigne (Napoli)

Tomislav Pleić (Mladost Ž.)

Roman Zobnin (Spartak M.)

Mohamed Ben Nabouhane  (Crvena Z.)

 

Napad :   

Cory Burke (Philadephia U.)

Diego Costa (Atletico M.)

Zamjene

 

Golman :

David Ospina (Napoli)

Obrana :

Milan Rodić (Crvena Z.)

Steve Rouiller (Servette)

Veza :

Raffael (Borussia M.)

Napad :

Willie (Servette)

Golman :

 Paul Harrison (TNS)

Obrana

Srđan Babić (Crvena Z.)

Peng Qin (Varaždin)

Steve Rouiller (Servette)

 

Veza :

Josip Brezovec (Varaždin)

Aoron Edwards (TNS)

Artiom Timofeev (Spartak M.)

Vedran Furmek  (Mladost Ž.)

Mohamed Ben Nabouhane  (Crvena Z.)

Napad :

Steve Morison  (Millvall)

Steve Mounie  (Huddersfield )

Zamjene

 

Golman :

Milan Borjan (Crvena Z.)

Obrana :

Georgi Dzhikiya (Spartak M.)

Kane Lewis (TNS)

Veza :

C.J.Saponog  

(Philadelphia U.)

Napad :

Willie (Servette)

Jucie Lupeta   (Olimpija Lj.)

 

 

 

 

Golman 

Jan Oblak (Atletico M.)

 

Obrana

Simon Spender (TNS)

Ryan Leonard  (Millvall)

Srđan Babić (Crvena Z.)

Diego Godin   (Atletico M.)

 

Veza :

Thorgan Hazarad (Borussia M.)

Roman Zobnin (Spartak M.)

Stanko Jurić (Hajduk Split)

Napad :   

Steve Morison  (Millvall)

Antoine Griezmann(Atletico M.)

Wesley(Club Brugee)

Zamjene

Golman :

Paul Harrison(TNS)

Obrana :

Milan Rodić (Crvena Z.)

Veza :

Raffael (Borussia M.)

Aoron Edwards (TNS)

Napad :

Laurent Depoitre

(Huddersfield )

Ivan Lendrić 

(Olimpija Lj.)

Golman 

Ante Mrmić 

(Varaždin)

Obrana

Peng Qin (Varaždin)

Leonardo Bonuci 

(Juventus)

Andre Barzagli 

(Juventus)

Veza :

Roman Zobnin (Spartak M.)

Marko Marin

(Crvena Z.)

Aoron Edwards (TNS)

C.J.Saponog  

(Philadelphia U.)

El Fardu Ben

(Crvena Z.)

 

Napad :

Leon Benko (Varaždin)

Mile Sučić (Mladost Ž.)

 

Zamjene

 

David Ospina (Napoli)

Obrana :

Srđan Babić (Crvena Z.)

Branko Ilić (Olimpija Lj.)

Veza :

Alesane Plea (Borussia M.)

Napad :

Hans Vanaken   (Club Brugee)

Steve Mounie  (Huddersfield )

 

09.kolo 2.SNL 2018./2019 24.11.-25.11.2018. 10.kolo 2.SNL 2018./2019. 01.12.-02.12.2018. 11.kolo 2.SNL 2018./2019. 08.12.-09.12.2018. 12.kolo 2.SNL 2018./2019. 15.12.-16.12.2018.

 

Golman :

 

Carlo Pinsoglio (Juventus)

 

Obrana

 

Mattia De Sciglio   (Juventus)

Giorgio Chiellini  (Juventus)

Božo Mikulić (Hajduk Split)

Vujadin Savić (Crvena Z.)

 

 Veza : 

 Roman Zobnin (Spartak M.)

Sebastian Wutrich   (Servette

El Fardu Ben

(Crvena Z.)

 

Napad :

Elias Kachunga (Huddersfield )

Mario Sačer (Varaždin)

Jucie Lupeta (Olimpija Lj.)

 

Zamjene

 

Golman :

 Milan Borjan (Crvena Z.)

 

Obrana :

Kane Lewis (TNS)

 

Veza :

Ivan Tomečak (Club Brugee)

Nenad Krstičić (Crvena Z.

 

Napad :

Emanuel Črnko (Varaždin)

 

Antoine Griezmann(Atletico M.)

 

Golman :

 

David Ospina (Napoli)

 

Obrana

 

Mattia De Sciglio   (Juventus)

Danielle Rugani 

(Juventus)

Milan Rodić (Crvena Z.)

Matej Mitrović   (Club Brugee)

 

 

Veza : 

Lorenso Insigne (Napoli)

Vedran Furmek  (Mladost Ž.)

Raffael (Borussia M.)

Josip Brezovec  (Varaždin

 

Napad :

Steve Morison  (Millvall)

Eric Boakye (Olimpija Lj.)

 

Zamjene

 

Golman :

Carlo Pinsoglio (Juventus)

Obrana :

Stipe Vučur (Hajduk Split)

 

Veza :

Cristoph Kramer (Borussia M.)

 

Napad :

Arkadiusz Millik (Napoli)

Richmond Boakye  (Crvena Z.)

 

Golman :

 Paul Harrison (TNS)

 

Obrana

Kane Lewis (TNS)

Simon Spender (TNS)

Srđan Babić  (Crvena Z.)

Filip Stojkovič  (Crvena Z.)

 

Veza : 

Vedran Furmek  (Mladost Ž.)

Roman Zobnin (Spartak M.)

Alex Pitchard

 (Huddersfield )

 

Napad :

Greg Draper (TNS)

Wesley 

(Club Brugee)

 

Richmond Boakye  (Crvena Z.)

 

Zamjene :

 

Golman :

Andre Blake (Philadephia U.)

Obrana :

Matej Mitrović   (Club Brugee)

Veza :

Piotr Zielinski 

(Napoli)

Jami Mullan (TNS)

Napad :

Cory Burke (Philadephia U.)

Golman

Artem Rebrov (Spartak Moskva)

 

Obrana

Matej Mitrović   (Club Brugee)

Andre Barzagli 

(Juventus)

Keegan Rosenbery   (Philadelphia U.)

 

Veza : 

 

Stefan Savić     (Olimpija Lj.)

Jonas Johfan

(Borussia M.)

El Fardu Ben

(Crvena Z.)

Lorenso Insigne (Napoli)

Vedran Furmek  (Mladost Ž.)

 

Napad :

Ze Luis (Spartak Moskva)

Dean Ebbe (TNS)

 

Zamjene :

 

Golman :

Josip Posavec  (Hajduk Split)

Obrana :

Salvatore Bochetti 

(Spartak Moskva)

Josip Juranović 

(Hajduk Split)

Veza :

Vitja  Valenćić

(Olimpija Lj.)

Napad :

Arkadiusz Milik (Napoli)

Milan Pavkov (Crvena Z.)

 

13.kolo 2.SNL 2018./2019. 12.01.-13.01.2019 14.kolo 2.SNL 2018./2019. 19.01.-20.01.2019. 15.kolo 2.SNL 2018./2019. 26.01.-27.01.2019. 16.kolo 2.SNL 2018./2019. 02.02.-03.02.2019.

 

 

   

 

 

 

 

[uredio Anonymous8 - 29. prosinca 2018. u 01:10]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:07

Najbolji igrać

 

1 bod - igrac dobiva za postignuti gol 

2 boda - igrac dobiva ako je njegov gol utjecao na konačan rezultat utakmice

 

Steve

Morison

Millwall

22

 

 

 

 

Wesley 

 

Club Brugge

21

Vedran

Furmek

Mladost Ždralovi

 21

 

 

 

 

Cory

Burke

Philadelphia Union 

17

El Fardou

Ben

Crvena Zvijezda

 

 

 

 

 

Diego 

Costa

Atletico Madrid

15

 

 

 

 

Roman 

Zobnin

Spartak Moskva

13

 

 

 

 

Jucie

Lupeta

Olimpija Ljubljana

 12

Lee

Gregory

Millwall

 

 

 

 

 

Aeron

Edwards

TNS

11

Sébastien

Whutrich

Servette

 

Lorenszo

Insigne

Napoli

 

 

 

 

 

Raffael

 

Borussia Monchengladbach

 

 

10

Antonie

Griezmann

Atletitico Madrid

 

 

 

 

 

Giorgio

Chiellini

Juventus

9

Mattia

De Sciglio

Juventus

 

Hans

Vaneken

Club Brugge

 

Mile

Sučić

Mladost Ždralovi

 

Luka

Šiprak

Mladost Ždralovi

 

Richomnd

Boakye

Crvena Zvijezda

 

Koro

Kone

Servette

 

 

 

 

 

C.J.

Sapong

Philadelphia Union

 8

Arkadiusz

Milik

Napoli

 

Greg

Draper

TNS

 

Alessane

Plea

Borussia Mochengladbach

 

 

 

 

 

Willie

 

Servette

7

Phillip

Billing

Huddersfield

 

 

 

 

 

Matija

Vrbanić

Mladost Ždralovi 

6

Cristofer 

Kramer

Borussia Monchengladbach

 

Steve

Mounie

Huddersfield

 

Matej

Mitrović

Club Brugge

 

Dean

Ebbe

TNS

 

 

 

 

 

Aleksandar

Samedov

Spartak Moskva

5

Leon 

Benko

Varaždin

 

Josip

Brezovec

Varaždin

 

Andrea

Barzagli

Juventus

 

 

 

 

 

Aris

Zarifović

Olimpija Ljubljana

4

Kingsley

Boateng

Olimpija Ljubljana

 

Eric

Boakye

Olimpija Ljubljana

 

Alejandro

Bedoya

Philadelphia Union

 

Keegan

Rosenbery

Philadelphia Union

 

Leonardo

Bonuci

Juventus

 

Laurent

Depoitre

Huddersfield

 

Nenad

Krstičić 

Crvena Zvijezda

 

Srđan

Babić

Crvena Zvijezda

 

Rayan

Brobbel

TNS

 

 

 

 

 

Darko

Nejašmić

Hajduk

3

Hanza

Bary

Hajduk

 

Bassel

Jradi

Hajduk

 

Marek

Hamšik

Napoli

 

Jed

Walace

Millwall

 

Fabrice

Picault

Philadelphia Union

 

Asmir

Suljić

Olimpija Ljubljana

 

Andrey 

Eschenko

Spartak Moskva

 

Ivelin

Popov

Spartak Moskva

 

Artem 

Timofeev

Spartak Moskva

 

Ze  Luis

 

Spartak Moskva

 

Christian

Seargeant 

TNS

 

Jamie

Mullan

TNS

 

Tomislav

Pleić

Mladost Ždralovi

 

Elias

Kachunga

Huddersfield

 

Alex

Pitchard

Huddersfield

 

Qin

Peng

Varaždin

 

Tony  

Jantschke

Borussia Monchengladbach

 

Jonas

Hofmann

Borussia Monchengladbach

 

 

 

 

 

Koke

 

Atletico Madrid

2

Thorgan

Hazard

Borussia Monchengladbach

 

Stanko 

Jurić

Hajduk Split

 

Božo

Mikulić

Hajduk Split

 

Ruud

Vormer

Club Brugge

 

Mario

Sačer

Varaždin

 

Piotr

Zielinski

Napoli

 

Dino

Štiglec

Olimpija Ljubljana

 

Stefan

Savić

Olimpija Ljubljana

 

Filip

Valenčić

Olimpija Ljubljana

 

 

 

 

 

Ruan 

Da Silva

Servette

 1

Alexandre

Alphonse

Servette

 

Adam

Gyurcso

Hajduk Split

 

Borja

Lopez

Hajduk Split

 

Edin 

Šehić

Hajduk Split 

 

Stipe 

Vučur

Hajduk Split 

 

Josip

Juranović

Hajduk Split 

 

Michelle

Šego

Hajduk Split 

 

Thomas

Lemar

Atletico Madrid

 

Branko

Ilić

Olimpija Ljubljana

 

Mario

Jurčevič

Olimpija Ljubljana

 

Anres

Vombergar

Olimpija Ljubljana

 

Ivan

Lendrić

Olimpija Ljubljana

 

Franck

Bagnack

Olimpija Ljubljana

 

Auston

Trusty

Philadelphia Union

 

Thomas

Lemar

Atletico Madrid

 

Tomislav

Pleić

Mladost Ždralovi

 

Aaron

Mooy

Huddersfield

 

Rajiv

van La Parra

Huddersfield

 

Terence

Kongolo

Huddersfield

 

Jonathan

Hogg

Huddersfield

 

Filip 

Stojković 

Crvena Zvijezda

 

Marko 

Marin

Crvena Zvijezda

 

Milan 

Pavkov

Crvena Zvijezda

 

Emanuel

Črnko

Varaždin

 

Marko

Martinaga

Varaždin

 

Dario 

Jertec

Varaždin

 

Georgij

Dzhikija

Spartak Moskva

 

Denis

Glushakov

Spartak Moskva

 

Ivan 

Tomečak

Club Brugge

 

Danielle

Rugani

Juventus

 

Shaun

Williams

Millwall

 

Ryan

Tunnicliffe

Millwall

 

 

Najbolji golman 

5 bodova - prazna mreža

2 boda    - primio jedan gol 

1 bod      - primio dva gola

 

Milan

Borjan

Crvena Zvijezda

40

Jan   

Oblak

Atletico Madrid

29

Artem 

Rebrov

Spartak Moskva

29

David

Ospina

Napoli

28

Jeremy

Frick 

Servette

26

Paul

Harison

TNS

25

Carlo

Pinsoglio

Juventus

25

Kristijan

Srbljanović

Mladost Ždralovi

23

Ben 

Amos

Millwall

23

Yan

Soomer

Borussia Monchengladbach

21

Andre

Blake

Philadelphia Union

19

Ben 

Hamer

Huddersfield

18

Ante

Mrmić

Varaždin

17

Josip 

Posavec

Hajduk Split

17

Alijaz

Ivanćić

Olimpija Ljubljana

15

Karlo 

Letica

Club Brugge

13

 

[uredio Anonymous8 - 18. prosinca 2018. u 23:54]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:07

Strijelci i asistenti pojedinačno po klubovima 

 

Strijelci              

Varaždin  Philadelphia Union TnS    Olimpija Ljubljana

4 Leon Benko 

3 Josip Brezovec

1  Qin Peng

    Dario Jertec

    Emanuel Črnko

    Marko Martinaga

    Mario Sačer

 

 

 

 

 

12 Cory Burke

4 C.J.  Sapong

Fabrice  Picault

    Keegan Rosenberry 

1   Auston Trusty

    Alejandro Bedoya

 

 

9 Aeron Edwards

6  Greg Draper

5  Dean Ebbe

3 Ryan Brobbel

 Jamie Mullan

1 Christian Seargent

    

   

 

 

 

 

6 Jucie Lupeta

3  Asmir Suljić

   Kingsley Boateng

2  Aris Zarifović

    Ivan Lendrić

    Eric Boakye

    Stefan Savić

    Dino Štiglec

    Filip Valenčič

1 Branko Ilić

   Mario Jurčevič 

   Anres Vombergar 

   Franck Bagnack

 

Spartak Moskva  Napoli  Millwall  Juventus

Roman Zobnin

3 Aleksandr Samedov

   Artem Timofeev 

2 Andrey Eshchenko

1 Ivelin   Popov

   Georgij Dzhikija

    Denis Glushakov

    Ze Luis

 

 

9  Lorenso Insigne

4   Arkadiusz Milik

 Marek Hamšik

1   Piotr Zielinski

    

 

 

 

 

 

 

11 Steve Morison

Lee Gregory

Jed Walace

Ryan Tunnicliffe

   Shaun Williams

 

   

 

 

 

GiorgioChiellini

   Mattia De Sciglio

3 Andrea Barzagli

1 Leonardo Bonuci

   Danielle Rugani 

 

 

 

 

Servette  Atletico Madrid  Crvena Zvezda  Huddersfield

 

8 Sebastien Whutrich

7 Koro  Kone

Willie

1  Ruan da Silva

    Alexandre Alphonse 

    

 

8 Antoine Griezmann 

7 Diego  Costa

2   Thomas Lemar

1 Koke

 

 

 

11  El Fardou Ben

 Richomnd Boakye

5 Nenad Krstičić

   Srđan  Babić

 1 Filip   Stojković

   Marko Marin

    Milan Pavkov

   

 

  

 4   Steve Mounie

      Philipp Billing

      Laurent Depoitre

 3   Elias Kachunga

 2   Alex Pritchard

 1  Aron Mooy

     Rajiv van La Parra

     Terence Kongolo

     Jonathan Hogg

   

Borussia M. Mladost Ždralovi  Club Brugge  Hajduk Split

Raffael

Cristoph Kramer 

Alessane Plea

3 Tony  Jantschke

2 Thorgan Hazard

1 Jonas Hofman

15  Vedran Furmek

 6  Mile Sučič 

 5  Matija Vrbanić  

 3  Luka Šiprak 

 2  Tomislav  Pleić

12 Wesley

4   Hans  Vanaken

3  Matej Mitrović

1   Ivan Tomečak

     Ruud Vormer

 

3 Basel Zakarija Jardi

2  Božo Mikulić 

   Stanko Jurić

   Borja Lopez

1 Adam Gyurcso

   Hamza Barry

   Darko Nejašmić

   Edin Šehič

   Josip Juranović

   Michelle Šego

   Stipe Vučur

 

[uredio Anonymous8 - 18. prosinca 2018. u 18:26]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:08

Najbolji trener 

 

3 boda - pobijeda u gostima 

2 boda - pobijeda na domačem terenu

1 bod - neriješeni rezultat

2 boda - za svaki gol koji je ekipa zabila na gostujučem terenu

1 bod - za svaki gol koji je zabila ekipa na domačem terenu 

 

 

Sjena   

Mladost Ždralovi

63

Jugoslavija

Crvena Zvijezda

60

steve cenejac

Olimpija Ljubljana

52

Stinger23 

Millwall

49

Veni vidi vici 

TNS

48

Msc

Servette

47

Romanov   

Spartak Moskva

47

Philadelphia76ers  

Philadelphia Union

45

Weasley 

Club Brugge

42

  btk   

Napoli

41

Kuljic  

Atletico Madrid

41

Gastarbeiter

Borussia Monchenladbach

40

festina lente

Huddersfield

38

zeljko204 

Juventus

33

Anonymous8 

Hajduk Split

31

ivica3300

Varaždin

27

 

 

[uredio Anonymous8 - 18. prosinca 2018. u 17:57]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:08

Momčad polusezone

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:09

Strijelci i Asistenti na kraju 

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:09

Momčad sezone i najbolji igraći sezone

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.316
01. rujna 2018. u 15:10

Ostalo

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.409
02. rujna 2018. u 12:26

Club Brugge

Golman: Karlo Letica
 

Domaće:

1. Wesley
2. Wesley
3. Wesley
4. Vanaken
5. Vanaken
6. Vormer
7. Tomečak
8. Mitrović


Gostujuće:

1. Wesley
2. Wesley
3. Wesley
4. Tomečak
5. Tomečak
6. Mitrović

[uredio Weasley - 02. rujna 2018. u 12:27]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.258
02. rujna 2018. u 15:04

Mladost Ždralovi

Golman: Kristijan Srbljanović
 

Domaće:

1. Vedran Furmek
2. Vedran Furmek
3. Vedran Furmek
4. Mile Sučić
5. Mile Sučić
6. Matija Vrbanić
7. Luka Šiprak
8. Tomislav Pleić


Gostujuće:

1. Vedran Furmek
2. Vedran Furmek
3. Tomislav Pleić
4. Tomislav Pleić
5. Tomislav Pleić
6. Matija Vrbanić

[uredio Sjena - 02. rujna 2018. u 15:04]