Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

3. SNL - 11. kolo (subota 08.12.2018.)

1
ZEEBANCIA
Mali dioničar
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 9.885
03. prosinca 2018. u 23:44

 

 11. kolo (08.12.2018.)
 
 Pakhtakor - San Lorenzo    
 Dugopolje - Velež    
 Internazionale - Cagliari    
 Dinamo Z. - Ullareds IK    
 AC Milan - Blackburn    
 Slaven Belupo - Watford    
 St.Pauli - Manchester City    
 Nottingham F. - Široki Brijeg    

 

 

PONUDA (240)

 

 

Austrija 1:

 
  08.12. 17:00 Wolfsberger LASK Linz  
  08.12. 17:00 St. Polten Altach  
  09.12. 14:30 Hartberg Wacker Innsbruck  
  09.12. 17:00 Rapid Wien Sturm Graz  

  

Belgija 1:

   
  08.12. 20:00 Mouscron Waregem  
  08.12. 20:00 Oostende Lokeren  
  08.12. 20:30 St. Truiden St. Liege  
  09.12. 14:30 Cercle Brugge KSV Antwerp  
  09.12. 18:00 Anderlecht Charleroi  

 

Belgija 2:

   
  08.12. 17:00 Beerschot Wilrijk Tubize  
  08.12. 20:30 Westerlo KV Mechelen  
  09.12. 16:00 Lommel SK St. Gilloise  

 

Cipar 1:

 
  08.12. 16:00 Paphos AEK Larnaca  
  08.12. 17:00 Alki Oroklini Omonia  
  08.12. 18:00 Paralimni Apollon  
  09.12. 15:00 Anorthosis Doxa  

 

Češka 1:

   
  08.12. 15:00 Karvina Jablonec  
  08.12. 15:00 Ostrava Bohemians 1905  
  08.12. 15:00 Sigma Olomouc Slovacko  

 

Danska 1:

         
  08.12. 16:00 Hobro Sonderjyske  
  09.12. 12:00 Vendsyssel Randers FC  
  09.12. 14:00 Aalborg Horsens  
  09.12. 18:00 Vejle Brondby  

 

Engleska 1:

         
  08.12. 16:00 Burnley Brighton  
  08.12. 16:00 Cardiff Southampton  
  08.12. 16:00 West Ham Crystal Palace  
  08.12. 18:30 Chelsea Manchester City  
  09.12. 17:00 Newcastle Wolverhampton  

 

Engleska 2:

   
  08.12. 16:00 Birmingham Bristol City  
  08.12. 16:00 Brentford Swansea  
  08.12. 16:00 Leeds QPR  
  08.12. 16:00 Middlesbrough Blackburn  
  08.12. 16:00 Millwall Hull  
  08.12. 16:00 Norwich Bolton  
  08.12. 16:00 Nottingham F.
Preston  
  08.12. 16:00 Sheffield Wdn Rotherham  
  08.12. 16:00 Stoke Ipswich  
  08.12. 16:00 Wigan Derby  
  08.12. 18:30 Reading Sheffield Utd  

 

Engleska 3:

 
  08.12. 16:00 Accrington Sunderland  
  08.12. 16:00 AFC Wimbledon Rochdale  
  08.12. 16:00 Blackpool Charlton  
  08.12. 16:00 Bristol Rovers Doncaster  
  08.12. 16:00 Burton Shrewsbury  
  08.12. 16:00 Luton Fleetwood  
  08.12. 16:00 Peterborough Oxford Utd  
  08.12. 16:00 Plymouth Bradford City  
  08.12. 16:00 Portsmouth Southend  
  08.12. 16:00 Scunthorpe Gillingham  
  08.12. 16:00 Walsall Coventry  
  08.12. 16:00 Wycombe Barnsley  

 

Engleska 4:

 
  08.12. 14:00 Mansfield Notts County  
  08.12. 16:00 Bury Exeter  
  08.12. 16:00 Cheltenham Grimsby  
  08.12. 16:00 Colchester Macclesfield  
  08.12. 16:00 Crawley Northampton  
  08.12. 16:00 Crewe Oldham  
  08.12. 16:00 MK Dons Carlisle  
  08.12. 16:00 Morecambe Port Vale  
  08.12. 16:00 Stevenage Lincoln  
  08.12. 16:00 Swindon Newport
 
  08.12. 16:00 Tranmere Cambridge Utd  
  08.12. 16:00 Yeovil Forest Green  

 

Engleska 5: 

   
  08.12. 13:35 Boreham Wood Leyton Orient  
  08.12. 16:00 Barrow Maidstone  
  08.12. 16:00 Chesterfield Salford  
  08.12. 16:00 Dag & Red Halifax  
  08.12. 16:00 Dover AFC Fylde  
  08.12. 16:00 Ebbsfleet Barnet  
  08.12. 16:00 Gateshead Bromley  
  08.12. 16:00 Harrogate Aldershot  
  08.12. 16:00 Havant & W Braintree  
  08.12. 16:00 Maidenhead Hartlepool  
  08.12. 16:00 Sutton Solihull
 
  08.12. 16:00 Wrexham Eastleigh  

 

Francuska 1:

         
  08.12. 20:00 Angers Bordeaux  
  08.12. 20:00 Guingamp Amiens  
  08.12. 20:00 Nimes Nantes  
  09.12. 15:00 Strasbourg Caen  
  09.12. 21:00 St. Etienne Marseille  

 

Grčka 1:

 
  08.12. 16:15 Asteras
Giannina  
  09.12. 18:00 Atromitos Aris  

 

Gruzija 1:

 
  08.12. 12:00 Chikhura Bolnisi  
  08.12. 12:00 Dinamo Tbilisi Dila Gori  
  08.12. 12:00 Lokomotiv Tbilisi Rustavi  
  08.12. 12:00 Samtredia Saburtalo Tbilisi  
  08.12. 12:00 Torpedo Kutaisi Poti  

 

Hrvatska 1:

 
  08.12. 15:00 Rijeka Lok. Zagreb  
  09.12. 17:30 Gorica Osijek  
 

Italija 1:

   
  08.12. 20:30 Lazio Sampdoria  
  09.12. 12:30 Sassuolo Fiorentina  
  09.12. 15:00 Empoli Bologna  
  09.12. 15:00 Parma Chievo  
  09.12. 15:00 Udinese Atalanta  
  09.12. 18:00 Genoa SPAL  
  09.12. 20:30 Milan Torino  

 

Italija 2:

   
  08.12. 15:00 Lecce Perugia  
  08.12. 15:00 Spezia Cosenza  
  08.12. 15:00 Venezia Ascoli  
  09.12. 15:00 Cremonese Cittadella  
  09.12. 15:00 Livorno Foggia  
  09.12. 21:00 Benevento Verona  

 

Izrael 1:

 
  08.12. 15:00 Maccabi Haifa Kiryat Shmona  
  08.12. 17:00 Moadon Sport Ashdod Maccabi Petah Tikva  
  08.12. 17:15 Hapoel Beer Sheva Bnei Sakhnin  
  08.12. 19:30 Bnei Yehuda Maccabi Tel Aviv  
  09.12. 18:00 Hapoel Raanana Hapoel Haifa  
  09.12. 19:15 Maccabi Netanya Hapoel Hadera  

 

Mađarska 1:

 
  08.12. 17:00 Debrecen Honved  
  08.12. 17:00 DVTK Kisvarda  
  08.12. 17:00 Ferencvaros Mezokovesd-Zsory  
  08.12. 17:00 MTK Budapest Haladas  
  08.12. 17:00 Puskas Academy Paks  
  08.12. 19:30 Ujpest MOL Vidi  

 

Mađarska 2:

 
  09.12. 13:00 Budafoki Vac  
  09.12. 13:00 Budaorsi SC Gyor  
  09.12. 13:00 Cegledi Csakvari  
  09.12. 13:00 Dorogi Balmazujvaros Sport  
  09.12. 13:00 Kazincbarcikai Nyiregyhaza  
  09.12. 13:00 Monori Vasas  
  09.12. 13:00 Mosonmagyarovari TE Bekescsaba 1912  
  09.12. 13:00 Soroksar Duna Aszfalt  
  09.12. 15:30 Gyirmot Kaposvar  
  09.12. 17:00 Zalaegerszegi Siofok  

 

Malta 1:

   
  08.12. 14:00 Hamrun Pieta Hotspurs  
  08.12. 14:00 St. Andrews Floriana  
  08.12. 16:00 Sliema Balzan  
  08.12. 16:15 Tarxien Valletta  
  09.12. 14:00 Gzira Mosta  
  09.12. 16:00 Hibernians Senglea Athletics  

 

Nizozemska 1:

         
  08.12. 18:30 Willem II Heerenveen  
  08.12. 20:45 Den Haag Graafschap  
  09.12. 12:15 Utrecht Heracles  
  09.12. 14:30 Venlo Groningen  
  09.12. 16:45 Breda Vitesse  

 

Njemačka 1:

   
  08.12. 15:30 Bayer L. Augsburg  
  08.12. 15:30 Bayern
Nurnberg  
  08.12. 15:30 Freiburg RB Leipzig  
  08.12. 15:30 Schalke Borussia D.
 
  08.12. 15:30 Wolfsburg Hoffenheim  
  08.12. 18:30 Hertha
Eintracht
 
  09.12. 15:30 Mainz Hannover  

 

Njemačka 2:

   
  08.12. 13:00 Darmstadt Ingolstadt  
  08.12. 13:00 Greuther Furth Aue  
  08.12. 13:00 Heidenheim Duisburg  
  09.12. 13:30 Arminia Bielefeld Sandhausen  
  09.12. 13:30 Magdeburg Union Berlin  
  09.12. 13:30 Dynamo Dresden Holstein Kiel  

 

Njemačka 3:

   
  08.12. 14:00 Braunschweig Hallescher  
  08.12. 14:00 Fortuna Koln Munchen 1860  
  08.12. 14:00 Kaiserslautern Wurzburger Kickers  
  08.12. 14:00 Karlsruher Preussen Munster  
  08.12. 14:00 Uerdingen Hansa Rostock  
  08.12. 14:00 VfL Osnabruck Wehen  
  09.12. 13:00 Lotte Unterhaching  
  09.12. 14:00 Aalen Energie Cottbus  

 

Poljska 1:

   
  08.12. 15:30 Pogon Szczecin Zaglebie Sosnowiec  
  08.12. 18:00 Korona Kielce Wisla Plock  
  08.12. 20:30 Wisla Krakow
Jagiellonia  
  09.12. 15:30 Gornik Zabrze Legnica  
  09.12. 18:00 Lechia Gdansk Legia  

 

Portugal 1:

         
  08.12. 16:30 Belenenses Chaves  
  09.12. 16:00 Moreirense Santa Clara  
  09.12. 16:00 Nacional Boavista  

 

Rusija 1:

 
  08.12. 18:00 Anzi Makhackala Spartak Moskva  
  09.12. 12:00 Dinamo Moskva Ural  

 

Sjeverna Irska 1:

 
  08.12. 16:00 Cliftonville Glenavon  
  08.12. 16:00 Coleraine Ards  
  08.12. 16:00 Dungannon Newry City  
  08.12. 16:00 Institute Glentoran  
  08.12. 16:00 Linfield Crusaders  
  08.12. 16:00 Warrenpoint Ballymena  

 

Slovačka 1:

 
  08.12. 13:45 Slovan Bratislava Zilina  
  08.12. 14:00 Podbrezova Michalovce  
  08.12. 14:00 Senica Ruzomberok  
  08.12. 14:00 Sered Dun. Streda  
  08.12. 14:00 Zlate Moravce Nitra  
  08.12. 15:45 Trnava Trencin  

 

Slovenija 1:

   
  08.12. 14:00 ND Gorica Olimpija Ljubljana  
  08.12. 16:05 Domžale Krško  
  09.12. 13:00 Mura Triglav  
  09.12. 16:00 Aluminij Celje  

 

Srbija 1:

         
  09.12. 17:00 Dinamo Vranje Voždovac  
  09.12. 17:00 Mačva Radnik  
  09.12. 17:00 Proleter Čukarički  
  09.12. 17:00 Zemun Mladost  

 

Škotska 1:

   
  08.12. 16:00 Hamilton Hibernian  
  08.12. 16:00 Hearts Motherwell  
  08.12. 16:00 Livingston St. Mirren  

 

Škotska 2:

   
  08.12. 16:00 Falkirk Alloa  
  08.12. 16:00 Morton Dundee Utd  
  08.12. 16:00 Partick Thistle Dunfermline  
  08.12. 16:00 Ross County Queen of South  

 

Škotska 3:

 
  08.12. 16:00 Brechin Stenhousemuir  
  08.12. 16:00 Dumbarton Airdrieonians  
  08.12. 16:00 East Fife Stranraer  
  08.12. 16:00 Forfar Athletic Arbroath  
  08.12. 16:00 Montrose Raith  

 

Škotska 4:

 
  08.12. 16:00 Annan Edinburgh City  
  08.12. 16:00 Berwick Peterhead  
  08.12. 16:00 Cowdenbeath Clyde  
  08.12. 16:00 Elgin City Albion Rovers  
  08.12. 16:00 Queen's Park Stirling  

 

Španjolska 1:

   
  08.12. 16:15 Valencia Sevilla  
  08.12. 18:30 Villarreal Celta Vigo  
  08.12. 20:45 Espanyol Barcelona  
  09.12. 12:00 Eibar Levante  
  09.12. 16:15 Huesca Real Madrid  

 

Španjolska 2:

         
  08.12. 16:00 Gimnastic Granada
 
  08.12. 18:00 Albacete Osasuna  
  08.12. 18:00 Mallorca Malaga  
  08.12. 20:00 Real Oviedo Almeria  
  09.12. 12:00 Alcorcon Reus Deportiu  
  09.12. 16:00 Cadiz
Rayo Majadahonda  
  09.12. 18:00 Elche Gijon  
  09.12. 20:00 Lugo Las Palmas  
  09.12. 20:30 Zaragoza Cordoba  

 

Švicarska 1:

 
  08.12. 19:00 St. Gallen Xamax  
  08.12. 19:00 Young Boys Thun  
  09.12. 16:00 Basel Zurich  
  09.12. 16:00 Grasshoppers Luzern  
  09.12. 16:00 Lugano Sion  

 

Švicarska 2:

   
  08.12. 17:00 Lausanne Servette  
  08.12. 17:30 Schaffhausen Kriens  
  08.12. 18:00 Rapperswil Chiasso  
  09.12. 15:00 Winterthur Wil  

 

Turska 1:

         
  08.12. 14:00 Trabzonspor Konyaspor  
  09.12. 11:30 Erzurum BB Yeni Malatyaspor  
  09.12. 17:00 Akhisarspor Fenerbahce  

 

Turska 2:

   
  08.12. 14:00 Altinordu Adanaspor AS  
  09.12. 11:30 Hatayspor Boluspor  
  09.12. 11:30 Umraniyespor Elazigspor  
  09.12. 14:00 Denizlispor Genclerbirligi  
  09.12. 17:00 Eskisehirspor Altay  
  10.12. 17:00 Adana Demirspor Giresunspor  
  10.12. 17:00 Gaziantep Balikesirspor  

 

Ukrajina 1:

         
  08.12. 13:00 Zorya Lugansk Arsenal Kyiv  
  08.12. 16:00 Chornomorets
Vorskla Poltava  
  09.12. 13:00 Olimpik Donetsk Desna  
  09.12. 16:00 Oleksandriya Lviv  

 



Dozvoljeno je koristiti maksimalno 3 para iz iste lige.


Rok za postavljanje prognoze 08.12.2018. u 12:00h

 


 

. . . . . . . . . . . . . . O Hrvatska - zemljo ideala, koliko je u tebi budala - ne činiš se baš toliko mala! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . SLOBODA NIJE DA NETKO RADI ŠTO HOĆE, NEGO DA NITKO NE MORA RADITI ONO ŠTO NEĆE! . . . . . . .
romeo đerek
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 221
05. prosinca 2018. u 08:41

Dugopolje

 

St.Truiden - Standard 2:1,2;2

Young Boys - Thun 3:1,2:0

Norwich - Bolton 4:0,3:0

Chelsea - Man.City 0:2,2:2

Trnava - Trenčin 1:1,1:0

Freiburg - RB Leipzig 0:2,0:1

Rijeka - Loksa 2:1,1:1

Schalke - Dortmund 0:1,1:2

---------------------------------------------

Sigma - Slovačko 2:2,1:1

Wolfsberger - LASK 0:1,1:1

Nisam za Loksu, ali...
zwizdan007
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 3.969
05. prosinca 2018. u 11:27

CASLdA

 

Huesca - Real Madrid 0:1, 0:2

Espanyol - Barcelona 0:1, 0:2

Bayer L. - Augsburg 1:0, 2:0

Bayern - Nurnberg 1:0, 2:0

Milan - Torino 1:0, 2:0

Lazio - Sampdoria 1:0, 2:0

 

Rez.

Rijeka - Lokomotiva 1:0, 2:0

Chelsea - Man. City 1:1, 2:2

Svirao je Jimmy Hendrix, kamenje i bube, tad smo bili violine, a sada smo trube... Ja sam Alen Bokšić, igrao sam u Hajduku i nekim manjim klubovima
Luburić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.10.2012.
Poruka: 4.254
06. prosinca 2018. u 13:55

Velež Mostar

 

Anorthosis Doxa  1:0 2:0
Newcastle Wolverhampton  1:0 2:0
Asteras 
Giannina 1:0 1:1
Ferencvaros Mezokovesd-Zsory  2:0 3:0
Dinamo Vranje Voždovac 1:0 2:0
Hearts Motherwell   1:0 2:0

 

Anzi Makhackala Spartak Moskva  0:0 1:1
Portsmouth Southend 1:0  2:1

 

Bolje umrijeti na nogama nego živjeti na koljenima
hanson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 1.364
06. prosinca 2018. u 18:16

Pakthtakor

 

asteras - gianina 1:0, 2:0

gzira - mosta 3:0, 4:0

hibernians - senglea 3:0, 4:0

young boys - thun 2:1, 3:1

newcastle - wolwerhampton 1:0, 1:1

torpedo kutaisi - poti  4:0, 5:0

cardiff - southampton 1:1, 2:1

samtredia - saburtalo 0:2, 0:3

_____________________________

parma - chievo 1:0, 2:0

 

[uredio hanson - 06. prosinca 2018. u 18:20]
With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
Komandant Mark
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.596
08. prosinca 2018. u 02:42

St. Pauli

 

 

St. Polten - Altach 1-0, 2-0 Veerman
Beerschot Wilrijk - Tubize 2-1, 3-1 Veerman
Karvina - Jablonec 1-2, 1-3 Veerman
Vejle - Brondby 1-2, 1-3 Sahin
Chikhura - Bolnisi 2-0, 3-0 Sahin
Ferencvaros - Mezokovesd 1-0, 2-0 Miyaichi
Gzira - Mosta 2-0, 3-0 Daehli 
Hibernians - Senglea Athletics 2-0, 3-0 Sobota
     
Huesca - Real Madrid 0-2, 0-3   

 

Blitz83
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2015.
Poruka: 451
08. prosinca 2018. u 09:38

Ullareds Ik

Newcastle - Wolves 1:1 0:2

ND Gorica - Olimpija 1:2 0:2

Domžale - Krsko 3:0 4:0

Parma - Chievo 1:0 2:1

Chesterfield - Salford 2:2 1:3

Mainz - Hannover 2:0 2:1

Rezerve

Rijeka - Lokomotiva 2:1 2:0

 

Die beste Mannschaft in der Welt.
Mia san Mia
Blitz83
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2015.
Poruka: 451
08. prosinca 2018. u 09:39

Ullareds Ik

Newcastle - Wolves 1:1 0:2

ND Gorica - Olimpija 1:2 0:2

Domžale - Krsko 3:0 4:0

Parma - Chievo 1:0 2:1

Chesterfield - Salford 2:2 1:3

Mainz - Hannover 2:0 2:1

Rezerve

Rijeka - Lokomotiva 2:1 2:0

 

Die beste Mannschaft in der Welt.
Mia san Mia
kille
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.650
08. prosinca 2018. u 10:04

CAGLIARI

 

Burnley brighton 2:1 2:0

Parma chievo 2:1 2:0

Eibar levante 3:1 2:0

Bayern nurnberg 4:1 4:0

Norwich bolton 3:0 3:1

West ham c palace 3:1 2:0

 

Luton fleetwood 3:1 3:0

`Boro blackburn 2:1 2:0

danak neiskustvu
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.10.2017.
Poruka: 424
08. prosinca 2018. u 11:32

Forest

 

Newcastle - Wolverhampton 1:0, 1:1 D.Murphy

Leeds - QPR 1:0, 2:0 D.Murphy

Norwich - Bolton 1:0, 2:0 D.Murphy

Guingamp - Amiens 1:0, 2:1 Grabban

Lazio - Sampdoria 2:1, 1:1 Grabban

Genoa - SPAL 2:1, 1:1 Lolley

Milan - Torino 2:1, 1:1 Cash

Mainz - Hannover 2:0, 2:1 Fox

 

West Ham - Crystal Palace 2:0, 2:1

Kakav danak neiskustvu...
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 1.075
08. prosinca 2018. u 11:53
kolo 11        
Inter        
prognoza        
Leverkuzen Augsburg 2:0 3:0 Radja
Young Boys Thun 2:0 3:0 Politano
Utrecht Heracles 2:0 3:0 De Vrij
Basel Zürich 2:0 3:0 D'Amrosio
Huesca Real 0:2 0:3 Martinez
Breda Vitesse 0:2 0:3 Pera
Vejle Bröndby 0:2 0:3 Pera
Anderlecht Charleroi 2:0 3:0 Pera
rezerve        
Lazio Sampdoria 2:0 3:0 Broz
Freiburg RBL 0:2 0:3 Vrsaljko
Senica Ruzomberok 0:2 0:3 Skriniar
lopta je okrugla
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2018.
Poruka: 347
08. prosinca 2018. u 11:57

Blackburn

 

Newcastle - Wolves 1:0, 1:1

Genoa - SPAL 2:1, 1:1

Mačva - Radnik 1:0, 2:0 

Mainz - Hannover 2:0, 2:1

Alcorcon - Reus Deportiu 1:0, 2:0 

Villarreal - Celta Vigo 2:0, 2:1

 

Torpedo Kutaisi - Poti 2:0, 3:0

Lopta je okrugla - svatko svakog može pobijediti i svatko od svakog može izgubiti...
1