Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Božićni turnir 2016.

123
...
91011
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.418
06. prosinca 2016. u 20:27

Pred nama je 11. izdanje Božićnog turnira!
 Prijave traju do 14.12., ždrijeb skupina je 20.12, prve utakmice igraju se 21.12.2016...

PRAVILA:
- 36 prijavljenih: 9 grupa s 4 ekipe
- prolaze prvoplasirani iz svake grupe i sedam najbolje drugoplasiranih, ukupno 16 ekipa, te idu dalje u knock-out fazu
- za utvrđivanje prolaska drugoplasiranih radi se tablica i gleda se: 1) bodovi, 2) broj golova, 3) gol-razlika, 4) omjer s prvoplasiranim u svojoj grupi
- igra se dvokružnim sistemom u grupama, dakle svaki sa svakim po dva puta
- pobjeda donosi 3, neriješen ishod 1, a poraz 0 bodova
- svaka ekipa tipuje SVE ponuđene parove (10 parova + 2 rezerve u slučaju odgoda) za određeno kolo
- tipuje se sa 1, X ili 2 - nema dvoznaka
- prognoze za SVIH 6 kola u grupnoj fazi postavljaju se obavezno najkasnije do 12:00 sati na dan ždrijeba
- prognoze za SVE faze knock-outa postavljaju se obavezno najkasnije do 12:00 sati dan ždrijeba
- igrač koji ne postavi prognozu do zadanog roka izbacuje se iz daljnjeg natjecanja
- u knock-out fazi uz regularnih 10 parova obavezno je prognozirati i 5 dodatnih koji se uzimaju kao penali u slučaju neriješenog
- ukoliko se neka utakmica odgodi ili bude prekid prije 75. minute ne prizna se, već se gledaju samo odigrane utakmice, uključujući i rezerve
- ukoliko u grupi bude 2 ili više ekipa s istim brojem bodova gleda se sljedeće: 1) međusobni omjer, 2) ukupan broj pogođenih parova (golova), 3) ekipa s boljom gol razlikom
- ukoliko u knock-out fazi i nakon penala neće biti pobjednika gleda se sljedeće: 1) prosjek pogođenih parova (golova) na turniru, 2) ukupna gol razlika, 3) prosjek bodova u grupi

PROGNOZE:
- 1. krug - objava: 14.12. / rok: 20.12.2016. u 12:00 h
- 2. krug - objava: 21.12. / rok: 30.12.2016. u 12:00 h

ŽDRIJEB:
- 1. krug - 20.12.2016.
- 2. krug - 30.12.2016.

RASPORED:
- 1. i 2. kolo     21.12.2016.
- 3. kolo           22.12.2016.
- 4. i 5. kolo     26.12.2016.
- 6. kolo          30.12.2016.
- 1/8 finala       31.12.2016.
- 1/4 finale       31.12.2016.
- 1/2 finale       02.01.2017. (NOVO! Zbog bogate ponude polufinale se igra na dvije utakmice, postavlja se 2 x 10+5)
- FINALE         08.01.2017.


Najbolje da pogledate link od prošlogodišnjeg turnira pa da vidite kako to ide: Božićni turnir 2015.

Dosadašnji pobjednici Božićnog turnira:
2006. Rijeka (maki_5555)
2007. Maestral Krvavac (nips)
2008. Mračaj Runovići (Hurricane)
2009. Maestral Krvavac (nips)
2010. Dinamo Academy (danny)
2011. Željezničar (szlaja)
2012. Spartak Moskva (Siberian_Tiger)
2013. Hajduk Split (The Phantom)
2014. York Region Shooters (ivan77)
2015. Trešnjevka (cepi1)



Prijavljeni:

1. Mladost Ždralovi (Sjena)
2. Sunderland (Caracalla)
3. Bayern (Vilenjak)
4. West Ham (Maligan82)
5. Hajduk (The Phantom)
6. Millwall (Stinger23)
7. Nedelišće (Weasley)
8. Liverpool (nikola87)
9. Maestral (nips)
10. Philadelphia Union (Philadelphia76ers)
11. Široki Brijeg (Kuljic)
12. Crvena zvezda (Jugoslavija)
13. BATE Borisov (zrinkec)
14. Plan B (Markan.90)
15. Celtic (wiberg)
16. Barcelona (nogometna čarolija)
17. Liverpool U23 (abracadabra)
18. Monaco (zmaj_sb)
19. Echte Liebe (danchy)
20. Benfica (Aguias)
21. PSV Eindhoven (btk)
22. Stoke City (čoban2343)
23. Borussia M'gladbach (Gastarbeiter)
24. Cibalia (ZEEBANCIA)
25. Krka Novo Mesto (steva cenejac)
26. Southampton (zadar-1.liga)
27. BSK Bijelo Brdo (kosingas)
28. Internacional (Lomax)
29. Mladost Fažana (Pravi Purger)
30. Saint-Etienne (Palmares)
31. Vancouver Whitecaps (rudar Miško)
32. Spartak Moskva (Romanov)
33. Borussia Dortmund (Anonymous8)
34. Servette (msc)
35. Orijent Sušak (kille)
36. Preston North End (Prorok)

Prijave završene!

[uredio Weasley - 30. prosinca 2016. u 14:31]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.418
06. prosinca 2016. u 20:28

 

Here is your sequence:

14  34  26  22  11  23  21  36  17
28  20   9   4   2  27  24  31  19
18  30  33   5   8   3  25  13  16
 6  29  32  10   7  15  35  12   1

 

 

Grupa A

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Harchester Utd (Markan.90)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Internacional (Lomax)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Monaco (zmaj_sb)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Millwall (Stinger23)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Harchester – Internacional 2:5
Monaco – Millwall 6:4

2. kolo
Internacional – Monaco 7:6
Millwall – Harchester 5:5

3. kolo
Monaco – Harchester 6:5
Millwall – Internacional 5:5

4. kolo
Harchester – Monaco 6:3
Internacional – Millwall 5:2

5. kolo
Internacional – Harchester 5:4
Millwall – Monaco 3:3

6. kolo
Monaco – Internacional
Harchester – Millwall


 

 

Grupa B

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Servette (msc)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Benfica (Aguias)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

St. Etienne (Palmares)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

M. Fažana (Pravi Purger)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Servette – Benfica 4:4
St. Etienne – Fažana 6:5

2. kolo
Benfica – St. Etienne 4:5
Fažana – Servette 6:4

3. kolo
St. Etienne – Servette 6:7
Fažana – Benfica 4:6

4. kolo
Servette – St. Etienne 5:2
Benfica – Fažana 1:3

5. kolo
Benfica – Servette 3:4
Fažana – St. Etienne 4:3

6. kolo
St. Etienne – Benfica
Servette – Fažana
 


 

 

Grupa C

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Southampton (zadar-1.liga)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Maestral (nips)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

B. Dortmund (Anonymous8)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Spartak Moskva (Romanov)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Southampton – Maestral 4:4
Dortmund – Spartak 3:5

2. kolo
Maestral – Dortmund 6:4
Spartak – Southampton 4:5

3. kolo
Dortmund – Southampton 5:8
Spartak – Maestral 6:7

4. kolo
Southampton – Dortmund 4:5
Maestral – Spartak 5:2

5. kolo
Maestral – Southampton 4:5
Spartak – Dortmund 6:5

6. kolo
Dortmund – Maestral
Southampton – Spartak
 


 

 

Grupa D

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Stoke City (čoban2343)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

West Ham (Maligan82)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Hajduk (The Phantom)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Philadelphia U. (Philadelphia76ers)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Stoke – West Ham 6:3
Hajduk – Philadelphia 7:3

2. kolo
West Ham – Hajduk 5:5
Philadelphia – Stoke 4:7

3. kolo
Hajduk – Stoke 6:4
Philadelphia – West Ham 5:8

4. kolo
Stoke – Hajduk 3:4
West Ham – Philadelphia 6:6

5. kolo
West Ham – Stoke 4:4
Philadelphia – Hajduk 4:7

6. kolo
Hajduk – West Ham
Stoke – Philadelphia


 

 

Grupa E

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Široki Brijeg (Kuljic)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Sunderland (Caracalla)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Liverpool (nikola87)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Nedelišće (Weasley)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Široki Brijeg – Sunderland 7:4
Liverpool – Nedelišće 4:5

2. kolo
Sunderland – Liverpool 7:6
Nedelišće – Široki Brijeg 8:5

3. kolo
Liverpool – Široki Brijeg 6:6
Nedelišće – Sunderland 6:5

4. kolo
Široki Brijeg – Liverpool 5:5
Sunderland – Nedelišće 2:3

5. kolo
Sunderland – Široki Brijeg 3:5
Nedelišće – Liverpool 5:4

6. kolo
Liverpool – Sunderland
Široki Brijeg – Nedelišće


 

 

Grupa F

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

B. M'gladbach (Gastarbeiter)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

BSK BB (kosingas)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Bayern (Vilenjak)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Celtic (wiberg)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
M'gladbach – BSK 3:5
Bayern – Celtic 4:6

2. kolo
BSK – Bayern 6:6
Celtic – M'gladbach 5:3

3. kolo
Bayern – M'gladbach 5:6
Celtic – BSK 5:6

4. kolo
M'gladbach – Bayern 3:3
BSK – Celtic 4:6

5. kolo
BSK – M'gladbach 4:5
Celtic – Bayern 5:3

6. kolo
Bayern – BSK
M'gladbach – Celtic


 

 

Grupa G

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

PSV Eindhoven (btk)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Cibalia (ZEEBANCIA)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Krka NM (steva cenejac)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Orijent Sušak (kille)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
PSV – Cibalia 6:6
Krka – Orijent 7:5

2. kolo
Cibalia – Krka 6:7
Orijent – PSV 4:7

3. kolo
Krka – PSV 7:7
Orijent – Cibalia 6:7

4. kolo
PSV – Krka 4:4
Cibalia – Orijent 3:4

5. kolo
Cibalia – PSV 3:4
Orijent – Krka 4:3

6. kolo
Krka – Cibalia
PSV – Orijent


 

 

Grupa H

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Preston North End (Prorok)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Vancouver W. (rudar Miško)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

BATE Borisov (zrinkec)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

Crvena zvezda (Jugoslavija)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Preston – Vancouver 4:5
BATE – Crvena zvezda 5:7

2. kolo
Vancouver – BATE 6:7
Crvena zvezda – Preston 5:4

3. kolo
BATE – Preston 6:7
Crvena zvezda – Vancouver 6:5

4. kolo
Preston – BATE 3:4
Vancouver – Crvena zvezda 6:4

5. kolo
Vancouver – Preston 4:4
Crvena zvezda – BATE 5:4

6. kolo
BATE – Vancouver
Preston – Crvena zvezda


 

 

Grupa I

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Liverpool U23 (abracadabra)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

2.

Echte Liebe (danchy)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

3.

Barcelona (nogometna čarolija)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

4.

M. Ždralovi (Sjena)

0

0

0

0

0

:

0

0

0

 

1. kolo
Liverpool U23 – Echte Liebe 4:6
Barcelona – Ždralovi 5:7

2. kolo
Echte Liebe – Barcelona 6:3
Ždralovi – Liverpool U23 6:5

3. kolo
Barcelona – Liverpool U23 6:6
Ždralovi – Echte Liebe 6:6

4. kolo
Liverpool U23 – Barcelona 3:4
Echte Liebe – Ždralovi 5:3

5. kolo
Echte Liebe – Liverpool U23 3:4
Ždralovi – Barcelona 3:6

6. kolo
Barcelona – Echte Liebe
Liverpool U23 – Ždralovi

[uredio Weasley - 28. prosinca 2016. u 20:34]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.418
06. prosinca 2016. u 20:28
PONUDA

1. kolo - 21.12. (srijeda)
19:00 Eibar - Sporting Gijon
20:00 Bayern - Leipzig
20:00 Hertha - Darmstadt
20:00 Koln - Leverkusen
20:00 Ingolstadt - Freiburg
20:00 Hoffenheim - Werder
20:45 Internazionale - Lazio
20:45 Millwall - Charlton
20:50 St. Etienne - Nancy
20:50 Bordeaux - Nice
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19:00 Sevilla - Formentera
19:00 Benfica - Rio Ave


2. kolo - 21.12. (srijeda)
20:50 Lille - Rennes
20:50 Lyon - Angers
20:50 PSG - Lorient
20:50 Bastia - Marseille
20:50 Dijon - Toulouse
20:50 Nantes - Montpellier
20:50 Metz - Guingamp
21:00 Osasuna - Granada
21:00 Valencia - Leganes
21:00 Deportivo - Real Betis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
20:50 Monaco - Caen
22:00 Barcelona - Hercules


3. kolo - 22.12. (četvrtak)
20:00 Celta Vigo - Murcia
20:00 Alaves - Gimnastic
20:45 Bologna - Milan
20:45 Cagliari - Sassuolo
20:45 Fiorentina - Napoli
20:45 Palermo - Pescara
20:45 Roma - Chievo
20:45 Sampdoria - Udinese
20:45 Torino - Genoa
21:00 Espanyol - Alcorcon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
20:45 Crotone - Juventus
21:00 Ath Bilbao - Racing


4. kolo - 26.12. (ponedjeljak)
13:30 Watford - Crystal Palace
14:00 Brentford - Cardiff
14:00 Southend - Wimbledon
16:00 Arsenal - WBA
16:00 Burnley - Middlesbrough
16:00 Huddersfield - Nottingham
16:00 Ipswich - Fulham
16:00 Bradford - Scunthorpe
16:00 MK Dons - Charlton
16:00 Oxford - Northampton
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Bristol Rovers - Coventry
16:00 Millwall - Swindon


5. kolo - 26.12. (ponedjeljak)
16:00 Chelsea - Bournemouth
16:00 Leicester - Everton
16:00 Swansea - West Ham
16:00 Preston - Leeds
16:00 Rotherham - Wigan
16:00 Wolverhampton - Bristol City
16:00 Peterborough - Gillingham
16:00 Port Vale - Walsall
16:00 Rochdale - Chesterfield
20:45 Newcastle - Sheffield Wed
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Reading - Norwich
16:00 Fleetwood - Bury


6. kolo - 30.12. (petak)
17:30 Novara - Carpi
20:30 Cittadella - Virtus Entella
20:30 Latina - Avellino
20:30 Salernitana - Perugia
20:30 Ternana - Ascoli
20:30 Trapani - Brescia
20:45 Ipswich - Bristol City
20:45 Millwall - Gillingham
21:00 Hull - Everton
21:00 Reading - Fulham
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
20:30 Spezia - Vicenza
20:45 MK Dons - Swindon



Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic
13:30 Falkirk - Hibernian
14:00 Sheffield Utd - Northampton
14:00 Southend - Charlton
14:00 Hamilton - Motherwell
14:30 Dumbarton - Dundee Utd
16:00 Burnley - Sunderland
16:00 Chelsea - Stoke
16:00 Leicester - West Ham
16:00 Preston - Sheffield Wed
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn
15:00 Partick - Kilmarnock
15:00 Dundee - St. Johnstone
15:00 Queen of the South - Ayr Utd
16:00 Derby - Wigan


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA
16:00 Barnsley - Birmingham
16:00 Wolverhampton - QPR
16:00 Bolton - Scunthorpe
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon
16:00 Oxford - Walsall
16:00 Ross County - Inverness
16:00 St. Mirren - Greenock Morton
18:30 Liverpool - Man City
18:30 Brentford - Norwich
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough
16:00 Swansea - Bournemouth
16:00 Bradford - Bury
16:00 Fleetwood - Oldham
16:00 Peterborough - Coventry


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester
14:00 Wimbledon - Millwall
16:00 Everton - Southampton
16:00 Birmingham - Brentford
16:00 Burton - Preston
16:00 Cardiff - Aston Villa
16:00 Fulham - Brighton & Hove
16:00 Nottingham - Barnsley
16:00 Gillingham - Oxford
16:00 Northampton - Bradford
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley
16:00 Blackburn - Newcastle
16:00 Bristol City - Reading
16:00 Shrewsbury - Fleetwood
16:00 Swindon - Southend


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby
16:00 QPR - Ipswich
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton
16:00 Bury - Sheffield Utd
16:00 Charlton - Bristol Rovers
16:00 Chesterfield - MK Dons
16:00 Oldham - Port Vale
16:00 Scunthorpe - Peterborough
16:00 Walsall - Rochdale
18:15 West Ham - Man United
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool
16:00 WBA - Hull
16:00 Leeds Utd - Rotherham
16:00 Wigan - Huddersfield
16:00 Coventry - Bolton


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves
13:30 Toulouse - Marseille
13:30 Lyon - Montpellier
15:00 Chievo - Atalanta
15:00 Genoa - Roma
15:00 Napoli - Sampdoria
15:00 Sassuolo - Torino
15:00 Udinese - Internazionale
16:15 Real Betis - Leganes
20:45 Villarreal - Barcelona
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna
15:00 Pescara - Fiorentina
15:00 Empoli - Palermo
15:00 Milan - Cagliari
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon


Rok za prognozu: 30.12. do 12:00 h

 

[uredio Weasley - 21. prosinca 2016. u 18:14]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.261
06. prosinca 2016. u 20:28
prijava - Mladost Ždralovi
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 11.577
06. prosinca 2016. u 21:30
sunderland
Vilenjak
Administrator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 67.426
06. prosinca 2016. u 21:42
Bayern sudjeluje
Domovine sin
Maligan82
Moderator
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 12.623
06. prosinca 2016. u 21:56
West Ham igra
Daleka obala - 13 palmi
The Phantom
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 27.688
06. prosinca 2016. u 21:57
Prijava - Hajduk
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Stinger23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 4.456
06. prosinca 2016. u 22:08
prijava Millwall
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly
"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
nikola87
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.284
06. prosinca 2016. u 22:48
Liverpool
nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.177
06. prosinca 2016. u 22:55
puni maštrale
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Philadelphia76ers
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.07.2013.
Poruka: 436
06. prosinca 2016. u 23:52
Philadelphia Union igra
Trust the Process.
Kuljic
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 876
07. prosinca 2016. u 08:44
Široki Brijeg
Jugoslavija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.06.2015.
Poruka: 1.439
07. prosinca 2016. u 08:51
Crvena zvezda
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 25.747
07. prosinca 2016. u 09:08
Prijava ( BATE)
8. turnir zaredom 
I am simply the best, better than all the rest
123
...
91011