Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Božićni turnir 2016.

123
...
91011
Kuljic
Kuljic
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 902
29. prosinca 2016. u 17:35

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic 2
13:30 Falkirk - Hibernian x
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1
14:00 Southend - Charlton 1
14:00 Hamilton - Motherwell x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2
16:00 Burnley - Sunderland 1
16:00 Chelsea - Stoke 1
16:00 Leicester - West Ham x
16:00 Preston - Sheffield Wed 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn 1
15:00 Partick - Kilmarnock 1
15:00 Dundee - St. Johnstone x
15:00 Queen of the South - Ayr Utd x
16:00 Derby - Wigan 1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA 1
16:00 Barnsley - Birmingham 1
16:00 Wolverhampton - QPR 1
16:00 Bolton - Scunthorpe 1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon x
16:00 Oxford - Walsall x
16:00 Ross County - Inverness 1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 2
18:30 Liverpool - Man City x
18:30 Brentford - Norwich x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough 1
16:00 Swansea - Bournemouth x
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham 1
16:00 Peterborough - Coventry 1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester 2
14:00 Wimbledon - Millwall 1
16:00 Everton - Southampton 1
16:00 Birmingham - Brentford x
16:00 Burton - Preston 2
16:00 Cardiff - Aston Villa 2
16:00 Fulham - Brighton & Hove x
16:00 Nottingham - Barnsley 2
16:00 Gillingham - Oxford x
16:00 Northampton - Bradford x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley 1
16:00 Blackburn - Newcastle 2
16:00 Bristol City - Reading 2
16:00 Shrewsbury - Fleetwood x
16:00 Swindon - Southend 2


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby 2
16:00 QPR - Ipswich 1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton 1
16:00 Bury - Sheffield Utd 2
16:00 Charlton - Bristol Rovers 1
16:00 Chesterfield - MK Dons 1
16:00 Oldham - Port Vale x
16:00 Scunthorpe - Peterborough 1
16:00 Walsall - Rochdale 2
18:15 West Ham - Man United x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool 2
16:00 WBA - Hull 1
16:00 Leeds Utd - Rotherham 1
16:00 Wigan - Huddersfield 2
16:00 Coventry - Bolton 2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves 1
13:30 Toulouse - Marseille x
13:30 Lyon - Montpellier 1
15:00 Chievo - Atalanta 2
15:00 Genoa - Roma 2
15:00 Napoli - Sampdoria 1
15:00 Sassuolo - Torino 2
15:00 Udinese - Internazionale 2
16:15 Real Betis - Leganes 1
20:45 Villarreal - Barcelona 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna 1
15:00 Pescara - Fiorentina 2
15:00 Empoli - Palermo x
15:00 Milan - Cagliari 1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon 1

[uredio Kuljic - 29. prosinca 2016. u 17:45]
Markan.90
Markan.90
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2015.
Poruka: 1.078
29. prosinca 2016. u 23:21
PONUDA - 2. krug

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic                         2
13:30 Falkirk - Hibernian                      2
14:00 Sheffield Utd - Northampton        1  
14:00 Southend - Charlton                    1
14:00 Hamilton - Motherwell                 x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd            2
16:00 Burnley - Sunderland                  1
16:00 Chelsea - Stoke                         1
16:00 Leicester - West Ham                 2 
16:00 Preston - Sheffield Wed               2   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn               1
15:00 Partick - Kilmarnock                     1
15:00 Dundee - St. Johnstone                 x
15:00 Queen of the South - Ayr Utd          1
16:00 Derby - Wigan                               1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA                       x
16:00 Barnsley - Birmingham                    1
16:00 Wolverhampton - QPR                      1
16:00 Bolton - Scunthorpe                          x
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon                x
16:00 Oxford - Walsall                                x
16:00 Ross County - Inverness                     1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton               x
18:30 Liverpool - Man City                           x
18:30 Brentford - Norwich                              x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough                   1
16:00 Swansea - Bournemouth                        x
16:00 Bradford - Bury                                      1
16:00 Fleetwood - Oldham                               1
16:00 Peterborough - Coventry                          1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester                          1
14:00 Wimbledon - Millwall                                 x
16:00 Everton - Southampton                              1
16:00 Birmingham - Brentford                              1
16:00 Burton - Preston                                       x
16:00 Cardiff - Aston Villa                                    x
16:00 Fulham - Brighton & Hove                           1
16:00 Nottingham - Barnsley                                1
16:00 Gillingham - Oxford                                     1
16:00 Northampton - Bradford                                x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley                                  1
16:00 Blackburn - Newcastle                             2
16:00 Bristol City - Reading                               2
16:00 Shrewsbury - Fleetwood                           x
16:00 Swindon - Southend                                x


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby                                     x
16:00 QPR - Ipswich                                        1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton                1
16:00 Bury - Sheffield Utd                                  2
16:00 Charlton - Bristol Rovers                           1
16:00 Chesterfield - MK Dons                             1
16:00 Oldham - Port Vale                                  1
16:00 Scunthorpe - Peterborough                       1  
16:00 Walsall - Rochdale                                   x 
18:15 West Ham - Man United                          2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool                     2
16:00 WBA - Hull                                    1
16:00 Leeds Utd - Rotherham                      1
16:00 Wigan - Huddersfield                         2
16:00 Coventry - Bolton                             x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves                        1
13:30 Toulouse - Marseille                       x
13:30 Lyon - Montpellier                           1
15:00 Chievo - Atalanta                             2
15:00 Genoa - Roma                                  2
15:00 Napoli - Sampdoria                            1
15:00 Sassuolo - Torino                              2
15:00 Udinese - Internazionale                    2
16:15 Real Betis - Leganes                         1
20:45 Villarreal - Barcelona                          2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna                             1
15:00 Pescara - Fiorentina                           2
15:00 Empoli - Palermo                                x
15:00 Milan - Cagliari                                   1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon                 1
kille
kille
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.683
30. prosinca 2016. u 00:08
Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  x
13:30 Falkirk - Hibernian  x
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  1
14:00 Hamilton - Motherwell  x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  x
16:00 Burnley - Sunderland  1
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   1
16:00 Preston - Sheffield Wed  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  x
15:00 Dundee - St. Johnstone  1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan 1

Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  1
16:00 Wolverhampton - QPR  1
16:00 Bolton - Scunthorpe  1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  1
16:00 Oxford - Walsall  x
16:00 Ross County - Inverness  x
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  x
18:30 Liverpool - Man City   1
18:30 Brentford - Norwich  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  x
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1



Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  x
14:00 Wimbledon - Millwall  x
16:00 Everton - Southampton   x
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  x
16:00 Cardiff - Aston Villa  1
16:00 Fulham - Brighton & Hove  x
16:00 Nottingham - Barnsley  1
16:00 Gillingham - Oxford  1
16:00 Northampton - Bradford  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  2
16:00 Bristol City - Reading   x
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  x
16:00 Swindon - Southend  1



Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  1
16:00 QPR - Ipswich  1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  1
16:00 Bury - Sheffield Utd  x
16:00 Charlton - Bristol Rovers  x
16:00 Chesterfield - MK Dons  x
16:00 Oldham - Port Vale  x
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  x
18:15 West Ham - Man United  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1
16:00 Wigan - Huddersfield  1
16:00 Coventry - Bolton  x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  x
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  1
15:00 Genoa - Roma  x
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  x
15:00 Udinese - Internazionale  x
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  1
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

kille
kille
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.683
30. prosinca 2016. u 00:24
kosingas je napisao/la:
dok su se prva tri kola igrale ozbiljne utakmice i lige, imao sam 7 bodova i bio lider...
u sljedeća dva kola dođoše engleski niželigaši, koji me razjebaše do kraja, pa se sad moram čupat za prolaz skupine...

a u 6. kolu - engleski i talijanski poluamateri, gdje ćeš bolje...lakše bi pogađao 1.ŽNL Koprivničko-križevačku...
Vidi cijeli citat


Ja tek zadnja dva kola 6 bodova kad su dosli englezi na red
I opet cu gundjati kao i lani da bi poanta ovog turnira trebali biti englezi i njihova ponuda jer igraju ko ludi oko bozica ( doduse ove godine manje nego inace), a ne spanjolci npr.
Uvijek je bio pojam bozica i sporta engleske lige, nize pogotovo i skakaonice, i vjerujem nisaum jedini, pa bi i turnir trebao drzati se donekle te "tradicije"
Mislim blesavo je da se uopce toliko oduzuje s time, opet cu reci da je ovo pravoslavni turnir
Zaista drug putjin i ovdje ima svoje prste (da budem korektan i ne spominjem neke komsijske lobije i zavere)
kosingas
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
30. prosinca 2016. u 11:42
BSK

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  2
13:30 Falkirk - Hibernian  X
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  1
14:00 Hamilton - Motherwell  X
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  2
16:00 Burnley - Sunderland  1
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   X
16:00 Preston - Sheffield Wed  X
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  1
15:00 Dundee - St. Johnstone  X
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  X
16:00 Derby - Wigan  1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  1
16:00 Wolverhampton - QPR  1
16:00 Bolton - Scunthorpe  X
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  X
16:00 Oxford - Walsall  1
16:00 Ross County - Inverness  1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  2
18:30 Liverpool - Man City   X
18:30 Brentford - Norwich  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  X
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  X
14:00 Wimbledon - Millwall  2
16:00 Everton - Southampton   1
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  X
16:00 Cardiff - Aston Villa  X
16:00 Fulham - Brighton & Hove  2
16:00 Nottingham - Barnsley  1
16:00 Gillingham - Oxford  1
16:00 Northampton - Bradford  X
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  2
16:00 Bristol City - Reading   2
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  X
16:00 Swindon - Southend  X


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  X
16:00 QPR - Ipswich  2
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  1
16:00 Bury - Sheffield Utd  2
16:00 Charlton - Bristol Rovers  1
16:00 Chesterfield - MK Dons  1
16:00 Oldham - Port Vale  X
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  X
18:15 West Ham - Man United  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1
16:00 Wigan - Huddersfield  2
16:00 Coventry - Bolton  2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  2
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  X
15:00 Genoa - Roma  2
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  X
15:00 Udinese - Internazionale  2
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  1
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.493
30. prosinca 2016. u 12:01
30.12.2016.

6. kolo

  MON 4 INT 4   HAR 5 MIL 4
17:30 Novara - Carpi
X X   1 X
20:30 Cittadella - Virtus Entella
X 1   1 1
20:30 Latina - Avellino
1 2   1 2
20:30 Salernitana - Perugia
2 1   2 2
20:30 Ternana - Ascoli
X X   X 1
20:30 Trapani - Brescia
X 1   X 2
20:45 Ipswich - Bristol City
1 X   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   X 1
21:00 Hull - Everton
2 2   2 2
20:45 MK Dons - Swindon 1 1   1 1
 
  STE 4 BEN 3   SER 3 FAŽ 3
17:30 Novara - Carpi
X X   X 1
20:30 Cittadella - Virtus Entella
X X   X X
20:30 Latina - Avellino
1 1   1 1
20:30 Salernitana - Perugia
X X   X 2
20:30 Ternana - Ascoli
1 1   X 2
20:30 Trapani - Brescia
1 X   X 2
20:45 Ipswich - Bristol City
1 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   1 X
21:00 Hull - Everton
X 2   1 2
20:45 MK Dons - Swindon 1 X   2 X
 
  DOR 4 MAE 4   SOU 5 SPA 3
17:30 Novara - Carpi
X X   1 X
20:30 Cittadella - Virtus Entella
1 1   X X
20:30 Latina - Avellino
1 1   X 1
20:30 Salernitana - Perugia
2 2   2 X
20:30 Ternana - Ascoli
2 1   X 2
20:30 Trapani - Brescia
2 X   2 2
20:45 Ipswich - Bristol City
2 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   1 1
21:00 Hull - Everton
2 2   2 1
20:45 MK Dons - Swindon 1 X   1 X
 
  HAJ 3 WH 4   STO 5 PHI 6
17:30 Novara - Carpi
2 1   X X
20:30 Cittadella - Virtus Entella
2 X   1 1
20:30 Latina - Avellino
1 1   1 X
20:30 Salernitana - Perugia
2 2   2 2
20:30 Ternana - Ascoli
2 1   X X
20:30 Trapani - Brescia
2 2   2 X
20:45 Ipswich - Bristol City
1 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   1 1
21:00 Hull - Everton
1 2   X 2
20:45 MK Dons - Swindon 2 1   1 1
 
  LIV 3 SUN 6   ŠB 4 NED 7
17:30 Novara - Carpi
1 1   X 1
20:30 Cittadella - Virtus Entella
1 1   1 1
20:30 Latina - Avellino
1 1   1 X
20:30 Salernitana - Perugia
X 1   X 1
20:30 Ternana - Ascoli
X 1   1 1
20:30 Trapani - Brescia
2 1   2 1
20:45 Ipswich - Bristol City
X 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
X 1   1 1
21:00 Hull - Everton
2 2   X 2
20:45 MK Dons - Swindon 1 1   2 1
 
  BAY 4 BSK 5   MGL 2 CEL 4
17:30 Novara - Carpi
X X   X X
20:30 Cittadella - Virtus Entella
1 1   X X
20:30 Latina - Avellino
X X   1 1
20:30 Salernitana - Perugia
X X   X 2
20:30 Ternana - Ascoli
X 1   1 1
20:30 Trapani - Brescia
X 2   2 2
20:45 Ipswich - Bristol City
X 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
X 1   1 1
21:00 Hull - Everton
X 2   2 X
20:45 MK Dons - Swindon X 1   X 1
 
  KRK 5 CIB 4   PSV 3 ORI 9
17:30 Novara - Carpi
1 X   X 1
20:30 Cittadella - Virtus Entella
1 X   1 1
20:30 Latina - Avellino
1 1   1 X
20:30 Salernitana - Perugia
X X   2 1
20:30 Ternana - Ascoli
1 X   X X
20:30 Trapani - Brescia
2 1   2 X
20:45 Ipswich - Bristol City
1 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   1 1
21:00 Hull - Everton
2 X   2 X
20:45 MK Dons - Swindon 1 1   X 1
 
  BAT 5 VAN 4   PRE 3 CZ 4
17:30 Novara - Carpi
1 X   X X
20:30 Cittadella - Virtus Entella
1 X   X X
20:30 Latina - Avellino
1 X   1 1
20:30 Salernitana - Perugia
2 2   X X
20:30 Ternana - Ascoli
1 1   X 2
20:30 Trapani - Brescia
2 X   2 1
20:45 Ipswich - Bristol City
1 2   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 X   1 1
21:00 Hull - Everton
1 X   2 X
20:45 MK Dons - Swindon 1 1   1 2
 
  BAR 4 EL 6   L23 3 ŽDR 7
17:30 Novara - Carpi
X X   X 1
20:30 Cittadella - Virtus Entella
X 1   X X
20:30 Latina - Avellino
1 1   1 1
20:30 Salernitana - Perugia
X X   X 1
20:30 Ternana - Ascoli
2 1   1 X
20:30 Trapani - Brescia
X X   2 X
20:45 Ipswich - Bristol City
1 1   1 1
20:45 Millwall - Gillingham
1 1   1 1
21:00 Hull - Everton
1 X   X X
20:45 MK Dons - Swindon X 1   2 1
 

Reading - Fulham odigrano 1. pol. pa odgođeno zbog guste magle, tek će biti odlučen novi termin koji mi ne možemo čekati. Prvi rezervni par Spezia - Vicenza odigran je u srijedu, pa drugi par MK Dons - Swindon postaje aktivan.

zrinkec jedini nije prognozirao 2. krug i ako BATE izbori prolazak dalje će ići 8. na tablici drugoplasiranih...
[uredio Weasley - 30. prosinca 2016. u 22:56]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.075
30. prosinca 2016. u 22:49
Liverpool u 23 - Mladost Ždralovi 3-7
Barcelona - Echte Liebe 4-6


treću godinu u nizu osiguran prolaz skupine, zadovoljan. 
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.493
30. prosinca 2016. u 23:31

Monaco – Internacional 4:4
Harchester – Millwall 5:4

 

Grupa A

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Internacional (Lomax)

6

4

2

0

31

:

23

8

14

2.

Monaco (zmaj_sb)

6

2

2

2

28

:

29

-1

8

3.

Harchester Utd (Markan.90)

6

2

1

3

27

:

22

5

7

4.

Millwall (Stinger23)

6

0

3

3

23

:

29

-6

3


St. Etienne – Benfica 4:3
Servette – Fažana 3:3

 

Grupa B

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Servette (msc)

6

3

2

1

27

:

24

3

11

2.

M. Fažana (Pravi Purger)

6

3

1

2

25

:

23

2

10

3.

St. Etienne (Palmares)

6

3

0

3

26

:

28

-2

9

4.

Benfica (Aguias)

6

1

1

4

21

:

24

-3

4


Dortmund – Maestral 4:4
Southampton – Spartak 5:3

 

Grupa C

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Southampton (zadar-1.liga)

6

4

1

1

31

:

25

6

13

2.

Maestral (nips)

6

3

2

1

30

:

25

5

11

3.

Spartak Moskva (Romanov)

6

2

0

4

26

:

33

-7

6

4.

B. Dortmund (Anonymous8)

6

1

1

4

26

:

33

-7

4


Hajduk – West Ham 3:4
Stoke – Philadelphia 5:6

 

Grupa D

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Hajduk (The Phantom)

6

4

1

1

32

:

23

9

13

2.

West Ham (Maligan82)

6

2

3

1

32

:

29

3

9

3.

Stoke City (čoban2343)

6

2

1

3

29

:

27

2

7

4.

Philadelphia U. (Philadelphia76ers)

6

1

1

4

28

:

40

-12

4


Liverpool – Sunderland 3:6
Široki Brijeg – Nedelišće 4:7

 

Grupa E

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Nedelišće (Weasley)

6

6

0

0

34

:

24

10

18

2.

Široki Brijeg (Kuljic)

6

2

2

2

32

:

33

-1

8

3.

Sunderland (Caracalla)

6

2

0

4

27

:

30

-3

6

4.

Liverpool (nikola87)

6

0

2

4

28

:

34

-6

2


Bayern – BSK 4:5
M'gladbach – Celtic 2:4

 

Grupa F

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Celtic (wiberg)

6

5

0

1

31

:

22

9

15

2.

BSK BB (kosingas)

6

3

1

2

30

:

29

1

10

3.

B. M'gladbach (Gastarbeiter)

6

2

1

3

22

:

26

-4

7

4.

Bayern (Vilenjak)

6

0

2

4

25

:

30

-5

2


Krka – Cibalia 5:4
PSV – Orijent 3:9

 

Grupa G

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Krka NM (steva cenejac)

6

3

2

1

33

:

30

3

11

2.

Orijent Sušak (kille)

6

3

0

3

32

:

30

2

9

3.

PSV Eindhoven (btk)

6

2

3

1

31

:

33

-2

9

4.

Cibalia (ZEEBANCIA)

6

1

1

4

29

:

32

-3

4

Orijent - PSV 4:7, 9:3 = 13:10


BATE – Vancouver 5:4
Preston – Crvena zvezda 3:4

 

Grupa H

U

P

N

I

Gol

GR

B

1.

Crvena zvezda (Jugoslavija)

6

5

0

1

31

:

27

4

15

2.

BATE Borisov (zrinkec)

6

3

0

3

31

:

32

-1

9

3.

Vancouver W. (rudar Miško)

6

2

1

3

30

:

30

0

7

4.

Preston North End (Prorok)

6

1

1

4

25

:

28

-3

4


Barcelona – Echte Liebe 4:6
Liverpool U23 – Ždralovi 3:7

 

Grupa I

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Echte Liebe (danchy)

6

4

1

1

32

:

24

8

13

2.

M. Ždralovi (Sjena)

6

3

1

2

32

:

30

2

10

3.

Barcelona (nogometna čarolija)

6

2

1

3

28

:

31

-3

7

4.

Liverpool U23 (abracadabra)

6

1

1

4

25

:

32

-7

4



 

Drugoplasirani

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Maestral (nips)

6

3

2

1

30

:

25

5

11

2.

M. Ždralovi (Sjena)

6

3

1

2

32

:

30

2

10

3.

BSK BB (kosingas)

6

3

1

2

30

:

29

1

10

4.

M. Fažana (Pravi Purger)

6

3

1

2

25

:

23

2

10

5.

West Ham (Maligan82)

6

2

3

1

32

:

29

3

9

6.

Orijent Sušak (kille)

6

3

0

3

32

:

30

2

9

7.

BATE Borisov (zrinkec) *

6

3

0

3

31

:

32

-1

9

8.

Široki Brijeg (Kuljic)

6

2

2

2

32

:

33

-1

8

9.

Monaco (zmaj_sb)

6

2

2

2

28

:

29

-1

8


* nije prognozirao 2. krug pa nema pravo prolaska
[uredio Weasley - 30. prosinca 2016. u 23:33]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.493
30. prosinca 2016. u 23:49
Na jednoj strani ždrijeba je 8 prvoplasiranih, a na drugoj 7 drugoplasiranih i Servette kao prvoplasirani s najmanje golova, a ovako je izbacilo:

Osmina finala
I1 - B1 Echte Liebe - Servette
D1 - G2 Hajduk - Orijent
C1 - F2 Southampton - BSK
G1 - E2 Krka - Široki Brijeg
E1 - I2 Nedelišće - Ždralovi
F1 - B2 Celtic - Fažana
H1 - D2 Crvena zvezda - West Ham
A1 - C2 Internacional - Maestral

Četvrtfinale
Echte Liebe/Servette - Hajduk/Orijent
Southampton/BSK - Krka/Široki Brijeg
Nedelišće/Ždralovi - Celtic/Fažana
Crvena zvezda/West Ham - Internacional/Maestral
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
kosingas
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
31. prosinca 2016. u 12:13
prvo, imam dojavu da su se Hajduk i West Ham dogovorili ispod stola da izbace Stoku čobana...

drugo, kakvo šokantno kolo za btk... prosto ne mogu vjerovat kakvim je rezultatom izgubio i ispao...

treće, svojim premijernim nastupom sam zadovoljan...prošla se skupina, a sad dalje što Bog da...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
kille
kille
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.683
31. prosinca 2016. u 13:05
A sta da ti kazem rijecaninu, trebao je samo ne izgubit s manje od 4 razlike :D

Al evo, 9 pogodaka raspolozenih orijentasa je iznenadilo i najoptimisticnije kladionicare.. Nakon pocetnih dva poraza malo tko nam je davao sanse, a sad protiv favoriziranog hajduka zaboravit na prijateljske odnose i 90 minuta na noz po prolaz

Btw pitanje za statisticare i analisticare, koji je najveci broj pogodaka jedne momcadi?
Kuljic
Kuljic
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 902
31. prosinca 2016. u 13:19
Zahvaljujem Zrinkecu na ne postavljanju prognoze. 
kosingas
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
31. prosinca 2016. u 13:53
kille je napisao/la:
A sta da ti kazem rijecaninu, trebao je samo ne izgubit s manje od 4 razlike :D

Al evo, 9 pogodaka raspolozenih orijentasa je iznenadilo i najoptimisticnije kladionicare.. Nakon pocetnih dva poraza malo tko nam je davao sanse, a sad protiv favoriziranog hajduka zaboravit na prijateljske odnose i 90 minuta na noz po prolaz

Btw pitanje za statisticare i analisticare, koji je najveci broj pogodaka jedne momcadi?
Vidi cijeli citat

tebi svaka čast na 9 pogodaka...vrhunski rezultat...

nadam se da ćeš jednako tako nabit i Fantoma alias Ajduka...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.493
31. prosinca 2016. u 16:13
31.12.2016.

Osmina finala

  EL 8 SER 9   HAJ 5 ORI* 5
13:15 Rangers - Celtic 2 2   2 X
13:30 Falkirk - Hibernian 2 2   X X
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1 1   1 1
14:00 Southend - Charlton 1 X   X 1
14:00 Hamilton - Motherwell X X   X X
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2 2   X X
16:00 Burnley - Sunderland 1 1   X 1
16:00 Chelsea - Stoke 1 1   1 1
16:00 Leicester - West Ham 1 1   2 1
16:00 Preston - Sheffield Wed X X   1 1
         1   2 
13:30 Huddersfield - Blackburn       1 1
15:00 Partick - Kilmarnock       1 X
15:00 Dundee - St. Johnstone       1 1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd       1 1
16:00 Derby - Wigan       1 1
 
  SOU* 6 BSK 6   KRK 6 ŠB 5
13:15 Rangers - Celtic X 2   2 2
13:30 Falkirk - Hibernian 1 X   2 X
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1 1   1 1
14:00 Southend - Charlton X 1   1 1
14:00 Hamilton - Motherwell X X   1 X
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2 2   2 2
16:00 Burnley - Sunderland 1 1   1 1
16:00 Chelsea - Stoke 1 1   1 1
16:00 Leicester - West Ham X X   1 X
16:00 Preston - Sheffield Wed X X   1 2
   2   1       
13:30 Huddersfield - Blackburn X 1      
15:00 Partick - Kilmarnock 1 1      
15:00 Dundee - St. Johnstone 1 X      
15:00 Queen of the South - Ayr Utd 1 X      
16:00 Derby - Wigan 1 1      
 
  NED* 6 ŽDR 6   CEL 5 FAŽ 6
13:15 Rangers - Celtic 2 2   X 2
13:30 Falkirk - Hibernian 1 X   1 1
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1 1   1 1
14:00 Southend - Charlton X 2   1 X
14:00 Hamilton - Motherwell X X   X 2
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 1 2   2 2
16:00 Burnley - Sunderland X 1   1 2
16:00 Chelsea - Stoke 1 1   1 1
16:00 Leicester - West Ham X X   1 1
16:00 Preston - Sheffield Wed 1 X   1 X
   3   2       
13:30 Huddersfield - Blackburn 1 X      
15:00 Partick - Kilmarnock X 1      
15:00 Dundee - St. Johnstone 1 1      
15:00 Queen of the South - Ayr Utd X 1      
16:00 Derby - Wigan 1 1      
 
  CZ 5 WH 4   INT 3 MAE 5
13:15 Rangers - Celtic 2 1   1 1
13:30 Falkirk - Hibernian 2 1   1 X
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1 1   X 1
14:00 Southend - Charlton 1 1   1 1
14:00 Hamilton - Motherwell 1 1   2 X
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2 2   2 2
16:00 Burnley - Sunderland 1 1   2 1
16:00 Chelsea - Stoke 1 1   1 1
16:00 Leicester - West Ham X 1   1 2
16:00 Preston - Sheffield Wed 2 1   X X



Četvrtfinale


  SER 2 ORI 6   SOU 6 KRK 2
16:00 Southampton - WBA 1 1   1 1
16:00 Barnsley - Birmingham X 1   X 2
16:00 Wolverhampton - QPR 1 1   1 1
16:00 Bolton - Scunthorpe X 1   1 1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon 1 1   1 1
16:00 Oxford - Walsall 1 X   X 1
16:00 Ross County - Inverness X X   1 2
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 1 X   2 1
18:30 Liverpool - Man City X 1   X X
18:30 Brentford - Norwich 2 X   X 2
 
  NED 4 FAŽ 2   CZ 3 MAE 4
16:00 Southampton - WBA 1 1   1 1
16:00 Barnsley - Birmingham 1 1   2 1
16:00 Wolverhampton - QPR X 1   1 X
16:00 Bolton - Scunthorpe 1 1   1 1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon X X   1 2
16:00 Oxford - Walsall 1 1   1 1
16:00 Ross County - Inverness 1 2   2 1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 1 1   1 2
18:30 Liverpool - Man City 1 2   1 1
18:30 Brentford - Norwich X X   1 X
[uredio Weasley - 31. prosinca 2016. u 20:23]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
msc
msc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2015.
Poruka: 1.441
31. prosinca 2016. u 16:14
prolaz je osiguran, nakon 5 parova echte liebe - servette 4:5, a ostalih 5 parova su nam iste prognoze
123
...
91011