Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Božićni turnir 2016.

Romanov
Romanov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.08.2015.
Poruka: 1.452
26. prosinca 2016. u 15:22
Spartak

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  2
13:30 Falkirk - Hibernian  2
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  2
14:00 Hamilton - Motherwell  2
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  2
16:00 Burnley - Sunderland  1
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   1
16:00 Preston - Sheffield Wed  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  1
15:00 Dundee - St. Johnstone  x
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan  1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  2
16:00 Wolverhampton - QPR  1
16:00 Bolton - Scunthorpe  2
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  1
16:00 Oxford - Walsall  1
16:00 Ross County - Inverness  1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  1
18:30 Liverpool - Man City   1
18:30 Brentford - Norwich  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  1
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  2
14:00 Wimbledon - Millwall  2
16:00 Everton - Southampton   1
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  2
16:00 Cardiff - Aston Villa  2
16:00 Fulham - Brighton & Hove  2
16:00 Nottingham - Barnsley  1
16:00 Gillingham - Oxford  1
16:00 Northampton - Bradford  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  2
16:00 Bristol City - Reading   1
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  2
16:00 Swindon - Southend  1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  2
16:00 QPR - Ipswich  2
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  1
16:00 Bury - Sheffield Utd  2
16:00 Charlton - Bristol Rovers  1
16:00 Chesterfield - MK Dons  1
16:00 Oldham - Port Vale  1
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  2
18:15 West Ham - Man United  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1
16:00 Wigan - Huddersfield  2
16:00 Coventry - Bolton  2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  x
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  x
15:00 Genoa - Roma  2
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  2
15:00 Udinese - Internazionale  2
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  2
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

Prorok
Prorok
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2015.
Poruka: 1.776
26. prosinca 2016. u 21:41
Preston North End FC

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  2
13:30 Falkirk - Hibernian  2
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  x
14:00 Hamilton - Motherwell  2
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  2
16:00 Burnley - Sunderland  1
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   2
16:00 Preston - Sheffield Wed  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  x
15:00 Dundee - St. Johnstone  1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan  1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  x
16:00 Wolverhampton - QPR  1
16:00 Bolton - Scunthorpe  2
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  2
16:00 Oxford - Walsall  1
16:00 Ross County - Inverness  x
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  1
18:30 Liverpool - Man City   x
18:30 Brentford - Norwich  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  1
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  x
14:00 Wimbledon - Millwall  2
16:00 Everton - Southampton   2
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  2
16:00 Cardiff - Aston Villa  2
16:00 Fulham - Brighton & Hove  2
16:00 Nottingham - Barnsley  x
16:00 Gillingham - Oxford  x
16:00 Northampton - Bradford  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  2
16:00 Bristol City - Reading   1
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  x
16:00 Swindon - Southend  2


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  x
16:00 QPR - Ipswich  2
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  2
16:00 Bury - Sheffield Utd  2
16:00 Charlton - Bristol Rovers  1
16:00 Chesterfield - MK Dons  x
16:00 Oldham - Port Vale  x
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  2
18:15 West Ham - Man United  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1
16:00 Wigan - Huddersfield  2
16:00 Coventry - Bolton  2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  x
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  x
15:00 Genoa - Roma  2
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  x
15:00 Udinese - Internazionale  2
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  2
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

The Phantom
The Phantom
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 28.547
26. prosinca 2016. u 22:06
HAJDUK


Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  2
13:30 Falkirk - Hibernian  x
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  x
14:00 Hamilton - Motherwell  x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  x
16:00 Burnley - Sunderland  x
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   2
16:00 Preston - Sheffield Wed  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  1
15:00 Dundee - St. Johnstone  1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan  1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  x
16:00 Wolverhampton - QPR  x
16:00 Bolton - Scunthorpe  2
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  1
16:00 Oxford - Walsall  1
16:00 Ross County - Inverness  1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  1
18:30 Liverpool - Man City   2
18:30 Brentford - Norwich  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  1
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  2
14:00 Wimbledon - Millwall  2
16:00 Everton - Southampton   1
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  x
16:00 Cardiff - Aston Villa  x
16:00 Fulham - Brighton & Hove  x
16:00 Nottingham - Barnsley  1
16:00 Gillingham - Oxford  1
16:00 Northampton - Bradford  1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  x
16:00 Bristol City - Reading   1
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  x
16:00 Swindon - Southend  1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  x
16:00 QPR - Ipswich  x
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  1
16:00 Bury - Sheffield Utd  x
16:00 Charlton - Bristol Rovers  1
16:00 Chesterfield - MK Dons  1
16:00 Oldham - Port Vale  1
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  2
18:15 West Ham - Man United  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1 
16:00 Wigan - Huddersfield  2
16:00 Coventry - Bolton  2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  2
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  1
15:00 Genoa - Roma  2
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  x
15:00 Udinese - Internazionale  2
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  2
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
zadar-1.liga
zadar-1.liga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.05.2007.
Poruka: 1.563
27. prosinca 2016. u 00:24
SOUTHAMPTON
Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic x
13:30 Falkirk - Hibernian 1
14:00 Sheffield Utd - Northampton 1
14:00 Southend - Charlton x
14:00 Hamilton - Motherwell x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2
16:00 Burnley - Sunderland 1
16:00 Chelsea - Stoke 1
16:00 Leicester - West Ham x
16:00 Preston - Sheffield Wed x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn x
15:00 Partick - Kilmarnock 1
15:00 Dundee - St. Johnstone 1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd 1
16:00 Derby - Wigan 1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA 1
16:00 Barnsley - Birmingham x
16:00 Wolverhampton - QPR 1
16:00 Bolton - Scunthorpe 1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon 1
16:00 Oxford - Walsall x
16:00 Ross County - Inverness 1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 2
18:30 Liverpool - Man City x
18:30 Brentford - Norwich x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough 1
16:00 Swansea - Bournemouth 1
16:00 Bradford - Bury 1
16:00 Fleetwood - Oldham x
16:00 Peterborough - Coventry x


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester x
14:00 Wimbledon - Millwall x
16:00 Everton - Southampton x
16:00 Birmingham - Brentford 1
16:00 Burton - Preston 2
16:00 Cardiff - Aston Villa 1
16:00 Fulham - Brighton & Hove 1
16:00 Nottingham - Barnsley 1
16:00 Gillingham - Oxford 1
16:00 Northampton - Bradford 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley 1
16:00 Blackburn - Newcastle 2
16:00 Bristol City - Reading x
16:00 Shrewsbury - Fleetwood x
16:00 Swindon - Southend 1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby 1
16:00 QPR - Ipswich 1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton x
16:00 Bury - Sheffield Utd 2
16:00 Charlton - Bristol Rovers 1
16:00 Chesterfield - MK Dons x
16:00 Oldham - Port Vale 1
16:00 Scunthorpe - Peterborough x
16:00 Walsall - Rochdale 1
18:15 West Ham - Man United 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool 2
16:00 WBA - Hull 1
16:00 Leeds Utd - Rotherham 1
16:00 Wigan - Huddersfield 1
16:00 Coventry - Bolton x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves 1
13:30 Toulouse - Marseille x
13:30 Lyon - Montpellier 1
15:00 Chievo - Atalanta 1
15:00 Genoa - Roma x
15:00 Napoli - Sampdoria 1
15:00 Sassuolo - Torino 1
15:00 Udinese - Internazionale 2
16:15 Real Betis - Leganes 1
20:45 Villarreal - Barcelona 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna 1
15:00 Pescara - Fiorentina 2
15:00 Empoli - Palermo x
15:00 Milan - Cagliari 1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon 1
KK Zadar!
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.222
27. prosinca 2016. u 11:31

Grupa A
Harchester – Monaco 6:3
Internacional – Millwall 5:2

Internacional – Harchester 5:4
Millwall – Monaco 3:3

1. Internacional 13 (27:19)
2. Monaco 7 (24:25)
3. Harchester 4 (23:23)
4. Millwall 3 (19:24)


Grupa B
Servette – St. Etienne 5:2
Benfica – Fažana 1:3

Benfica – Servette 3:4
Fažana – St. Etienne 4:3

1. Servette 10 (24:21)
2. Fažana 9 (22:20)
3. St. Etienne 6 (22:25)
4. Benfica 4 (18:20)


Grupa C
Southampton – Dortmund 4:5
Maestral – Spartak 5:2

Maestral – Southampton 4:5
Spartak – Dortmund 6:5

1. Southampton 10 (26:22)
2. Maestral 10 (26:21)
3. Spartak 6 (23:25)
4. Dortmund 3 (22:29)


Grupa D
Stoke – Hajduk 3:4
West Ham – Philadelphia 6:6

West Ham – Stoke 4:4
Philadelphia – Hajduk 4:7

1. Hajduk 13 (29:19)
2. Stoke 7 (24:21)
3. West Ham 6 (26:26)
4. Philadelphia 1 (22:35)


Grupa E
Široki Brijeg – Liverpool 5:5
Sunderland – Nedelišće 2:3

Sunderland – Široki Brijeg 3:5
Nedelišće – Liverpool 5:4

1. Nedelišće 15 (27:20)
2. Široki Brijeg 8 (28:23)
3. Sunderland 3 (22:26)
4. Liverpool 2 (25:28)

Grupa F
M'gladbach – Bayern 3:3
BSK – Celtic 4:6

BSK – M'gladbach 4:5
Celtic – Bayern 5:3

1. Celtic 12 (27:20)
2. BSK 7 (25:25)
3. M'gladbach 7 (20:22)
4. Bayern 2 (21:26)


Grupa G
PSV – Krka 4:4
Cibalia – Orijent 3:4

Cibalia – PSV 3:4
Orijent – Krka 4:3

1. PSV 9 (28:24)
2. Krka 8 (28:26)
3. Orijent 6 (23:27)
4. Cibalia 4 (25:27)


Grupa H
Preston – BATE 3:4
Vancouver – Crvena zvezda 6:4

Vancouver – Preston 4:4
Crvena zvezda – BATE 5:4

1. Crvena zvezda 12 (27:24)
2. Vancouver 7 (26:25)
3. BATE 6 (26:28)
4. Preston 4 (22:24)


Grupa I
Liverpool U23 – Barcelona 3:4
Echte Liebe – Ždralovi 5:3

Echte Liebe – Liverpool U23 3:4
Ždralovi – Barcelona 3:6

1. Echte Liebe 10 (26:20)
2. Ždralovi 7 (25:27)
3. Barcelona 7 (24:25)
4. Liverpool U23 4 (22:25)


Preostaje nam još 6. kolo u razigravanju po grupama, već je nekoliko sigurnih putnika u drugi krug i zato je, uz nemogućnost kopiranja prognoza kad znaš protivnika, dobra stvar da se sve prognozira prije ždrijeba jer ovako nema slučajnog zaboravljanja, odustajanja tijekom turnira, ali i nema više onoga da igrač ne postavi prognozu jer zna da sigurno ne prolazi ili je sigurno prošao.

Podsjećam da se između 9 drugoplasiranih radi tablica (1) bodovi, 2) broj golova, 3) gol-razlika, 4) omjer s prvoplasiranim u svojoj grupi) i prolazi 7 najboljih!

Prognozirali su: Dortmund, Barcelona, Maestral, Celtic, Crvena zvezda, Liverpool U23, Servette, Cibalia, St. Etienne, Vancouver, Monaco, M'gladbach, PSV, Benfica, Krka, Millwall, West Ham, Nedelišće, Spartak, Preston, Hajduk, Southampton, Echte Liebe, Stoke, Ždralovi, Fažana, Internacional, Široki Brijeg, Harchester, Orijent, BSK (31/36)

Nisu prognozirali: BATE

Ne prolaze - NE MORAJU: Philadelphia, Sunderland, Liverpool, Bayern


Rok za prognozu: 30.12. do 12:00 h
[uredio Weasley - 30. prosinca 2016. u 11:54]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Stinger23
Stinger23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 4.623
27. prosinca 2016. u 13:13
Zanemarit poruku. Tek sam sad skuzio
[uredio Stinger23 - 27. prosinca 2016. u 15:57]
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly
"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
kosingas
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
27. prosinca 2016. u 21:08
dok su se prva tri kola igrale ozbiljne utakmice i lige, imao sam 7 bodova i bio lider...
u sljedeća dva kola dođoše engleski niželigaši, koji me razjebaše do kraja, pa se sad moram čupat za prolaz skupine...

a u 6. kolu - engleski i talijanski poluamateri, gdje ćeš bolje...lakše bi pogađao 1.ŽNL Koprivničko-križevačku...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
danchy
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.956
27. prosinca 2016. u 22:23

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic  2
13:30 Falkirk - Hibernian  2
14:00 Sheffield Utd - Northampton  1
14:00 Southend - Charlton  1
14:00 Hamilton - Motherwell  x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd  2
16:00 Burnley - Sunderland  1
16:00 Chelsea - Stoke  1
16:00 Leicester - West Ham   1
16:00 Preston - Sheffield Wed  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn  1
15:00 Partick - Kilmarnock  1
15:00 Dundee - St. Johnstone  2
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan  1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA  1
16:00 Barnsley - Birmingham  1
16:00 Wolverhampton - QPR  1
16:00 Bolton - Scunthorpe  1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon  1
16:00 Oxford - Walsall  1
16:00 Ross County - Inverness  1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  x
18:30 Liverpool - Man City   x
18:30 Brentford - Norwich  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough  1
16:00 Swansea - Bournemouth  x
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham  1
16:00 Peterborough - Coventry  1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester  1
14:00 Wimbledon - Millwall  x
16:00 Everton - Southampton   1
16:00 Birmingham - Brentford  1
16:00 Burton - Preston  x
16:00 Cardiff - Aston Villa  2
16:00 Fulham - Brighton & Hove  x
16:00 Nottingham - Barnsley  x
16:00 Gillingham - Oxford  1
16:00 Northampton - Bradford  x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley  1
16:00 Blackburn - Newcastle  2
16:00 Bristol City - Reading   2
16:00 Shrewsbury - Fleetwood  2
16:00 Swindon - Southend  2


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby  1
16:00 QPR - Ipswich  1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton  1
16:00 Bury - Sheffield Utd  2
16:00 Charlton - Bristol Rovers  1
16:00 Chesterfield - MK Dons  1
16:00 Oldham - Port Vale  x
16:00 Scunthorpe - Peterborough  1
16:00 Walsall - Rochdale  x
18:15 West Ham - Man United  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool  2
16:00 WBA - Hull  1
16:00 Leeds Utd - Rotherham  1 
16:00 Wigan - Huddersfield  2
16:00 Coventry - Bolton  2


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves  1
13:30 Toulouse - Marseille  x
13:30 Lyon - Montpellier  1
15:00 Chievo - Atalanta  x
15:00 Genoa - Roma  2
15:00 Napoli - Sampdoria  1
15:00 Sassuolo - Torino  x
15:00 Udinese - Internazionale  2
16:15 Real Betis - Leganes  1
20:45 Villarreal - Barcelona  2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna  1
15:00 Pescara - Fiorentina  2
15:00 Empoli - Palermo  1
15:00 Milan - Cagliari  1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon  1

I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
čoban2343
čoban2343
Mali dioničar
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 7.017
28. prosinca 2016. u 17:46
PONUDA - 2. krug

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic                    2
13:30 Falkirk - Hibernian                 1
14:00 Sheffield Utd - Northampton    1
14:00 Southend - Charlton              2
14:00 Hamilton - Motherwell            x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd       2
16:00 Burnley - Sunderland             1
16:00 Chelsea - Stoke                    1
16:00 Leicester - West Ham            x
16:00 Preston - Sheffield Wed          x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn        x
15:00 Partick - Kilmarnock              1
15:00 Dundee - St. Johnstone         1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan                       1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA             1
16:00 Barnsley - Birmingham          1
16:00 Wolverhampton - QPR           1
16:00 Bolton - Scunthorpe               1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon     2
16:00 Oxford - Walsall                     x
16:00 Ross County - Inverness         1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  1
18:30 Liverpool - Man City                1
18:30 Brentford - Norwich                 x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Man United - Middlesbrough    1
 16:00 Swansea - Bournemouth        x
16:00 Bradford - Bury                       1
16:00 Fleetwood - Oldham                 1
16:00 Peterborough - Coventry           1

 
Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester        2
14:00 Wimbledon - Millwall               1
16:00 Everton - Southampton            x
16:00 Birmingham - Brentford           1
16:00 Burton - Preston                     1
16:00 Cardiff - Aston Villa                2
16:00 Fulham - Brighton & Hove       x
16:00 Nottingham - Barnsley            1
16:00 Gillingham - Oxford                1
16:00 Northampton - Bradford           1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley                1
16:00 Blackburn - Newcastle            2
16:00 Bristol City - Reading             x
16:00 Shrewsbury - Fleetwood        1
16:00 Swindon - Southend             1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby                         2
16:00 QPR - Ipswich                            1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton    1
16:00 Bury - Sheffield Utd                     1
16:00 Charlton - Bristol Rovers              x
16:00 Chesterfield - MK Dons               1
16:00 Oldham - Port Vale                    1
16:00 Scunthorpe - Peterborough          x
16:00 Walsall - Rochdale                    1
18:15 West Ham - Man United            1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Sunderland - Liverpool                2
16:00 WBA - Hull                               1
16:00 Leeds Utd - Rotherham              1
16:00 Wigan - Huddersfield                  1
16:00 Coventry - Bolton                       x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves                   1
13:30 Toulouse - Marseille                  x
13:30 Lyon - Montpellier                      1
15:00 Chievo - Atalanta                       1
15:00 Genoa - Roma                          2
15:00 Napoli - Sampdoria                   1
15:00 Sassuolo - Torino                     1
15:00 Udinese - Internazionale            2
16:15 Real Betis - Leganes                1
20:45 Villarreal - Barcelona                 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
15:00 Juventus - Bologna                  1
15:00 Pescara - Fiorentina                2
15:00 Empoli - Palermo                    x
15:00 Milan - Cagliari                       1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon   1

Drobilica za kičmu.Pokušat će Sulejmani.Board man gets paid.
steva cenejac
steva cenejac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 2.008
28. prosinca 2016. u 19:40
kosingas je napisao/la:
dok su se prva tri kola igrale ozbiljne utakmice i lige, imao sam 7 bodova i bio lider...
u sljedeća dva kola dođoše engleski niželigaši, koji me razjebaše do kraja, pa se sad moram čupat za prolaz skupine...

a u 6. kolu - engleski i talijanski poluamateri, gdje ćeš bolje...lakše bi pogađao 1.ŽNL Koprivničko-križevačku...
Vidi cijeli citat


Haha, samnom je isto. 7 bodova u prva tro kruga, 7 pogodaka na utakmicu, a posle bod u dve utakmice i 7 pogodaka u obe utakmice.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.222
29. prosinca 2016. u 09:11
Sutra zadnje kolo po grupama, pa da vidimo tko ima kakve šanse za prolaz...

Grupa A
- Internacional siguran 1.
- Monacu treba bod da osigura prolaz
- Harchester mora pobijediti i nadati se da će Monaco izgubiti (Harchester-Monaco 11:9)
- Millwall ne može proći

Grupa B
- Servette ide dalje i ima direktnu borbu za 1. mjesto s Fažanom
- Fažani treba bod da osigura prolaz
- St. Etienne mora pobijediti i zabiti više od Fažane (koja mora izgubiti) za prolaz, jer ima lošiju gol-razliku
- Benfica ne može proći

Grupa C
- Southampton i Maestral prolaze, još se čeka rasplet za podjelu pozicija
- Spartak i Dortmund su bez šansi u zadnjem kolu

Grupa D
- Hajduk siguran 1.
- Stokeu treba pobjeda da bude siguran
- West Ham mora pobijediti i čekati kiks Stokea za prolaz
- Philadelphia ne može proći

Grupa E
- Nedelišće sigurno 1., Široki Brijeg siguran 2.
- Sunderland i Liverpool nemaju šansi za prolaz

Grupa F
- Celtic siguran 1.
- BSK i M'gladbach su izjednačeni, ali BSK je ispred po tie-breakeru i jasno je što svakome treba
- Bayern ne može proći

Grupa G
- PSV je nadomak prolaska, ali ako od Orijenta izgubi 4 razlike ispada
- Krka je 2., ali sigurna, ne može ispasti
- Orijent objašnjen, treba im pobjeda od 4 razlike za prolaz
- Cibalia ne može proći

Grupa H
- Crvena zvezda sigurna 1.
- Vancouver i BATE igraju za prolaz, bod razlike, znači remi ništa ne donosi, samo pobjeda
- Preston ne može proći

Grupa I
- Echte Liebe nadomak prolaska, ne smije izgubiti od Barcelona s više od 3 razlike
- Barceloni treba pobjeda da osigura prolaz
- Ždralovi su u teškoj poziciji u kojoj im ni pobjeda i 10 bodova ne garantiraju prolaz jer su slabiji od Barcelone
- Liverpool U23 ne može proći


Trenutni poredak drugoplasiranih:

 

Drugoplasirani

U

P

N

I

Gol

GR

B

 

1.

Maestral (nips)

5

3

1

1

26

:

21

5

10

2.

M. Fažana (Pravi Purger)

5

3

0

2

22

:

20

2

9

3.

Krka NM (steva cenejac)

5

2

2

1

28

:

26

2

8

4.

Široki Brijeg (Kuljic)

5

2

2

1

28

:

26

2

8

5.

Vancouver W. (rudar Miško)

5

2

1

2

26

:

25

1

7

6.

BSK BB (kosingas)

5

2

1

2

25

:

25

0

7

7.

Stoke City (čoban2343)

5

2

1

2

24

:

21

3

7

8.

Monaco (zmaj_sb)

5

2

1

2

24

:

25

-1

7

9.

Barcelona (nogometna čarolija)

5

2

1

2

24

:

25

-1

7

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 3.457
29. prosinca 2016. u 11:01
Nakon što sam 2014. izgubio finale, već drugu godinu zaredom prolazak skupine izgleda kao znanstvena fantastika...
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.950
29. prosinca 2016. u 13:29
PONUDA - 2. krug

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic                    2
13:30 Falkirk - Hibernian                 X
14:00 Sheffield Utd - Northampton    1
14:00 Southend - Charlton              2
14:00 Hamilton - Motherwell            x
14:30 Dumbarton - Dundee Utd       2
16:00 Burnley - Sunderland             1
16:00 Chelsea - Stoke                    1
16:00 Leicester - West Ham            x
16:00 Preston - Sheffield Wed          x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn        x
15:00 Partick - Kilmarnock              1
15:00 Dundee - St. Johnstone         1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  1
16:00 Derby - Wigan                       1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA             1
16:00 Barnsley - Birmingham          1
16:00 Wolverhampton - QPR           1
16:00 Bolton - Scunthorpe               1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon     2
16:00 Oxford - Walsall                     x
16:00 Ross County - Inverness         1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton  1
18:30 Liverpool - Man City                1
18:30 Brentford - Norwich                 x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Man United - Middlesbrough    1
 16:00 Swansea - Bournemouth        x
16:00 Bradford - Bury                       1
16:00 Fleetwood - Oldham                 1
16:00 Peterborough - Coventry           1

 
Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester        2
14:00 Wimbledon - Millwall               1
16:00 Everton - Southampton            x
16:00 Birmingham - Brentford           1
16:00 Burton - Preston                     1
16:00 Cardiff - Aston Villa                2
16:00 Fulham - Brighton & Hove       x
16:00 Nottingham - Barnsley            1
16:00 Gillingham - Oxford                1
16:00 Northampton - Bradford           1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley                1
16:00 Blackburn - Newcastle            2
16:00 Bristol City - Reading             x
16:00 Shrewsbury - Fleetwood        1
16:00 Swindon - Southend             1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby                         2
16:00 QPR - Ipswich                            1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton    1
16:00 Bury - Sheffield Utd                     1
16:00 Charlton - Bristol Rovers              x
16:00 Chesterfield - MK Dons               1
16:00 Oldham - Port Vale                    1
16:00 Scunthorpe - Peterborough          x
16:00 Walsall - Rochdale                    1
18:15 West Ham - Man United            1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Sunderland - Liverpool                2
16:00 WBA - Hull                               1
16:00 Leeds Utd - Rotherham              1
16:00 Wigan - Huddersfield                  1
16:00 Coventry - Bolton                       x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves                   1
13:30 Toulouse - Marseille                  x
13:30 Lyon - Montpellier                      1
15:00 Chievo - Atalanta                       1
15:00 Genoa - Roma                          2
15:00 Napoli - Sampdoria                   1
15:00 Sassuolo - Torino                     1
15:00 Udinese - Internazionale            2
16:15 Real Betis - Leganes                1
20:45 Villarreal - Barcelona                 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
15:00 Juventus - Bologna                  1
15:00 Pescara - Fiorentina                2
15:00 Empoli - Palermo                    x
15:00 Milan - Cagliari                       1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon   1



Pravi Purger
Pravi Purger
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.11.2009.
Poruka: 485
29. prosinca 2016. u 15:08

Osmina finala - 31.12. (subota)
13:15 Rangers - Celtic                     2
13:30 Falkirk - Hibernian                  1
14:00 Sheffield Utd - Northampton   1
14:00 Southend - Charlton               x
14:00 Hamilton - Motherwell             2
14:30 Dumbarton - Dundee Utd       2
16:00 Burnley - Sunderland             2
16:00 Chelsea - Stoke                      1
16:00 Leicester - West Ham             1
16:00 Preston - Sheffield Wed          x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn        x
15:00 Partick - Kilmarnock               1
15:00 Dundee - St. Johnstone          1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd  x
16:00 Derby - Wigan                         2


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA              1
16:00 Barnsley - Birmingham           1
16:00 Wolverhampton - QPR           1
16:00 Bolton - Scunthorpe               1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon    x
16:00 Oxford - Walsall                       1
16:00 Ross County - Inverness         2
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 1
18:30 Liverpool - Man City                2
18:30 Brentford - Norwich                 x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Man United - Middlesbrough    1
16:00 Swansea - Bournemouth         x
16:00 Bradford - Bury                        2
16:00 Fleetwood - Oldham                1
16:00 Peterborough - Coventry         1

 
Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester       x
14:00 Wimbledon - Millwall                1
16:00 Everton - Southampton           x
16:00 Birmingham - Brentford           1
16:00 Burton - Preston                      x
16:00 Cardiff - Aston Villa                  2
16:00 Fulham - Brighton & Hove       1
16:00 Nottingham - Barnsley             1
16:00 Gillingham - Oxford                  2
16:00 Northampton - Bradford           1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley                   1
16:00 Blackburn - Newcastle             2
16:00 Bristol City - Reading               x
16:00 Shrewsbury - Fleetwood          x
16:00 Swindon - Southend                1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby                            1
16:00 QPR - Ipswich                               1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton   x
16:00 Bury - Sheffield Utd                      1
16:00 Charlton - Bristol Rovers              1
16:00 Chesterfield - MK Dons                1
16:00 Oldham - Port Vale                       1
16:00 Scunthorpe - Peterborough          x
16:00 Walsall - Rochdale                        x
18:15 West Ham - Man United               x
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
16:00 Sunderland - Liverpool                2
16:00 WBA - Hull                                   x
16:00 Leeds Utd - Rotherham               1
16:00 Wigan - Huddersfield                  1
16:00 Coventry - Bolton                        x


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves                   1
13:30 Toulouse - Marseille                  2
13:30 Lyon - Montpellier                     1
15:00 Chievo - Atalanta                      1
15:00 Genoa - Roma                          2
15:00 Napoli - Sampdoria                   1
15:00 Sassuolo - Torino                      1
15:00 Udinese - Internazionale           x
16:15 Real Betis - Leganes                1
20:45 Villarreal - Barcelona                2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
15:00 Juventus - Bologna                  1
15:00 Pescara - Fiorentina                 2
15:00 Empoli - Palermo                      2
15:00 Milan - Cagliari                         1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon    2

Lomax
Lomax
Mali dioničar
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 5.436
29. prosinca 2016. u 16:45

Internacional


Osmina finala - 31.12. (subota)

13:15 Rangers - Celtic 1
13:30 Falkirk - Hibernian 1
14:00 Sheffield Utd - Northampton 0
14:00 Southend - Charlton 1
14:00 Hamilton - Motherwell 2
14:30 Dumbarton - Dundee Utd 2
16:00 Burnley - Sunderland 2
16:00 Chelsea - Stoke 1
16:00 Leicester - West Ham 1
16:00 Preston - Sheffield Wed 0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Huddersfield - Blackburn 1
15:00 Partick - Kilmarnock 0
15:00 Dundee - St. Johnstone 1
15:00 Queen of the South - Ayr Utd 2
16:00 Derby - Wigan 1


Četvrtfinale - 31.12. (subota)
16:00 Southampton - WBA 0
16:00 Barnsley - Birmingham 1
16:00 Wolverhampton - QPR 1
16:00 Bolton - Scunthorpe 1
16:00 Bristol Rovers - Wimbledon 0
16:00 Oxford - Walsall 1
16:00 Ross County - Inverness 1
16:00 St. Mirren - Greenock Morton 1
18:30 Liverpool - Man City 1
18:30 Brentford - Norwich 0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man United - Middlesbrough 1
16:00 Swansea - Bournemouth 1
16:00 Bradford - Bury  1
16:00 Fleetwood - Oldham 2
16:00 Peterborough - Coventry 1


Polufinale / 1. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
13:30 Middlesbrough - Leicester 0
14:00 Wimbledon - Millwall 1
16:00 Everton - Southampton 1
16:00 Birmingham - Brentford 1
16:00 Burton - Preston 1
16:00 Cardiff - Aston Villa 1
16:00 Fulham - Brighton & Hove 2
16:00 Nottingham - Barnsley 1
16:00 Gillingham - Oxford 2
16:00 Northampton - Bradford 1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Man City - Burnley 1
16:00 Blackburn - Newcastle 2
16:00 Bristol City - Reading 1
16:00 Shrewsbury - Fleetwood 0
16:00 Swindon - Southend 1


Polufinale / 2. utakmica - 02.01. (ponedjeljak)
16:00 Norwich - Derby 0
16:00 QPR - Ipswich 1
16:00 Sheffield Wed - Wolverhampton 0
16:00 Bury - Sheffield Utd 1
16:00 Charlton - Bristol Rovers 1
16:00 Chesterfield - MK Dons 2
16:00 Oldham - Port Vale 1
16:00 Scunthorpe - Peterborough 1
16:00 Walsall - Rochdale 1
18:15 West Ham - Man United 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16:00 Sunderland - Liverpool 2
16:00 WBA - Hull 1
16:00 Leeds Utd - Rotherham 0
16:00 Wigan - Huddersfield 1
16:00 Coventry - Bolton 1


Finale - 08.01. (nedjelja)
12:00 Ath Bilbao - Alaves 1
13:30 Toulouse - Marseille 2
13:30 Lyon - Montpellier 1
15:00 Chievo - Atalanta 2
15:00 Genoa - Roma 1
15:00 Napoli - Sampdoria 1
15:00 Sassuolo - Torino 2
15:00 Udinese - Internazionale 0
16:15 Real Betis - Leganes 1
20:45 Villarreal - Barcelona 0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15:00 Juventus - Bologna 1
15:00 Pescara - Fiorentina 2
15:00 Empoli - Palermo 2
15:00 Milan - Cagliari 1
18:30 Las Palmas - Sporting Gijon 0

I noga u guzicu je korak naprijed.

1.SNL 2017./2018.
Turnir prvaka SNL 2018.