Statistika

3. Hrvatska nogometna liga - Istok

1. kolo

22.08.2009.Mladost Prelog2:0NAŠKIzvještaj
22.08.2009.Grafičar Vodovod1:2LipikIzvještaj
22.08.2009.Mladost Cernik1:1BelišćeIzvještaj
22.08.2009.Bjelovar3:2ĐakovoIzvještaj
23.08.2009.Višnjevac3:3SlobodaIzvještaj
23.08.2009.Croatia Đakovo3:1Radnik KriževciIzvještaj
23.08.2009.Marsonia 19097:1GraničarIzvještaj
23.08.2009.Slavija Pleternica2:1Olimpija OsijekIzvještaj
23.08.2009.Koprivnica1:2NedelišćeIzvještaj

2. kolo

29.08.2009.NAŠK4:3NedelišćeIzvještaj
29.08.2009.Olimpija Osijek1:1KoprivnicaIzvještaj
29.08.2009.Radnik Križevci2:1Marsonia 1909Izvještaj
29.08.2009.Đakovo3:3VišnjevacIzvještaj
29.08.2009.Belišće1:2BjelovarIzvještaj
29.08.2009.Lipik2:1Mladost CernikIzvještaj
29.08.2009.Mladost Prelog2:0Grafičar VodovodIzvještaj
30.08.2009.Sloboda1:4Croatia ĐakovoIzvještaj
02.09.2009.Graničar4:0Slavija PleternicaIzvještaj

3. kolo

05.09.2009.Croatia Đakovo1:0ĐakovoIzvještaj
05.09.2009.Slavija Pleternica3:1Radnik KriževciIzvještaj
06.09.2009.Grafičar Vodovod1:3NAŠKIzvještaj
06.09.2009.Mladost Cernik2:0Mladost PrelogIzvještaj
06.09.2009.Marsonia 19094:2SlobodaIzvještaj
06.09.2009.Nedelišće1:1Olimpija OsijekIzvještaj
06.09.2009.Koprivnica3:1GraničarIzvještaj
06.09.2009.Višnjevac2:3BelišćeIzvještaj
06.09.2009.Bjelovar1:2LipikIzvještaj

4. kolo

13.09.2009.Radnik Križevci1:0KoprivnicaIzvještaj
13.09.2009.NAŠK2:2Olimpija OsijekIzvještaj
13.09.2009.Đakovo2:2Marsonia 1909Izvještaj
13.09.2009.Lipik2:1VišnjevacIzvještaj
13.09.2009.Grafičar Vodovod0:2Mladost CernikIzvještaj
13.09.2009.Belišće3:0Croatia ĐakovoIzvještaj
13.09.2009.Mladost Prelog2:1BjelovarIzvještaj
13.09.2009.Graničar4:0NedelišćeIzvještaj
13.09.2009.Sloboda2:3Slavija PleternicaIzvještaj

5. kolo

16.09.2009.Mladost Cernik1:0NAŠKIzvještaj
16.09.2009.Bjelovar6:0Grafičar VodovodIzvještaj
16.09.2009.Višnjevac2:1Mladost PrelogIzvještaj
16.09.2009.Croatia Đakovo2:2LipikIzvještaj
16.09.2009.Marsonia 19092:1BelišćeIzvještaj
16.09.2009.Slavija Pleternica3:0ĐakovoIzvještaj
16.09.2009.Koprivnica1:2SlobodaIzvještaj
16.09.2009.Nedelišće3:1Radnik KriževciIzvještaj
16.09.2009.Olimpija Osijek4:2GraničarIzvještaj

6. kolo

19.09.2009.Mladost Cernik2:2BjelovarIzvještaj
19.09.2009.Grafičar Vodovod1:0VišnjevacIzvještaj
19.09.2009.Mladost Prelog0:0Croatia ĐakovoIzvještaj
19.09.2009.Lipik1:0Marsonia 1909Izvještaj
19.09.2009.Belišće1:2Slavija PleternicaIzvještaj
19.09.2009.Đakovo1:0KoprivnicaIzvještaj
19.09.2009.Sloboda1:2NedelišćeIzvještaj
19.09.2009.Radnik Križevci4:2Olimpija OsijekIzvještaj
23.09.2009.NAŠK0:0GraničarIzvještaj

7. kolo

26.09.2009.Graničar1:0Radnik KriževciIzvještaj
26.09.2009.Olimpija Osijek3:2SlobodaIzvještaj
26.09.2009.Nedelišće1:2ĐakovoIzvještaj
26.09.2009.Koprivnica0:1BelišćeIzvještaj
26.09.2009.Slavija Pleternica0:3LipikIzvještaj
26.09.2009.Marsonia 19092:0Mladost PrelogIzvještaj
26.09.2009.Croatia Đakovo7:0Grafičar VodovodIzvještaj
26.09.2009.Višnjevac0:0Mladost CernikIzvještaj
26.09.2009.Bjelovar1:1NAŠKIzvještaj

8. kolo

03.10.2009.NAŠK2:0Radnik KriževciIzvještaj
03.10.2009.Sloboda2:2GraničarIzvještaj
03.10.2009.Đakovo1:0Olimpija OsijekIzvještaj
03.10.2009.Belišće5:1NedelišćeIzvještaj
03.10.2009.Lipik1:1KoprivnicaIzvještaj
03.10.2009.Mladost Prelog0:0Slavija PleternicaIzvještaj
03.10.2009.Grafičar Vodovod1:4Marsonia 1909Izvještaj
03.10.2009.Mladost Cernik2:2Croatia ĐakovoIzvještaj
03.10.2009.Bjelovar4:0VišnjevacIzvještaj

9. kolo

10.10.2009.Višnjevac2:0NAŠKIzvještaj
10.10.2009.Croatia Đakovo1:1BjelovarIzvještaj
10.10.2009.Marsonia 19095:0Mladost CernikIzvještaj
10.10.2009.Slavija Pleternica3:2Grafičar VodovodIzvještaj
10.10.2009.Koprivnica2:0Mladost PrelogIzvještaj
10.10.2009.Nedelišće5:4LipikIzvještaj
10.10.2009.Olimpija Osijek0:0BelišćeIzvještaj
10.10.2009.Graničar2:1ĐakovoIzvještaj
10.10.2009.Radnik Križevci0:2SlobodaIzvještaj

10. kolo

17.10.2009.NAŠK2:0SlobodaIzvještaj
17.10.2009.Đakovo2:1Radnik KriževciIzvještaj
17.10.2009.Belišće1:0GraničarIzvještaj
17.10.2009.Lipik4:2Olimpija OsijekIzvještaj
17.10.2009.Mladost Prelog1:1NedelišćeIzvještaj
17.10.2009.Grafičar Vodovod2:2KoprivnicaIzvještaj
17.10.2009.Mladost Cernik2:0Slavija PleternicaIzvještaj
17.10.2009.Bjelovar1:0Marsonia 1909Izvještaj
17.10.2009.Višnjevac1:1Croatia ĐakovoIzvještaj

11. kolo

21.10.2009.Croatia Đakovo3:1NAŠKIzvještaj
21.10.2009.Marsonia 19090:1VišnjevacIzvještaj
21.10.2009.Slavija Pleternica2:0BjelovarIzvještaj
21.10.2009.Koprivnica0:1Mladost CernikIzvještaj
21.10.2009.Nedelišće5:0Grafičar VodovodIzvještaj
21.10.2009.Olimpija Osijek5:1Mladost PrelogIzvještaj
21.10.2009.Graničar2:1LipikIzvještaj
21.10.2009.Radnik Križevci2:0BelišćeIzvještaj
21.10.2009.Sloboda1:1ĐakovoIzvještaj

12. kolo

24.10.2009.NAŠK0:1ĐakovoIzvještaj
24.10.2009.Belišće2:0SlobodaIzvještaj
24.10.2009.Lipik3:0Radnik KriževciIzvještaj
24.10.2009.Mladost Prelog1:2GraničarIzvještaj
24.10.2009.Grafičar Vodovod3:2Olimpija OsijekIzvještaj
24.10.2009.Mladost Cernik4:0NedelišćeIzvještaj
24.10.2009.Bjelovar0:0KoprivnicaIzvještaj
24.10.2009.Višnjevac1:0Slavija PleternicaIzvještaj
24.10.2009.Croatia Đakovo1:0Marsonia 1909Izvještaj

13. kolo

31.10.2009.Marsonia 19095:3NAŠKIzvještaj
31.10.2009.Slavija Pleternica2:0Croatia ĐakovoIzvještaj
31.10.2009.Koprivnica0:0VišnjevacIzvještaj
31.10.2009.Đakovo3:0BelišćeIzvještaj
31.10.2009.Nedelišće0:1BjelovarIzvještaj
31.10.2009.Olimpija Osijek4:2Mladost CernikIzvještaj
31.10.2009.Graničar3:1Grafičar VodovodIzvještaj
31.10.2009.Radnik Križevci2:1Mladost PrelogIzvještaj
31.10.2009.Sloboda0:3LipikIzvještaj

14. kolo

07.11.2009.NAŠK1:0BelišćeIzvještaj
07.11.2009.Lipik5:0ĐakovoIzvještaj
07.11.2009.Mladost Prelog2:0SlobodaIzvještaj
07.11.2009.Grafičar Vodovod0:1Radnik KriževciIzvještaj
07.11.2009.Mladost Cernik1:1GraničarIzvještaj
07.11.2009.Bjelovar3:0Olimpija OsijekIzvještaj
07.11.2009.Višnjevac1:0NedelišćeIzvještaj
07.11.2009.Croatia Đakovo6:1KoprivnicaIzvještaj
07.11.2009.Marsonia 19091:1Slavija PleternicaIzvještaj

15. kolo

15.11.2009.Slavija Pleternica5:1NAŠKIzvještaj
15.11.2009.Koprivnica1:2Marsonia 1909Izvještaj
15.11.2009.Nedelišće1:0Croatia ĐakovoIzvještaj
15.11.2009.Olimpija Osijek2:0VišnjevacIzvještaj
15.11.2009.Graničar2:2BjelovarIzvještaj
15.11.2009.Radnik Križevci1:4Mladost CernikIzvještaj
15.11.2009.Sloboda1:2Grafičar VodovodIzvještaj
15.11.2009.Đakovo2:0Mladost PrelogIzvještaj
15.11.2009.Belišće1:0LipikIzvještaj

16. kolo

22.11.2009.NAŠK3:2LipikIzvještaj
22.11.2009.Mladost Prelog2:0BelišćeIzvještaj
22.11.2009.Grafičar Vodovod0:4ĐakovoIzvještaj
22.11.2009.Mladost Cernik4:1SlobodaIzvještaj
22.11.2009.Bjelovar3:3Radnik KriževciIzvještaj
22.11.2009.Višnjevac0:2GraničarIzvještaj
22.11.2009.Croatia Đakovo0:0Olimpija OsijekIzvještaj
22.11.2009.Marsonia 19093:0NedelišćeIzvještaj
22.11.2009.Slavija Pleternica3:0KoprivnicaIzvještaj

17. kolo

29.11.2009.Koprivnica4:0NAŠKIzvještaj
29.11.2009.Nedelišće4:2Slavija PleternicaIzvještaj
29.11.2009.Olimpija Osijek4:3Marsonia 1909Izvještaj
29.11.2009.Graničar2:1Croatia ĐakovoIzvještaj
29.11.2009.Radnik Križevci1:1VišnjevacIzvještaj
29.11.2009.Sloboda1:4BjelovarIzvještaj
29.11.2009.Đakovo2:1Mladost CernikIzvještaj
29.11.2009.Belišće2:0Grafičar VodovodIzvještaj
29.11.2009.Lipik9:1Mladost PrelogIzvještaj

18. kolo

27.02.2010.NAŠK0:0Mladost Prelog-
27.02.2010.Lipik5:1Grafičar Vodovod-
27.02.2010.Belišće0:0Mladost Cernik-
27.02.2010.Đakovo0:0Bjelovar-
27.02.2010.Sloboda1:0Višnjevac-
27.02.2010.Radnik Križevci4:0Croatia Đakovo-
27.02.2010.Graničar4:1Marsonia 1909-
27.02.2010.Olimpija Osijek4:0Slavija Pleternica-
27.02.2010.Nedelišće0:1Koprivnica-

19. kolo

06.03.2010.Bjelovar0:0Belišće-
06.03.2010.Slavija Pleternica2:1Graničar-
06.03.2010.Croatia Đakovo2:1Sloboda-
06.03.2010.Grafičar Vodovod0:2Mladost Prelog-
06.03.2010.Nedelišće0:2NAŠK-
06.03.2010.Koprivnica3:1Olimpija Osijek-
06.03.2010.Marsonia 19093:1Radnik Križevci-
06.03.2010.Višnjevac2:0Đakovo-
06.03.2010.Mladost Cernik1:1Lipik-

20. kolo

20.03.2010.NAŠK1:0Grafičar Vodovod-
20.03.2010.Mladost Prelog2:1Mladost Cernik-
20.03.2010.Lipik1:1Bjelovar-
20.03.2010.Belišće4:1Višnjevac-
20.03.2010.Đakovo2:1Croatia Đakovo-
20.03.2010.Sloboda1:2Marsonia 1909-
20.03.2010.Radnik Križevci0:0Slavija Pleternica-
20.03.2010.Graničar4:2Koprivnica-
20.03.2010.Olimpija Osijek3:0Nedelišće-

21. kolo

27.03.2010.Višnjevac0:7Lipik-
27.03.2010.Slavija Pleternica3:1Sloboda-
27.03.2010.Marsonia 19092:0Đakovo-
27.03.2010.Nedelišće3:1Graničar-
27.03.2010.Croatia Đakovo3:1Belišće-
27.03.2010.Mladost Cernik2:0Grafičar Vodovod-
27.03.2010.Olimpija Osijek4:0NAŠK-
27.03.2010.Koprivnica4:1Radnik Križevci-
27.03.2010.Bjelovar1:2Mladost Prelog-

22. kolo

03.04.2010.Grafičar Vodovod2:1Bjelovar-
03.04.2010.Belišće1:2Marsonia 1909-
03.04.2010.NAŠK0:2Mladost Cernik-
03.04.2010.Sloboda2:4Koprivnica-
03.04.2010.Lipik2:1Croatia Đakovo-
03.04.2010.Mladost Prelog1:0Višnjevac-
03.04.2010.Radnik Križevci1:1Nedelišće-
03.04.2010.Đakovo0:0Slavija Pleternica-
03.04.2010.Graničar2:4Olimpija Osijek-

23. kolo

07.04.2010.Graničar2:0NAŠK-
07.04.2010.Olimpija Osijek5:0Radnik Križevci-
07.04.2010.Nedelišće3:2Sloboda-
07.04.2010.Koprivnica0:0Đakovo-
07.04.2010.Slavija Pleternica2:0Belišće-
07.04.2010.Marsonia 19095:2Lipik-
07.04.2010.Croatia Đakovo2:0Mladost Prelog-
07.04.2010.Višnjevac3:0Grafičar Vodovod-
07.04.2010.Bjelovar1:1Mladost Cernik-

24. kolo

10.04.2010.NAŠK3:1Bjelovar-
10.04.2010.Mladost Cernik0:0Višnjevac-
10.04.2010.Grafičar Vodovod1:0Croatia Đakovo-
10.04.2010.Mladost Prelog1:1Marsonia 1909-
10.04.2010.Lipik1:0Slavija Pleternica-
10.04.2010.Belišće1:3Koprivnica-
10.04.2010.Đakovo7:0Nedelišće-
10.04.2010.Sloboda1:4Olimpija Osijek-
10.04.2010.Radnik Križevci0:0Graničar-

25. kolo

17.04.2010.Radnik Križevci0:0NAŠK-
17.04.2010.Graničar4:0Sloboda-
17.04.2010.Olimpija Osijek1:1Đakovo-
17.04.2010.Nedelišće2:0Belišće-
17.04.2010.Koprivnica3:2Lipik-
17.04.2010.Slavija Pleternica2:1Mladost Prelog-
17.04.2010.Marsonia 19093:0Grafičar Vodovod-
17.04.2010.Croatia Đakovo2:1Mladost Cernik-
17.04.2010.Višnjevac0:2Bjelovar-

26. kolo

21.04.2010.NAŠK1:0Višnjevac-
21.04.2010.Bjelovar3:0Croatia Đakovo-
21.04.2010.Mladost Cernik3:1Marsonia 1909-
21.04.2010.Grafičar Vodovod1:2Slavija Pleternica-
21.04.2010.Mladost Prelog1:0Koprivnica-
21.04.2010.Lipik5:0Nedelišće-
21.04.2010.Belišće1:0Olimpija Osijek-
21.04.2010.Đakovo0:1Graničar-
21.04.2010.Sloboda2:3Radnik Križevci-

27. kolo

24.04.2010.Sloboda3:0NAŠK-
24.04.2010.Radnik Križevci2:2Đakovo-
24.04.2010.Graničar0:1Belišće-
24.04.2010.Olimpija Osijek4:3Lipik-
24.04.2010.Nedelišće2:1Mladost Prelog-
24.04.2010.Koprivnica2:1Grafičar Vodovod-
24.04.2010.Slavija Pleternica2:3Mladost Cernik-
24.04.2010.Marsonia 19096:1Bjelovar-
24.04.2010.Croatia Đakovo2:1Višnjevac-

28. kolo

01.05.2010.NAŠK3:0Croatia Đakovo-
01.05.2010.Višnjevac3:3Marsonia 1909-
01.05.2010.Bjelovar2:0Slavija Pleternica-
01.05.2010.Mladost Cernik6:1Koprivnica-
01.05.2010.Grafičar Vodovod3:1Nedelišće-
01.05.2010.Mladost Prelog0:1Olimpija Osijek-
01.05.2010.Lipik4:3Graničar-
01.05.2010.Belišće4:0Radnik Križevci-
01.05.2010.Đakovo2:1Sloboda-

29. kolo

05.05.2010.Đakovo4:1NAŠK-
05.05.2010.Sloboda0:1Belišće-
05.05.2010.Radnik Križevci3:3Lipik-
05.05.2010.Graničar3:0Mladost Prelog-
05.05.2010.Olimpija Osijek3:2Grafičar Vodovod-
05.05.2010.Nedelišće1:1Mladost Cernik-
05.05.2010.Koprivnica1:2Bjelovar-
05.05.2010.Slavija Pleternica5:1Višnjevac-
05.05.2010.Marsonia 19092:0Croatia Đakovo-

30. kolo

08.05.2010.NAŠK1:2Marsonia 1909-
08.05.2010.Croatia Đakovo6:2Slavija Pleternica-
08.05.2010.Višnjevac2:1Koprivnica-
08.05.2010.Belišće3:0Đakovo-
08.05.2010.Mladost Cernik2:4Olimpija Osijek-
08.05.2010.Bjelovar4:1Nedelišće-
08.05.2010.Grafičar Vodovod0:2Graničar-
08.05.2010.Mladost Prelog2:2Radnik Križevci-
08.05.2010.Lipik4:0Sloboda-

31. kolo

15.05.2010.Belišće4:0NAŠK-
15.05.2010.Đakovo3:0Lipik-
15.05.2010.Radnik Križevci2:0Grafičar Vodovod-
15.05.2010.Sloboda2:3Mladost Prelog-
15.05.2010.Graničar1:0Mladost Cernik-
15.05.2010.Olimpija Osijek2:0Bjelovar-
15.05.2010.Nedelišće4:1Višnjevac-
15.05.2010.Koprivnica5:0Croatia Đakovo-
15.05.2010.Slavija Pleternica1:0Marsonia 1909-

32. kolo

22.05.2010.Višnjevac3:1Olimpija Osijek-
22.05.2010.Bjelovar2:1Graničar-
22.05.2010.Croatia Đakovo3:2Nedelišće-
22.05.2010.Grafičar Vodovod3:0Sloboda-
22.05.2010.Mladost Cernik3:0Radnik Križevci-
22.05.2010.Marsonia 19094:1Koprivnica-
22.05.2010.NAŠK1:0Slavija Pleternica-
22.05.2010.Mladost Prelog3:2Đakovo-
22.05.2010.Lipik3:1Belišće-

33. kolo

29.05.2010.Lipik0:0NAŠK-
29.05.2010.Belišće7:2Mladost Prelog-
29.05.2010.Đakovo4:1Grafičar Vodovod-
29.05.2010.Sloboda1:1Mladost Cernik-
29.05.2010.Radnik Križevci2:1Bjelovar-
29.05.2010.Graničar4:1Višnjevac-
29.05.2010.Olimpija Osijek5:4Croatia Đakovo-
29.05.2010.Nedelišće2:2Marsonia 1909-
29.05.2010.Koprivnica4:0Slavija Pleternica-

34. kolo

05.06.2010.NAŠK3:0KoprivnicaIzvještaj
05.06.2010.Slavija Pleternica0:2NedelišćeIzvještaj
05.06.2010.Marsonia 19094:0Olimpija OsijekIzvještaj
05.06.2010.Croatia Đakovo1:0GraničarIzvještaj
05.06.2010.Višnjevac0:4Radnik KriževciIzvještaj
05.06.2010.Bjelovar5:3SlobodaIzvještaj
05.06.2010.Mladost Cernik8:0ĐakovoIzvještaj
05.06.2010.Grafičar Vodovod0:0BelišćeIzvještaj
05.06.2010.Mladost Prelog1:3LipikIzvještaj

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad

1. kolo

29.08.2009. 17:00Nehaj1:0CrikvenicaIzvještaj
29.08.2009. 17:00Orijent1:2Jedinstvo OmladinacIzvještaj
29.08.2009. 17:00Gorica2:0ŠpanskoIzvještaj
29.08.2009. 17:00HAŠK1:0IstraIzvještaj
29.08.2009. 17:00Vrapče3:0Medulin 1921Izvještaj
29.08.2009. 17:00Vrbovec0:2RovinjIzvještaj
29.08.2009. 17:00Zelina2:0MaksimirIzvještaj
30.08.2009. 17:00Novalja4:0Jadran PorečIzvještaj
30.08.2009. 17:00Rudar Labin2:2GrobničanIzvještaj

2. kolo

06.09.2009. 17:00Rovinj1:1Medulin 1921Izvještaj
06.09.2009. 17:00Istra1:1VrapčeIzvještaj
06.09.2009. 17:00Špansko2:2HAŠKIzvještaj
06.09.2009. 17:00Jedinstvo Omladinac0:1GoricaIzvještaj
06.09.2009. 17:00Crikvenica2:2OrijentIzvještaj
06.09.2009. 17:00Grobničan3:0NehajIzvještaj
06.09.2009. 17:00Jadran Poreč2:1Rudar LabinIzvještaj
06.09.2009. 17:00Maksimir2:0NovaljaIzvještaj
06.09.2009. 17:00Vrbovec3:1ZelinaIzvještaj

3. kolo

12.09.2009. 17:00Zelina5:0RovinjIzvještaj
12.09.2009. 17:00Rudar Labin1:1MaksimirIzvještaj
12.09.2009. 17:00Nehaj0:1Jadran PorečIzvještaj
12.09.2009. 17:00Orijent0:0GrobničanIzvještaj
12.09.2009. 17:00Gorica3:0CrikvenicaIzvještaj
12.09.2009. 17:00HAŠK4:2Jedinstvo OmladinacIzvještaj
12.09.2009. 17:00Vrapče1:0ŠpanskoIzvještaj
12.09.2009. 17:00Medulin 19212:1IstraIzvještaj
13.09.2009. 17:00Novalja2:0VrbovecIzvještaj

4. kolo

16.09.2009. 16:30Rovinj3:0Istra-
16.09.2009. 16:30Špansko0:3Medulin 1921-
16.09.2009. 16:30Jedinstvo Omladinac1:1Vrapče-
16.09.2009. 16:30Crikvenica3:0HAŠK-
16.09.2009. 16:30Grobničan3:2Gorica-
16.09.2009. 16:30Jadran Poreč0:0Orijent-
16.09.2009. 16:30Maksimir3:2Nehaj-
16.09.2009. 16:30Vrbovec3:2Rudar Labin-
16.09.2009. 16:30Zelina1:0Novalja-

5. kolo

19.09.2009. 16:30Novalja1:0RovinjIzvještaj
19.09.2009. 16:30Rudar Labin2:0ZelinaIzvještaj
19.09.2009. 16:30Nehaj0:2VrbovecIzvještaj
19.09.2009. 16:30Orijent0:0MaksimirIzvještaj
19.09.2009. 16:30Gorica2:0Jadran PorečIzvještaj
19.09.2009. 16:30HAŠK4:1GrobničanIzvještaj
19.09.2009. 16:30Vrapče3:0CrikvenicaIzvještaj
19.09.2009. 16:30Medulin 19210:0Jedinstvo OmladinacIzvještaj
23.09.2009. 16:30Istra1:3Špansko-

6. kolo

26.09.2009. 16:30Rovinj4:1ŠpanskoIzvještaj
26.09.2009. 16:30Jedinstvo Omladinac1:0IstraIzvještaj
26.09.2009. 16:30Crikvenica4:0Medulin 1921Izvještaj
26.09.2009. 16:30Grobničan1:0VrapčeIzvještaj
26.09.2009. 16:30Jadran Poreč2:1HAŠKIzvještaj
26.09.2009. 16:30Maksimir0:2GoricaIzvještaj
26.09.2009. 16:30Vrbovec2:0OrijentIzvještaj
26.09.2009. 16:30Zelina5:1NehajIzvještaj
26.09.2009. 16:30Novalja0:1Rudar LabinIzvještaj

7. kolo

03.10.2009. 16:00Rudar Labin2:1RovinjIzvještaj
03.10.2009. 16:00Nehaj0:2NovaljaIzvještaj
03.10.2009. 16:00Orijent1:1ZelinaIzvještaj
03.10.2009. 16:00Gorica6:0VrbovecIzvještaj
03.10.2009. 16:00HAŠK4:0MaksimirIzvještaj
03.10.2009. 16:00Vrapče1:1Jadran PorečIzvještaj
03.10.2009. 16:00Medulin 19213:3GrobničanIzvještaj
03.10.2009. 16:00Istra0:1CrikvenicaIzvještaj
03.10.2009. 16:00Špansko0:1Jedinstvo OmladinacIzvještaj

8. kolo

07.10.2009. 16:00Rovinj2:0Jedinstvo Omladinac-
07.10.2009. 16:00Crikvenica2:1Špansko-
07.10.2009. 16:00Grobničan3:0Istra-
07.10.2009. 16:00Jadran Poreč3:1Medulin 1921-
07.10.2009. 16:00Maksimir0:3Vrapče-
07.10.2009. 16:00Vrbovec2:3HAŠK-
07.10.2009. 16:00Zelina2:2Gorica-
07.10.2009. 16:00Novalja1:1Orijent-
07.10.2009. 16:00Rudar Labin2:0Nehaj-

9. kolo

10.10.2009. 16:00Nehaj2:1RovinjIzvještaj
10.10.2009. 16:00Orijent2:0Rudar LabinIzvještaj
10.10.2009. 16:00Gorica1:0NovaljaIzvještaj
10.10.2009. 16:00HAŠK1:0ZelinaIzvještaj
10.10.2009. 16:00Vrapče0:0VrbovecIzvještaj
10.10.2009. 16:00Medulin 19212:0MaksimirIzvještaj
10.10.2009. 16:00Istra0:0Jadran PorečIzvještaj
10.10.2009. 16:00Špansko0:3GrobničanIzvještaj
10.10.2009. 16:00Jedinstvo Omladinac1:0CrikvenicaIzvještaj

10. kolo

17.10.2009. 15:30Rovinj3:0CrikvenicaIzvještaj
17.10.2009. 15:30Grobničan3:1Jedinstvo OmladinacIzvještaj
17.10.2009. 15:30Jadran Poreč1:1ŠpanskoIzvještaj
17.10.2009. 15:30Maksimir1:0IstraIzvještaj
17.10.2009. 15:30Vrbovec1:1Medulin 1921Izvještaj
17.10.2009. 15:30Zelina1:1VrapčeIzvještaj
17.10.2009. 15:30Novalja2:3HAŠKIzvještaj
17.10.2009. 15:30Rudar Labin0:3GoricaIzvještaj
17.10.2009. 15:30Nehaj2:4OrijentIzvještaj

11. kolo

21.10.2009. 15:30Orijent2:1Rovinj-
21.10.2009. 15:30Gorica2:1Nehaj-
21.10.2009. 15:30HAŠK5:2Rudar Labin-
21.10.2009. 15:30Vrapče1:0Novalja-
21.10.2009. 15:30Medulin 19211:2Zelina-
21.10.2009. 15:30Istra2:0Vrbovec-
21.10.2009. 15:30Špansko2:1Maksimir-
21.10.2009. 15:30Jedinstvo Omladinac1:0Jadran Poreč-
21.10.2009. 15:30Crikvenica1:2Grobničan-

12. kolo

24.10.2009. 15:00Rovinj2:1Grobničan-
24.10.2009. 15:00Jadran Poreč2:2Crikvenica-
24.10.2009. 15:00Maksimir2:1Jedinstvo Omladinac-
24.10.2009. 15:00Vrbovec2:0Špansko-
24.10.2009. 15:00Zelina3:1Istra-
24.10.2009. 15:00Novalja3:2Medulin 1921-
24.10.2009. 15:00Rudar Labin0:1Vrapče-
24.10.2009. 15:00Nehaj2:1HAŠK-
24.10.2009. 15:00Orijent2:2Gorica-

13. kolo

30.10.2009. 14:00Gorica3:0Rovinj-
30.10.2009. 14:00HAŠK3:1Orijent-
30.10.2009. 14:00Vrapče2:0Nehaj-
30.10.2009. 14:00Medulin 19212:0Rudar Labin-
30.10.2009. 14:00Istra1:1Novalja-
30.10.2009. 14:00Špansko0:1Zelina-
30.10.2009. 14:00Jedinstvo Omladinac1:1Vrbovec-
30.10.2009. 14:00Crikvenica3:0Maksimir-
30.10.2009. 14:00Grobničan1:3Jadran Poreč-

14. kolo

07.11.2009. 14:00Rovinj2:0Jadran Poreč-
07.11.2009. 14:00Maksimir1:1Grobničan-
07.11.2009. 14:00Vrbovec2:0Crikvenica-
07.11.2009. 14:00Zelina7:2Jedinstvo Omladinac-
07.11.2009. 14:00Novalja3:0Špansko-
07.11.2009. 14:00Rudar Labin1:1Istra-
07.11.2009. 14:00Nehaj3:1Medulin 1921-
07.11.2009. 14:00Orijent0:1Vrapče-
07.11.2009. 14:00Gorica1:3HAŠK-

15. kolo

14.11.2009. 14:00HAŠK3:0Rovinj-
14.11.2009. 14:00Vrapče0:1Gorica-
14.11.2009. 14:00Medulin 19211:4Orijent-
14.11.2009. 14:00Istra0:4Nehaj-
14.11.2009. 14:00Špansko1:1Rudar Labin-
14.11.2009. 14:00Jedinstvo Omladinac2:1Novalja-
14.11.2009. 14:00Crikvenica1:0Zelina-
14.11.2009. 14:00Grobničan3:1Vrbovec-
14.11.2009. 14:00Jadran Poreč1:0Maksimir-

16. kolo

21.11.2009. 14:00Rovinj0:3Maksimir-
21.11.2009. 14:00Vrbovec1:2Jadran Poreč-
21.11.2009. 14:00Zelina1:1Grobničan-
21.11.2009. 14:00Novalja5:1Crikvenica-
21.11.2009. 14:00Rudar Labin1:1Jedinstvo Omladinac-
21.11.2009. 14:00Nehaj1:0Špansko-
21.11.2009. 14:00Orijent4:0Istra-
21.11.2009. 14:00Gorica0:1Medulin 1921-
21.11.2009. 14:00HAŠK0:1Vrapče-

17. kolo

28.11.2009. 14:00Vrapče2:0Rovinj-
28.11.2009. 14:00Medulin 19211:2HAŠK-
28.11.2009. 14:00Istra2:3Gorica-
28.11.2009. 14:00Špansko2:2Orijent-
28.11.2009. 14:00Jedinstvo Omladinac1:3Nehaj-
28.11.2009. 14:00Crikvenica1:3Rudar Labin-
28.11.2009. 14:00Grobničan3:2Novalja-
28.11.2009. 14:00Jadran Poreč3:3Zelina-
28.11.2009. 14:00Maksimir0:1Vrbovec-

18. kolo

27.02.2010. 15:00Medulin 19211:1VrapčeIzvještaj
27.02.2010. 15:00Špansko0:1GoricaIzvještaj
27.02.2010. 15:00Jedinstvo Omladinac1:2OrijentIzvještaj
27.02.2010. 15:00Crikvenica0:0NehajIzvještaj
27.02.2010. 15:00Grobničan2:0Rudar LabinIzvještaj
27.02.2010. 15:00Jadran Poreč1:2NovaljaIzvještaj
27.02.2010. 15:00Maksimir1:5ZelinaIzvještaj
27.02.2010. 15:00Rovinj1:1VrbovecIzvještaj
27.02.2010. 15:00Istra1:3HAŠKIzvještaj

19. kolo

06.03.2010. 15:00Novalja1:0MaksimirIzvještaj
06.03.2010. 15:00Zelina1:0VrbovecIzvještaj
06.03.2010. 15:00HAŠK2:0ŠpanskoIzvještaj
06.03.2010. 15:00Vrapče4:1IstraIzvještaj
06.03.2010. 15:00Rudar Labin0:0Jadran PorečIzvještaj
06.03.2010. 15:00Medulin 19211:0RovinjIzvještaj
06.03.2010. 15:00Nehaj4:1GrobničanIzvještaj
06.03.2010. 15:00Orijent1:0CrikvenicaIzvještaj
06.03.2010. 15:00Gorica1:0Jedinstvo OmladinacIzvještaj

20. kolo

13.03.2010. 15:00Rovinj1:1ZelinaIzvještaj
13.03.2010. 15:00Jedinstvo Omladinac0:1HAŠKIzvještaj
13.03.2010. 15:00Jadran Poreč1:3NehajIzvještaj
13.03.2010. 15:00Grobničan1:0OrijentIzvještaj
13.03.2010. 15:00Crikvenica0:0GoricaIzvještaj
13.03.2010. 15:00Istra0:1Medulin 1921Izvještaj
16.03.2010. 15:00Špansko0:1VrapčeIzvještaj
16.03.2010. 15:00Vrbovec3:1NovaljaIzvještaj
16.03.2010. 15:00Maksimir1:2Rudar LabinIzvještaj

21. kolo

20.03.2010. 15:00Orijent2:1Jadran PorečIzvještaj
20.03.2010. 15:00Istra0:1RovinjIzvještaj
20.03.2010. 15:00Medulin 19212:0ŠpanskoIzvještaj
20.03.2010. 15:00Vrapče3:0Jedinstvo OmladinacIzvještaj
20.03.2010. 15:00HAŠK2:1CrikvenicaIzvještaj
20.03.2010. 15:00Gorica1:0GrobničanIzvještaj
20.03.2010. 15:00Nehaj3:1MaksimirIzvještaj
20.03.2010. 15:00Rudar Labin2:1VrbovecIzvještaj
20.03.2010. 15:00Novalja1:0ZelinaIzvještaj

22. kolo

28.03.2010. 15:00Rovinj0:0Novalja-
28.03.2010. 15:00Zelina2:1Rudar Labin-
28.03.2010. 15:00Vrbovec0:2Nehaj-
28.03.2010. 15:00Maksimir0:0Orijent-
28.03.2010. 15:00Jadran Poreč1:3Gorica-
28.03.2010. 15:00Grobničan1:1HAŠK-
28.03.2010. 15:00Crikvenica1:0Vrapče-
28.03.2010. 15:00Jedinstvo Omladinac1:0Medulin 1921-
28.03.2010. 15:00Špansko1:0Istra-

23. kolo

02.04.2010. 16:00Špansko2:1Rovinj-
02.04.2010. 16:00Istra1:1Jedinstvo Omladinac-
02.04.2010. 16:00Medulin 19213:1Crikvenica-
02.04.2010. 16:00Vrapče0:1Grobničan-
02.04.2010. 16:00HAŠK2:0Jadran Poreč-
02.04.2010. 16:00Gorica3:0Maksimir-
02.04.2010. 16:00Orijent0:0Vrbovec-
02.04.2010. 16:00Nehaj0:0Zelina-
02.04.2010. 16:00Rudar Labin2:3Novalja-

24. kolo

06.04.2010. 16:00Rovinj5:1Rudar Labin-
06.04.2010. 16:00Novalja0:0Nehaj-
06.04.2010. 16:00Zelina1:4Orijent-
06.04.2010. 16:00Vrbovec0:2Gorica-
06.04.2010. 16:00Maksimir1:2HAŠK-
06.04.2010. 16:00Jadran Poreč1:0Vrapče-
06.04.2010. 16:00Grobničan3:1Medulin 1921-
06.04.2010. 16:00Crikvenica3:0Istra-
06.04.2010. 16:00Jedinstvo Omladinac2:2Špansko-

25. kolo

10.04.2010.Gorica1:0ZelinaIzvještaj
10.04.2010.HAŠK1:1VrbovecIzvještaj
10.04.2010.Orijent1:2NovaljaIzvještaj
10.04.2010.Nehaj1:0Rudar LabinIzvještaj
10.04.2010.Medulin 19210:0Jadran PorečIzvještaj
10.04.2010.Jedinstvo Omladinac1:1RovinjIzvještaj
10.04.2010.Istra1:4GrobničanIzvještaj
10.04.2010.Špansko1:0CrikvenicaIzvještaj
10.04.2010.Vrapče1:1MaksimirIzvještaj

3. Hrvatska nogometna liga - Jug

1. kolo

29.08.2009. 17:30Zmaj Makarska-:-Trogir-
29.08.2009. 17:30Neretva2:0DinaraIzvještaj
29.08.2009. 17:30Konavljanin0:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
29.08.2009. 17:30Uskok4:1NeretvanacIzvještaj
29.08.2009. 17:30Primorac Biograd2:1GOŠK DubrovnikIzvještaj
29.08.2009. 17:30Primorac 1929 Stobreč1:2RaštaneIzvještaj
29.08.2009. 17:30Omiš2:1ZagoraIzvještaj
30.08.2009. 17:30Hrvace1:4DugopoljeIzvještaj
30.08.2009. 17:30Jadran Luka Ploče1:0VelebitIzvještaj

2. kolo

04.09.2009. 17:00Trogir-:-Jadran Luka Ploče-
04.09.2009. 17:00Zagora4:2Zmaj MakarskaIzvještaj
04.09.2009. 17:00Primorac 1929 Stobreč3:1OmišIzvještaj
04.09.2009. 17:00Raštane4:1GOŠK DubrovnikIzvještaj
04.09.2009. 17:00Dugopolje3:0Primorac BiogradIzvještaj
04.09.2009. 17:00Neretvanac1:1HrvaceIzvještaj
04.09.2009. 17:00Jadran Kaštel Sućurac1:1UskokIzvještaj
04.09.2009. 17:00Dinara0:0KonavljaninIzvještaj
04.09.2009. 17:00Velebit4:2NeretvaIzvještaj

3. kolo

09.09.2009. 16:30Neretva-:-Trogir-
09.09.2009. 16:30Konavljanin1:1VelebitIzvještaj
09.09.2009. 16:30Uskok2:1DinaraIzvještaj
09.09.2009. 16:30Hrvace0:0Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
09.09.2009. 16:30Primorac Biograd4:1NeretvanacIzvještaj
09.09.2009. 16:30GOŠK Dubrovnik0:0DugopoljeIzvještaj
09.09.2009. 16:30Omiš1:3RaštaneIzvještaj
09.09.2009. 16:30Zmaj Makarska5:2Primorac 1929 StobrečIzvještaj
09.09.2009. 16:30Jadran Luka Ploče4:3ZagoraIzvještaj

4. kolo

15.09.2009. 16:30Trogir-:-Konavljanin-
15.09.2009. 16:30Zagora3:1NeretvaIzvještaj
15.09.2009. 16:30Primorac 1929 Stobreč3:0Jadran Luka PločeIzvještaj
15.09.2009. 16:30Omiš1:2Zmaj MakarskaIzvještaj
15.09.2009. 16:30Raštane1:2DugopoljeIzvještaj
15.09.2009. 16:30Neretvanac2:1GOŠK DubrovnikIzvještaj
15.09.2009. 16:30Jadran Kaštel Sućurac1:1Primorac BiogradIzvještaj
15.09.2009. 16:30Dinara1:0HrvaceIzvještaj
15.09.2009. 16:30Velebit1:0UskokIzvještaj

5. kolo

19.09.2009. 16:30Uskok-:-Trogir-
19.09.2009. 16:30Hrvace1:1VelebitIzvještaj
19.09.2009. 16:30Primorac Biograd2:0DinaraIzvještaj
19.09.2009. 16:30GOŠK Dubrovnik2:1Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
19.09.2009. 16:30Dugopolje2:0NeretvanacIzvještaj
19.09.2009. 16:30Zmaj Makarska2:3RaštaneIzvještaj
19.09.2009. 16:30Jadran Luka Ploče3:0OmišIzvještaj
19.09.2009. 16:30Neretva2:1Primorac 1929 StobrečIzvještaj
19.09.2009. 16:30Konavljanin4:1ZagoraIzvještaj

6. kolo

26.09.2009. 16:30Trogir-:-Hrvace-
26.09.2009. 16:30Zagora0:0UskokIzvještaj
26.09.2009. 16:30Primorac 1929 Stobreč2:1KonavljaninIzvještaj
26.09.2009. 16:30Omiš1:1NeretvaIzvještaj
26.09.2009. 16:30Zmaj Makarska2:0Jadran Luka PločeIzvještaj
26.09.2009. 16:30Raštane5:0NeretvanacIzvještaj
26.09.2009. 16:30Jadran Kaštel Sućurac1:2DugopoljeIzvještaj
26.09.2009. 16:30Dinara0:1GOŠK DubrovnikIzvještaj
26.09.2009. 16:30Velebit4:6Primorac BiogradIzvještaj

7. kolo

03.10.2009. 16:00Primorac Biograd-:-Trogir-
03.10.2009. 16:00GOŠK Dubrovnik2:1VelebitIzvještaj
03.10.2009. 16:00Dugopolje1:1DinaraIzvještaj
03.10.2009. 16:00Jadran Luka Ploče4:2RaštaneIzvještaj
03.10.2009. 16:00Neretva0:0Zmaj MakarskaIzvještaj
03.10.2009. 16:00Konavljanin0:1OmišIzvještaj
03.10.2009. 16:00Uskok2:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj
03.10.2009. 16:00Hrvace2:0ZagoraIzvještaj
04.10.2009. 16:00Neretvanac4:1Jadran Kaštel SućuracIzvještaj

8. kolo

06.10.2009. 16:00Trogir-:-GOŠK Dubrovnik-
06.10.2009. 16:00Zagora1:1Primorac BiogradIzvještaj
06.10.2009. 16:00Primorac 1929 Stobreč1:3HrvaceIzvještaj
06.10.2009. 16:00Omiš1:1UskokIzvještaj
06.10.2009. 16:00Zmaj Makarska1:1KonavljaninIzvještaj
06.10.2009. 16:00Jadran Luka Ploče5:1NeretvaIzvještaj
06.10.2009. 16:00Velebit0:1DugopoljeIzvještaj
07.10.2009. 16:00Raštane1:0Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
07.10.2009. 16:00Dinara1:0NeretvanacIzvještaj

9. kolo

10.10.2009. 16:00Dugopolje-:-Trogir-
10.10.2009. 16:00Neretvanac1:1VelebitIzvještaj
10.10.2009. 16:00Jadran Kaštel Sućurac6:1DinaraIzvještaj
10.10.2009. 16:00Neretva3:1RaštaneIzvještaj
10.10.2009. 16:00Konavljanin0:0Jadran Luka PločeIzvještaj
10.10.2009. 16:00Uskok4:3Zmaj MakarskaIzvještaj
10.10.2009. 16:00Hrvace1:0OmišIzvještaj
10.10.2009. 16:00Primorac Biograd2:1Primorac 1929 StobrečIzvještaj
10.10.2009. 16:00GOŠK Dubrovnik0:1ZagoraIzvještaj

10. kolo

17.10.2009. 16:00Trogir-:-Neretvanac-
17.10.2009. 16:00Zagora0:4DugopoljeIzvještaj
17.10.2009. 16:00Primorac 1929 Stobreč3:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
17.10.2009. 16:00Omiš0:1Primorac BiogradIzvještaj
17.10.2009. 16:00Zmaj Makarska3:3HrvaceIzvještaj
17.10.2009. 16:00Jadran Luka Ploče0:2UskokIzvještaj
17.10.2009. 16:00Neretva1:1KonavljaninIzvještaj
17.10.2009. 16:00Raštane0:0DinaraIzvještaj
17.10.2009. 16:00Velebit0:1Jadran Kaštel SućuracIzvještaj

11. kolo

24.10.2009. 15:30Jadran Kaštel Sućurac-:-Trogir-
24.10.2009. 15:30Dinara3:0VelebitIzvještaj
24.10.2009. 15:30Konavljanin1:1RaštaneIzvještaj
24.10.2009. 15:30Uskok0:0NeretvaIzvještaj
24.10.2009. 15:30Hrvace1:1Jadran Luka PločeIzvještaj
24.10.2009. 15:30Primorac Biograd2:2Zmaj MakarskaIzvještaj
24.10.2009. 15:30GOŠK Dubrovnik2:0OmišIzvještaj
24.10.2009. 15:30Dugopolje3:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj
25.10.2009. 15:30Neretvanac5:1ZagoraIzvještaj

12. kolo

31.10.2009. 15:00Raštane2:1VelebitIzvještaj
31.10.2009. 15:00Zagora1:0Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
31.10.2009. 15:00Primorac 1929 Stobreč1:2NeretvanacIzvještaj
31.10.2009. 15:00Omiš0:2DugopoljeIzvještaj
31.10.2009. 15:00Zmaj Makarska4:2GOŠK DubrovnikIzvještaj
31.10.2009. 15:00Jadran Luka Ploče2:2Primorac BiogradIzvještaj
31.10.2009. 15:00Neretva2:1HrvaceIzvještaj
31.10.2009. 15:00Konavljanin2:0UskokIzvještaj
31.10.2009. 15:00Trogir-:-Dinara-

13. kolo

07.11.2009. 14:00Uskok2:0RaštaneIzvještaj
07.11.2009. 14:00Hrvace2:2KonavljaninIzvještaj
07.11.2009. 14:00Primorac Biograd2:0NeretvaIzvještaj
07.11.2009. 14:00Dugopolje1:0Zmaj MakarskaIzvještaj
07.11.2009. 14:00Jadran Kaštel Sućurac1:4Primorac 1929 StobrečIzvještaj
07.11.2009. 14:00Dinara2:0ZagoraIzvještaj
08.11.2009. 14:00Neretvanac3:1OmišIzvještaj
01.12.2009. 14:00GOŠK Dubrovnik0:1Jadran Luka PločeIzvještaj

14. kolo

14.11.2009. 14:00Zagora0:0VelebitIzvještaj
14.11.2009. 14:00Primorac 1929 Stobreč0:2DinaraIzvještaj
14.11.2009. 14:00Omiš1:1Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
14.11.2009. 14:00Zmaj Makarska2:1NeretvanacIzvještaj
14.11.2009. 14:00Jadran Luka Ploče1:0DugopoljeIzvještaj
14.11.2009. 14:00Neretva3:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
14.11.2009. 14:00Konavljanin3:2Primorac BiogradIzvještaj
14.11.2009. 14:00Uskok2:1HrvaceIzvještaj
14.11.2009. 14:00Raštane-:-Trogir-

15. kolo

21.11.2009. 14:00Trogir-:-Zagora-
21.11.2009. 14:00Jadran Kaštel Sućurac2:1Zmaj MakarskaIzvještaj
21.11.2009. 14:00Dinara1:0OmišIzvještaj
21.11.2009. 14:00Velebit3:1Primorac 1929 StobrečIzvještaj
21.11.2009. 14:00Hrvace0:3RaštaneIzvještaj
21.11.2009. 14:00Primorac Biograd2:2UskokIzvještaj
21.11.2009. 14:00GOŠK Dubrovnik1:1KonavljaninIzvještaj
21.11.2009. 14:00Dugopolje0:0NeretvaIzvještaj
22.11.2009. 14:00Neretvanac1:2Jadran Luka PločeIzvještaj

16. kolo

28.11.2009. 13:00Primorac 1929 Stobreč-:-Trogir-
28.11.2009. 13:00Omiš1:0VelebitIzvještaj
28.11.2009. 13:00Raštane3:1ZagoraIzvještaj
28.11.2009. 13:00Uskok4:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
28.11.2009. 13:00Hrvace2:2Primorac BiogradIzvještaj
28.11.2009. 13:00Jadran Luka Ploče3:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
28.11.2009. 13:00Neretva0:1NeretvanacIzvještaj
05.12.2009.Zmaj Makarska2:0DinaraIzvještaj
09.12.2009.Konavljanin1:0DugopoljeIzvještaj

17. kolo

05.12.2009. 13:00Trogir-:-Omiš-
05.12.2009. 13:00Zagora3:2Primorac 1929 StobrečIzvještaj
05.12.2009. 13:00Primorac Biograd1:0RaštaneIzvještaj
05.12.2009. 13:00GOŠK Dubrovnik2:3HrvaceIzvještaj
05.12.2009. 13:00Dugopolje1:1UskokIzvještaj
05.12.2009. 13:00Neretvanac3:1KonavljaninIzvještaj
05.12.2009. 13:00Jadran Kaštel Sućurac2:2NeretvaIzvještaj
05.12.2009. 13:00Dinara3:2Jadran Luka PločeIzvještaj
05.12.2009. 13:00Velebit2:0Zmaj MakarskaIzvještaj

18. kolo

27.02.2010. 15:00Trogir-:-Zmaj Makarska-
27.02.2010. 15:00Velebit2:0Jadran Luka PločeIzvještaj
27.02.2010. 15:00Dinara3:0NeretvaIzvještaj
27.02.2010. 15:00Jadran Kaštel Sućurac2:1KonavljaninIzvještaj
27.02.2010. 15:00Dugopolje2:1HrvaceIzvještaj
27.02.2010. 15:00GOŠK Dubrovnik3:2Primorac BiogradIzvještaj
27.02.2010. 15:00Raštane5:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj
27.02.2010. 15:00Zagora1:1OmišIzvještaj
28.02.2010. 15:00Neretvanac0:1UskokIzvještaj

19. kolo

06.03.2010. 15:00Jadran Luka Ploče-:-Trogir-
06.03.2010. 15:00Zmaj Makarska1:2ZagoraIzvještaj
06.03.2010. 15:00Omiš0:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj
06.03.2010. 15:00GOŠK Dubrovnik0:0RaštaneIzvještaj
06.03.2010. 15:00Primorac Biograd1:1DugopoljeIzvještaj
06.03.2010. 15:00Hrvace1:1NeretvanacIzvještaj
06.03.2010. 15:00Uskok4:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
06.03.2010. 15:00Konavljanin1:1DinaraIzvještaj
06.03.2010. 15:00Neretva2:2VelebitIzvještaj

20. kolo

09.03.2010. 15:00Trogir-:-Neretva-
09.03.2010. 15:00Velebit0:0KonavljaninIzvještaj
09.03.2010. 15:00Dinara2:1UskokIzvještaj
09.03.2010. 15:00Jadran Kaštel Sućurac2:0HrvaceIzvještaj
09.03.2010. 15:00Neretvanac2:0Primorac BiogradIzvještaj
09.03.2010. 15:00Dugopolje5:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
09.03.2010. 15:00Raštane5:0OmišIzvještaj
09.03.2010. 15:00Primorac 1929 Stobreč2:0Zmaj MakarskaIzvještaj
09.03.2010. 15:00Zagora3:0Jadran Luka PločeIzvještaj

21. kolo

13.03.2010. 15:00Konavljanin-:-Trogir-
13.03.2010. 15:00Dugopolje1:2RaštaneIzvještaj
13.03.2010. 15:00Uskok2:0VelebitIzvještaj
13.03.2010. 15:00GOŠK Dubrovnik2:1NeretvanacIzvještaj
13.03.2010. 15:00Neretva3:0ZagoraIzvještaj
13.03.2010. 15:00Zmaj Makarska2:0OmišIzvještaj
13.03.2010. 15:00Primorac Biograd3:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
14.03.2010. 15:00Hrvace3:0DinaraIzvještaj
16.03.2010. 15:00Jadran Luka Ploče-:-Konavljanin-

22. kolo

20.03.2010. 15:00Trogir-:-Uskok-
20.03.2010. 15:00Velebit2:2HrvaceIzvještaj
20.03.2010. 15:00Dinara1:1Primorac BiogradIzvještaj
20.03.2010. 15:00Jadran Kaštel Sućurac8:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
20.03.2010. 15:00Raštane2:0Zmaj MakarskaIzvještaj
20.03.2010. 15:00Omiš1:1Jadran Luka PločeIzvještaj
20.03.2010. 15:00Primorac 1929 Stobreč3:1NeretvaIzvještaj
20.03.2010. 15:00Zagora1:0KonavljaninIzvještaj
21.03.2010. 15:00Neretvanac1:0DugopoljeIzvještaj

23. kolo

27.03.2010. 15:00Hrvace-:-Trogir-
27.03.2010. 15:00Uskok1:1ZagoraIzvještaj
27.03.2010. 15:00Konavljanin3:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj
27.03.2010. 15:00Neretva1:1OmišIzvještaj
27.03.2010. 15:00Jadran Luka Ploče2:1Zmaj MakarskaIzvještaj
27.03.2010. 15:00Dugopolje1:0Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
27.03.2010. 15:00GOŠK Dubrovnik0:0DinaraIzvještaj
27.03.2010. 15:00Primorac Biograd1:2VelebitIzvještaj
28.03.2010. 15:00Neretvanac0:0RaštaneIzvještaj

24. kolo

01.04.2010. 16:00Dinara0:2DugopoljeIzvještaj
03.04.2010. 16:00Trogir-:-Primorac Biograd-
03.04.2010. 16:00Velebit2:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
03.04.2010. 16:00Raštane3:1Jadran Luka PločeIzvještaj
03.04.2010. 16:00Zmaj Makarska0:0NeretvaIzvještaj
03.04.2010. 16:00Omiš1:1KonavljaninIzvještaj
03.04.2010. 16:00Primorac 1929 Stobreč2:0UskokIzvještaj
03.04.2010. 16:00Zagora3:2HrvaceIzvještaj
03.04.2010. 16:00Jadran Kaštel Sućurac4:1NeretvanacIzvještaj

25. kolo

10.04.2010. 16:00GOŠK Dubrovnik-:-Trogir-
10.04.2010. 16:00Primorac Biograd2:2ZagoraIzvještaj
10.04.2010. 16:00Dugopolje4:0VelebitIzvještaj
10.04.2010. 16:00Jadran Kaštel Sućurac1:2RaštaneIzvještaj
10.04.2010. 16:00Uskok3:1OmišIzvještaj
10.04.2010. 16:00Konavljanin3:1Zmaj MakarskaIzvještaj
10.04.2010. 16:00Neretva1:1Jadran Luka PločeIzvještaj
11.04.2010. 16:00Neretvanac1:0DinaraIzvještaj
11.04.2010. 16:00Hrvace2:0Primorac 1929 StobrečIzvještaj

26. kolo

17.04.2010. 16:30Trogir-:-Dugopolje-
17.04.2010. 16:30Velebit2:1NeretvanacIzvještaj
17.04.2010. 16:30Dinara0:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
17.04.2010. 16:30Raštane5:1NeretvaIzvještaj
17.04.2010. 16:30Jadran Luka Ploče0:0KonavljaninIzvještaj
17.04.2010. 16:30Zmaj Makarska1:3UskokIzvještaj
17.04.2010. 16:30Omiš3:0HrvaceIzvještaj
17.04.2010. 16:30Primorac 1929 Stobreč2:1Primorac BiogradIzvještaj
17.04.2010. 16:30Zagora0:2GOŠK DubrovnikIzvještaj

27. kolo

20.04.2010. 16:30Neretvanac-:-Trogir-
20.04.2010. 16:30Dugopolje1:0ZagoraIzvještaj
20.04.2010. 16:30GOŠK Dubrovnik0:1Primorac 1929 StobrečIzvještaj
20.04.2010. 16:30Dinara0:0RaštaneIzvještaj
20.04.2010. 16:30Jadran Kaštel Sućurac1:1VelebitIzvještaj
20.04.2010. 16:30Hrvace4:0Zmaj MakarskaIzvještaj
20.04.2010. 16:30Uskok3:2Jadran Luka PločeIzvještaj
20.04.2010. 16:30Konavljanin2:3NeretvaIzvještaj
22.04.2010. 16:30Primorac Biograd-:-Omiš-

28. kolo

24.04.2010. 16:30Trogir-:-Jadran Kaštel Sućurac-
24.04.2010. 16:30Velebit3:2DinaraIzvještaj
24.04.2010. 16:30Omiš3:2GOŠK DubrovnikIzvještaj
24.04.2010. 16:30Primorac 1929 Stobreč1:5DugopoljeIzvještaj
24.04.2010. 16:30Zagora2:0NeretvanacIzvještaj
24.04.2010. 16:30Raštane4:0KonavljaninIzvještaj
24.04.2010. 16:30Neretva0:0UskokIzvještaj
24.04.2010. 16:30Jadran Luka Ploče2:1HrvaceIzvještaj
25.04.2010. 16:30Zmaj Makarska2:0Primorac BiogradIzvještaj

29. kolo

01.05.2010. 17:00Dinara-:-Trogir-
01.05.2010. 17:00Jadran Kaštel Sućurac1:1ZagoraIzvještaj
01.05.2010. 17:00Neretvanac3:1Primorac 1929 StobrečIzvještaj
01.05.2010. 17:00Dugopolje5:0OmišIzvještaj
01.05.2010. 17:00GOŠK Dubrovnik2:0Zmaj MakarskaIzvještaj
01.05.2010. 17:00Primorac Biograd3:1Jadran Luka PločeIzvještaj
01.05.2010. 17:00Hrvace7:0NeretvaIzvještaj
01.05.2010. 17:00Uskok2:0KonavljaninIzvještaj
01.05.2010. 17:00Velebit1:1RaštaneIzvještaj

30. kolo

04.05.2010. 17:00Trogir-:-Velebit-
04.05.2010. 17:00Raštane3:1UskokIzvještaj
04.05.2010. 17:00Konavljanin1:1HrvaceIzvještaj
04.05.2010. 17:00Neretva1:0Primorac BiogradIzvještaj
04.05.2010. 17:00Jadran Luka Ploče3:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
04.05.2010. 17:00Zmaj Makarska1:0DugopoljeIzvještaj
04.05.2010. 17:00Omiš3:0NeretvanacIzvještaj
04.05.2010. 17:00Primorac 1929 Stobreč1:1Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
04.05.2010. 17:00Zagora1:3DinaraIzvještaj

31. kolo

08.05.2010. 17:00Trogir-:-Raštane-
08.05.2010. 17:00Velebit2:1ZagoraIzvještaj
08.05.2010. 17:00Dinara2:2Primorac 1929 StobrečIzvještaj
08.05.2010. 17:00Jadran Kaštel Sućurac2:1OmišIzvještaj
08.05.2010. 17:00Dugopolje1:0Jadran Luka PločeIzvještaj
08.05.2010. 17:00GOŠK Dubrovnik1:0NeretvaIzvještaj
08.05.2010. 17:00Primorac Biograd3:1KonavljaninIzvještaj
09.05.2010. 17:00Neretvanac2:4Zmaj MakarskaIzvještaj
11.05.2010. 17:00Hrvace3:3UskokIzvještaj

32. kolo

15.05.2010. 17:00Zagora-:-Trogir-
15.05.2010. 17:00Raštane2:2HrvaceIzvještaj
15.05.2010. 17:00Uskok3:1Primorac BiogradIzvještaj
15.05.2010. 17:00Konavljanin3:0GOŠK DubrovnikIzvještaj
15.05.2010. 17:00Neretva1:2DugopoljeIzvještaj
15.05.2010. 17:00Jadran Luka Ploče4:1NeretvanacIzvještaj
15.05.2010. 17:00Zmaj Makarska2:0Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
15.05.2010. 17:00Omiš1:1DinaraIzvještaj
15.05.2010. 17:00Primorac 1929 Stobreč6:1VelebitIzvještaj

33. kolo

22.05.2010. 17:00Trogir-:-Primorac 1929 Stobreč-
22.05.2010. 17:00Velebit3:3OmišIzvještaj
22.05.2010. 17:00Dinara3:2Zmaj MakarskaIzvještaj
22.05.2010. 17:00Jadran Kaštel Sućurac3:2Jadran Luka PločeIzvještaj
22.05.2010. 17:00Neretvanac1:0NeretvaIzvještaj
22.05.2010. 17:00Dugopolje5:0KonavljaninIzvještaj
22.05.2010. 17:00GOŠK Dubrovnik4:2UskokIzvještaj
22.05.2010. 17:00Primorac Biograd2:3HrvaceIzvještaj
22.05.2010. 17:00Zagora3:2RaštaneIzvještaj

34. kolo

29.05.2010. 17:00Omiš-:-Trogir-
29.05.2010. 17:00Primorac 1929 Stobreč4:1ZagoraIzvještaj
29.05.2010. 17:00Raštane2:0Primorac BiogradIzvještaj
29.05.2010. 17:00Hrvace6:2GOŠK DubrovnikIzvještaj
29.05.2010. 17:00Uskok0:2DugopoljeIzvještaj
29.05.2010. 17:00Konavljanin1:1NeretvanacIzvještaj
29.05.2010. 17:00Neretva3:2Jadran Kaštel SućuracIzvještaj
29.05.2010. 17:00Jadran Luka Ploče3:1DinaraIzvještaj
29.05.2010. 17:00Zmaj Makarska3:0VelebitIzvještaj