Statistika

A-1 liga

1. kolo

17.10.2009. 19:00Split89:82Ribola KaštelaIzvještaj
17.10.2009. 19:00Zabok73:76TrogirIzvještaj
17.10.2009. 19:00Vrijednosnice Osijek107:84DubrovnikIzvještaj
17.10.2009. 20:00Dubrava88:69Slavonski BrodIzvještaj
18.10.2009. 18:10Sonik Puntamika75:69GKK ŠibenikIzvještaj

2. kolo

24.10.2009. 18:30Split70:73ZabokIzvještaj
24.10.2009. 19:00Slavonski Brod79:87Vrijednosnice OsijekIzvještaj
24.10.2009. 19:00GKK Šibenik85:93DubravaIzvještaj
25.10.2009. 15:00Ribola Kaštela84:71DubrovnikIzvještaj
25.10.2009. 18:00Trogir80:72Sonik PuntamikaIzvještaj

3. kolo

30.10.2009. 19:30Dubrava91:76TrogirIzvještaj
31.10.2009. 18:00Sonik Puntamika69:60SplitIzvještaj
31.10.2009. 19:00Vrijednosnice Osijek84:95GKK ŠibenikIzvještaj
31.10.2009. 19:00Dubrovnik80:90Slavonski BrodIzvještaj
31.10.2009. 19:00Zabok83:64Ribola KaštelaIzvještaj

4. kolo

07.11.2009. 18:00Split88:62DubravaIzvještaj
07.11.2009. 19:00Zabok82:63Sonik PuntamikaIzvještaj
07.11.2009. 19:00GKK Šibenik100:89DubrovnikIzvještaj
08.11.2009. 15:00Ribola Kaštela70:76Slavonski BrodIzvještaj
08.11.2009. 18:00Trogir82:84Vrijednosnice OsijekIzvještaj

5. kolo

13.11.2009. 20:15Dubrava78:64ZabokIzvještaj
14.11.2009. 19:00Vrijednosnice Osijek75:71SplitIzvještaj
14.11.2009. 19:00Dubrovnik97:87TrogirIzvještaj
15.11.2009. 18:00Slavonski Brod98:73GKK ŠibenikIzvještaj
15.11.2009. 18:00Sonik Puntamika73:50Ribola KaštelaIzvještaj

6. kolo

21.11.2009. 18:00Split84:68DubrovnikIzvještaj
21.11.2009. 19:00Zabok81:85Vrijednosnice OsijekIzvještaj
22.11.2009. 15:00Ribola Kaštela100:99 *GKK ŠibenikIzvještaj
22.11.2009. 18:00Trogir91:84Slavonski BrodIzvještaj
22.11.2009. 18:00Sonik Puntamika71:59DubravaIzvještaj

7. kolo

27.11.2009. 19:30Dubrava83:81Ribola KaštelaIzvještaj
28.11.2009. 17:00GKK Šibenik73:97TrogirIzvještaj
28.11.2009. 18:00Dubrovnik73:69ZabokIzvještaj
28.11.2009. 19:00Slavonski Brod84:79SplitIzvještaj
28.11.2009. 19:00Vrijednosnice Osijek78:60Sonik PuntamikaIzvještaj

8. kolo

04.12.2009. 19:30Dubrava62:64Vrijednosnice OsijekIzvještaj
05.12.2009. 18:00Sonik Puntamika91:69DubrovnikIzvještaj
05.12.2009. 18:00Split88:69GKK ŠibenikIzvještaj
05.12.2009. 19:00Zabok91:70Slavonski BrodIzvještaj
06.12.2009. 15:00Ribola Kaštela79:80TrogirIzvještaj

9. kolo

12.12.2009. 18:00Dubrovnik88:68DubravaIzvještaj
12.12.2009. 18:00GKK Šibenik86:95ZabokIzvještaj
12.12.2009. 19:00Slavonski Brod85:79Sonik PuntamikaIzvještaj
12.12.2009. 19:00Vrijednosnice Osijek77:76Ribola KaštelaIzvještaj
13.12.2009. 18:00Trogir77:84SplitIzvještaj

10. kolo

09.01.2010. 18:00Trogir89:91ZabokIzvještaj
09.01.2010. 18:00GKK Šibenik92:77Sonik PuntamikaIzvještaj
09.01.2010. 18:00Dubrovnik93:65Vrijednosnice OsijekIzvještaj
09.01.2010. 19:00Slavonski Brod97:74DubravaIzvještaj
10.01.2010. 15:00Ribola Kaštela56:64SplitIzvještaj

11. kolo

16.01.2010. 18:00Dubrava93:66GKK ŠibenikIzvještaj
16.01.2010. 18:00Sonik Puntamika96:98TrogirIzvještaj
16.01.2010. 18:00Dubrovnik60:80Ribola KaštelaIzvještaj
16.01.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek87:91Slavonski BrodIzvještaj
16.01.2010. 19:00Zabok101:83SplitIzvještaj

12. kolo

23.01.2010. 18:00Split83:66Sonik PuntamikaIzvještaj
23.01.2010. 18:00Trogir76:70DubravaIzvještaj
23.01.2010. 18:00GKK Šibenik72:83Vrijednosnice OsijekIzvještaj
23.01.2010. 19:00Slavonski Brod88:77DubrovnikIzvještaj
24.01.2010. 15:00Ribola Kaštela62:76ZabokIzvještaj

13. kolo

30.01.2010. 18:00Dubrava86:79SplitIzvještaj
30.01.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek82:83TrogirIzvještaj
30.01.2010. 19:00Slavonski Brod79:73Ribola KaštelaIzvještaj
31.01.2010. 16:30Sonik Puntamika78:79 *ZabokIzvještaj
31.01.2010. 18:00Dubrovnik101:74GKK ŠibenikIzvještaj

14. kolo

06.02.2010. 18:00Split83:73Vrijednosnice OsijekIzvještaj
06.02.2010. 19:00Zabok96:77DubravaIzvještaj
06.02.2010. 19:30GKK Šibenik82:101Slavonski BrodIzvještaj
07.02.2010. 15:00Ribola Kaštela65:75Sonik PuntamikaIzvještaj
07.02.2010. 18:00Trogir103:87DubrovnikIzvještaj

15. kolo

13.02.2010. 18:00GKK Šibenik95:70Ribola KaštelaIzvještaj
13.02.2010. 18:00Dubrovnik83:79SplitIzvještaj
13.02.2010. 18:00Dubrava68:78Sonik PuntamikaIzvještaj
13.02.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek84:80ZabokIzvještaj
13.02.2010. 19:00Slavonski Brod100:78TrogirIzvještaj

16. kolo

27.02.2010. 18:00Split92:62Slavonski BrodIzvještaj
27.02.2010. 19:00Zabok92:86DubrovnikIzvještaj
27.02.2010. 20:00Sonik Puntamika79:62Vrijednosnice OsijekIzvještaj
28.02.2010. 15:00Ribola Kaštela58:64Dubrava-
28.02.2010. 19:00Trogir83:70GKK Šibenik-

17. kolo

06.03.2010. 17:00GKK Šibenik70:67SplitIzvještaj
06.03.2010. 17:00Dubrovnik55:65Sonik PuntamikaIzvještaj
06.03.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek92:81DubravaIzvještaj
06.03.2010. 19:00Slavonski Brod95:79ZabokIzvještaj
07.03.2010. 19:00Trogir89:74Ribola KaštelaIzvještaj

18. kolo

13.03.2010. 15:00Sonik Puntamika80:67Slavonski BrodIzvještaj
13.03.2010. 17:00Split77:79TrogirIzvještaj
13.03.2010. 18:00Dubrava92:105DubrovnikIzvještaj
13.03.2010. 19:00Zabok84:73GKK ŠibenikIzvještaj
14.03.2010. 15:00Ribola Kaštela94:75Vrijednosnice OsijekIzvještaj

A-1 liga, liga za ostanak

1. kolo

16.03.2010. 19:00Dubrovnik79:67Ribola KaštelaIzvještaj
17.03.2010. 18:00Split90:67GKK ŠibenikIzvještaj
17.03.2010. 19:15Dubrava78:67Sonik PuntamikaIzvještaj

2. kolo

20.03.2010. 17:30Ribola Kaštela67:79DubravaIzvještaj
20.03.2010. 18:00Split84:77DubrovnikIzvještaj
20.03.2010. 19:30GKK Šibenik74:82Sonik PuntamikaIzvještaj

3. kolo

23.03.2010. 19:00Dubrovnik94:82GKK ŠibenikIzvještaj
24.03.2010. 18:00Sonik Puntamika76:63Ribola KaštelaIzvještaj
24.03.2010. 19:30Dubrava68:91SplitIzvještaj

4. kolo

27.03.2010. 16:00Dubrovnik80:74DubravaIzvještaj
27.03.2010. 18:00Split76:56Sonik PuntamikaIzvještaj
27.03.2010. 19:30GKK Šibenik70:64Ribola KaštelaIzvještaj

5. kolo

31.03.2010. 18:00Sonik Puntamika103:76DubrovnikIzvještaj
31.03.2010. 18:15Ribola Kaštela70:88SplitIzvještaj
31.03.2010. 19:15Dubrava103:73GKK ŠibenikIzvještaj

6. kolo

03.04.2010. 17:00Sonik Puntamika85:76Dubrava-
03.04.2010. 18:00Ribola Kaštela105:99 *Dubrovnik-
03.04.2010. 19:30GKK Šibenik81:80Split-

7. kolo

06.04.2010. 18:00Sonik Puntamika87:73GKK ŠibenikIzvještaj
07.04.2010. 18:30Dubrovnik87:73SplitIzvještaj
07.04.2010. 20:00Dubrava86:79Ribola KaštelaIzvještaj

8. kolo

10.04.2010. 18:00Split85:96 *DubravaIzvještaj
10.04.2010. 18:00Ribola Kaštela90:87Sonik PuntamikaIzvještaj
10.04.2010. 19:30GKK Šibenik107:111 *DubrovnikIzvještaj

9. kolo

14.04.2010.Ribola Kaštela96:90GKK Šibenik-
14.04.2010.Sonik Puntamika81:59Split-
14.04.2010.Dubrava108:92Dubrovnik-

10. kolo

17.04.2010. 18:00Dubrovnik73:83Sonik PuntamikaIzvještaj
17.04.2010. 20:00Split75:71Ribola KaštelaIzvještaj
17.04.2010. 20:00GKK Šibenik85:76DubravaIzvještaj

A-1 liga, Liga za prvaka

1. kolo

23.03.2010. 18:00Vrijednosnice Osijek71:76Slavonski BrodIzvještaj
23.03.2010. 18:00Zadar98:58ZabokIzvještaj
24.03.2010. 18:30Cibona98:72TrogirIzvještaj
21.04.2010. 18:30Cedevita98:76ZagrebIzvještaj

2. kolo

26.03.2010. 19:00Cedevita100:64Vrijednosnice OsijekIzvještaj
27.03.2010. 19:00Zabok66:84CibonaIzvještaj
27.03.2010. 19:00Slavonski Brod77:81ZadarIzvještaj
28.03.2010. 19:00Zagreb92:86TrogirIzvještaj

3. kolo

30.03.2010. 18:00Zadar84:82CedevitaIzvještaj
31.03.2010. 18:00Vrijednosnice Osijek62:86ZagrebIzvještaj
31.03.2010. 18:30Cibona117:65Slavonski BrodIzvještaj
31.03.2010. 19:00Trogir79:90ZabokIzvještaj

4. kolo

03.04.2010. 17:00Cedevita89:74CibonaIzvještaj
03.04.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek76:94ZadarIzvještaj
03.04.2010. 19:00Slavonski Brod102:105TrogirIzvještaj
03.04.2010. 20:00Zagreb86:79ZabokIzvještaj

5. kolo

06.04.2010. 19:00Trogir70:97CedevitaIzvještaj
06.04.2010. 19:00Zabok108:88Slavonski BrodIzvještaj
07.04.2010. 18:30Cibona98:54Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.04.2010. 20:00Zadar103:74ZagrebIzvještaj

6. kolo

09.04.2010. 19:00Cedevita91:75ZabokIzvještaj
10.04.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek94:77TrogirIzvještaj
10.04.2010. 20:00Zagreb114:89Slavonski BrodIzvještaj
11.04.2010. 17:30Zadar74:68CibonaIzvještaj

7. kolo

13.04.2010. 19:00Zabok88:62Vrijednosnice OsijekIzvještaj
14.04.2010. 18:30Cibona87:70ZagrebIzvještaj
14.04.2010. 19:00Trogir73:93ZadarIzvještaj
14.04.2010. 19:00Slavonski Brod74:86CedevitaIzvještaj

8. kolo

17.04.2010. 19:00Zabok82:96ZadarIzvještaj
18.04.2010. 17:30Zagreb72:80CedevitaIzvještaj
18.04.2010. 19:00Slavonski Brod90:81Vrijednosnice OsijekIzvještaj
18.04.2010. 19:00Trogir72:95CibonaIzvještaj

9. kolo

27.04.2010. 18:00Zadar130:73Slavonski BrodIzvještaj
27.04.2010. 18:00Vrijednosnice Osijek68:95CedevitaIzvještaj
27.04.2010. 19:00Trogir69:86ZagrebIzvještaj
28.04.2010. 18:30Cibona103:66ZabokIzvještaj

10. kolo

30.04.2010. 19:00Zagreb82:68Vrijednosnice OsijekIzvještaj
30.04.2010. 19:00Slavonski Brod88:108CibonaIzvještaj
01.05.2010. 19:00Zabok93:89TrogirIzvještaj
02.05.2010. 17:00Cedevita89:96ZadarIzvještaj

11. kolo

04.05.2010. 19:00Zabok84:97ZagrebIzvještaj
04.05.2010. 19:00Trogir80:89Slavonski BrodIzvještaj
05.05.2010. 18:30Cibona91:79CedevitaIzvještaj
05.05.2010. 20:00Zadar80:52Vrijednosnice OsijekIzvještaj

12. kolo

08.05.2010. 17:00Cedevita97:70TrogirIzvještaj
08.05.2010. 19:00Slavonski Brod100:90ZabokIzvještaj
08.05.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek76:86CibonaIzvještaj
09.05.2010. 17:30Zagreb101:75ZadarIzvještaj

13. kolo

11.05.2010. 19:00Zabok77:96CedevitaIzvještaj
11.05.2010. 19:00Trogir91:89Vrijednosnice OsijekIzvještaj
12.05.2010. 18:00Cibona91:68ZadarIzvještaj
12.05.2010. 19:00Slavonski Brod76:98ZagrebIzvještaj

14. kolo

14.05.2010. 19:00Cedevita100:83Slavonski BrodIzvještaj
15.05.2010. 19:00Vrijednosnice Osijek67:68ZabokIzvještaj
15.05.2010. 20:00Zadar87:71TrogirIzvještaj
16.05.2010. 18:15Zagreb73:76CibonaIzvještaj

A-1, Kvalifikacije

1. kolo

24.04.2010. 18:00Mladost87:75GKK ŠibenikIzvještaj
24.04.2010. 20:00Alkar79:67MeđimurjeIzvještaj
25.04.2010. 18:00Kvarner 2010113:65Belišće-

2. kolo

27.04.2010. 20:00Belišće64:81Mladost-
28.04.2010. 19:30Alkar93:85Kvarner 2010-
28.04.2010. 20:00Međimurje78:87GKK ŠibenikIzvještaj

3. kolo

30.04.2010. 20:00GKK Šibenik86:68BelišćeIzvještaj
01.05.2010. 18:00Kvarner 201088:76MeđimurjeIzvještaj
01.05.2010. 19:30Mladost47:77AlkarIzvještaj

4. kolo

04.05.2010. 20:00Međimurje79:82BelišćeIzvještaj
05.05.2010. 18:00Kvarner 201071:70Mladost-
05.05.2010. 20:00Alkar71:56GKK Šibenik-

5. kolo

08.05.2010. 19:00GKK Šibenik74:85Kvarner 2010-
08.05.2010. 19:00Belišće66:85Alkar-
08.05.2010. 19:30Mladost76:83Međimurje-

6. kolo

11.05.2010. 19:00Belišće58:84Kvarner 2010-
12.05.2010. 10:00GKK Šibenik81:63MladostIzvještaj
12.05.2010. 20:00Međimurje76:86AlkarIzvještaj

7. kolo

15.05.2010.GKK Šibenik89:87MeđimurjeIzvještaj
15.05.2010.Kvarner 201069:63Alkar-
16.05.2010.Mladost97:88Belišće-

8. kolo

19.05.2010. 19:00Belišće65:79GKK Šibenik-
19.05.2010. 20:00Međimurje75:96Kvarner 2010Izvještaj
19.05.2010. 20:00Alkar86:77Mladost-

9. kolo

22.05.2010.Mladost63:100Kvarner 2010-
22.05.2010.Belišće69:73Međimurje-
22.05.2010.GKK Šibenik81:69Alkar-

10. kolo

26.05.2010.Alkar81:70Belišće-
26.05.2010.Kvarner 201096:71GKK Šibenik-
26.05.2010.Međimurje69:72MladostIzvještaj

A-1 liga, završnica

Polufinale

19.05.2010. 18:00Zadar83:63CedevitaIzvještaj
19.05.2010. 18:30Cibona93:75ZagrebIzvještaj
22.05.2010. 17:30Cedevita83:76ZadarIzvještaj
23.05.2010. 17:30Zagreb65:78CibonaIzvještaj
25.05.2010. 18:00Zadar81:79CedevitaIzvještaj

Finale

29.05.2010. 20:00Cibona76:80ZadarIzvještaj
01.06.2010. 18:00Zadar77:72CibonaIzvještaj
05.06.2010. 18:00Cibona87:81ZadarIzvještaj
08.06.2010. 20:00Zadar71:78CibonaIzvještaj
10.06.2010. 18:00Cibona95:73ZadarIzvještaj