Statistika

1. kolo

11.09.2011.Borac Banja Luka37:29Vardar SkopljeIzvještaj
11.09.2011.Lovćen Cetinje25:37Tatran PrešovIzvještaj
14.09.2011.Izviđač CO29:27Sutjeska NikšićIzvještaj
21.09.2011. 17:00Crvena zvezda32:37Nexe NašiceIzvještaj
08.11.2011. 17:30PPD Zagreb28:27Metaloplastika ŠabacIzvještaj
07.03.2012.Metalurg Skoplje36:11Bosna BH TelecomIzvještaj

2. kolo

17.09.2011.Vardar Skoplje26:26Bosna BH TelecomIzvještaj
17.09.2011.Sutjeska Nikšić22:28Metalurg SkopljeIzvještaj
17.09.2011.Nexe Našice20:20PPD ZagrebIzvještaj
17.09.2011.Lovćen Cetinje31:30Borac Banja LukaIzvještaj
20.09.2011.Metaloplastika Šabac28:22Izviđač COIzvještaj
10.12.2011.Tatran Prešov36:29Crvena zvezda-

3. kolo

23.09.2011. 18:00PPD Zagreb35:29Tatran PrešovIzvještaj
24.09.2011.Lovćen Cetinje24:29Vardar SkopljeIzvještaj
24.09.2011.Metalurg Skoplje21:19Metaloplastika ŠabacIzvještaj
24.09.2011.Bosna BH Telecom30:24Sutjeska NikšićIzvještaj
24.09.2011. 19:00Izviđač CO26:27Nexe NašiceIzvještaj
28.09.2011.Crvena zvezda20:24Borac Banja LukaIzvještaj

4. kolo

01.10.2011.Vardar Skoplje33:23Sutjeska NikšićIzvještaj
04.10.2011.Metaloplastika Šabac25:22Bosna BH TelecomIzvještaj
04.10.2011.Metalurg Skoplje26:26Nexe NašiceIzvještaj
04.10.2011.Tatran Prešov39:30Izviđač COIzvještaj
04.10.2011.Borac Banja Luka24:29PPD ZagrebIzvještaj
05.10.2011.Lovćen Cetinje26:20Crvena zvezda-

5. kolo

08.10.2011.Sutjeska Nikšić20:22Metaloplastika ŠabacIzvještaj
12.10.2011.Izviđač CO20:23Borac Banja LukaIzvještaj
12.10.2011.Metalurg Skoplje32:24Tatran PrešovIzvještaj
12.10.2011.Crvena zvezda22:26Vardar SkopljeIzvještaj
12.10.2011. 18:00Bosna BH Telecom26:23Nexe NašiceIzvještaj
15.10.2011. 18:00PPD Zagreb38:24Lovćen CetinjeIzvještaj

6. kolo

18.10.2011.Nexe Našice32:19Sutjeska NikšićIzvještaj
18.10.2011.Lovćen Cetinje27:19Izviđač COIzvještaj
19.10.2011.Vardar Skoplje27:25Metaloplastika ŠabacIzvještaj
26.10.2011.Borac Banja Luka26:31Metalurg SkopljeIzvještaj
08.11.2011.Tatran Prešov36:25Bosna BH TelecomIzvještaj
15.11.2011. 18:00PPD Zagreb32:19Crvena zvezdaIzvještaj

7. kolo

22.10.2011.Sutjeska Nikšić20:26Tatran PrešovIzvještaj
24.10.2011.Metalurg Skoplje32:17Lovćen CetinjeIzvještaj
25.10.2011.Izviđač CO29:31Crvena zvezdaIzvještaj
25.10.2011. 16:30PPD Zagreb36:31Vardar SkopljeIzvještaj
25.10.2011. 20:15Metaloplastika Šabac26:29Nexe NašiceIzvještaj
16.11.2011.Bosna BH Telecom24:23Borac Banja LukaIzvještaj

8. kolo

28.10.2011. 18:00PPD Zagreb35:29Izviđač COIzvještaj
29.10.2011.Lovćen Cetinje29:25Bosna BH Telecom-
29.10.2011. 18:00Vardar Skoplje26:25Nexe NašiceIzvještaj
08.11.2011.Borac Banja Luka23:20Sutjeska NikšićIzvještaj
10.11.2011.Metalurg Skoplje28:18Crvena zvezdaIzvještaj
15.11.2011.Metaloplastika Šabac27:27Tatran PrešovIzvještaj

9. kolo

12.11.2011.Izviđač CO27:28Vardar SkopljeIzvještaj
12.11.2011.Sutjeska Nikšić20:26Lovćen CetinjeIzvještaj
13.11.2011. 18:00Metalurg Skoplje19:19PPD ZagrebIzvještaj
13.11.2011. 19:00Nexe Našice35:36Tatran PrešovIzvještaj
22.12.2011.Metaloplastika Šabac28:28Borac Banja LukaIzvještaj
09.04.2012.Bosna BH Telecom-:-Crvena zvezda-

10. kolo

18.11.2011.Vardar Skoplje26:25Tatran PrešovIzvještaj
20.11.2011.Lovćen Cetinje28:22Metaloplastika ŠabacIzvještaj
20.11.2011. 20:45Borac Banja Luka22:22Nexe NašiceIzvještaj
21.11.2011.Sutjeska Nikšić29:22Crvena zvezdaIzvještaj
08.12.2011.Izviđač CO21:26Metalurg SkopljeIzvještaj
13.12.2011. 18:00PPD Zagreb38:27Bosna BH TelecomIzvještaj

11. kolo

-Bosna BH Telecom-:-Izviđač CO-
23.11.2011. 19:00Nexe Našice32:21Lovćen CetinjeIzvještaj
28.11.2011.Metalurg Skoplje18:18Vardar Skoplje-
30.11.2011.Metaloplastika Šabac33:23Crvena zvezda-
14.12.2011.Tatran Prešov31:35Borac Banja Luka-
20.12.2011. 17:30PPD Zagreb37:27Sutjeska NikšićIzvještaj

12. kolo

06.12.2011.Vardar Skoplje34:30Borac Banja Luka-
06.12.2011.Sutjeska Nikšić19:19Izviđač COIzvještaj
06.12.2011.Metaloplastika Šabac22:31PPD ZagrebIzvještaj
06.12.2011.Tatran Prešov34:31Lovćen CetinjeIzvještaj
08.12.2011.Nexe Našice32:29Crvena zvezdaIzvještaj
08.03.2012.Bosna BH Telecom19:31Metalurg SkopljeIzvještaj

13. kolo

10.12.2011.Crvena zvezda29:36Tatran PrešovIzvještaj
10.12.2011.Bosna BH Telecom19:32Vardar SkopljeIzvještaj
11.12.2011.Metalurg Skoplje31:23Sutjeska Nikšić-
11.12.2011. 17:15PPD Zagreb36:24Nexe NašiceIzvještaj
13.12.2011.Izviđač CO33:27Metaloplastika Šabac-
01.02.2012.Borac Banja Luka25:24Lovćen CetinjeIzvještaj

14. kolo

17.12.2011.Sutjeska Nikšić-:-Bosna BH Telecom-
17.12.2011.Vardar Skoplje34:29Lovćen Cetinje-
17.12.2011.Borac Banja Luka35:25Crvena zvezdaIzvještaj
17.12.2011.Tatran Prešov32:31PPD ZagrebIzvještaj
18.12.2011.Nexe Našice35:34Izviđač COIzvještaj
16.02.2012.Metaloplastika Šabac17:25Metalurg SkopljeIzvještaj

15. kolo

03.02.2012.Izviđač CO27:36Tatran PrešovIzvještaj
04.02.2012.Bosna BH Telecom-:-Metaloplastika Šabac-
04.02.2012.Sutjeska Nikšić24:29Vardar SkopljeIzvještaj
04.02.2012. 15:00PPD Zagreb37:32Borac Banja LukaIzvještaj
07.02.2012. 19:00Nexe Našice29:27Metalurg SkopljeIzvještaj
08.02.2012.Crvena zvezda-:-Lovćen Cetinje-

16. kolo

13.02.2012.Vardar Skoplje35:24Crvena zvezdaIzvještaj
14.02.2012. 19:00Nexe Našice40:21Bosna BH TelecomIzvještaj
20.02.2012.Tatran Prešov-:-Metalurg Skoplje-
20.02.2012.Metaloplastika Šabac-:-Sutjeska Nikšić-
21.03.2012.Borac Banja Luka31:26Izviđač COIzvještaj
28.03.2012. 17:00Lovćen Cetinje27:25PPD ZagrebIzvještaj

17. kolo

18.02.2012.Izviđač CO26:30Lovćen CetinjeIzvještaj
21.02.2012.Metaloplastika Šabac22:23Vardar SkopljeIzvještaj
22.02.2012.Bosna BH Telecom28:38Tatran PrešovIzvještaj
22.02.2012.Metalurg Skoplje26:25Borac Banja LukaIzvještaj
05.03.2012. 17:00PPD Zagreb50:25Crvena zvezdaIzvještaj
26.03.2012. 20:00Sutjeska Nikšić17:32Nexe NašiceIzvještaj

18. kolo

25.02.2012.Tatran Prešov44:22Sutjeska NikšićIzvještaj
26.02.2012. 16:30Nexe Našice31:23Metaloplastika ŠabacIzvještaj
29.02.2012.Borac Banja Luka36:14Bosna BH TelecomIzvještaj
29.02.2012.Lovćen Cetinje20:21Metalurg SkopljeIzvještaj
29.02.2012.Crvena zvezda24:26Izviđač COIzvještaj
08.03.2012. 18:00Vardar Skoplje-:-PPD Zagreb-

19. kolo

28.02.2012.Tatran Prešov27:20Metaloplastika ŠabacIzvještaj
03.03.2012.Bosna BH Telecom18:28Lovćen CetinjeIzvještaj
03.03.2012.Sutjeska Nikšić22:32Borac Banja LukaIzvještaj
04.03.2012.Nexe Našice21:27Vardar SkopljeIzvještaj
07.03.2012.Metalurg Skoplje-:-Crvena zvezda-
30.03.2012. 19:00Izviđač CO24:29PPD ZagrebIzvještaj

20. kolo

10.03.2012.Vardar Skoplje26:21Izviđač COIzvještaj
10.03.2012.Lovćen Cetinje31:22Sutjeska NikšićIzvještaj
10.03.2012. 18:00Tatran Prešov28:26Nexe NašiceIzvještaj
11.03.2012. 15:30PPD Zagreb30:25Metalurg SkopljeIzvještaj
14.03.2012.Borac Banja Luka32:22Metaloplastika ŠabacIzvještaj
04.04.2012.Crvena zvezda-:-Bosna BH Telecom-

21. kolo

14.03.2012. 17:00Bosna BH Telecom25:39PPD ZagrebIzvještaj
17.03.2012. 17:00Nexe Našice28:23Borac Banja LukaIzvještaj
21.03.2012.Tatran Prešov29:20Vardar SkopljeIzvještaj
21.03.2012.Metaloplastika Šabac21:25Lovćen CetinjeIzvještaj
21.03.2012.Crvena zvezda20:21Sutjeska NikšićIzvještaj

22. kolo

12.03.2012.Borac Banja Luka24:33Tatran PrešovIzvještaj
24.03.2012. 18:00Lovćen Cetinje24:22Nexe NašiceIzvještaj
27.03.2012.Vardar Skoplje-:-Metalurg Skoplje-
27.03.2012. 18:00Sutjeska Nikšić30:33PPD ZagrebIzvještaj
03.04.2012.Izviđač CO-:-Bosna BH Telecom-
05.04.2012.Crvena zvezda24:27Metaloplastika ŠabacIzvještaj

Polufinale

14.04.2012. 15:30Metalurg Skoplje26:25Tatran PrešovIzvještaj
14.04.2012. 18:00Vardar Skoplje30:29PPD ZagrebIzvještaj

Finale

15.04.2012. 18:00Metalurg Skoplje18:21Vardar SkopljeIzvještaj

Za 3. mjesto

15.04.2012. 15:30PPD Zagreb31:29Tatran PrešovIzvještaj