Statistika

A-1 liga

1. kolo

08.10.2011. 18:00Dubrovnik72:81ZabokIzvještaj
08.10.2011. 18:30Kvarner 201082:103SplitIzvještaj
08.10.2011. 19:00Alkar83:76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
08.10.2011. 19:00Sonik Puntamika70:77Jolly JBIzvještaj
08.10.2011. 20:15Križevci78:76ZadarIzvještaj

2. kolo

14.10.2011. 18:00Split75:70Sonik PuntamikaIzvještaj
14.10.2011. 19:00Dubrovnik77:83Kvarner 2010Izvještaj
14.10.2011. 20:30Zabok94:85Vrijednosnice OsijekIzvještaj
15.10.2011. 18:00Jolly JB94:80KriževciIzvještaj
15.10.2011. 19:00Zadar80:59Slavonski BrodIzvještaj

3. kolo

22.10.2011. 18:00Sonik Puntamika91:62DubrovnikIzvještaj
22.10.2011. 19:00Kvarner 201084:73ZabokIzvještaj
22.10.2011. 19:00Slavonski Brod75:74Jolly JBIzvještaj
22.10.2011. 19:30Alkar64:74ZadarIzvještaj
22.10.2011. 20:45Križevci86:75SplitIzvještaj

4. kolo

29.10.2011. 17:30Dubrovnik106:108 *KriževciIzvještaj
29.10.2011. 19:00Zadar67:51Vrijednosnice OsijekIzvještaj
29.10.2011. 19:00Split78:70Slavonski BrodIzvještaj
29.10.2011. 20:00Jolly JB73:64AlkarIzvještaj
30.10.2011. 19:30Kvarner 201072:64Sonik PuntamikaIzvještaj

5. kolo

05.11.2011. 18:00Sonik Puntamika76:66ZabokIzvještaj
05.11.2011. 19:00Križevci96:81Kvarner 2010Izvještaj
05.11.2011. 19:00Slavonski Brod84:70DubrovnikIzvještaj
05.11.2011. 19:00Vrijednosnice Osijek79:70Jolly JBIzvještaj
06.11.2011. 19:30Alkar71:81SplitIzvještaj

6. kolo

12.11.2011. 18:00Sonik Puntamika97:93 *KriževciIzvještaj
12.11.2011. 18:00Dubrovnik78:69AlkarIzvještaj
12.11.2011. 18:00Kvarner 201083:81 *Slavonski BrodIzvještaj
12.11.2011. 19:00Split74:69Vrijednosnice OsijekIzvještaj
13.11.2011. 19:30Zabok71:63ZadarIzvještaj

7. kolo

18.11.2011. 18:00Slavonski Brod71:59Sonik PuntamikaIzvještaj
19.11.2011. 19:00Križevci68:92ZabokIzvještaj
19.11.2011. 19:00Vrijednosnice Osijek92:75DubrovnikIzvještaj
19.11.2011. 19:30Alkar88:87Kvarner 2010Izvještaj
20.11.2011. 19:00Zadar93:64Jolly JBIzvještaj

8. kolo

25.11.2011. 19:00Split86:74ZadarIzvještaj
26.11.2011. 18:00Sonik Puntamika67:63AlkarIzvještaj
26.11.2011. 18:00Kvarner 201089:83Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.11.2011. 19:00Zabok92:72Jolly JBIzvještaj
26.11.2011. 19:00Križevci81:74Slavonski BrodIzvještaj

9. kolo

02.12.2011. 18:30Jolly JB88:69SplitIzvještaj
02.12.2011. 19:00Zadar101:62DubrovnikIzvještaj
03.12.2011. 20:00Slavonski Brod85:83ZabokIzvještaj
03.12.2011. 20:00Vrijednosnice Osijek69:68Sonik PuntamikaIzvještaj
03.12.2011. 20:00Alkar92:87 *KriževciIzvještaj

10. kolo

06.12.2011. 18:00Slavonski Brod78:69AlkarIzvještaj
06.12.2011. 18:30Kvarner 201067:78ZadarIzvještaj
07.12.2011. 18:30Križevci68:79Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.12.2011. 18:30Dubrovnik78:82Jolly JBIzvještaj
07.12.2011. 19:00Zabok74:86SplitIzvještaj

11. kolo

09.12.2011. 18:30Zadar96:78Sonik PuntamikaIzvještaj
10.12.2011. 18:00Jolly JB83:71Kvarner 2010Izvještaj
10.12.2011. 19:00Vrijednosnice Osijek95:57Slavonski BrodIzvještaj
10.12.2011. 19:30Alkar91:64ZabokIzvještaj
11.12.2011. 18:00Split69:62DubrovnikIzvještaj

12. kolo

10.01.2012. 19:00Split87:82 *Kvarner 2010Izvještaj
10.01.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek74:84AlkarIzvještaj
10.01.2012. 19:00Jolly JB74:63Sonik PuntamikaIzvještaj
10.01.2012. 19:00Zadar83:71KriževciIzvještaj
11.01.2012. 18:30Zabok92:65DubrovnikIzvještaj

13. kolo

13.01.2012. 18:00Kvarner 201098:64DubrovnikIzvještaj
13.01.2012. 18:30Križevci62:76Jolly JBIzvještaj
14.01.2012. 19:00Slavonski Brod58:78ZadarIzvještaj
14.01.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek75:85ZabokIzvještaj
15.01.2012. 18:00Sonik Puntamika71:52SplitIzvještaj

14. kolo

20.01.2012. 18:00Dubrovnik77:62Sonik PuntamikaIzvještaj
21.01.2012. 18:00Jolly JB80:59Slavonski BrodIzvještaj
21.01.2012. 19:00Zadar97:51AlkarIzvještaj
21.01.2012. 19:00Split88:82KriževciIzvještaj
21.01.2012. 20:30Zabok90:76Kvarner 2010Izvještaj

15. kolo

27.01.2012. 18:30Slavonski Brod64:54SplitIzvještaj
28.01.2012. 18:00Sonik Puntamika65:57Kvarner 2010Izvještaj
28.01.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek84:86 *ZadarIzvještaj
28.01.2012. 19:00Križevci68:80DubrovnikIzvještaj
28.01.2012. 19:30Alkar58:69Jolly JBIzvještaj

16. kolo

04.02.2012. 18:00Jolly JB90:76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.02.2012. 18:00Kvarner 201082:67KriževciIzvještaj
04.02.2012. 19:00Dubrovnik66:82Slavonski BrodIzvještaj
04.02.2012. 19:00Zabok78:68Sonik PuntamikaIzvještaj
22.02.2012. 19:30Split83:65AlkarIzvještaj

17. kolo

16.02.2012. 18:00Slavonski Brod77:64Kvarner 2010Izvještaj
18.02.2012. 18:00Križevci84:70Sonik PuntamikaIzvještaj
18.02.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek90:67SplitIzvještaj
18.02.2012. 19:30Alkar101:85DubrovnikIzvještaj
19.02.2012. 19:00Zadar74:65ZabokIzvještaj

18. kolo

24.02.2012. 18:30Jolly JB75:73ZadarIzvještaj
25.02.2012. 19:00Kvarner 201079:78AlkarIzvještaj
25.02.2012. 19:00Dubrovnik74:83Vrijednosnice OsijekIzvještaj
25.02.2012. 19:00Zabok74:71KriževciIzvještaj
26.02.2012. 18:00Sonik Puntamika75:70Slavonski BrodIzvještaj

19. kolo

02.03.2012. 18:30Zadar90:78SplitIzvještaj
03.03.2012. 18:00Jolly JB86:85ZabokIzvještaj
03.03.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek85:68Kvarner 2010Izvještaj
03.03.2012. 19:00Slavonski Brod75:66Križevci-
03.03.2012. 19:30Alkar76:66Sonik PuntamikaIzvještaj

20. kolo

06.03.2012. 19:00Zabok65:57Slavonski BrodIzvještaj
06.03.2012. 19:00Dubrovnik56:103ZadarIzvještaj
06.03.2012. 19:00Split103:94 *Jolly JBIzvještaj
07.03.2012. 18:00Sonik Puntamika77:61Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.03.2012. 18:00Križevci74:69AlkarIzvještaj

21. kolo

09.03.2012. 18:30Split82:62ZabokIzvještaj
10.03.2012. 18:00Jolly JB88:67DubrovnikIzvještaj
10.03.2012. 19:00Zadar82:57Kvarner 2010Izvještaj
10.03.2012. 19:00Vrijednosnice Osijek66:67KriževciIzvještaj
10.03.2012. 19:30Alkar79:69Slavonski BrodIzvještaj

22. kolo

13.03.2012. 17:00Kvarner 201078:83Jolly JBIzvještaj
13.03.2012. 18:00Sonik Puntamika77:93ZadarIzvještaj
13.03.2012. 19:00Zabok64:74AlkarIzvještaj
13.03.2012. 19:00Dubrovnik64:96SplitIzvještaj
14.03.2012. 18:00Slavonski Brod73:70Vrijednosnice OsijekIzvještaj

Liga za prvaka

1. kolo

20.03.2012. 18:00Slavonski Brod69:89CibonaIzvještaj
20.03.2012. 18:00Zagreb112:75Jolly JBIzvještaj
20.03.2012. 19:00Cedevita101:79SplitIzvještaj
20.03.2012. 19:00Zadar92:59ZabokIzvještaj

2. kolo

24.03.2012. 19:00Zabok99:100 *ZagrebIzvještaj
24.03.2012. 19:00Split79:73ZadarIzvještaj
25.03.2012. 18:00Slavonski Brod70:95CedevitaIzvještaj
25.03.2012. 19:00Cibona95:75Jolly JBIzvještaj

3. kolo

27.03.2012. 18:00Zagreb78:106SplitIzvještaj
27.03.2012. 19:00Zadar71:50Slavonski BrodIzvještaj
28.03.2012. 19:00Jolly JB81:83ZabokIzvještaj
28.03.2012. 19:00Cedevita69:76CibonaIzvještaj

4. kolo

30.03.2012. 19:00Split86:77Jolly JBIzvještaj
31.03.2012. 18:00Cibona88:62ZabokIzvještaj
31.03.2012. 19:00Slavonski Brod62:113ZagrebIzvještaj
31.03.2012. 20:00Cedevita83:56ZadarIzvještaj

5. kolo

03.04.2012. 19:00Jolly JB70:60Slavonski BrodIzvještaj
03.04.2012. 19:00Zadar74:84CibonaIzvještaj
03.04.2012. 20:00Zabok91:101SplitIzvještaj
04.04.2012. 19:00Zagreb87:95 *CedevitaIzvještaj

6. kolo

06.04.2012. 18:00Slavonski Brod74:73ZabokIzvještaj
06.04.2012. 19:00Cibona92:75SplitIzvještaj
07.04.2012. 20:30Cedevita89:68Jolly JBIzvještaj
07.04.2012. 20:30Zadar69:62ZagrebIzvještaj

7. kolo

10.04.2012. 19:00Zagreb71:85CibonaIzvještaj
10.04.2012. 20:00Zabok91:103CedevitaIzvještaj
11.04.2012. 19:00Split72:67Slavonski BrodIzvještaj
11.04.2012. 19:00Jolly JB54:67ZadarIzvještaj

8. kolo

14.04.2012. 19:00Jolly JB87:95ZagrebIzvještaj
14.04.2012. 19:00Cibona79:64Slavonski BrodIzvještaj
14.04.2012. 20:00Zabok73:82ZadarIzvještaj
14.04.2012. 20:30Split80:78CedevitaIzvještaj

9. kolo

17.04.2012. 18:00Zagreb96:58ZabokIzvještaj
17.04.2012. 19:00Cedevita90:63Slavonski BrodIzvještaj
17.04.2012. 19:00Zadar78:69SplitIzvještaj
17.04.2012. 20:00Jolly JB74:111CibonaIzvještaj

10. kolo

20.04.2012. 19:00Cibona79:76CedevitaIzvještaj
21.04.2012. 18:00Slavonski Brod64:63ZadarIzvještaj
21.04.2012. 20:00Zabok78:89Jolly JBIzvještaj
02.05.2012. 19:00Split82:70ZagrebIzvještaj

11. kolo

23.04.2012. 19:00Zadar71:73CedevitaIzvještaj
24.04.2012. 18:00Zagreb87:71Slavonski BrodIzvještaj
25.04.2012. 19:00Jolly JB77:83SplitIzvještaj
25.04.2012. 20:00Zabok52:112CibonaIzvještaj

12. kolo

04.05.2012. 18:00Slavonski Brod91:75Jolly JBIzvještaj
04.05.2012. 19:00Cibona88:79ZadarIzvještaj
05.05.2012. 19:00Split82:76ZabokIzvještaj
05.05.2012. 20:30Cedevita77:67ZagrebIzvještaj

13. kolo

08.05.2012. 19:00Zagreb89:90 *ZadarIzvještaj
08.05.2012. 20:00Jolly JB62:93CedevitaIzvještaj
09.05.2012. 19:00Split71:85CibonaIzvještaj
09.05.2012. 20:00Zabok88:82Slavonski BrodIzvještaj

14. kolo

29.04.2012. 19:30Cibona100:85ZagrebIzvještaj
11.05.2012. 18:00Cedevita96:73ZabokIzvještaj
11.05.2012. 18:00Slavonski Brod77:84SplitIzvještaj
12.05.2012. 20:00Zadar66:58Jolly JBIzvještaj

A-1 liga, doigravanje

Polufinale

15.05.2012. 20:00Cibona86:57ZadarIzvještaj
16.05.2012. 20:00Cedevita87:84SplitIzvještaj
18.05.2012. 20:00Zadar62:85CibonaIzvještaj
19.05.2012. 18:00Split82:79CedevitaIzvještaj
23.05.2012. 20:00Cedevita96:70SplitIzvještaj

Finale

26.05.2012. 20:00Cibona84:77CedevitaIzvještaj
29.05.2012. 20:00Cedevita64:82CibonaIzvještaj
02.06.2012. 20:15Cibona70:79 *CedevitaIzvještaj
05.06.2012. 20:00Cedevita64:77CibonaIzvještaj