Statistika

1. kolo

08.09.2012.Aragon28:27ARS Palma Del RioIzvještaj
08.09.2012.Fraikin Granollers26:26Academia Octavio VigoIzvještaj
08.09.2012.Huesca22:20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
08.09.2012.Ciudad Encantada31:25CangasIzvještaj
08.09.2012.Cuatro Rayas Valladolid28:30Villa de ArandaIzvještaj
08.09.2012.Reale Ademar Leon30:26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
11.09.2012.Barcelona26:19Helvetia AnaitasunaIzvještaj
12.09.2012.Atletico de Madrid31:23Naturhouse La RiojaIzvještaj

2. kolo

15.09.2012.Quabit BM Guadalajara27:33Atletico de MadridIzvještaj
15.09.2012.ARS Palma Del Rio28:40BarcelonaIzvještaj
15.09.2012.Academia Octavio Vigo27:35AragonIzvještaj
15.09.2012.Fertiberia Puerto Sagunto30:23Fraikin GranollersIzvještaj
15.09.2012.Cangas21:20HuescaIzvještaj
15.09.2012.Villa de Aranda29:31Ciudad EncantadaIzvještaj
16.09.2012.Helvetia Anaitasuna30:34Reale Ademar LeonIzvještaj
16.09.2012.Naturhouse La Rioja32:18Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj

3. kolo

21.09.2012.Barcelona36:21Academia Octavio VigoIzvještaj
21.09.2012.Aragon33:22Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
21.09.2012.Fraikin Granollers26:20CangasIzvještaj
21.09.2012.Huesca29:25Villa de ArandaIzvještaj
22.09.2012.Cuatro Rayas Valladolid27:28Ciudad EncantadaIzvještaj
22.09.2012.Naturhouse La Rioja26:25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
22.09.2012.Atletico de Madrid36:31Helvetia AnaitasunaIzvještaj
22.09.2012.Reale Ademar Leon32:18ARS Palma Del RioIzvještaj

4. kolo

29.09.2012.Quabit BM Guadalajara31:29Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
29.09.2012.Helvetia Anaitasuna23:27Naturhouse La RiojaIzvještaj
29.09.2012.ARS Palma Del Rio28:32Atletico de MadridIzvještaj
29.09.2012.Academia Octavio Vigo22:22Reale Ademar LeonIzvještaj
29.09.2012.Fertiberia Puerto Sagunto15:34BarcelonaIzvještaj
29.09.2012.Cangas25:32AragonIzvještaj
29.09.2012.Villa de Aranda31:26Fraikin GranollersIzvještaj
29.09.2012.Ciudad Encantada30:30HuescaIzvještaj

5. kolo

02.10.2012.Atletico de Madrid28:25Academia Octavio VigoIzvještaj
02.10.2012.Barcelona40:25CangasIzvještaj
03.10.2012.Reale Ademar Leon36:26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
06.10.2012.Cuatro Rayas Valladolid26:34HuescaIzvještaj
06.10.2012.Aragon20:22Villa de ArandaIzvještaj
06.10.2012.Naturhouse La Rioja33:27ARS Palma Del RioIzvještaj
06.10.2012.Quabit BM Guadalajara25:22Helvetia AnaitasunaIzvještaj
07.10.2012.Fraikin Granollers22:26Ciudad EncantadaIzvještaj

6. kolo

10.10.2012.Villa de Aranda19:31BarcelonaIzvještaj
10.10.2012.Cangas29:28Reale Ademar LeonIzvještaj
10.10.2012.Fertiberia Puerto Sagunto29:31Atletico de MadridIzvještaj
12.10.2012.Academia Octavio Vigo33:31Naturhouse La RiojaIzvještaj
13.10.2012.ARS Palma Del Rio28:26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
13.10.2012.Ciudad Encantada24:26AragonIzvještaj
13.10.2012.Huesca24:25Fraikin GranollersIzvještaj
14.10.2012.Helvetia Anaitasuna29:29Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj

7. kolo

16.10.2012.Barcelona38:24Ciudad EncantadaIzvještaj
17.10.2012.Reale Ademar Leon35:21Villa de ArandaIzvještaj
20.10.2012.Aragon24:29HuescaIzvještaj
20.10.2012.Helvetia Anaitasuna29:25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.10.2012.Naturhouse La Rioja34:19Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
20.10.2012.Cuatro Rayas Valladolid25:23Fraikin GranollersIzvještaj
21.10.2012.Atletico de Madrid34:13CangasIzvještaj
21.10.2012.Quabit BM Guadalajara25:24Academia Octavio VigoIzvještaj

8. kolo

26.10.2012. 20:45Academia Octavio Vigo28:38Helvetia AnaitasunaIzvještaj
27.10.2012. 18:15Fertiberia Puerto Sagunto29:23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
27.10.2012. 18:30Ciudad Encantada30:26Reale Ademar LeonIzvještaj
27.10.2012. 18:30Cangas30:31Naturhouse La RiojaIzvještaj
27.10.2012. 19:00ARS Palma Del Rio25:26Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
27.10.2012. 19:00Villa de Aranda25:30Atletico de MadridIzvještaj
27.10.2012. 20:15Huesca25:30BarcelonaIzvještaj
28.10.2012. 18:00Fraikin Granollers34:28AragonIzvještaj

9. kolo

10.11.2012. 18:00ARS Palma Del Rio26:24Academia Octavio VigoIzvještaj
10.11.2012. 18:00Reale Ademar Leon28:25HuescaIzvještaj
10.11.2012. 18:30Barcelona31:24Fraikin GranollersIzvještaj
10.11.2012. 20:00Naturhouse La Rioja28:23Villa de ArandaIzvještaj
10.11.2012. 20:00Cuatro Rayas Valladolid31:36AragonIzvještaj
11.11.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna28:20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
11.11.2012. 13:00Quabit BM Guadalajara35:25CangasIzvještaj
11.11.2012. 17:30Atletico de Madrid32:25Ciudad EncantadaIzvještaj

10. kolo

13.11.2012. 20:30Aragon24:32BarcelonaIzvještaj
13.11.2012. 21:00Fraikin Granollers32:25Reale Ademar LeonIzvještaj
16.11.2012. 20:45Academia Octavio Vigo25:23Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
17.11.2012. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23:22ARS Palma Del RioIzvještaj
17.11.2012. 18:30Cangas23:20Helvetia AnaitasunaIzvještaj
17.11.2012. 18:30Ciudad Encantada27:25Naturhouse La RiojaIzvještaj
17.11.2012. 19:00Villa de Aranda30:31Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
17.11.2012. 20:15Huesca25:27Atletico de MadridIzvještaj

11. kolo

19.11.2012. 20:30Reale Ademar Leon20:18AragonIzvještaj
20.11.2012. 20:45Naturhouse La Rioja30:26HuescaIzvještaj
21.11.2012. 20:30Atletico de Madrid30:26Fraikin GranollersIzvještaj
21.11.2012. 20:30Cuatro Rayas Valladolid15:31BarcelonaIzvještaj
23.11.2012. 20:45Academia Octavio Vigo34:34Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
24.11.2012. 18:00ARS Palma Del Rio31:27CangasIzvještaj
25.11.2012. 12:00Quabit BM Guadalajara31:34Ciudad EncantadaIzvještaj
25.11.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna23:23Villa de ArandaIzvještaj

12. kolo

27.11.2012. 21:00Barcelona33:19Reale Ademar LeonIzvještaj
28.11.2012. 20:30Aragon24:24Atletico de MadridIzvještaj
28.11.2012. 20:45Fraikin Granollers25:25Naturhouse La RiojaIzvještaj
30.11.2012. 21:00Huesca28:28Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
01.12.2012. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto30:23Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
01.12.2012. 18:30Ciudad Encantada23:26Helvetia AnaitasunaIzvještaj
01.12.2012. 18:30Cangas28:26Academia Octavio VigoIzvještaj
01.12.2012. 19:00Villa de Aranda28:26ARS Palma Del RioIzvještaj

13. kolo

08.12.2012. 17:00Cuatro Rayas Valladolid21:28Reale Ademar LeonIzvještaj
08.12.2012. 18:00Academia Octavio Vigo29:28Villa de ArandaIzvještaj
08.12.2012. 18:00ARS Palma Del Rio23:30Ciudad EncantadaIzvještaj
08.12.2012. 18:00Quabit BM Guadalajara32:28Fraikin GranollersIzvještaj
08.12.2012. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto30:29CangasIzvještaj
08.12.2012. 19:30Helvetia Anaitasuna29:25HuescaIzvještaj
08.12.2012. 20:00Naturhouse La Rioja27:26AragonIzvještaj
09.12.2012. 13:00Atletico de Madrid22:25BarcelonaIzvještaj

14. kolo

12.12.2012. 20:30Cuatro Rayas Valladolid31:25CangasIzvještaj
12.12.2012. 20:30Villa de Aranda28:26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
12.12.2012. 20:30Reale Ademar Leon28:29Atletico de MadridIzvještaj
12.12.2012. 20:30Ciudad Encantada27:33Academia Octavio VigoIzvještaj
12.12.2012. 20:45Fraikin Granollers26:26Helvetia AnaitasunaIzvještaj
12.12.2012. 20:45Aragon34:31Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
12.12.2012. 21:00Barcelona35:20Naturhouse La RiojaIzvještaj
12.12.2012. 21:00Huesca28:28ARS Palma Del RioIzvještaj

15. kolo

15.12.2012. 18:00ARS Palma Del Rio21:26Fraikin GranollersIzvještaj
15.12.2012. 18:00Quabit BM Guadalajara22:34BarcelonaIzvještaj
15.12.2012. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto24:24Ciudad EncantadaIzvještaj
15.12.2012. 18:30Cangas31:29Villa de ArandaIzvještaj
15.12.2012. 19:30Academia Octavio Vigo33:40HuescaIzvještaj
15.12.2012. 20:00Naturhouse La Rioja25:31Reale Ademar LeonIzvještaj
16.12.2012. 12:30Helvetia Anaitasuna30:29AragonIzvještaj
16.12.2012. 19:30Atletico de Madrid32:28Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj

16. kolo

01.02.2013.Academia Octavio Vigo25:41Fraikin GranollersIzvještaj
02.02.2013.Fertiberia Puerto Sagunto28:26HuescaIzvještaj
02.02.2013.Cangas24:23Ciudad EncantadaIzvještaj
02.02.2013.Villa de Aranda26:22Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
02.02.2013.Naturhouse La Rioja31:30Atletico de MadridIzvještaj
02.02.2013.Helvetia Anaitasuna19:39BarcelonaIzvještaj
02.02.2013.ARS Palma Del Rio28:34AragonIzvještaj
03.02.2013.Quabit BM Guadalajara24:29Reale Ademar LeonIzvještaj

17. kolo

05.02.2013. 20:30Barcelona41:20ARS Palma Del RioIzvještaj
06.02.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid23:31Naturhouse La RiojaIzvještaj
06.02.2013. 20:45Reale Ademar Leon29:23Helvetia AnaitasunaIzvještaj
06.02.2013. 21:00Atletico de Madrid35:23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
08.02.2013. 20:45Fraikin Granollers25:24Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
08.02.2013. 21:00Huesca25:21CangasIzvještaj
09.02.2013. 18:30Ciudad Encantada22:22Villa de ArandaIzvještaj
09.02.2013. 19:00Aragon34:26Academia Octavio VigoIzvještaj

18. kolo

12.02.2013. 20:30Academia Octavio Vigo26:38BarcelonaIzvještaj
13.02.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna23:27Atletico de MadridIzvještaj
13.02.2013. 21:00Quabit BM Guadalajara26:30Naturhouse La RiojaIzvještaj
16.02.2013. 17:30Fertiberia Puerto Sagunto29:34AragonIzvještaj
16.02.2013. 18:00ARS Palma Del Rio17:22Reale Ademar LeonIzvještaj
16.02.2013. 18:30Ciudad Encantada26:30Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
16.02.2013. 18:30Cangas31:35Fraikin GranollersIzvještaj
16.02.2013. 19:00Villa de Aranda22:22HuescaIzvještaj

19. kolo

19.02.2013. 20:00Atletico de Madrid29:25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.02.2013. 20:30Naturhouse La Rioja27:27Helvetia AnaitasunaIzvještaj
20.02.2013. 20:45Reale Ademar Leon35:25Academia Octavio VigoIzvještaj
22.02.2013. 21:00Huesca28:21Ciudad EncantadaIzvještaj
23.02.2013. 18:30Barcelona33:17Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
23.02.2013. 20:00Cuatro Rayas Valladolid32:28Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
23.02.2013. 20:30Aragon33:28CangasIzvještaj
24.02.2013. 17:00Fraikin Granollers27:22Villa de ArandaIzvještaj

20. kolo

01.03.2013. 21:00Huesca32:25Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
02.03.2013. 18:00ARS Palma Del Rio25:30Naturhouse La RiojaIzvještaj
02.03.2013. 18:30Cangas27:35BarcelonaIzvještaj
02.03.2013. 18:30Academia Octavio Vigo32:38Atletico de MadridIzvještaj
02.03.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23:30Reale Ademar LeonIzvještaj
02.03.2013. 19:00Villa de Aranda26:26AragonIzvještaj
02.03.2013. 19:15Ciudad Encantada21:24Fraikin GranollersIzvještaj
03.03.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna27:24Quabit BM GuadalajaraIzvještaj

21. kolo

06.03.2013. 20:45Naturhouse La Rioja29:21Academia Octavio VigoIzvještaj
08.03.2013. 20:45Fraikin Granollers30:31HuescaIzvještaj
09.03.2013. 18:00Reale Ademar Leon23:20CangasIzvještaj
09.03.2013. 18:00Quabit BM Guadalajara28:22ARS Palma Del RioIzvještaj
09.03.2013. 18:30Aragon33:27Ciudad EncantadaIzvještaj
09.03.2013. 18:30Barcelona31:27Villa de ArandaIzvještaj
09.03.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid32:28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
10.03.2013. 17:00Atletico de Madrid33:20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj

22. kolo

13.03.2013. 20:15Fertiberia Puerto Sagunto26:33Naturhouse La RiojaIzvještaj
13.03.2013. 20:30Ciudad Encantada21:31BarcelonaIzvještaj
13.03.2013. 20:30Villa de Aranda17:27Reale Ademar LeonIzvještaj
13.03.2013. 20:45Cangas31:35Atletico de MadridIzvještaj
16.03.2013. 18:00ARS Palma Del Rio26:29Helvetia AnaitasunaIzvještaj
16.03.2013. 18:00Fraikin Granollers30:25Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
16.03.2013. 18:30Academia Octavio Vigo29:25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
17.03.2013. 18:30Huesca28:29AragonIzvještaj

23. kolo

20.03.2013. 20:30Atletico de Madrid32:18Villa de ArandaIzvještaj
20.03.2013. 20:45Reale Ademar Leon30:29Ciudad EncantadaIzvještaj
20.03.2013. 20:45Naturhouse La Rioja33:26CangasIzvještaj
20.03.2013. 21:00Barcelona36:26HuescaIzvještaj
22.03.2013. 20:45Aragon35:32Fraikin GranollersIzvještaj
23.03.2013. 20:00Cuatro Rayas Valladolid25:22ARS Palma Del RioIzvještaj
24.03.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna32:23Academia Octavio VigoIzvještaj
24.03.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara18:22Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj

24. kolo

29.03.2013. 20:45Academia Octavio Vigo27:26ARS Palma Del RioIzvještaj
30.03.2013. 18:00Aragon38:36Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
30.03.2013. 18:00Huesca26:25Reale Ademar LeonIzvještaj
30.03.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto27:28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
30.03.2013. 18:30Cangas26:26Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
30.03.2013. 18:30Ciudad Encantada26:27Atletico de MadridIzvještaj
30.03.2013. 19:00Villa de Aranda31:24Naturhouse La RiojaIzvještaj
31.03.2013. 12:30Fraikin Granollers22:27BarcelonaIzvještaj

25. kolo

13.04.2013. 18:00Quabit BM Guadalajara25:31Villa de ArandaIzvještaj
13.04.2013. 18:00ARS Palma Del Rio24:24Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
13.04.2013. 18:30Reale Ademar Leon25:23Fraikin GranollersIzvještaj
13.04.2013. 19:00Barcelona42:28AragonIzvještaj
13.04.2013. 20:00Naturhouse La Rioja30:32Ciudad EncantadaIzvještaj
13.04.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid31:23Academia Octavio VigoIzvještaj
14.04.2013. 12:30Helvetia Anaitasuna26:24CangasIzvještaj
14.04.2013. 19:00Atletico de Madrid36:31HuescaIzvještaj

26. kolo

16.04.2013. 20:00Barcelona35:17Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
17.04.2013. 21:00Fraikin Granollers26:25Atletico de MadridIzvještaj
20.04.2013. 17:30Ciudad Encantada24:23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
20.04.2013. 18:30Fertiberia Puerto Sagunto23:21Academia Octavio VigoIzvještaj
20.04.2013. 18:30Cangas29:25ARS Palma Del RioIzvještaj
20.04.2013. 18:30Aragon35:34Reale Ademar LeonIzvještaj
20.04.2013. 19:00Villa de Aranda22:28Helvetia AnaitasunaIzvještaj
20.04.2013. 20:15Huesca27:36Naturhouse La RiojaIzvještaj

27. kolo

23.04.2013. 21:00Atletico de Madrid35:32AragonIzvještaj
23.04.2013. 21:00Reale Ademar Leon25:30BarcelonaIzvještaj
26.04.2013. 20:45Academia Octavio Vigo23:28CangasIzvještaj
27.04.2013. 18:00ARS Palma Del Rio29:28Villa de ArandaIzvještaj
27.04.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna25:24Ciudad EncantadaIzvještaj
27.04.2013. 20:00Naturhouse La Rioja31:27Fraikin GranollersIzvještaj
27.04.2013. 20:30Cuatro Rayas Valladolid26:20Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
28.04.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara27:25HuescaIzvještaj

28. kolo

10.05.2013. 20:45Fraikin Granollers29:25Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
11.05.2013. 18:00Reale Ademar Leon22:22Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
11.05.2013. 18:30Cangas22:27Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
11.05.2013. 18:30Aragon40:33Naturhouse La RiojaIzvještaj
11.05.2013. 18:30Ciudad Encantada32:23ARS Palma Del RioIzvještaj
11.05.2013. 19:00Villa de Aranda27:33Academia Octavio VigoIzvještaj
11.05.2013. 19:00Barcelona35:26Atletico de MadridIzvještaj
12.05.2013. 20:15Huesca29:28Helvetia AnaitasunaIzvještaj

29. kolo

17.05.2013. 20:30ARS Palma Del Rio27:26HuescaIzvještaj
18.05.2013. 18:00Fertiberia Puerto Sagunto25:20Villa de ArandaIzvještaj
18.05.2013. 18:30Cangas25:24Cuatro Rayas ValladolidIzvještaj
18.05.2013. 18:30Naturhouse La Rioja33:31BarcelonaIzvještaj
18.05.2013. 20:00Helvetia Anaitasuna26:27Fraikin GranollersIzvještaj
19.05.2013. 12:30Academia Octavio Vigo28:22Ciudad EncantadaIzvještaj
19.05.2013. 12:30Quabit BM Guadalajara32:27AragonIzvještaj
19.05.2013. 19:00Atletico de Madrid32:26Reale Ademar LeonIzvještaj

30. kolo

25.05.2013.Villa de Aranda25:23CangasIzvještaj
25.05.2013.Ciudad Encantada25:26Fertiberia Puerto SaguntoIzvještaj
25.05.2013.Huesca30:29Academia Octavio VigoIzvještaj
25.05.2013.Fraikin Granollers30:22ARS Palma Del RioIzvještaj
25.05.2013.Aragon31:29Helvetia AnaitasunaIzvještaj
25.05.2013.Barcelona39:23Quabit BM GuadalajaraIzvještaj
25.05.2013.Reale Ademar Leon30:32Naturhouse La RiojaIzvještaj
25.05.2013.Cuatro Rayas Valladolid30:25Atletico de MadridIzvještaj