Statistika

ABA liga

1. kolo

28.09.2012. 18:00Široki Primorka63:69IgokeaIzvještaj
28.09.2012. 20:00Partizan NIS81:74ZadarIzvještaj
29.09.2012. 17:00Radnički65:71Petrol OlimpijaIzvještaj
29.09.2012. 20:00Budućnost VOLI74:78CedevitaIzvještaj
29.09.2012. 20:30Cibona72:77MZT Skoplje AerodromIzvještaj
29.09.2012. 21:00Split87:81Crvena zvezda mtsIzvještaj
30.09.2012. 18:00Krka71:56Szolnoki OlajIzvještaj

2. kolo

02.10.2012. 18:00Zadar98:81Crvena zvezda mtsIzvještaj
02.10.2012. 18:00Petrol Olimpija82:73SplitIzvještaj
03.10.2012. 18:00Cedevita86:68RadničkiIzvještaj
03.10.2012. 18:00Igokea70:61Budućnost VOLIIzvještaj
03.10.2012. 18:00Szolnoki Olaj75:71CibonaIzvještaj
03.10.2012. 18:00Partizan NIS79:60KrkaIzvještaj
03.10.2012. 20:15MZT Skoplje Aerodrom63:59Široki PrimorkaIzvještaj

3. kolo

06.10.2012. 17:00Cibona80:72Partizan NISIzvještaj
06.10.2012. 19:00Split74:71CedevitaIzvještaj
07.10.2012. 17:00Budućnost VOLI81:71MZT Skoplje AerodromIzvještaj
07.10.2012. 18:00Široki Primorka102:101 *Szolnoki OlajIzvještaj
07.10.2012. 18:00Crvena zvezda mts87:76Petrol OlimpijaIzvještaj
08.10.2012. 20:30Radnički73:78IgokeaIzvještaj
08.10.2012. 20:30Krka78:62ZadarIzvještaj

4. kolo

13.10.2012. 17:00Szolnoki Olaj50:75Budućnost VOLIIzvještaj
13.10.2012. 20:00Igokea79:64SplitIzvještaj
13.10.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom75:83RadničkiIzvještaj
14.10.2012. 17:00Cedevita68:66Crvena zvezda mtsIzvještaj
14.10.2012. 18:00Krka69:67CibonaIzvještaj
14.10.2012. 19:00Partizan NIS65:62Široki PrimorkaIzvještaj
15.10.2012. 20:30Zadar66:78Petrol OlimpijaIzvještaj

5. kolo

19.10.2012. 20:00Crvena zvezda mts75:76IgokeaIzvještaj
20.10.2012. 17:00Radnički97:72Szolnoki OlajIzvještaj
20.10.2012. 20:30Split73:65MZT Skoplje AerodromIzvještaj
21.10.2012. 17:00Cibona90:81 *ZadarIzvještaj
21.10.2012. 18:00Široki Primorka73:68KrkaIzvještaj
21.10.2012. 20:00Budućnost VOLI62:81Partizan NISIzvještaj
22.10.2012. 20:30Petrol Olimpija71:75CedevitaIzvještaj

6. kolo

27.10.2012. 17:00MZT Skoplje Aerodrom60:75Crvena zvezda mtsIzvještaj
27.10.2012. 17:00Cibona69:63Široki PrimorkaIzvještaj
27.10.2012. 19:00Szolnoki Olaj75:67SplitIzvještaj
27.10.2012. 19:00Krka51:66Budućnost VOLIIzvještaj
28.10.2012. 17:00Cedevita67:83ZadarIzvještaj
28.10.2012. 19:00Partizan NIS91:80RadničkiIzvještaj
29.10.2012. 20:30Igokea87:82Petrol OlimpijaIzvještaj

7. kolo

03.11.2012. 17:00Radnički84:71KrkaIzvještaj
03.11.2012. 19:00Široki Primorka80:71ZadarIzvještaj
03.11.2012. 19:00Crvena zvezda mts103:74Szolnoki OlajIzvještaj
03.11.2012. 21:00Budućnost VOLI60:64CibonaIzvještaj
04.11.2012. 17:00Split72:79Partizan NISIzvještaj
05.11.2012. 20:30Petrol Olimpija60:64MZT Skoplje AerodromIzvještaj
05.11.2012. 20:30Cedevita78:76IgokeaIzvještaj

8. kolo

10.11.2012. 17:00Krka79:68SplitIzvještaj
10.11.2012. 17:00Cibona81:85RadničkiIzvještaj
10.11.2012. 19:00Zadar61:60IgokeaIzvještaj
11.11.2012. 18:00Petrol Olimpija83:63Szolnoki Olaj-
11.11.2012. 19:00Široki Primorka70:76Budućnost VOLIIzvještaj
11.11.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom74:61CedevitaIzvještaj
11.11.2012. 21:00Partizan NIS78:92Crvena zvezda mtsIzvještaj

9. kolo

17.11.2012. 16:30Split72:62CibonaIzvještaj
17.11.2012. 17:00Radnički73:59Široki PrimorkaIzvještaj
17.11.2012. 19:00Budućnost VOLI76:60ZadarIzvještaj
17.11.2012. 20:15Igokea79:55MZT Skoplje AerodromIzvještaj
18.11.2012. 19:00Cedevita91:86Szolnoki OlajIzvještaj
18.11.2012. 19:00Crvena zvezda mts79:61KrkaIzvještaj
19.11.2012. 20:30Petrol Olimpija82:86Partizan NISIzvještaj

10. kolo

24.11.2012. 17:00Szolnoki Olaj78:82IgokeaIzvještaj
24.11.2012. 17:00Cibona63:71Crvena zvezda mtsIzvještaj
24.11.2012. 19:00Budućnost VOLI80:78RadničkiIzvještaj
24.11.2012. 20:30Zadar68:76MZT Skoplje AerodromIzvještaj
24.11.2012. 21:00Široki Primorka101:64SplitIzvještaj
25.11.2012. 17:00Partizan NIS58:55CedevitaIzvještaj
25.11.2012. 18:00Krka79:76Petrol OlimpijaIzvještaj

11. kolo

01.12.2012. 17:00Radnički92:79ZadarIzvještaj
01.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom87:54Szolnoki OlajIzvještaj
01.12.2012. 21:00Split71:69Budućnost VOLIIzvještaj
02.12.2012. 17:00Crvena zvezda mts69:57Široki PrimorkaIzvještaj
02.12.2012. 17:00Cedevita97:78KrkaIzvještaj
02.12.2012. 19:00Petrol Olimpija87:82CibonaIzvještaj
02.12.2012. 20:30Igokea73:50Partizan NISIzvještaj

12. kolo

08.12.2012. 17:00Radnički72:63SplitIzvještaj
08.12.2012. 17:00Krka63:83IgokeaIzvještaj
08.12.2012. 19:00Budućnost VOLI72:63Crvena zvezda mtsIzvještaj
08.12.2012. 19:00Zadar72:54Szolnoki OlajIzvještaj
09.12.2012. 17:00Cibona73:64CedevitaIzvještaj
09.12.2012. 19:00Partizan NIS68:58MZT Skoplje AerodromIzvještaj
10.12.2012. 20:30Široki Primorka80:83Petrol OlimpijaIzvještaj

13. kolo

15.12.2012. 17:00Split75:78ZadarIzvještaj
15.12.2012. 19:00Crvena zvezda mts87:73RadničkiIzvještaj
15.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom92:88KrkaIzvještaj
15.12.2012. 21:00Igokea94:88CibonaIzvještaj
16.12.2012. 17:00Szolnoki Olaj70:68Partizan NISIzvještaj
17.12.2012. 18:30Cedevita90:69Široki PrimorkaIzvještaj
17.12.2012. 20:30Petrol Olimpija95:92 *Budućnost VOLIIzvještaj

14. kolo

18.12.2012. 20:00Crvena zvezda mts94:67SplitIzvještaj
19.12.2012. 18:00Szolnoki Olaj72:69KrkaIzvještaj
19.12.2012. 20:00Zadar80:78Partizan NISIzvještaj
20.12.2012. 18:00Cedevita84:75Budućnost VOLIIzvještaj
20.12.2012. 20:00Petrol Olimpija81:75RadničkiIzvještaj
20.12.2012. 20:00Igokea89:73Široki PrimorkaIzvještaj
20.12.2012. 20:30MZT Skoplje Aerodrom82:76CibonaIzvještaj

15. kolo

22.12.2012. 17:00Krka58:66Partizan NISIzvještaj
22.12.2012. 19:00Crvena zvezda mts88:79ZadarIzvještaj
23.12.2012. 17:00Split78:70Petrol OlimpijaIzvještaj
23.12.2012. 17:00Široki Primorka71:72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
23.12.2012. 17:00Cibona97:71Szolnoki OlajIzvještaj
23.12.2012. 19:00Radnički85:77CedevitaIzvještaj
24.12.2012. 20:15Budućnost VOLI76:71IgokeaIzvještaj

16. kolo

05.01.2013. 17:00Igokea88:85RadničkiIzvještaj
05.01.2013. 17:00Cedevita72:75SplitIzvještaj
05.01.2013. 17:00Szolnoki Olaj69:75Široki PrimorkaIzvještaj
05.01.2013. 19:00Petrol Olimpija56:70Crvena zvezda mtsIzvještaj
05.01.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom69:76Budućnost VOLIIzvještaj
05.01.2013. 21:00Partizan NIS74:68CibonaIzvještaj
06.01.2013. 17:00Zadar65:67KrkaIzvještaj

17. kolo

12.01.2013. 18:30Cibona78:86KrkaIzvještaj
12.01.2013. 19:00Split60:68IgokeaIzvještaj
12.01.2013. 19:00Budućnost VOLI88:63Szolnoki OlajIzvještaj
12.01.2013. 19:00Široki Primorka87:80Partizan NISIzvještaj
13.01.2013. 17:00Crvena zvezda mts90:65CedevitaIzvještaj
13.01.2013. 19:00Petrol Olimpija88:81ZadarIzvještaj
14.01.2013. 20:30Radnički89:83MZT Skoplje Aerodrom-

18. kolo

19.01.2013. 17:00Szolnoki Olaj66:78RadničkiIzvještaj
19.01.2013. 17:00Zadar78:76CibonaIzvještaj
19.01.2013. 19:00MZT Skoplje Aerodrom93:84 *SplitIzvještaj
19.01.2013. 19:00Igokea80:77Crvena zvezda mtsIzvještaj
19.01.2013. 19:00Cedevita73:67Petrol OlimpijaIzvještaj
19.01.2013. 21:00Partizan NIS63:50Budućnost VOLIIzvještaj
20.01.2013. 19:00Krka74:71Široki PrimorkaIzvještaj

19. kolo

26.01.2013. 17:00Zadar73:74CedevitaIzvještaj
26.01.2013. 19:00Petrol Olimpija69:63IgokeaIzvještaj
26.01.2013. 19:00Split62:70Szolnoki OlajIzvještaj
26.01.2013. 21:00Budućnost VOLI74:66KrkaIzvještaj
27.01.2013. 17:00Široki Primorka81:89CibonaIzvještaj
27.01.2013. 19:00Crvena zvezda mts87:72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
28.01.2013. 20:30Radnički78:76Partizan NISIzvještaj

20. kolo

02.02.2013. 17:00Cibona60:73Budućnost VOLIIzvještaj
02.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj83:96Crvena zvezda mtsIzvještaj
02.02.2013. 19:00Partizan NIS68:59SplitIzvještaj
02.02.2013. 19:00Zadar76:81Široki PrimorkaIzvještaj
02.02.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom76:87Petrol OlimpijaIzvještaj
03.02.2013. 17:00Igokea56:64CedevitaIzvještaj
03.02.2013. 19:00Krka52:77RadničkiIzvještaj

21. kolo

16.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj89:72Petrol OlimpijaIzvještaj
16.02.2013. 19:00Split61:71KrkaIzvještaj
16.02.2013. 19:00Budućnost VOLI65:57Široki PrimorkaIzvještaj
17.02.2013. 17:00Cedevita78:80MZT Skoplje AerodromIzvještaj
17.02.2013. 21:00Crvena zvezda mts84:76Partizan NISIzvještaj
18.02.2013. 20:30Radnički105:101 *CibonaIzvještaj
18.02.2013. 20:30Igokea90:75ZadarIzvještaj

22. kolo

22.02.2013. 20:30MZT Skoplje Aerodrom77:81IgokeaIzvještaj
23.02.2013. 16:00Cibona81:73SplitIzvještaj
23.02.2013. 17:00Szolnoki Olaj64:59CedevitaIzvještaj
23.02.2013. 20:00Partizan NIS71:73Petrol OlimpijaIzvještaj
24.02.2013. 19:00Krka52:57Crvena zvezda mtsIzvještaj
24.02.2013. 21:00Zadar60:72Budućnost VOLIIzvještaj
25.02.2013. 20:30Široki Primorka85:100RadničkiIzvještaj

23. kolo

01.03.2013. 18:00Petrol Olimpija76:63KrkaIzvještaj
02.03.2013. 17:00Crvena zvezda mts97:95CibonaIzvještaj
02.03.2013. 19:00Split88:83 *Široki PrimorkaIzvještaj
02.03.2013. 21:00Radnički78:63Budućnost VOLIIzvještaj
02.03.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom94:69ZadarIzvještaj
03.03.2013. 17:00Cedevita76:77Partizan NISIzvještaj
04.03.2013. 20:30Igokea86:84Szolnoki OlajIzvještaj

24. kolo

09.03.2013. 19:00Zadar75:68RadničkiIzvještaj
09.03.2013. 19:00Budućnost VOLI66:47SplitIzvještaj
10.03.2013. 17:00Cibona74:62Petrol OlimpijaIzvještaj
10.03.2013. 17:00Partizan NIS73:64IgokeaIzvještaj
10.03.2013. 19:00Szolnoki Olaj81:72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
11.03.2013. 18:30Krka62:63CedevitaIzvještaj
11.03.2013. 20:30Široki Primorka78:74Crvena zvezda mtsIzvještaj

25. kolo

14.03.2013. 19:00Split63:81RadničkiIzvještaj
15.03.2013. 20:30Petrol Olimpija82:85Široki PrimorkaIzvještaj
16.03.2013. 19:00Crvena zvezda mts79:63Budućnost VOLIIzvještaj
16.03.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom66:64Partizan NISIzvještaj
17.03.2013. 17:00Szolnoki Olaj90:79ZadarIzvještaj
17.03.2013. 17:00Cedevita92:78CibonaIzvještaj
17.03.2013. 20:15Igokea84:75KrkaIzvještaj

26. kolo

23.03.2013. 18:00Cibona78:87IgokeaIzvještaj
23.03.2013. 20:00Krka68:80MZT Skoplje AerodromIzvještaj
23.03.2013. 20:00Partizan NIS83:69Szolnoki OlajIzvještaj
23.03.2013. 20:00Radnički80:75Crvena zvezda mtsIzvještaj
23.03.2013. 20:00Budućnost VOLI79:75Petrol OlimpijaIzvještaj
23.03.2013. 20:00Široki Primorka75:77CedevitaIzvještaj
24.03.2013. 17:00Zadar85:68SplitIzvještaj

ABA liga, završnica

Polufinale

25.04.2013. 17:00Crvena zvezda mts79:78RadničkiIzvještaj
25.04.2013. 21:00Igokea57:63Partizan NISIzvještaj

Finale

27.04.2013. 20:30Crvena zvezda mts63:71Partizan NISIzvještaj