Statistika

Euroliga, skupina A

1. kolo

11.10.2012. 20:45Fenerbahçe92:80HimkiIzvještaj
11.10.2012. 20:45Red October Cantu71:84Petrol OlimpijaIzvještaj
12.10.2012. 21:30Real Madrid85:78Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

2. kolo

18.10.2012. 21:00Panathinaikos Superfoods78:76Red October CantuIzvještaj
19.10.2012. 17:00Himki86:85Real MadridIzvještaj
19.10.2012. 20:45Petrol Olimpija75:81FenerbahçeIzvještaj

3. kolo

25.10.2012. 19:00Fenerbahçe75:83Real MadridIzvještaj
26.10.2012. 20:15Red October Cantu67:54HimkiIzvještaj
26.10.2012. 20:30Petrol Olimpija67:85Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

4. kolo

01.11.2012. 19:00Fenerbahçe73:64Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
01.11.2012. 20:45Real Madrid80:66Red October CantuIzvještaj
02.11.2012. 16:30Himki75:65Petrol OlimpijaIzvještaj

5. kolo

08.11.2012. 20:45Red October Cantu82:58FenerbahçeIzvještaj
09.11.2012. 20:00Panathinaikos Superfoods67:79HimkiIzvještaj
09.11.2012. 20:30Petrol Olimpija76:89Real MadridIzvještaj

6. kolo

15.11.2012. 16:30Himki71:70FenerbahçeIzvještaj
15.11.2012. 20:00Petrol Olimpija81:79Red October CantuIzvještaj
15.11.2012. 20:45Panathinaikos Superfoods79:68Real MadridIzvještaj

7. kolo

22.11.2012. 19:00Fenerbahçe85:68Petrol OlimpijaIzvještaj
23.11.2012. 20:00Red October Cantu69:71Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
23.11.2012. 20:45Real Madrid104:81HimkiIzvještaj

8. kolo

29.11.2012. 16:30Himki77:53Red October CantuIzvještaj
29.11.2012. 20:00Panathinaikos Superfoods80:72Petrol OlimpijaIzvještaj
30.11.2012. 20:45Real Madrid77:61FenerbahçeIzvještaj

9. kolo

06.12.2012. 20:45Red October Cantu76:70Real MadridIzvještaj
07.12.2012. 20:30Petrol Olimpija74:72HimkiIzvještaj
07.12.2012. 21:00Panathinaikos Superfoods69:55FenerbahçeIzvještaj

10. kolo

13.12.2012.Fenerbahçe77:69Red October CantuIzvještaj
13.12.2012.Real Madrid91:60Petrol OlimpijaIzvještaj
13.12.2012.Himki78:77Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

Euroliga, skupina B

1. kolo

11.10.2012. 20:00Elan Chalon81:74Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
11.10.2012. 20:45Unicaja Málaga80:85Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
12.10.2012. 20:45Montepaschi Siena82:92Alba BerlinIzvještaj

2. kolo

17.10.2012. 19:45Asseco Prokom Gdynia75:77Unicaja MálagaIzvještaj
18.10.2012. 20:45Alba Berlin74:71Elan ChalonIzvještaj
18.10.2012. 21:05Maccabi FOX Tel Aviv70:68Montepaschi SienaIzvještaj

3. kolo

25.10.2012. 20:45Elan Chalon61:90Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
25.10.2012. 21:00Asseco Prokom Gdynia77:66Alba BerlinIzvještaj
26.10.2012. 20:45Unicaja Málaga91:89 *Montepaschi SienaIzvještaj

4. kolo

01.11.2012. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv93:62Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
01.11.2012. 20:45Unicaja Málaga67:62Alba BerlinIzvještaj
02.11.2012. 20:45Montepaschi Siena93:90Elan ChalonIzvještaj

5. kolo

08.11.2012. 19:30Elan Chalon78:88Unicaja MálagaIzvještaj
08.11.2012. 20:45Alba Berlin76:78Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
09.11.2012. 19:45Asseco Prokom Gdynia66:101Montepaschi SienaIzvještaj

6. kolo

15.11.2012. 19:45Asseco Prokom Gdynia70:76Elan ChalonIzvještaj
15.11.2012. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv62:64Unicaja MálagaIzvještaj
15.11.2012. 20:05Alba Berlin73:75Montepaschi SienaIzvještaj

7. kolo

22.11.2012. 20:00Elan Chalon82:87Alba BerlinIzvještaj
22.11.2012. 20:45Unicaja Málaga63:48Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
23.11.2012. 20:45Montepaschi Siena89:87Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

8. kolo

29.11.2012. 19:00Alba Berlin67:64Asseco Prokom GdyniaIzvještaj
29.11.2012. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv78:73Elan ChalonIzvještaj
30.11.2012. 20:00Montepaschi Siena91:72Unicaja MálagaIzvještaj

9. kolo

06.12.2012. 19:45Asseco Prokom Gdynia73:89Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
06.12.2012. 20:00Alba Berlin63:74Unicaja MálagaIzvještaj
07.12.2012. 21:00Elan Chalon108:103 *Montepaschi SienaIzvještaj

10. kolo

13.12.2012.Maccabi FOX Tel Aviv78:62Alba BerlinIzvještaj
13.12.2012.Unicaja Málaga86:62Elan ChalonIzvještaj
13.12.2012.Montepaschi Siena88:95 *Asseco Prokom GdyniaIzvještaj

Euroliga, skupina C

1. kolo

11.10.2012. 18:45Žalgiris90:62CedevitaIzvještaj
11.10.2012. 20:00Olympiakos85:81KIROLBET BaskoniaIzvještaj
12.10.2012. 20:45Armani Exchange Milano80:75Anadolu EfesIzvještaj

2. kolo

19.10.2012. 18:30Cedevita71:83Armani Exchange MilanoIzvještaj
19.10.2012. 19:00Anadolu Efes98:72OlympiakosIzvještaj
19.10.2012. 20:30KIROLBET Baskonia71:77ŽalgirisIzvještaj

3. kolo

25.10.2012. 20:30Armani Exchange Milano85:95KIROLBET BaskoniaIzvještaj
25.10.2012. 21:00Olympiakos61:79ŽalgirisIzvještaj
26.10.2012. 19:45Anadolu Efes85:66CedevitaIzvještaj

4. kolo

01.11.2012. 18:45Žalgiris92:87Armani Exchange MilanoIzvještaj
01.11.2012. 20:45KIROLBET Baskonia64:76Anadolu EfesIzvještaj
02.11.2012. 20:00Olympiakos79:77CedevitaIzvještaj

5. kolo

08.11.2012. 20:45Armani Exchange Milano71:84OlympiakosIzvještaj
09.11.2012. 18:30Cedevita76:69KIROLBET BaskoniaIzvještaj
09.11.2012. 19:45Anadolu Efes64:77ŽalgirisIzvještaj

6. kolo

15.11.2012. 20:30Cedevita108:106 *ŽalgirisIzvještaj
16.11.2012. 19:45Anadolu Efes77:71Armani Exchange MilanoIzvještaj
16.11.2012. 20:30KIROLBET Baskonia72:89OlympiakosIzvještaj

7. kolo

22.11.2012. 20:45Armani Exchange Milano75:60CedevitaIzvještaj
22.11.2012. 20:45Olympiakos75:53Anadolu EfesIzvještaj
23.11.2012. 18:45Žalgiris82:45KIROLBET BaskoniaIzvještaj

8. kolo

29.11.2012. 18:30Cedevita73:81Anadolu EfesIzvještaj
29.11.2012. 20:30KIROLBET Baskonia64:62Armani Exchange MilanoIzvještaj
30.11.2012. 19:00Žalgiris63:77OlympiakosIzvještaj

9. kolo

06.12.2012. 18:30Cedevita62:84OlympiakosIzvještaj
07.12.2012. 19:00Anadolu Efes76:91KIROLBET BaskoniaIzvještaj
07.12.2012. 20:45Armani Exchange Milano65:67ŽalgirisIzvještaj

10. kolo

14.12.2012. 20:00KIROLBET Baskonia97:70CedevitaIzvještaj
14.12.2012. 20:00Žalgiris71:53Anadolu EfesIzvještaj
14.12.2012. 20:00Olympiakos82:81Armani Exchange MilanoIzvještaj

Euroliga, skupina D

1. kolo

11.10.2012. 18:00CSKA Moskva75:73Lietuvos RytasIzvještaj
12.10.2012. 18:30Barcelona Lassa72:60Brose BasketsIzvještaj
12.10.2012. 19:00Bešiktaš Sompo Japan81:65Partizan NISIzvještaj

2. kolo

18.10.2012. 18:30Lietuvos Rytas49:67Barcelona LassaIzvještaj
18.10.2012. 19:00Brose Baskets71:86Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
18.10.2012. 20:45Partizan NIS71:76 *CSKA MoskvaIzvještaj

3. kolo

25.10.2012. 18:15CSKA Moskva76:67Brose BasketsIzvještaj
25.10.2012. 18:30Lietuvos Rytas69:61Partizan NISIzvještaj
25.10.2012. 20:45Barcelona Lassa72:60Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj

4. kolo

01.11.2012. 20:45Barcelona Lassa85:82Partizan NISIzvještaj
02.11.2012. 19:00Bešiktaš Sompo Japan58:85CSKA MoskvaIzvještaj
02.11.2012. 20:20Brose Baskets84:78Lietuvos RytasIzvještaj

5. kolo

08.11.2012. 17:00CSKA Moskva60:81Barcelona LassaIzvještaj
08.11.2012. 18:30Lietuvos Rytas67:73Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
09.11.2012. 20:45Partizan NIS72:77Brose BasketsIzvještaj

6. kolo

15.11.2012. 18:30Lietuvos Rytas62:71CSKA MoskvaIzvještaj
15.11.2012. 19:00Brose Baskets66:86Barcelona LassaIzvještaj
15.11.2012. 20:45Partizan NIS87:72Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj

7. kolo

22.11.2012. 17:00CSKA Moskva78:61Partizan NISIzvještaj
22.11.2012. 20:45Barcelona Lassa90:66Lietuvos RytasIzvještaj
23.11.2012. 19:00Bešiktaš Sompo Japan83:72Brose BasketsIzvještaj

8. kolo

29.11.2012. 20:45Brose Baskets89:97CSKA MoskvaIzvještaj
29.11.2012. 20:45Partizan NIS75:74Lietuvos RytasIzvještaj
30.11.2012. 19:00Bešiktaš Sompo Japan48:78Barcelona LassaIzvještaj

9. kolo

06.12.2012. 17:00CSKA Moskva87:72Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
06.12.2012. 20:45Partizan NIS67:68 *Barcelona LassaIzvještaj
07.12.2012. 18:30Lietuvos Rytas67:62Brose BasketsIzvještaj

10. kolo

13.12.2012.Barcelona Lassa75:78CSKA MoskvaIzvještaj
13.12.2012.Bešiktaš Sompo Japan66:65Lietuvos RytasIzvještaj
13.12.2012.Brose Baskets92:90 *Partizan NISIzvještaj

Euroliga, skupina E

1. kolo

27.12.2012. 19:00Alba Berlin63:77Real MadridIzvještaj
27.12.2012. 20:45Unicaja Málaga85:82Brose BasketsIzvještaj
28.12.2012. 17:00CSKA Moskva90:71Anadolu EfesIzvještaj
28.12.2012. 21:00Panathinaikos Superfoods67:66ŽalgirisIzvještaj

2. kolo

03.01.2013. 20:45Brose Baskets67:82Real MadridIzvještaj
03.01.2013. 20:45Anadolu Efes78:64Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
04.01.2013. 18:45Žalgiris75:63Unicaja MálagaIzvještaj
04.01.2013. 19:00Alba Berlin57:75CSKA MoskvaIzvještaj

3. kolo

10.01.2013. 17:00CSKA Moskva90:83Brose BasketsIzvještaj
10.01.2013. 19:45Panathinaikos Superfoods78:73Unicaja MálagaIzvještaj
11.01.2013. 19:00Anadolu Efes71:62Alba BerlinIzvještaj
11.01.2013. 20:45Real Madrid75:74ŽalgirisIzvještaj

4. kolo

16.01.2013. 20:00Alba Berlin73:79Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
17.01.2013. 19:00Brose Baskets76:94Anadolu EfesIzvještaj
17.01.2013. 20:45Unicaja Málaga64:72Real MadridIzvještaj
17.01.2013. 20:45Žalgiris73:87CSKA MoskvaIzvještaj

5. kolo

24.01.2013. 20:30Alba Berlin82:63Brose BasketsIzvještaj
25.01.2013. 17:00CSKA Moskva81:94Unicaja MálagaIzvještaj
25.01.2013. 19:00Anadolu Efes56:52ŽalgirisIzvještaj
25.01.2013. 20:00Panathinaikos Superfoods54:58Real MadridIzvještaj

6. kolo

31.01.2013. 18:45Žalgiris92:56Alba BerlinIzvještaj
31.01.2013. 20:45Real Madrid86:78 *CSKA MoskvaIzvještaj
01.02.2013. 19:45Unicaja Málaga73:78Anadolu EfesIzvještaj
01.02.2013. 21:00Panathinaikos Superfoods76:73Brose BasketsIzvještaj

7. kolo

14.02.2013. 17:00CSKA Moskva86:69Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
14.02.2013. 19:00Alba Berlin65:67Unicaja MálagaIzvještaj
14.02.2013. 20:45Anadolu Efes74:72Real MadridIzvještaj
14.02.2013. 20:45Brose Baskets87:88 *ŽalgirisIzvještaj

8. kolo

21.02.2013.Brose Baskets65:68Unicaja MálagaIzvještaj
21.02.2013.Žalgiris73:78Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
22.02.2013. 19:00Anadolu Efes63:60CSKA MoskvaIzvještaj
22.02.2013. 20:45Real Madrid77:72Alba BerlinIzvještaj

9. kolo

28.02.2013. 20:45Real Madrid76:73Brose BasketsIzvještaj
01.03.2013. 17:00CSKA Moskva80:65Alba BerlinIzvještaj
01.03.2013. 20:45Unicaja Málaga67:83ŽalgirisIzvještaj
01.03.2013. 21:00Panathinaikos Superfoods75:62Anadolu EfesIzvještaj

10. kolo

06.03.2013.Alba Berlin86:91Anadolu EfesIzvještaj
06.03.2013.Brose Baskets58:78CSKA MoskvaIzvještaj
07.03.2013. 18:45Žalgiris104:105 *Real MadridIzvještaj
08.03.2013. 19:45Unicaja Málaga66:60Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

11. kolo

14.03.2013. 19:00Anadolu Efes89:86 *Brose BasketsIzvještaj
15.03.2013. 17:00CSKA Moskva70:61ŽalgirisIzvještaj
15.03.2013. 19:45Real Madrid74:77Unicaja MálagaIzvještaj
15.03.2013. 20:00Panathinaikos Superfoods82:58Alba BerlinIzvještaj

12. kolo

20.03.2013.Brose Baskets72:75Alba BerlinIzvještaj
21.03.2013.Žalgiris79:71Anadolu EfesIzvještaj
21.03.2013.Real Madrid73:74Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
21.03.2013.Unicaja Málaga66:70CSKA MoskvaIzvještaj

13. kolo

28.03.2013. 17:45CSKA Moskva81:72Real MadridIzvještaj
28.03.2013. 18:30Anadolu Efes64:70Unicaja MálagaIzvještaj
28.03.2013. 20:45Brose Baskets60:82Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
29.03.2013. 18:00Alba Berlin77:55ŽalgirisIzvještaj

14. kolo

04.04.2013.Žalgiris90:81Brose BasketsIzvještaj
04.04.2013.Panathinaikos Superfoods63:69CSKA MoskvaIzvještaj
04.04.2013.Real Madrid86:66Anadolu EfesIzvještaj
04.04.2013.Unicaja Málaga55:68Alba BerlinIzvještaj

Euroliga, skupina F

1. kolo

27.12.2012. 19:00Bešiktaš Sompo Japan75:80HimkiIzvještaj
27.12.2012. 20:30KIROLBET Baskonia82:74OlympiakosIzvještaj
27.12.2012. 20:45Montepaschi Siena79:69Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
28.12.2012. 20:45Barcelona Lassa100:78FenerbahçeIzvještaj

2. kolo

03.01.2013. 17:00Himki78:65Barcelona LassaIzvještaj
03.01.2013. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv70:71KIROLBET BaskoniaIzvještaj
04.01.2013. 19:00Fenerbahçe92:98Montepaschi SienaIzvještaj
04.01.2013. 20:45Olympiakos77:64Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj

3. kolo

10.01.2013. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv91:73FenerbahçeIzvještaj
10.01.2013. 20:45KIROLBET Baskonia77:51Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
11.01.2013. 20:45Montepaschi Siena82:76HimkiIzvještaj
11.01.2013. 20:45Barcelona Lassa76:68OlympiakosIzvještaj

4. kolo

17.01.2013. 20:45Bešiktaš Sompo Japan59:73Barcelona LassaIzvještaj
18.01.2013. 17:00Himki88:67Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
18.01.2013. 19:30Fenerbahçe75:97KIROLBET BaskoniaIzvještaj
18.01.2013. 21:00Olympiakos72:74Montepaschi SienaIzvještaj

5. kolo

24.01.2013. 19:30Fenerbahçe85:82HimkiIzvještaj
24.01.2013. 20:15KIROLBET Baskonia79:90Barcelona LassaIzvještaj
24.01.2013. 20:45Maccabi FOX Tel Aviv77:78OlympiakosIzvještaj
25.01.2013. 20:45Montepaschi Siena63:57Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj

6. kolo

31.01.2013. 19:00Bešiktaš Sompo Japan55:77Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
31.01.2013. 20:45Olympiakos82:71FenerbahçeIzvještaj
31.01.2013. 20:45Barcelona Lassa85:66Montepaschi SienaIzvještaj
01.02.2013. 20:30KIROLBET Baskonia71:83HimkiIzvještaj

7. kolo

14.02.2013. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv77:82Barcelona LassaIzvještaj
15.02.2013. 16:30Himki82:87OlympiakosIzvještaj
15.02.2013. 19:00Fenerbahçe78:72Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
15.02.2013. 20:45Montepaschi Siena85:74KIROLBET BaskoniaIzvještaj

8. kolo

21.02.2013. 18:45Fenerbahçe60:99Barcelona LassaIzvještaj
21.02.2013. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv92:61Montepaschi SienaIzvještaj
22.02.2013. 16:30Himki87:56Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
22.02.2013. 20:00Olympiakos82:74KIROLBET BaskoniaIzvještaj

9. kolo

28.02.2013. 19:00Bešiktaš Sompo Japan60:79OlympiakosIzvještaj
28.02.2013. 20:30KIROLBET Baskonia62:66Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
28.02.2013. 20:45Montepaschi Siena87:69FenerbahçeIzvještaj
28.02.2013. 20:45Barcelona Lassa71:69HimkiIzvještaj

10. kolo

07.03.2013. 20:45Olympiakos77:90Barcelona LassaIzvještaj
07.03.2013. 20:45Fenerbahçe85:94Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
08.03.2013. 16:30Himki78:71Montepaschi SienaIzvještaj
08.03.2013. 19:00Bešiktaš Sompo Japan73:83KIROLBET BaskoniaIzvještaj

11. kolo

14.03.2013. 20:45Maccabi FOX Tel Aviv80:79HimkiIzvještaj
14.03.2013. 20:45Montepaschi Siena67:68OlympiakosIzvještaj
14.03.2013. 20:45KIROLBET Baskonia87:67FenerbahçeIzvještaj
15.03.2013. 20:45Barcelona Lassa86:61Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj

12. kolo

21.03.2013. 20:45Barcelona Lassa83:74KIROLBET BaskoniaIzvještaj
22.03.2013. 16:30Himki99:76FenerbahçeIzvještaj
22.03.2013. 19:00Bešiktaš Sompo Japan72:70Montepaschi SienaIzvještaj
22.03.2013. 20:00Olympiakos67:73Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

13. kolo

28.03.2013. 20:30Maccabi FOX Tel Aviv101:58Bešiktaš Sompo JapanIzvještaj
29.03.2013. 16:30Himki82:86KIROLBET BaskoniaIzvještaj
29.03.2013. 20:00Fenerbahçe73:78OlympiakosIzvještaj
29.03.2013. 20:45Montepaschi Siena69:77Barcelona LassaIzvještaj

14. kolo

04.04.2013. 20:45KIROLBET Baskonia76:64Montepaschi SienaIzvještaj
04.04.2013. 20:45Olympiakos79:70HimkiIzvještaj
04.04.2013. 20:45Barcelona Lassa74:71Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
05.04.2013. 19:30Bešiktaš Sompo Japan80:73FenerbahçeIzvještaj

Euroliga, doigravanje

Četvrtfinale

09.04.2013.Barcelona Lassa72:70 *Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
10.04.2013.CSKA Moskva89:78KIROLBET BaskoniaIzvještaj
10.04.2013.Olympiakos67:62Anadolu EfesIzvještaj
10.04.2013.Real Madrid79:53Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
11.04.2013.Barcelona Lassa65:66Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
12.04.2013.CSKA Moskva90:68KIROLBET BaskoniaIzvještaj
12.04.2013.Olympiakos71:53Anadolu EfesIzvještaj
12.04.2013.Real Madrid75:63Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
16.04.2013.Maccabi FOX Tel Aviv57:69Real MadridIzvještaj
16.04.2013.Panathinaikos Superfoods65:63Barcelona LassaIzvještaj
17.04.2013.Anadolu Efes83:72OlympiakosIzvještaj
17.04.2013.KIROLBET Baskonia93:72CSKA MoskvaIzvještaj
18.04.2013.Panathinaikos Superfoods60:70Barcelona LassaIzvještaj
19.04.2013.Anadolu Efes74:73OlympiakosIzvještaj
19.04.2013.KIROLBET Baskonia85:94CSKA MoskvaIzvještaj
25.04.2013. 21:00Barcelona Lassa64:53Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
26.04.2013. 20:45Olympiakos82:72Anadolu EfesIzvještaj

Polufinale

10.05.2013. 18:00CSKA Moskva52:69OlympiakosIzvještaj
10.05.2013. 21:00Barcelona Lassa67:74Real MadridIzvještaj

Finale

12.05.2013. 21:00Olympiakos100:88Real MadridIzvještaj

Za 3. mjesto

12.05.2013. 18:00CSKA Moskva74:73Barcelona LassaIzvještaj