Statistika

Europska liga, kvalifikacije

2. pretkolo

18.07.2013. 18:00Dinamo Minsk1:2LokomotivaIzvještaj
18.07.2013. 20:30Hajduk2:1TurnovoIzvještaj
18.07.2013. 21:00Rijeka5:0Prestatyn TownIzvještaj
25.07.2013. 17:45Turnovo1:1HajdukIzvještaj
25.07.2013. 20:00Lokomotiva2:3Dinamo MinskIzvještaj
25.07.2013. 20:00Prestatyn Town0:3RijekaIzvještaj

3. pretkolo

01.08.2013. 19:00Rijeka2:1ŽilinaIzvještaj
01.08.2013. 21:00Hajduk0:1Dila GoriIzvještaj
08.08.2013. 17:30Žilina1:1RijekaIzvještaj
08.08.2013. 18:00Dila Gori1:0HajdukIzvještaj

4. pretkolo

22.08.2013. 20:30Rijeka2:1StuttgartIzvještaj
29.08.2013. 18:00Stuttgart2:2RijekaIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

19.09.2013. 19:00Valencia0:3Swansea CityIzvještaj
19.09.2013. 19:00St. Gallen2:0Kuban KrasnodarIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 18:00Kuban Krasnodar0:2ValenciaIzvještaj
03.10.2013. 21:05Swansea City1:0St. GallenIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Swansea City1:1Kuban KrasnodarIzvještaj
24.10.2013. 21:05Valencia5:1St. GallenIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 18:00Kuban Krasnodar1:1Swansea CityIzvještaj
07.11.2013. 19:00St. Gallen2:3ValenciaIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 18:00Kuban Krasnodar4:0St. GallenIzvještaj
28.11.2013. 21:05Swansea City0:1ValenciaIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Valencia1:1Kuban KrasnodarIzvještaj
12.12.2013. 19:00St. Gallen1:0Swansea CityIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

19.09.2013. 19:00Dinamo1:2Čornomorec OdesaIzvještaj
19.09.2013. 19:00PSV Eindhoven0:2Ludogorec RazgradIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 21:05Ludogorec Razgrad3:0DinamoIzvještaj
03.10.2013. 21:05Čornomorec Odesa0:2PSV EindhovenIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Čornomorec Odesa0:1Ludogorec RazgradIzvještaj
24.10.2013. 21:05Dinamo0:0PSV EindhovenIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 19:00Ludogorec Razgrad1:1Čornomorec OdesaIzvještaj
07.11.2013. 19:00PSV Eindhoven2:0DinamoIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 21:05Čornomorec Odesa2:1DinamoIzvještaj
28.11.2013. 21:05Ludogorec Razgrad2:0PSV EindhovenIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Dinamo1:2Ludogorec RazgradIzvještaj
12.12.2013. 19:00PSV Eindhoven0:1Čornomorec OdesaIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

19.09.2013. 19:00Red Bull Salzburg4:0ElfsborgIzvještaj
19.09.2013. 19:00Standard Liège1:2EsbjergIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 21:05Esbjerg1:2Red Bull SalzburgIzvještaj
03.10.2013. 21:05Elfsborg1:1Standard LiègeIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Elfsborg1:2EsbjergIzvještaj
24.10.2013. 21:05Red Bull Salzburg2:1Standard LiègeIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 19:00Esbjerg1:0ElfsborgIzvještaj
07.11.2013. 19:00Standard Liège1:3Red Bull SalzburgIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 21:05Elfsborg0:1Red Bull SalzburgIzvještaj
28.11.2013. 21:05Esbjerg2:1Standard LiègeIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Red Bull Salzburg3:0EsbjergIzvještaj
12.12.2013. 19:00Standard Liège1:3ElfsborgIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

19.09.2013. 19:00Zulte Waregem0:0WiganIzvještaj
19.09.2013. 19:00Maribor2:5Rubin KazanIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 18:00Rubin Kazan4:0Zulte WaregemIzvještaj
03.10.2013. 21:05Wigan3:1MariborIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Wigan1:1Rubin KazanIzvještaj
24.10.2013. 21:05Zulte Waregem1:3MariborIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 18:00Rubin Kazan1:0WiganIzvještaj
07.11.2013. 19:00Maribor0:1Zulte WaregemIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 18:00Rubin Kazan1:1MariborIzvještaj
28.11.2013. 21:05Wigan1:2Zulte WaregemIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Zulte Waregem0:2Rubin KazanIzvještaj
12.12.2013. 19:00Maribor2:1WiganIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

19.09.2013. 19:00Fiorentina3:0Paços de FerreiraIzvještaj
19.09.2013. 19:00Pandurii Târgu Jiu0:1DniproIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 21:05Dnipro1:2FiorentinaIzvještaj
03.10.2013. 21:05Paços de Ferreira1:1Pandurii Târgu JiuIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Paços de Ferreira0:2DniproIzvještaj
24.10.2013. 21:05Fiorentina3:0Pandurii Târgu JiuIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 19:00Dnipro2:0Paços de FerreiraIzvještaj
07.11.2013. 19:00Pandurii Târgu Jiu1:2FiorentinaIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 21:05Paços de Ferreira0:0FiorentinaIzvještaj
28.11.2013. 21:05Dnipro4:1Pandurii Târgu JiuIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Fiorentina2:1DniproIzvještaj
12.12.2013. 19:00Pandurii Târgu Jiu0:0Paços de FerreiraIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

19.09.2013. 19:00Eintracht Frankfurt3:0BordeauxIzvještaj
19.09.2013. 19:00Maccabi Tel Aviv0:0APOELIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 21:05APOEL0:3Eintracht FrankfurtIzvještaj
03.10.2013. 21:05Bordeaux1:2Maccabi Tel AvivIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 21:05Bordeaux2:1APOELIzvještaj
24.10.2013. 21:05Eintracht Frankfurt2:0Maccabi Tel AvivIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 19:00APOEL2:1BordeauxIzvještaj
07.11.2013. 19:00Maccabi Tel Aviv4:2Eintracht FrankfurtIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 21:05Bordeaux0:1Eintracht FrankfurtIzvještaj
28.11.2013. 21:05APOEL0:0Maccabi Tel AvivIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 19:00Eintracht Frankfurt2:0APOELIzvještaj
12.12.2013. 19:00Maccabi Tel Aviv1:0BordeauxIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

19.09.2013. 21:05Dynamo Kijev0:1GenkIzvještaj
19.09.2013. 21:05Thun1:0Rapid BečIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 19:00Rapid Beč2:2Dynamo KijevIzvještaj
03.10.2013. 19:00Genk2:1ThunIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 19:00Genk1:1Rapid BečIzvještaj
24.10.2013. 19:00Dynamo Kijev3:0ThunIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05Rapid Beč2:2GenkIzvještaj
07.11.2013. 21:05Thun0:2Dynamo KijevIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 19:00Genk3:1Dynamo KijevIzvještaj
28.11.2013. 19:00Rapid Beč2:1ThunIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 21:05Dynamo Kijev3:1Rapid BečIzvještaj
12.12.2013. 21:05Thun0:1GenkIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

19.09.2013. 21:05Freiburg2:2Slovan LiberecIzvještaj
19.09.2013. 21:05Estoril Praia1:2SevillaIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 19:00Sevilla2:0FreiburgIzvještaj
03.10.2013. 19:00Slovan Liberec2:1Estoril PraiaIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 19:00Slovan Liberec1:1SevillaIzvještaj
24.10.2013. 19:00Freiburg1:1Estoril PraiaIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05Sevilla1:1Slovan LiberecIzvještaj
07.11.2013. 21:05Estoril Praia0:0FreiburgIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 19:00Slovan Liberec1:2FreiburgIzvještaj
28.11.2013. 19:00Sevilla1:1Estoril PraiaIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 21:05Freiburg0:2SevillaIzvještaj
12.12.2013. 21:05Estoril Praia1:2Slovan LiberecIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

19.09.2013. 21:05Real Betis0:0LyonIzvještaj
19.09.2013. 21:05Vitória Guimarães4:0RijekaIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 19:00Rijeka1:1Real BetisIzvještaj
03.10.2013. 19:00Lyon1:1Vitória GuimarãesIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 19:00Lyon1:0RijekaIzvještaj
24.10.2013. 19:00Real Betis1:0Vitória GuimarãesIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05Rijeka1:1LyonIzvještaj
07.11.2013. 21:05Vitória Guimarães0:1Real BetisIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 19:00Lyon1:0Real BetisIzvještaj
28.11.2013. 19:00Rijeka0:0Vitória GuimarãesIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 21:05Real Betis0:0RijekaIzvještaj
12.12.2013. 21:05Vitória Guimarães1:2LyonIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

19.09.2013. 21:05Apollon Limassol1:2TrabzonsporIzvještaj
19.09.2013. 21:05Lazio1:0Legia VaršavaIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 19:00Legia Varšava0:1Apollon LimassolIzvještaj
03.10.2013. 19:00Trabzonspor3:3LazioIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 19:00Trabzonspor2:0Legia VaršavaIzvještaj
24.10.2013. 19:00Apollon Limassol0:0LazioIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05Legia Varšava0:2TrabzonsporIzvještaj
07.11.2013. 21:05Lazio2:1Apollon LimassolIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 19:00Trabzonspor4:2Apollon LimassolIzvještaj
28.11.2013. 19:00Legia Varšava0:2LazioIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

19.09.2013. 21:05Šerif Tiraspol0:0Anži MahačkalaIzvještaj
19.09.2013. 21:05Tottenham3:0TromsøIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 18:00Anži Mahačkala0:2TottenhamIzvještaj
03.10.2013. 19:00Tromsø1:1Šerif TiraspolIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 18:00Anži Mahačkala1:0TromsøIzvještaj
24.10.2013. 19:00Šerif Tiraspol0:2TottenhamIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05Tromsø0:1Anži MahačkalaIzvještaj
07.11.2013. 21:05Tottenham2:1Šerif TiraspolIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 18:00Anži Mahačkala1:1Šerif TiraspolIzvještaj
28.11.2013. 19:00Tromsø0:2TottenhamIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 21:05Šerif Tiraspol2:0TromsøIzvještaj
12.12.2013. 21:05Tottenham4:1Anži MahačkalaIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

19.09.2013. 21:05PAOK2:1Šahter KaragandiIzvještaj
19.09.2013. 21:05Maccabi Haifa0:1AZ AlkmaarIzvještaj

2. kolo

03.10.2013. 18:00Šahter Karagandi2:2Maccabi HaifaIzvještaj
03.10.2013. 19:00AZ Alkmaar1:1PAOKIzvještaj

3. kolo

24.10.2013. 18:00Šahter Karagandi1:1AZ AlkmaarIzvještaj
24.10.2013. 19:00PAOK3:2Maccabi HaifaIzvještaj

4. kolo

07.11.2013. 21:05AZ Alkmaar1:0Šahter KaragandiIzvještaj
07.11.2013. 21:05Maccabi Haifa0:0PAOKIzvještaj

5. kolo

28.11.2013. 18:00Šahter Karagandi0:2PAOKIzvještaj
28.11.2013. 19:00AZ Alkmaar2:0Maccabi HaifaIzvještaj

6. kolo

12.12.2013. 21:05PAOK2:2AZ AlkmaarIzvještaj
12.12.2013. 21:05Maccabi Haifa2:1Šahter KaragandiIzvještaj