Statistika

1. pretkolo

27.08.2013. 16:00Zagorec1:4KustošijaIzvještaj
27.08.2013. 16:00Gorica6:0MoslavacIzvještaj
28.08.2013. 16:00Zagora6:3Ogulin-
28.08.2013. 16:00Drava N. Podravski3:0Novalja-
28.08.2013. 16:00Opatija2:3LučkoIzvještaj
28.08.2013. 16:00Borac Imbriovec2:5Zmaj Blato-
28.08.2013. 16:00Zelina7:5 **Croatia GrabrovnicaIzvještaj
28.08.2013. 16:00Međimurje4:3LekenikIzvještaj
28.08.2013. 16:00Torpedo Kuševac9:0Omladinac N. Grad-
28.08.2013. 16:00Novigrad5:0Mladost PalinovecIzvještaj
28.08.2013. 16:00Jadran Poreč3:2 *Bobota AgrarIzvještaj
28.08.2013. 16:00Mladost Ždralovi1:2 *MarsoniaIzvještaj
28.08.2013. 16:00Podravina3:1 *ImotskiIzvještaj
28.08.2013. 16:00Radnički Mece3:5Suhopolje-
28.08.2013. 16:00Slavonija2:0GraničarIzvještaj
28.08.2013. 18:00Zadar5:0PlitvicaIzvještaj

1/16 finala

24.09.2013. 15:30Jadran Poreč0:6Slaven BelupoIzvještaj
25.09.2013.Međimurje3:0Karlovac-
25.09.2013. 15:30Lučko4:1Pomorac-
25.09.2013. 15:30Zelina0:1Vinogradar-
25.09.2013. 15:30Slavonija1:2Istra 1961Izvještaj
25.09.2013. 15:30Podravina1:0ŠibenikIzvještaj
25.09.2013. 15:30Novigrad3:0VaraždinIzvještaj
25.09.2013. 15:30Segesta0:2ZadarIzvještaj
25.09.2013. 15:30Drava N. Podravski0:3Cibalia-
25.09.2013. 15:30Suhopolje0:6DinamoIzvještaj
25.09.2013. 15:30Gorica1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
25.09.2013. 15:30Torpedo Kuševac0:3OsijekIzvještaj
25.09.2013. 15:30Marsonia0:5ZagrebIzvještaj
25.09.2013. 15:30HAŠK1:2Zagora-
01.10.2013. 15:00Kustošija1:5HajdukIzvještaj
09.10.2013. 18:00Rijeka11:0Zmaj BlatoIzvještaj

Osmina finala

30.10.2013. 14:00Vinogradar1:3 *HajdukIzvještaj
30.10.2013. 14:00Zagora0:5DinamoIzvještaj
30.10.2013. 14:00Podravina1:3RijekaIzvještaj
30.10.2013. 14:00Novigrad0:2Inter-ZaprešićIzvještaj
30.10.2013. 14:00Cibalia0:2ZadarIzvještaj
30.10.2013. 14:00Zagreb3:4 **Istra 1961Izvještaj
30.10.2013. 17:00Međimurje0:2 *OsijekIzvještaj
30.10.2013. 17:00Slaven Belupo5:4LučkoIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

26.11.2013. 17:00Istra 19611:0ZadarIzvještaj
27.11.2013. 17:00Slaven Belupo2:1Inter-ZaprešićIzvještaj
04.12.2013. 18:00Dinamo5:0HajdukIzvještaj
19.02.2014. 17:00Rijeka1:0OsijekIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

03.12.2013. 17:00Zadar0:2Istra 1961Izvještaj
04.12.2013. 16:00Inter-Zaprešić0:0Slaven BelupoIzvještaj
18.12.2013. 16:00Hajduk1:2DinamoIzvještaj
12.03.2014. 17:00Osijek2:4 **RijekaIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

12.03.2014. 17:00Slaven Belupo0:2DinamoIzvještaj
19.03.2014. 18:00Rijeka2:1Istra 1961Izvještaj

Polufinale - uzvrati

26.03.2014. 17:00Dinamo2:1Slaven BelupoIzvještaj
26.03.2014. 19:00Istra 19610:1RijekaIzvještaj

Finale - prve utakmica

07.05.2014. 18:00Dinamo0:1RijekaIzvještaj

Finale - uzvrat

13.05.2014. 20:00Rijeka2:0DinamoIzvještaj