Statistika

ABA liga

1. kolo

04.10.2013. 20:30MZT Skoplje Aerodrom79:60Petrol Olimpija-
05.10.2013. 17:00Široki Primorka80:79Crvena zvezda mtsIzvještaj
05.10.2013. 17:00Cibona66:82RadničkiIzvještaj
05.10.2013. 19:00Krka60:57Budućnost VOLIIzvještaj
05.10.2013. 19:00Zadar71:67Szolnoki OlajIzvještaj
06.10.2013. 17:00Partizan NIS67:56IgokeaIzvještaj
06.10.2013. 19:00Mega Bemax62:72CedevitaIzvještaj

2. kolo

08.10.2013. 18:00Szolnoki Olaj81:69MZT Skoplje AerodromIzvještaj
08.10.2013. 20:00Budućnost VOLI90:68ZadarIzvještaj
08.10.2013. 20:00Radnički75:55Široki PrimorkaIzvještaj
09.10.2013. 18:00Cedevita83:55KrkaIzvještaj
09.10.2013. 18:00Partizan NIS88:65Mega BemaxIzvještaj
09.10.2013. 20:00Igokea52:72Crvena zvezda mtsIzvještaj
10.10.2013. 20:00Petrol Olimpija47:74CibonaIzvještaj

3. kolo

12.10.2013. 17:00Zadar66:73CedevitaIzvještaj
12.10.2013. 19:00Krka60:52Partizan NISIzvještaj
12.10.2013. 19:00MZT Skoplje Aerodrom78:71Budućnost VOLIIzvještaj
12.10.2013. 21:00Crvena zvezda mts88:51RadničkiIzvještaj
13.10.2013. 17:00Široki Primorka60:58Petrol OlimpijaIzvještaj
13.10.2013. 19:00Mega Bemax77:91IgokeaIzvještaj
13.10.2013. 19:00Cibona87:63Szolnoki OlajIzvještaj

4. kolo

19.10.2013. 17:00Budućnost VOLI79:72CibonaIzvještaj
19.10.2013. 19:00Mega Bemax78:74KrkaIzvještaj
19.10.2013. 19:00Cedevita77:67MZT Skoplje AerodromIzvještaj
20.10.2013. 17:00Petrol Olimpija61:62Crvena zvezda mts-
20.10.2013. 17:00Szolnoki Olaj71:69Široki PrimorkaIzvještaj
20.10.2013. 19:00Igokea91:88Radnički-
20.10.2013. 21:00Partizan NIS80:65ZadarIzvještaj

5. kolo

26.10.2013. 17:00Cibona66:51CedevitaIzvještaj
26.10.2013. 19:00Radnički81:66Petrol OlimpijaIzvještaj
26.10.2013. 19:00Krka69:66IgokeaIzvještaj
26.10.2013. 19:00Zadar75:81Mega BemaxIzvještaj
27.10.2013. 17:00MZT Skoplje Aerodrom69:70Partizan NIS-
27.10.2013. 19:00Široki Primorka67:81Budućnost VOLIIzvještaj
28.10.2013. 20:30Crvena zvezda mts80:64Szolnoki OlajIzvještaj

6. kolo

02.11.2013.Mega Bemax101:82MZT Skoplje AerodromIzvještaj
02.11.2013.Szolnoki Olaj101:92RadničkiIzvještaj
02.11.2013.Igokea74:61Petrol OlimpijaIzvještaj
02.11.2013. 19:00Cedevita85:76Široki PrimorkaIzvještaj
02.11.2013. 21:00Krka79:80ZadarIzvještaj
03.11.2013. 17:00Partizan NIS80:71CibonaIzvještaj
04.11.2013.Budućnost VOLI62:60Crvena zvezda mtsIzvještaj

7. kolo

09.11.2013. 17:00Zadar79:80IgokeaIzvještaj
09.11.2013. 19:00Cibona98:96 *Mega BemaxIzvještaj
09.11.2013. 19:00Szolnoki Olaj62:71Petrol OlimpijaIzvještaj
09.11.2013. 21:00MZT Skoplje Aerodrom80:75KrkaIzvještaj
10.11.2013. 17:00Crvena zvezda mts73:59CedevitaIzvještaj
10.11.2013. 19:00Radnički72:86Budućnost VOLIIzvještaj
11.11.2013. 20:30Široki Primorka60:81Partizan NISIzvještaj

8. kolo

16.11.2013. 17:00Zadar72:70MZT Skoplje AerodromIzvještaj
16.11.2013. 17:30Igokea72:58Szolnoki OlajIzvještaj
16.11.2013. 19:00Budućnost VOLI76:78Petrol OlimpijaIzvještaj
16.11.2013. 21:00Krka66:77CibonaIzvještaj
17.11.2013. 19:00Mega Bemax82:73Široki PrimorkaIzvještaj
17.11.2013. 19:00Cedevita79:71RadničkiIzvještaj
18.11.2013. 20:30Partizan NIS83:86 *Crvena zvezda mtsIzvještaj

9. kolo

23.11.2013. 17:00Cibona91:74ZadarIzvještaj
23.11.2013. 19:00Petrol Olimpija69:71 *CedevitaIzvještaj
23.11.2013. 19:00MZT Skoplje Aerodrom90:85IgokeaIzvještaj
24.11.2013. 17:00Szolnoki Olaj75:84Budućnost VOLI-
24.11.2013. 19:00Široki Primorka63:68KrkaIzvještaj
24.11.2013. 19:00Radnički66:92Partizan NISIzvještaj
25.11.2013. 20:30Crvena zvezda mts86:78Mega BemaxIzvještaj

10. kolo

30.11.2013.Krka69:78Crvena zvezda mtsIzvještaj
30.11.2013. 17:00MZT Skoplje Aerodrom88:93CibonaIzvještaj
30.11.2013. 19:00Zadar77:69Široki PrimorkaIzvještaj
30.11.2013. 19:00Cedevita98:87Szolnoki OlajIzvještaj
01.12.2013.Partizan NIS63:52Petrol OlimpijaIzvještaj
01.12.2013.Igokea75:68Budućnost VOLIIzvještaj
01.12.2013.Mega Bemax90:87RadničkiIzvještaj

11. kolo

07.12.2013. 17:00Široki Primorka67:63 *MZT Skoplje AerodromIzvještaj
07.12.2013. 19:00Budućnost VOLI64:60CedevitaIzvještaj
07.12.2013. 21:00Radnički84:77Krka-
08.12.2013. 17:00Szolnoki Olaj76:71Partizan NISIzvještaj
08.12.2013. 18:15Cibona74:82IgokeaIzvještaj
08.12.2013. 19:00Petrol Olimpija88:75Mega BemaxIzvještaj
09.12.2013. 20:30Crvena zvezda mts82:69ZadarIzvještaj

12. kolo

14.12.2013. 17:00Igokea96:89 *CedevitaIzvještaj
14.12.2013. 18:00Cibona91:80Široki PrimorkaIzvještaj
14.12.2013. 19:00Zadar89:76RadničkiIzvještaj
14.12.2013. 19:00Krka67:63Petrol OlimpijaIzvještaj
14.12.2013. 20:00Mega Bemax95:89Szolnoki OlajIzvještaj
15.12.2013. 17:00MZT Skoplje Aerodrom65:58Crvena zvezda mtsIzvještaj
15.12.2013. 19:00Partizan NIS72:65Budućnost VOLIIzvještaj

13. kolo

21.12.2013. 17:00Szolnoki Olaj55:63KrkaIzvještaj
21.12.2013. 19:00Radnički69:79MZT Skoplje AerodromIzvještaj
21.12.2013. 21:00Budućnost VOLI83:76Mega BemaxIzvještaj
22.12.2013. 17:00Petrol Olimpija90:66ZadarIzvještaj
22.12.2013. 19:00Cedevita68:65Partizan NISIzvještaj
23.12.2013. 19:00Široki Primorka78:50IgokeaIzvještaj
23.12.2013. 20:30Crvena zvezda mts88:63CibonaIzvještaj

14. kolo

28.12.2013. 17:00Szolnoki Olaj80:75 *ZadarIzvještaj
28.12.2013. 17:00Crvena zvezda mts73:66Široki PrimorkaIzvještaj
28.12.2013. 19:00Petrol Olimpija73:62MZT Skoplje AerodromIzvještaj
28.12.2013. 21:00Budućnost VOLI70:68KrkaIzvještaj
29.12.2013. 17:00Igokea80:83Partizan NIS-
29.12.2013. 19:00Cedevita77:73Mega BemaxIzvještaj
30.12.2013. 20:30Radnički78:71CibonaIzvještaj

15. kolo

03.01.2014. 20:30MZT Skoplje Aerodrom73:63Szolnoki OlajIzvještaj
04.01.2014. 15:00Krka64:65CedevitaIzvještaj
04.01.2014. 17:00Crvena zvezda mts93:59IgokeaIzvještaj
04.01.2014. 17:00Cibona83:71Petrol OlimpijaIzvještaj
04.01.2014. 19:00Široki Primorka79:81RadničkiIzvještaj
05.01.2014. 17:00Zadar57:64Budućnost VOLIIzvještaj
06.01.2014. 18:00Mega Bemax76:81Partizan NISIzvještaj

16. kolo

10.01.2014. 18:00Szolnoki Olaj63:64CibonaIzvještaj
11.01.2014. 17:00Petrol Olimpija77:62Široki PrimorkaIzvještaj
11.01.2014. 19:00Radnički73:78Crvena zvezda mtsIzvještaj
11.01.2014. 21:00Cedevita83:59ZadarIzvještaj
11.01.2014. 21:00Budućnost VOLI64:62MZT Skoplje AerodromIzvještaj
12.01.2014. 17:00Igokea83:80Mega BemaxIzvještaj
12.01.2014. 19:30Partizan NIS80:67KrkaIzvještaj

17. kolo

18.01.2014. 17:00MZT Skoplje Aerodrom75:81CedevitaIzvještaj
18.01.2014. 17:00Krka80:65Mega BemaxIzvještaj
18.01.2014. 19:00Radnički82:67IgokeaIzvještaj
18.01.2014. 19:00Široki Primorka76:66Szolnoki OlajIzvještaj
18.01.2014. 19:00Cibona65:55Budućnost VOLIIzvještaj
19.01.2014. 17:00Crvena zvezda mts87:62Petrol OlimpijaIzvještaj
20.01.2014. 18:00Zadar56:64Partizan NISIzvještaj

18. kolo

25.01.2014. 16:00Petrol Olimpija85:56RadničkiIzvještaj
25.01.2014. 17:00Szolnoki Olaj72:77Crvena zvezda mtsIzvještaj
25.01.2014. 19:00Mega Bemax91:75ZadarIzvještaj
25.01.2014. 19:00Cedevita67:85CibonaIzvještaj
25.01.2014. 20:00Igokea83:74KrkaIzvještaj
25.01.2014. 21:00Budućnost VOLI85:68Široki PrimorkaIzvještaj
27.01.2014. 20:30Partizan NIS66:73MZT Skoplje AerodromIzvještaj

19. kolo

01.02.2014. 17:00MZT Skoplje Aerodrom80:72Mega BemaxIzvještaj
01.02.2014. 19:00Radnički82:91Szolnoki OlajIzvještaj
01.02.2014. 19:00Široki Primorka68:73CedevitaIzvještaj
01.02.2014. 19:00Zadar55:57KrkaIzvještaj
02.02.2014. 17:00Petrol Olimpija62:66IgokeaIzvještaj
02.02.2014. 19:00Crvena zvezda mts74:64Budućnost VOLIIzvještaj
04.02.2014. 19:00Cibona80:76Partizan NISIzvještaj

20. kolo

15.02.2014. 17:00Petrol Olimpija74:57Szolnoki Olaj-
15.02.2014. 19:00Krka73:50MZT Skoplje Aerodrom-
15.02.2014. 21:00Budućnost VOLI79:85Radnički-
16.02.2014. 17:00Partizan NIS63:58Široki PrimorkaIzvještaj
16.02.2014. 17:00Igokea65:58ZadarIzvještaj
16.02.2014. 19:00Cedevita68:64Crvena zvezda mtsIzvještaj
17.02.2014. 20:45Mega Bemax102:74CibonaIzvještaj

21. kolo

22.02.2014. 17:00Szolnoki Olaj79:72IgokeaIzvještaj
22.02.2014. 19:00Cibona92:78KrkaIzvještaj
22.02.2014. 19:00MZT Skoplje Aerodrom78:69ZadarIzvještaj
22.02.2014. 19:00Radnički61:78CedevitaIzvještaj
22.02.2014. 19:00Široki Primorka72:86Mega BemaxIzvještaj
23.02.2014. 20:00Crvena zvezda mts63:57Partizan NISIzvještaj
24.02.2014. 19:00Petrol Olimpija69:73Budućnost VOLIIzvještaj

22. kolo

01.03.2014. 17:00Igokea65:79MZT Skoplje AerodromIzvještaj
01.03.2014. 19:00Mega Bemax86:98Crvena zvezda mtsIzvještaj
01.03.2014. 21:00Budućnost VOLI86:77Szolnoki OlajIzvještaj
02.03.2014. 17:00Krka94:67Široki PrimorkaIzvještaj
02.03.2014. 19:00Cedevita75:60Petrol OlimpijaIzvještaj
03.03.2014. 18:00Zadar59:53CibonaIzvještaj
03.03.2014. 20:45Partizan NIS82:70RadničkiIzvještaj

23. kolo

07.03.2014. 19:00Szolnoki Olaj68:67CedevitaIzvještaj
08.03.2014. 19:00Široki Primorka72:58ZadarIzvještaj
08.03.2014. 19:00Radnički84:86Mega BemaxIzvještaj
08.03.2014. 21:00Crvena zvezda mts78:65KrkaIzvještaj
09.03.2014. 17:00Petrol Olimpija66:59Partizan NISIzvještaj
09.03.2014. 18:30Cibona93:90 *MZT Skoplje AerodromIzvještaj
10.03.2014. 20:45Budućnost VOLI74:63IgokeaIzvještaj

24. kolo

-Partizan NIS20:0Szolnoki Olaj-
15.03.2014. 17:00Krka83:57Radnički-
15.03.2014. 19:00Zadar53:67Crvena zvezda mtsIzvještaj
15.03.2014. 19:00MZT Skoplje Aerodrom82:71Široki PrimorkaIzvještaj
15.03.2014. 21:00Mega Bemax80:85Petrol Olimpija-
17.03.2014. 18:00Cedevita76:71Budućnost VOLIIzvještaj
17.03.2014. 20:45Igokea55:67CibonaIzvještaj

25. kolo

22.03.2014.Cedevita74:60IgokeaIzvještaj
22.03.2014.Crvena zvezda mts87:77MZT Skoplje AerodromIzvještaj
22.03.2014.Szolnoki Olaj61:66Mega BemaxIzvještaj
23.03.2014.Petrol Olimpija65:57Krka-
24.03.2014. 18:00Široki Primorka73:84CibonaIzvještaj
24.03.2014. 18:00Radnički79:74ZadarIzvještaj
24.03.2014. 20:45Budućnost VOLI61:65Partizan NISIzvještaj

26. kolo

29.03.2014.MZT Skoplje Aerodrom87:95RadničkiIzvještaj
29.03.2014.Krka73:67Szolnoki OlajIzvještaj
30.03.2014. 16:00Cibona67:76Crvena zvezda mtsIzvještaj
30.03.2014. 17:30Zadar77:75Petrol OlimpijaIzvještaj
30.03.2014. 17:30Igokea69:60Široki PrimorkaIzvještaj
31.03.2014.Mega Bemax92:86Budućnost VOLIIzvještaj
31.03.2014. 20:45Partizan NIS77:68CedevitaIzvještaj

ABA liga, doigravanje

Polufinale

24.04.2014. 20:00Crvena zvezda mts70:75CibonaIzvještaj
25.04.2014. 20:00Partizan NIS79:81CedevitaIzvještaj

Finale

27.04.2014. 20:00Cibona72:59CedevitaIzvještaj