Statistika

A-1 liga

1. kolo

11.10.2013. 20:15GKK Šibenik93:103ZagrebIzvještaj
12.10.2013. 18:00Kvarner 201095:64SplitIzvještaj
12.10.2013. 19:00Zabok82:59Vrijednosnice OsijekIzvještaj
12.10.2013. 19:30Alkar81:54Slavonski BrodIzvještaj
13.10.2013. 18:00Križevci84:82 *Jolly JBIzvještaj

2. kolo

19.10.2013. 18:00Split77:71ZabokIzvještaj
19.10.2013. 19:00Vrijednosnice Osijek79:82AlkarIzvještaj
19.10.2013. 19:30GKK Šibenik70:81Kvarner 2010Izvještaj
20.10.2013. 12:00Zagreb80:66Jolly JBIzvještaj
20.10.2013. 18:00Slavonski Brod75:83KriževciIzvještaj

3. kolo

26.10.2013. 18:00Kvarner 201073:63ZagrebIzvještaj
26.10.2013. 19:00Zabok100:79GKK ŠibenikIzvještaj
26.10.2013. 19:00Križevci78:77Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.10.2013. 19:00Jolly JB80:68Slavonski BrodIzvještaj
26.10.2013. 20:30Alkar105:69SplitIzvještaj

4. kolo

02.11.2013. 18:00Split91:81KriževciIzvještaj
02.11.2013. 19:00Vrijednosnice Osijek63:78Jolly JBIzvještaj
02.11.2013. 19:00GKK Šibenik76:55AlkarIzvještaj
02.11.2013. 20:30Kvarner 201087:64ZabokIzvještaj
03.11.2013. 12:00Zagreb96:76Slavonski BrodIzvještaj

5. kolo

08.11.2013. 18:00Zabok87:60ZagrebIzvještaj
09.11.2013. 19:00Jolly JB90:71SplitIzvještaj
09.11.2013. 19:00Slavonski Brod76:70Vrijednosnice OsijekIzvještaj
09.11.2013. 19:30Alkar74:68Kvarner 2010Izvještaj
13.11.2013. 18:00Križevci78:89GKK ŠibenikIzvještaj

6. kolo

16.11.2013. 18:00Split79:77Slavonski BrodIzvještaj
16.11.2013. 18:00Kvarner 201083:76KriževciIzvještaj
16.11.2013. 19:00Zabok80:76AlkarIzvještaj
16.11.2013. 20:30GKK Šibenik71:63Jolly JBIzvještaj
17.11.2013. 12:00Zagreb73:62Vrijednosnice Osijek-

7. kolo

22.11.2013. 17:30Jolly JB68:60Kvarner 2010Izvještaj
23.11.2013. 19:00Slavonski Brod74:79GKK ŠibenikIzvještaj
23.11.2013. 19:00Vrijednosnice Osijek94:87SplitIzvještaj
23.11.2013. 19:00Križevci85:91ZabokIzvještaj
23.11.2013. 19:30Alkar62:70ZagrebIzvještaj

8. kolo

30.11.2013. 18:00Kvarner 201084:57Slavonski Brod-
30.11.2013. 19:00Zabok78:82Jolly JB-
30.11.2013. 19:00GKK Šibenik71:70Vrijednosnice OsijekIzvještaj
30.11.2013. 19:30Alkar100:78KriževciIzvještaj
01.12.2013. 12:00Zagreb94:76SplitIzvještaj

9. kolo

07.12.2013. 18:00Split83:88GKK ŠibenikIzvještaj
07.12.2013. 19:00Jolly JB72:76AlkarIzvještaj
07.12.2013. 19:00Slavonski Brod56:75Zabok-
07.12.2013. 19:00Vrijednosnice Osijek82:76Kvarner 2010-
07.12.2013. 20:30Križevci86:102Zagreb-

10. kolo

11.01.2014. 18:00Split73:84Kvarner 2010Izvještaj
11.01.2014. 19:00Vrijednosnice Osijek57:67Zabok-
11.01.2014. 19:00Slavonski Brod70:75AlkarIzvještaj
11.01.2014. 19:00Jolly JB96:58KriževciIzvještaj
12.01.2014. 12:00Zagreb70:74GKK ŠibenikIzvještaj

11. kolo

18.01.2014. 19:00Jolly JB72:68ZagrebIzvještaj
18.01.2014. 19:00Križevci72:62Slavonski BrodIzvještaj
18.01.2014. 19:00Zabok96:80SplitIzvještaj
18.01.2014. 19:30Alkar98:69Vrijednosnice OsijekIzvještaj
18.01.2014. 20:30Kvarner 201077:71GKK ŠibenikIzvještaj

12. kolo

25.01.2014. 19:00GKK Šibenik86:73ZabokIzvještaj
25.01.2014. 19:00Split79:68AlkarIzvještaj
25.01.2014. 19:00Vrijednosnice Osijek95:66KriževciIzvještaj
25.01.2014. 19:00Slavonski Brod87:84Jolly JBIzvještaj
26.01.2014. 19:00Zagreb80:73Kvarner 2010Izvještaj

13. kolo

08.02.2014. 19:00Križevci83:92SplitIzvještaj
08.02.2014. 19:00Jolly JB78:65Vrijednosnice OsijekIzvještaj
08.02.2014. 19:30Alkar90:102GKK ŠibenikIzvještaj
08.02.2014. 20:00Slavonski Brod85:96ZagrebIzvještaj
08.02.2014. 20:30Zabok79:60Kvarner 2010Izvještaj

14. kolo

15.02.2014. 18:00Kvarner 201060:67AlkarIzvještaj
15.02.2014. 18:00GKK Šibenik92:89Križevci-
15.02.2014. 19:00Split98:86Jolly JBIzvještaj
15.02.2014. 19:00Vrijednosnice Osijek91:77Slavonski BrodIzvještaj
16.02.2014. 12:00Zagreb67:59ZabokIzvještaj

15. kolo

22.02.2014. 19:00Vrijednosnice Osijek72:89ZagrebIzvještaj
22.02.2014. 19:00Slavonski Brod78:92SplitIzvještaj
22.02.2014. 19:00Križevci72:80Kvarner 2010Izvještaj
22.02.2014. 19:30Alkar87:70ZabokIzvještaj
22.02.2014. 20:30Jolly JB70:67GKK ŠibenikIzvještaj

16. kolo

08.02.2014. 20:00Split83:72Vrijednosnice OsijekIzvještaj
08.02.2014. 20:00Zagreb66:70AlkarIzvještaj
08.02.2014. 20:00Zabok104:52Križevci-
08.02.2014. 20:00GKK Šibenik91:78Slavonski Brod-
08.02.2014. 20:30Kvarner 201079:73 *Jolly JB-

17. kolo

15.03.2014. 19:00Split77:89ZagrebIzvještaj
15.03.2014. 19:00Vrijednosnice Osijek68:80GKK ŠibenikIzvještaj
15.03.2014. 19:00Slavonski Brod74:82Kvarner 2010Izvještaj
15.03.2014. 20:00Križevci68:86AlkarIzvještaj
15.03.2014. 20:30Jolly JB81:71ZabokIzvještaj

18. kolo

22.03.2014. 19:00GKK Šibenik86:94SplitIzvještaj
22.03.2014. 19:00Alkar78:79Jolly JBIzvještaj
22.03.2014. 19:00Zabok93:63Slavonski Brod-
22.03.2014. 19:00Kvarner 201080:57Vrijednosnice Osijek-
23.03.2014. 12:00Zagreb113:81Križevci-

A-1 liga, Liga za prvaka

1. kolo

01.04.2014. 18:00Kvarner 201081:72GKK ŠibenikIzvještaj
02.04.2014. 18:30Jolly JB81:74ZagrebIzvještaj
02.04.2014. 19:00Cibona101:78AlkarIzvještaj
03.04.2014. 18:30Cedevita72:85ZadarIzvještaj

2. kolo

05.04.2014. 18:00Zagreb86:65Kvarner 2010Izvještaj
05.04.2014. 19:00Cedevita84:62Jolly JBIzvještaj
05.04.2014. 20:30GKK Šibenik67:81CibonaIzvještaj
06.04.2014. 19:00Zadar78:64AlkarIzvještaj

3. kolo

08.04.2014. 18:00Kvarner 201062:68CedevitaIzvještaj
08.04.2014. 18:30Cibona96:70ZagrebIzvještaj
09.04.2014. 18:30Jolly JB74:89ZadarIzvještaj
09.04.2014. 19:00Alkar84:66GKK ŠibenikIzvještaj

4. kolo

12.04.2014. 18:00Zagreb80:84AlkarIzvještaj
12.04.2014. 19:00Zadar101:64GKK ŠibenikIzvještaj
12.04.2014. 19:00Jolly JB73:56Kvarner 2010Izvještaj
12.04.2014. 20:30Cedevita79:77CibonaIzvještaj

5. kolo

15.04.2014. 18:00GKK Šibenik80:86ZagrebIzvještaj
15.04.2014. 18:30Cibona93:65Jolly JBIzvještaj
15.04.2014. 19:00Kvarner 201079:91ZadarIzvještaj
15.04.2014. 20:00Alkar72:87CedevitaIzvještaj

6. kolo

18.04.2014. 17:00Cedevita83:65GKK ŠibenikIzvještaj
18.04.2014. 18:00Kvarner 201069:86CibonaIzvještaj
18.04.2014. 18:00Zadar87:69ZagrebIzvještaj
18.04.2014. 19:00Jolly JB79:65AlkarIzvještaj

7. kolo

26.04.2014. 20:00Alkar75:56Kvarner 2010Izvještaj
28.04.2014. 20:00GKK Šibenik52:68Jolly JB-
30.04.2014. 18:00Zagreb73:102CedevitaIzvještaj
30.04.2014. 18:00Cibona82:66ZadarIzvještaj

8. kolo

01.05.2014. 19:30GKK Šibenik69:58Kvarner 2010Izvještaj
02.05.2014. 18:00Zagreb85:76Jolly JBIzvještaj
02.05.2014. 20:00Alkar61:78CibonaIzvještaj
02.05.2014. 20:30Zadar79:87CedevitaIzvještaj

9. kolo

04.05.2014. 15:00Jolly JB66:91CedevitaIzvještaj
04.05.2014. 18:00Kvarner 201081:65Zagreb-
04.05.2014. 18:00Cibona107:72GKK ŠibenikIzvještaj
04.05.2014. 20:00Alkar61:81ZadarIzvještaj

10. kolo

07.05.2014. 18:30Zagreb88:96CibonaIzvještaj
07.05.2014. 19:00GKK Šibenik81:72AlkarIzvještaj
07.05.2014. 19:00Zadar88:67Jolly JBIzvještaj
07.05.2014. 20:00Cedevita107:75Kvarner 2010Izvještaj

11. kolo

10.05.2014. 19:30GKK Šibenik71:63ZadarIzvještaj
10.05.2014. 19:30Kvarner 201072:69Jolly JB-
10.05.2014. 20:00Alkar90:77ZagrebIzvještaj
10.05.2014. 20:30Cibona72:91CedevitaIzvještaj

12. kolo

13.05.2014. 18:00Zagreb92:73GKK ŠibenikIzvještaj
13.05.2014. 19:00Cedevita106:63AlkarIzvještaj
13.05.2014. 19:00Zadar93:71Kvarner 2010Izvještaj
13.05.2014. 19:00Jolly JB78:89CibonaIzvještaj

13. kolo

16.05.2014.Zagreb85:90Zadar-
17.05.2014. 20:30Alkar89:87 *Jolly JBIzvještaj
18.05.2014. 18:00Cibona83:64Kvarner 2010Izvještaj
18.05.2014. 19:00GKK Šibenik87:91CedevitaIzvještaj

14. kolo

21.05.2014. 19:00Kvarner 201073:61AlkarIzvještaj
21.05.2014. 19:00Jolly JB65:64GKK ŠibenikIzvještaj
21.05.2014. 19:00Cedevita104:76Zagreb-
21.05.2014. 20:00Zadar77:78CibonaIzvještaj

A-1 liga

Polufinale

24.05.2014.Cedevita77:53Jolly JB-
25.05.2014. 20:30Cibona87:81ZadarIzvještaj
27.05.2014. 20:30Jolly JB54:75CedevitaIzvještaj
28.05.2014. 20:30Zadar86:90CibonaIzvještaj

Finale

03.06.2014. 20:00Cedevita84:76CibonaIzvještaj
07.06.2014. 20:00Cibona61:69CedevitaIzvještaj
10.06.2014. 20:00Cedevita87:76CibonaIzvještaj