Statistika

Kvalifikacije, skupina A

Rezultati

09.09.2014. 18:00Kazahstan0:0LatvijaIzvještaj
09.09.2014. 20:45Češka2:1NizozemskaIzvještaj
09.09.2014. 20:45Island3:0TurskaIzvještaj
10.10.2014. 20:45Latvija0:3IslandIzvještaj
10.10.2014. 20:45Nizozemska3:1KazahstanIzvještaj
10.10.2014. 20:45Turska1:2ČeškaIzvještaj
13.10.2014. 18:00Kazahstan2:4ČeškaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Island2:0NizozemskaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Latvija1:1TurskaIzvještaj
16.11.2014. 18:00Nizozemska6:0LatvijaIzvještaj
16.11.2014. 20:45Češka2:1IslandIzvještaj
16.11.2014. 20:45Turska3:1KazahstanIzvještaj
28.03.2015.Češka1:1LatvijaIzvještaj
28.03.2015.Kazahstan0:3IslandIzvještaj
28.03.2015.Nizozemska1:1TurskaIzvještaj

Kvalifikacije, skupina B

Rezultati

09.09.2014. 20:45Andora1:2WalesIzvještaj
09.09.2014. 20:45Bosna i Hercegovina1:2CiparIzvještaj
10.10.2014. 20:45Belgija6:0AndoraIzvještaj
10.10.2014. 20:45Cipar1:2IzraelIzvještaj
10.10.2014. 20:45Wales0:0Bosna i HercegovinaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Andora1:4IzraelIzvještaj
13.10.2014. 20:45Bosna i Hercegovina1:1BelgijaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Wales2:1CiparIzvještaj
16.11.2014. 18:00Belgija0:0WalesIzvještaj
16.11.2014. 18:00Cipar5:0AndoraIzvještaj
16.11.2014. 20:45Izrael3:0Bosna i HercegovinaIzvještaj
28.03.2015.Izrael0:3WalesIzvještaj
28.03.2015.Belgija5:0CiparIzvještaj
28.03.2015.Andora0:3Bosna i HercegovinaIzvještaj
31.03.2015. 20:45Izrael0:1BelgijaIzvještaj

Kvalifikacije, skupina C

Rezultati

08.09.2014. 20:45Španjolska5:1Sjeverna MakedonijaIzvještaj
08.09.2014. 20:45Ukrajina0:1SlovačkaIzvještaj
08.09.2014. 20:45Luksemburg1:1BjelorusijaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Bjelorusija0:2UkrajinaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Sjeverna Makedonija3:2LuksemburgIzvještaj
09.10.2014. 20:45Slovačka2:1ŠpanjolskaIzvještaj
12.10.2014. 18:00Ukrajina1:0Sjeverna MakedonijaIzvještaj
12.10.2014. 20:45Bjelorusija1:3SlovačkaIzvještaj
12.10.2014. 20:45Luksemburg0:4ŠpanjolskaIzvještaj
15.11.2014. 18:00Luksemburg0:3UkrajinaIzvještaj
15.11.2014. 20:45Španjolska3:0BjelorusijaIzvještaj
15.11.2014. 20:45Sjeverna Makedonija0:2SlovačkaIzvještaj
27.03.2015.Slovačka3:0LuksemburgIzvještaj
27.03.2015.Španjolska1:0UkrajinaIzvještaj
27.03.2015.Sjeverna Makedonija1:2BjelorusijaIzvještaj

Kvalifikacije, skupina D

Rezultati

07.09.2014. 18:00Gruzija1:2IrskaIzvještaj
07.09.2014. 20:45Gibraltar0:7PoljskaIzvještaj
07.09.2014. 20:45Njemačka2:1ŠkotskaIzvještaj
11.10.2014. 18:00Irska7:0GibraltarIzvještaj
11.10.2014. 18:00Škotska1:0GruzijaIzvještaj
11.10.2014. 20:45Poljska2:0NjemačkaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Njemačka1:1IrskaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Poljska2:2ŠkotskaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Gibraltar0:3GruzijaIzvještaj
14.11.2014. 18:00Gruzija0:4PoljskaIzvještaj
14.11.2014. 20:45Njemačka4:0GibraltarIzvještaj
14.11.2014. 20:45Škotska1:0IrskaIzvještaj
29.03.2015.Irska1:1PoljskaIzvještaj
29.03.2015.Gruzija0:2NjemačkaIzvještaj
29.03.2015.Škotska6:1GibraltarIzvještaj

Kvalifikacije, skupina E

Rezultati

08.09.2014. 20:45Švicarska0:2EngleskaIzvještaj
08.09.2014. 20:45Estonija1:0SlovenijaIzvještaj
08.09.2014. 20:45San Marino0:2LitvaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Engleska5:0San MarinoIzvještaj
09.10.2014. 20:45Litva1:0EstonijaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Slovenija1:0ŠvicarskaIzvještaj
12.10.2014. 18:00Estonija0:1EngleskaIzvještaj
12.10.2014. 20:45Litva0:2SlovenijaIzvještaj
14.10.2014. 20:45San Marino0:4ŠvicarskaIzvještaj
15.11.2014. 18:00Engleska3:1SlovenijaIzvještaj
15.11.2014. 18:00San Marino0:0EstonijaIzvještaj
15.11.2014. 20:45Švicarska4:0LitvaIzvještaj
27.03.2015.Engleska4:0LitvaIzvještaj
27.03.2015.Švicarska3:0EstonijaIzvještaj
27.03.2015.Slovenija6:0San MarinoIzvještaj

Kvalifikacije, skupina F

Rezultati

07.09.2014. 18:00Mađarska1:2Sjeverna IrskaIzvještaj
07.09.2014. 20:45Grčka0:1RumunjskaIzvještaj
07.09.2014. 20:45Farski otoci1:3FinskaIzvještaj
11.10.2014. 18:00Rumunjska1:1MađarskaIzvještaj
11.10.2014. 20:45Finska1:1GrčkaIzvještaj
11.10.2014. 20:45Sjeverna Irska2:0Farski otociIzvještaj
14.10.2014. 20:45Farski otoci0:1MađarskaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Finska0:2RumunjskaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Grčka0:2Sjeverna IrskaIzvještaj
14.11.2014. 20:45Grčka0:1Farski otociIzvještaj
14.11.2014. 20:45Mađarska1:0FinskaIzvještaj
14.11.2014. 20:45Rumunjska2:0Sjeverna IrskaIzvještaj
29.03.2015.Rumunjska1:0Farski otociIzvještaj
29.03.2015.Sjeverna Irska2:1FinskaIzvještaj
29.03.2015.Mađarska0:0GrčkaIzvještaj

Kvalifikacije, skupina G

Rezultati

08.09.2014. 18:00Rusija4:0LihtenštajnIzvještaj
08.09.2014. 20:45Austrija1:1ŠvedskaIzvještaj
08.09.2014. 20:45Crna Gora2:0MoldavijaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Lihtenštajn0:0Crna GoraIzvještaj
09.10.2014. 20:45Moldavija1:2AustrijaIzvještaj
09.10.2014. 20:45Švedska1:1RusijaIzvještaj
12.10.2014. 18:00Austrija1:0Crna GoraIzvještaj
12.10.2014. 18:00Rusija1:1MoldavijaIzvještaj
12.10.2014. 20:45Švedska2:0LihtenštajnIzvještaj
15.11.2014. 18:00Austrija1:0RusijaIzvještaj
15.11.2014. 18:00Moldavija0:1LihtenštajnIzvještaj
15.11.2014. 20:45Crna Gora1:1ŠvedskaIzvještaj
27.03.2015.Lihtenštajn0:5AustrijaIzvještaj
27.03.2015.Moldavija0:2ŠvedskaIzvještaj
27.03.2015.Crna Gora0:0RusijaIzvještaj

EP 2016, kval. skupina H

Rezultati

09.09.2014. 18:00Azerbajdžan1:2BugarskaIzvještaj
09.09.2014. 20:45Norveška0:2ItalijaIzvještaj
09.09.2014. 20:45Hrvatska2:0MaltaIzvještaj
10.10.2014. 20:45Bugarska0:1HrvatskaIzvještaj
10.10.2014. 20:45Italija2:1AzerbajdžanIzvještaj
10.10.2014. 20:45Malta0:3NorveškaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Hrvatska6:0AzerbajdžanIzvještaj
13.10.2014. 20:45Malta0:1ItalijaIzvještaj
13.10.2014. 20:45Norveška2:1BugarskaIzvještaj
16.11.2014. 18:00Azerbajdžan0:1NorveškaIzvještaj
16.11.2014. 20:45Bugarska1:1MaltaIzvještaj
16.11.2014. 20:45Italija1:1HrvatskaIzvještaj
28.03.2015.Bugarska2:2ItalijaIzvještaj
28.03.2015.Azerbajdžan2:0MaltaIzvještaj
28.03.2015. 18:00Hrvatska5:1NorveškaIzvještaj
12.06.2015. 20:45Hrvatska1:1ItalijaIzvještaj
12.06.2015. 20:45Norveška0:0AzerbajdžanIzvještaj
12.06.2015. 20:45Malta0:1BugarskaIzvještaj
03.09.2015. 18:00Azerbajdžan0:0HrvatskaIzvještaj
03.09.2015. 20:45Italija1:0Malta-
03.09.2015. 20:45Bugarska0:1Norveška-
06.09.2015. 18:00Norveška2:0HrvatskaKronologija
06.09.2015. 18:00Malta2:2Azerbajdžan-
06.09.2015. 20:45Italija1:0Bugarska-
10.10.2015. 20:45Azerbajdžan1:3ItalijaIzvještaj
10.10.2015. 20:45Hrvatska3:0BugarskaIzvještaj
10.10.2015. 20:45Norveška2:0MaltaIzvještaj
13.10.2015. 20:45Malta0:1HrvatskaIzvještaj
13.10.2015. 20:45Bugarska2:0AzerbajdžanIzvještaj
13.10.2015. 20:45Italija2:1NorveškaIzvještaj

Kvalifikacije, skupina I

Rezultati

07.09.2014. 18:00Danska2:1ArmenijaIzvještaj
07.09.2014. 20:45Portugal0:1AlbanijaIzvještaj
11.10.2014. 18:00Armenija1:1SrbijaIzvještaj
11.10.2014. 20:45Albanija1:1DanskaIzvještaj
14.10.2014. 20:45Danska0:1PortugalIzvještaj
14.10.2014. 20:45Srbija3:0AlbanijaIzvještaj
14.11.2014. 20:45Portugal1:0ArmenijaIzvještaj
14.11.2014. 20:45Srbija1:3DanskaIzvještaj
29.03.2015.Portugal2:1SrbijaIzvještaj
29.03.2015.Albanija2:1ArmenijaIzvještaj

EP 2016., skupina A

1. kolo

10.06.2016. 21:00Francuska2:1RumunjskaIzvještaj
11.06.2016. 15:00Albanija0:1ŠvicarskaIzvještaj

2. kolo

15.06.2016. 18:00Rumunjska1:1ŠvicarskaIzvještaj
15.06.2016. 21:00Francuska2:0AlbanijaIzvještaj

3. kolo

19.06.2016. 21:00Rumunjska0:1AlbanijaIzvještaj
19.06.2016. 21:00Švicarska0:0FrancuskaIzvještaj

EP 2016., skupina B

1. kolo

11.06.2016. 18:00Wales2:1SlovačkaIzvještaj
11.06.2016. 21:00Engleska1:1RusijaIzvještaj

2. kolo

15.06.2016. 15:00Rusija1:2SlovačkaIzvještaj
16.06.2016. 15:00Engleska2:1WalesIzvještaj

3. kolo

20.06.2016. 21:00Rusija0:3WalesIzvještaj
20.06.2016. 21:00Slovačka0:0EngleskaIzvještaj

EP 2016., skupina C

1. kolo

12.06.2016. 18:00Poljska1:0Sjeverna IrskaIzvještaj
12.06.2016. 21:00Njemačka2:0UkrajinaIzvještaj

2. kolo

16.06.2016. 18:00Ukrajina0:2Sjeverna IrskaIzvještaj
16.06.2016. 21:00Njemačka0:0PoljskaIzvještaj

3. kolo

21.06.2016. 18:00Ukrajina0:1PoljskaIzvještaj
21.06.2016. 18:00Sjeverna Irska0:1NjemačkaIzvještaj

EP 2016., skupina D

1. kolo

12.06.2016. 15:00Turska0:1HrvatskaIzvještaj
13.06.2016. 15:00Španjolska1:0ČeškaIzvještaj

2. kolo

17.06.2016. 18:00Češka2:2HrvatskaIzvještaj
17.06.2016. 21:00Španjolska3:0TurskaIzvještaj

3. kolo

21.06.2016. 21:00Češka0:2TurskaIzvještaj
21.06.2016. 21:00Hrvatska2:1ŠpanjolskaIzvještaj

EP 2016., skupina E

1. kolo

13.06.2016. 18:00Irska1:1ŠvedskaIzvještaj
13.06.2016. 21:00Belgija0:2ItalijaIzvještaj

2. kolo

17.06.2016. 15:00Italija1:0ŠvedskaIzvještaj
18.06.2016. 15:00Belgija3:0IrskaIzvještaj

3. kolo

22.06.2016. 21:00Italija0:1IrskaIzvještaj
22.06.2016. 21:00Švedska0:1BelgijaIzvještaj

EP 2016., skupina F

1. kolo

14.06.2016. 18:00Austrija0:2MađarskaIzvještaj
14.06.2016. 21:00Portugal1:1IslandIzvještaj

2. kolo

18.06.2016. 18:00Island1:1MađarskaIzvještaj
18.06.2016. 21:00Portugal0:0AustrijaIzvještaj

3. kolo

22.06.2016. 18:00Island2:1AustrijaIzvještaj
22.06.2016. 18:00Mađarska3:3PortugalIzvještaj

Europsko prvenstvo 2016., nokaut faza

Osmina finala

25.06.2016. 15:00Švicarska4:5 **PoljskaIzvještaj
25.06.2016. 18:00Wales1:0Sjeverna IrskaIzvještaj
25.06.2016. 21:00Hrvatska0:1 *PortugalIzvještaj
26.06.2016. 15:00Francuska2:1IrskaIzvještaj
26.06.2016. 18:00Njemačka3:0SlovačkaIzvještaj
26.06.2016. 21:00Mađarska0:4BelgijaIzvještaj
27.06.2016. 18:00Italija2:0ŠpanjolskaIzvještaj
27.06.2016. 21:00Engleska1:2IslandIzvještaj

Četvrtfinale

30.06.2016. 21:00Poljska3:5 **PortugalIzvještaj
01.07.2016. 21:00Wales3:1BelgijaIzvještaj
02.07.2016. 21:00Njemačka6:5 **ItalijaIzvještaj
03.07.2016. 21:00Francuska5:2IslandIzvještaj

Polufinale

06.07.2016. 21:00Portugal2:0WalesIzvještaj
07.07.2016. 21:00Francuska2:0NjemačkaIzvještaj

Finale

10.07.2016. 21:00Portugal1:0 *FrancuskaIzvještaj