Statistika

Euroliga, skupina A

1. kolo

16.10.2014. 19:00Anadolu Efes82:76Uniks KazanIzvještaj
17.10.2014. 18:00Nižnji Novgorod88:86Banco di Sardegna SassariIzvještaj
17.10.2014. 19:30Real Madrid80:71ŽalgirisIzvještaj

2. kolo

24.10.2014. 17:00Uniks Kazan75:76Real MadridIzvještaj
24.10.2014. 18:45Žalgiris97:63Nižnji NovgorodIzvještaj
24.10.2014. 20:45Banco di Sardegna Sassari75:82Anadolu EfesIzvještaj

3. kolo

30.10.2014. 17:00Uniks Kazan85:62Banco di Sardegna SassariIzvještaj
30.10.2014. 18:30Anadolu Efes62:65ŽalgirisIzvještaj
30.10.2014. 21:00Real Madrid112:83Nižnji NovgorodIzvještaj

4. kolo

05.11.2014. 17:00Real Madrid115:94Banco di Sardegna SassariIzvještaj
06.11.2014. 17:00Nižnji Novgorod66:76Anadolu EfesIzvještaj
06.11.2014. 18:45Žalgiris77:71Uniks KazanIzvještaj

5. kolo

13.11.2014. 19:00Uniks Kazan73:79Nižnji NovgorodIzvještaj
14.11.2014. 19:00Anadolu Efes75:73Real MadridIzvještaj
14.11.2014. 20:30Banco di Sardegna Sassari92:80ŽalgirisIzvještaj

6. kolo

20.11.2014. 20:45Uniks Kazan67:64Anadolu Efes-
21.11.2014. 20:45Banco di Sardegna Sassari82:89Nižnji NovgorodIzvještaj
21.11.2014. 20:45Žalgiris66:68Real MadridIzvještaj

7. kolo

27.11.2014. 19:30Real Madrid75:85Uniks Kazan-
28.11.2014. 18:00Nižnji Novgorod55:61ŽalgirisIzvještaj
28.11.2014. 18:30Anadolu Efes85:62Banco di Sardegna SassariIzvještaj

8. kolo

04.12.2014.Nižnji Novgorod98:101Real MadridIzvještaj
04.12.2014.Banco di Sardegna Sassari68:72Uniks KazanIzvještaj
04.12.2014.Žalgiris57:66Anadolu EfesIzvještaj

9. kolo

12.12.2014.Uniks Kazan73:60ŽalgirisIzvještaj
12.12.2014.Anadolu Efes61:65Nižnji NovgorodIzvještaj
12.12.2014.Banco di Sardegna Sassari58:83Real MadridIzvještaj

10. kolo

18.12.2014.Real Madrid90:70Anadolu EfesIzvještaj
19.12.2014.Nižnji Novgorod78:74Uniks KazanIzvještaj
19.12.2014.Žalgiris80:79Banco di Sardegna SassariIzvještaj

Euroliga, skupina B

1. kolo

16.10.2014. 19:00Cedevita63:78Unicaja MálagaIzvještaj
16.10.2014. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv92:76LimogesIzvještaj
17.10.2014. 20:15Alba Berlin68:84CSKA MoskvaIzvještaj

2. kolo

23.10.2014. 18:00CSKA Moskva99:80Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
24.10.2014. 20:00Limoges71:60CedevitaIzvještaj
24.10.2014. 20:45Unicaja Málaga87:84Alba BerlinIzvještaj

3. kolo

30.10.2014. 20:15Alba Berlin69:84Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
31.10.2014. 19:30Cedevita72:76CSKA MoskvaIzvještaj
31.10.2014. 20:45Unicaja Málaga75:69LimogesIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv73:83CedevitaIzvještaj
07.11.2014. 18:00CSKA Moskva95:85Unicaja MálagaIzvještaj
07.11.2014. 20:00Alba Berlin89:66LimogesIzvještaj

5. kolo

13.11.2014. 20:00Unicaja Málaga66:70Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
14.11.2014. 19:30Cedevita67:80Alba BerlinIzvještaj
14.11.2014. 20:00Limoges76:86CSKA MoskvaIzvještaj

6. kolo

20.11.2014. 20:45CSKA Moskva95:66Alba Berlin-
20.11.2014. 20:45Limoges73:79Maccabi FOX Tel Aviv-
21.11.2014. 20:45Unicaja Málaga82:73CedevitaIzvještaj

7. kolo

27.11.2014. 19:30Maccabi FOX Tel Aviv61:84CSKA Moskva-
27.11.2014. 19:30Alba Berlin79:78Unicaja Málaga-
28.11.2014. 19:30Cedevita102:83LimogesIzvještaj

8. kolo

04.12.2014.Limoges67:64Unicaja MálagaIzvještaj
04.12.2014.Maccabi FOX Tel Aviv95:89Alba BerlinIzvještaj
05.12.2014. 18:00CSKA Moskva97:79CedevitaIzvještaj

9. kolo

11.12.2014.Unicaja Málaga75:76 *CSKA MoskvaIzvještaj
11.12.2014. 19:30Cedevita71:82Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
12.12.2014.Limoges65:71Alba BerlinIzvještaj

10. kolo

18.12.2014.CSKA Moskva88:56LimogesIzvještaj
18.12.2014.Maccabi FOX Tel Aviv81:73Unicaja MálagaIzvještaj
19.12.2014. 20:15Alba Berlin67:70CedevitaIzvještaj

Euroliga, skupina C

1. kolo

17.10.2014. 20:30Panathinaikos Superfoods84:77PGE Turow ZgorzelecIzvještaj
17.10.2014. 21:00Fenerbahçe Dogus77:74EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
17.10.2014. 21:30Barcelona Lassa83:81BayernIzvještaj

2. kolo

23.10.2014. 20:45Bayern81:75Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
23.10.2014. 21:00PGE Turow Zgorzelec76:91Fenerbahçe DogusIzvještaj
23.10.2014. 21:00EA7 Emporio Armani Milano63:78Barcelona LassaIzvještaj

3. kolo

30.10.2014. 20:30Panathinaikos Superfoods91:73Fenerbahçe DogusIzvještaj
31.10.2014. 20:15Bayern74:81EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
31.10.2014. 20:45Barcelona Lassa86:67PGE Turow ZgorzelecIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 19:00PGE Turow Zgorzelec89:78BayernIzvještaj
06.11.2014. 20:45Fenerbahçe Dogus78:80Barcelona LassaIzvještaj
07.11.2014. 20:45Panathinaikos Superfoods90:63EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj

5. kolo

13.11.2014. 21:00Bayern86:93Fenerbahçe DogusIzvještaj
13.11.2014. 21:00EA7 Emporio Armani Milano90:71PGE Turow ZgorzelecIzvještaj
14.11.2014. 21:00Barcelona Lassa78:69Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

6. kolo

20.11.2014. 19:00Bayern77:99Barcelona Lassa-
20.11.2014. 19:00PGE Turow Zgorzelec69:79Panathinaikos Superfoods-
20.11.2014. 19:00EA7 Emporio Armani Milano74:80Fenerbahçe Dogus-

7. kolo

27.11.2014. 20:00Fenerbahçe Dogus89:74PGE Turow Zgorzelec-
28.11.2014. 20:00Panathinaikos Superfoods87:72BayernIzvještaj
28.11.2014. 20:45Barcelona Lassa84:80EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj

8. kolo

03.12.2014.EA7 Emporio Armani Milano83:81BayernIzvještaj
04.12.2014.Fenerbahçe Dogus84:62Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
05.12.2014.PGE Turow Zgorzelec65:104Barcelona LassaIzvještaj

9. kolo

11.12.2014.Bayern95:89PGE Turow ZgorzelecIzvještaj
11.12.2014.EA7 Emporio Armani Milano66:64Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
11.12.2014.Barcelona Lassa89:91 *Fenerbahçe DogusIzvještaj

10. kolo

18.12.2014.PGE Turow Zgorzelec96:101EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
19.12.2014.Fenerbahçe Dogus87:81BayernIzvještaj
19.12.2014.Panathinaikos Superfoods67:80Barcelona LassaIzvještaj

Euroliga, skupina D

1. kolo

15.10.2014. 20:30Baskonia Vitoria Gasteiz88:69NeptunasIzvještaj
16.10.2014. 20:45Crvena zvezda mts76:68Galatasaray OdeabankIzvještaj
16.10.2014. 21:00Valencia68:71OlympiakosIzvještaj

2. kolo

23.10.2014. 18:00Neptunas83:81Crvena zvezda mtsIzvještaj
23.10.2014. 19:00Galatasaray Odeabank71:64ValenciaIzvještaj
24.10.2014. 20:30Olympiakos63:57Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj

3. kolo

30.10.2014. 19:00Crvena zvezda mts76:63ValenciaIzvještaj
31.10.2014. 19:00Neptunas81:85 *OlympiakosIzvještaj
31.10.2014. 20:30Baskonia Vitoria Gasteiz91:90Galatasaray OdeabankIzvještaj

4. kolo

07.11.2014. 19:00Crvena zvezda mts57:62OlympiakosIzvještaj
07.11.2014. 20:45Valencia79:69Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
07.11.2014. 20:45Galatasaray Odeabank94:68NeptunasIzvještaj

5. kolo

13.11.2014.Neptunas94:87ValenciaIzvještaj
13.11.2014.Baskonia Vitoria Gasteiz66:86Crvena zvezda mtsIzvještaj
13.11.2014.Olympiakos93:66Galatasaray OdeabankIzvještaj

6. kolo

20.11.2014. 20:45Olympiakos77:76Valencia-
20.11.2014. 20:45Neptunas80:79Baskonia Vitoria Gasteiz-
21.11.2014. 20:45Galatasaray Odeabank110:103 *Crvena zvezda mtsIzvještaj

7. kolo

27.11.2014. 21:00Crvena zvezda mts79:62Neptunas-
27.11.2014. 21:00Baskonia Vitoria Gasteiz89:70Olympiakos-
28.11.2014. 21:00Valencia78:71Galatasaray OdeabankIzvještaj

8. kolo

05.12.2014.Galatasaray Odeabank82:89Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
05.12.2014.Olympiakos89:79NeptunasIzvještaj
05.12.2014.Valencia68:77Crvena zvezda mtsIzvještaj

9. kolo

10.12.2014.Neptunas82:72Galatasaray OdeabankIzvještaj
12.12.2014.Baskonia Vitoria Gasteiz93:89ValenciaIzvještaj
12.12.2014.Olympiakos64:59Crvena zvezda mtsIzvještaj

10. kolo

18.12.2014.Valencia103:65NeptunasIzvještaj
18.12.2014.Galatasaray Odeabank79:74OlympiakosIzvještaj
19.12.2014.Crvena zvezda mts90:82Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj

Top 16, skupina E

1. kolo

30.12.2014. 19:00Galatasaray Odeabank78:69ŽalgirisIzvještaj
30.12.2014. 21:00Panathinaikos Superfoods83:76Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
02.01.2015. 19:00Crvena zvezda mts72:79Real MadridIzvještaj
02.01.2015. 20:00Alba Berlin80:70Barcelona LassaIzvještaj

2. kolo

08.01.2015.Maccabi FOX Tel Aviv78:67Crvena zvezda mtsIzvještaj
08.01.2015.Real Madrid93:78Galatasaray OdeabankIzvještaj
09.01.2015.Žalgiris75:62Alba BerlinIzvještaj
09.01.2015.Barcelona Lassa80:76Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

3. kolo

15.01.2015.Maccabi FOX Tel Aviv70:68Barcelona LassaIzvještaj
15.01.2015.Alba Berlin61:79Real MadridIzvještaj
16.01.2015.Crvena zvezda mts65:74Galatasaray OdeabankIzvještaj
16.01.2015.Panathinaikos Superfoods77:58ŽalgirisIzvještaj

4. kolo

22.01.2015.Galatasaray Odeabank65:75Alba Berlin-
22.01.2015.Real Madrid83:65Panathinaikos Superfoods-
22.01.2015.Žalgiris66:73Maccabi FOX Tel Aviv-
22.01.2015.Barcelona Lassa92:77Crvena zvezda mts-

5. kolo

29.01.2015.Maccabi FOX Tel Aviv90:86Real MadridIzvještaj
29.01.2015.Crvena zvezda mts86:69Alba BerlinIzvještaj
30.01.2015.Barcelona Lassa89:72ŽalgirisIzvještaj
30.01.2015.Panathinaikos Superfoods86:77Galatasaray OdeabankIzvještaj

6. kolo

06.02.2015.Galatasaray Odeabank94:97Maccabi FOX Tel Aviv-
06.02.2015.Real Madrid97:73Barcelona Lassa-
06.02.2015.Crvena zvezda mts68:70Žalgiris-
06.02.2015.Alba Berlin59:65Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

7. kolo

12.02.2015.Žalgiris71:88Real Madrid-
12.02.2015.Maccabi FOX Tel Aviv59:66Alba Berlin-
12.02.2015.Barcelona Lassa82:70Galatasaray Odeabank-
12.02.2015.Panathinaikos Superfoods74:69Crvena zvezda mts-

8. kolo

26.02.2015.Žalgiris72:59Galatasaray Odeabank-
26.02.2015.Real Madrid85:61Crvena zvezda mts-
26.02.2015.Maccabi FOX Tel Aviv73:70Panathinaikos Superfoods-
26.02.2015.Barcelona Lassa92:82Alba Berlin-

9. kolo

04.03.2015.Alba Berlin80:72ŽalgirisIzvještaj
05.03.2015.Panathinaikos Superfoods77:81Barcelona LassaIzvještaj
05.03.2015.Crvena zvezda mts89:76Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
06.03.2015.Galatasaray Odeabank71:107Real MadridIzvještaj

10. kolo

12.03.2015.Galatasaray Odeabank68:91Crvena zvezda mtsIzvještaj
12.03.2015.Barcelona Lassa89:71Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
12.03.2015.Real Madrid93:62Alba BerlinIzvještaj
13.03.2015.Žalgiris76:70Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj

11. kolo

19.03.2015. 19:15Crvena zvezda mts73:77Barcelona LassaIzvještaj
19.03.2015. 20:05Maccabi FOX Tel Aviv79:72ŽalgirisIzvještaj
19.03.2015. 21:00Alba Berlin75:68Galatasaray OdeabankIzvještaj
20.03.2015. 19:00Panathinaikos Superfoods85:69Real MadridIzvještaj

12. kolo

26.03.2015.Žalgiris72:83Barcelona LassaIzvještaj
26.03.2015.Alba Berlin73:68Crvena zvezda mtsIzvještaj
27.03.2015.Galatasaray Odeabank84:86Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
27.03.2015.Real Madrid86:75Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj

13. kolo

02.04.2015.Maccabi FOX Tel Aviv81:72Galatasaray OdeabankIzvještaj
02.04.2015.Barcelona Lassa85:80Real MadridIzvještaj
02.04.2015.Panathinaikos Superfoods66:68Alba BerlinIzvještaj
03.04.2015.Žalgiris76:70Crvena zvezda mtsIzvještaj

Top 16, skupina F

1. kolo

02.01.2015. 19:00Fenerbahçe Dogus81:84 *CSKA MoskvaIzvještaj
02.01.2015. 21:00Baskonia Vitoria Gasteiz67:72Anadolu EfesIzvještaj
02.01.2015. 21:00Unicaja Málaga61:69OlympiakosIzvještaj
02.01.2015. 21:00EA7 Emporio Armani Milano59:79Nižnji NovgorodIzvještaj

2. kolo

08.01.2015.CSKA Moskva99:90Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
08.01.2015.Olympiakos81:58EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
09.01.2015.Nižnji Novgorod60:78Fenerbahçe DogusIzvještaj
09.01.2015.Anadolu Efes74:70Unicaja MálagaIzvještaj

3. kolo

15.01.2015.Anadolu Efes69:78CSKA MoskvaIzvještaj
16.01.2015.Fenerbahçe Dogus68:74OlympiakosIzvještaj
16.01.2015.Unicaja Málaga77:84EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
16.01.2015.Baskonia Vitoria Gasteiz81:74Nižnji NovgorodIzvještaj

4. kolo

22.01.2015.CSKA Moskva101:74Unicaja Málaga-
22.01.2015.EA7 Emporio Armani Milano71:82Fenerbahçe Dogus-
22.01.2015.Nižnji Novgorod109:90Anadolu Efes-
22.01.2015.Olympiakos76:64Baskonia Vitoria Gasteiz-

5. kolo

29.01.2015.103:95 *Izvještaj
29.01.2015.Baskonia Vitoria Gasteiz102:83EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
29.01.2015.Anadolu Efes84:70OlympiakosIzvještaj
30.01.2015.Unicaja Málaga60:68Fenerbahçe DogusIzvještaj

6. kolo

06.02.2015.Olympiakos84:76CSKA Moskva-
06.02.2015.Fenerbahçe Dogus91:90Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
06.02.2015.Unicaja Málaga85:76Nižnji NovgorodIzvještaj
06.02.2015.EA7 Emporio Armani Milano71:73Anadolu EfesIzvještaj

7. kolo

12.02.2015.Nižnji Novgorod82:91Olympiakos-
12.02.2015.CSKA Moskva97:75EA7 Emporio Armani Milano-
12.02.2015.Anadolu Efes71:77Fenerbahçe Dogus-
12.02.2015.Baskonia Vitoria Gasteiz79:74Unicaja Málaga-

8. kolo

26.02.2015.Nižnji Novgorod76:85EA7 Emporio Armani Milano-
26.02.2015.CSKA Moskva75:81Fenerbahçe Dogus-
26.02.2015.Anadolu Efes84:87Baskonia Vitoria Gasteiz-
26.02.2015.Olympiakos77:72Unicaja Málaga-

9. kolo

05.03.2015.Fenerbahçe Dogus92:79Nižnji NovgorodIzvještaj
05.03.2015.Baskonia Vitoria Gasteiz74:81CSKA MoskvaIzvještaj
06.03.2015.EA7 Emporio Armani Milano74:83OlympiakosIzvještaj
06.03.2015.Unicaja Málaga93:90Anadolu EfesIzvještaj

10. kolo

12.03.2015.Nižnji Novgorod89:85Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
13.03.2015.CSKA Moskva88:83Anadolu EfesIzvještaj
13.03.2015.EA7 Emporio Armani Milano90:86Unicaja MálagaIzvještaj
13.03.2015.Olympiakos64:73Fenerbahçe DogusIzvještaj

11. kolo

19.03.2015. 19:00Anadolu Efes79:75Nižnji NovgorodIzvještaj
19.03.2015. 21:15Unicaja Málaga77:95CSKA MoskvaIzvještaj
20.03.2015. 19:00Fenerbahçe Dogus98:77EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj
20.03.2015. 21:00Baskonia Vitoria Gasteiz74:73OlympiakosIzvještaj

12. kolo

26.03.2015.Fenerbahçe Dogus78:63Unicaja MálagaIzvještaj
26.03.2015.Olympiakos86:75Anadolu EfesIzvještaj
26.03.2015.EA7 Emporio Armani Milano99:85Baskonia Vitoria GasteizIzvještaj
27.03.2015.Nižnji Novgorod82:86CSKA MoskvaIzvještaj

13. kolo

02.04.2015.Nižnji Novgorod75:94Unicaja MálagaIzvještaj
02.04.2015.Baskonia Vitoria Gasteiz93:76Fenerbahçe DogusIzvještaj
03.04.2015.CSKA Moskva76:70OlympiakosIzvještaj
03.04.2015.Anadolu Efes86:78EA7 Emporio Armani MilanoIzvještaj

Euroliga, nokaut faza

Četvrtfinale

14.04.2015. 19:00CSKA Moskva93:66Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
14.04.2015. 20:00Fenerbahçe Dogus80:72Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
15.04.2015. 19:00Barcelona Lassa73:57OlympiakosIzvještaj
15.04.2015. 21:00Real Madrid80:71Anadolu EfesIzvještaj
16.04.2015.CSKA Moskva100:80Panathinaikos SuperfoodsIzvještaj
16.04.2015.Fenerbahçe Dogus82:67Maccabi FOX Tel AvivIzvještaj
17.04.2015.Real Madrid90:85Anadolu EfesIzvještaj
17.04.2015.Barcelona Lassa63:76OlympiakosIzvještaj
20.04.2015.Maccabi FOX Tel Aviv74:75 *Fenerbahçe DogusIzvještaj
20.04.2015.Panathinaikos Superfoods86:85CSKA MoskvaIzvještaj
21.04.2015.Olympiakos73:71Barcelona LassaIzvještaj
21.04.2015.Anadolu Efes75:72Real MadridIzvještaj
22.04.2015. 20:45Panathinaikos Superfoods55:74CSKA MoskvaIzvještaj
23.04.2015.Anadolu Efes63:76Real MadridIzvještaj
23.04.2015.Olympiakos71:68Barcelona LassaIzvještaj

Polufinale

15.05.2015. 18:00CSKA Moskva68:70OlympiakosIzvještaj
15.05.2015. 21:00Real Madrid96:87Fenerbahçe DogusIzvještaj

Finale

17.05.2015. 20:00Real Madrid78:59OlympiakosIzvještaj