Statistika

ABA liga

1. kolo

01.10.2015. 17:00Zadar62:53CibonaIzvještaj
01.10.2015. 17:00Petrol Olimpija91:76MZT Skoplje AerodromIzvještaj
01.10.2015. 19:00Budućnost VOLI81:65KrkaIzvještaj
01.10.2015. 21:00Crvena zvezda mts76:70Mega BemaxIzvještaj
02.10.2015. 17:00Tajfun Šentjur71:68Sutjeska Nikšić-
02.10.2015. 19:00Cedevita67:56IgokeaIzvještaj
02.10.2015. 21:00Metalac67:64Partizan NIS-

2. kolo

03.10.2015.Crvena zvezda mts83:62Budućnost VOLIIzvještaj
03.10.2015. 19:00Krka77:66ZadarIzvještaj
04.10.2015.Mega Bemax76:59Partizan NIS-
04.10.2015.MZT Skoplje Aerodrom93:67Metalac-
04.10.2015. 19:00Cibona71:69Tajfun ŠentjurIzvještaj
04.10.2015. 21:00Sutjeska Nikšić68:83CedevitaIzvještaj
05.10.2015.Igokea72:63Petrol OlimpijaIzvještaj

3. kolo

06.10.2015. 17:00Zadar49:56Crvena zvezda mtsIzvještaj
06.10.2015. 19:00Cedevita83:65CibonaIzvještaj
06.10.2015. 21:00Tajfun Šentjur74:51Krka-
06.10.2015. 21:00Partizan NIS72:69MZT Skoplje Aerodrom-
07.10.2015. 17:00Metalac56:74IgokeaIzvještaj
07.10.2015. 19:00Petrol Olimpija60:61Sutjeska NikšićIzvještaj
07.10.2015. 21:00Budućnost VOLI71:56Mega BemaxIzvještaj

4. kolo

08.10.2015.Crvena zvezda mts113:66Tajfun Šentjur-
09.10.2015.Mega Bemax82:70MZT Skoplje Aerodrom-
09.10.2015. 17:00Budućnost VOLI78:47ZadarIzvještaj
09.10.2015. 17:00Krka85:77CedevitaIzvještaj
09.10.2015. 19:00Cibona75:79Petrol OlimpijaIzvještaj
10.10.2015.Igokea71:64Partizan NIS-
10.10.2015.Sutjeska Nikšić84:73Metalac-

5. kolo

11.10.2015.Tajfun Šentjur61:80Budućnost VOLI-
11.10.2015.Petrol Olimpija80:50Krka-
11.10.2015. 19:00Cedevita74:72Crvena zvezda mtsIzvještaj
12.10.2015. 19:00Zadar76:81Mega BemaxIzvještaj
12.10.2015. 21:00Metalac77:61CibonaIzvještaj
13.10.2015.MZT Skoplje Aerodrom75:70IgokeaIzvještaj
13.10.2015.Partizan NIS75:67Sutjeska NikšićIzvještaj

6. kolo

16.10.2015. 21:00Zadar73:67Tajfun ŠentjurIzvještaj
17.10.2015.Krka70:75Metalac-
17.10.2015. 17:00Cibona63:57Partizan NISIzvještaj
17.10.2015. 21:00Budućnost VOLI76:66CedevitaIzvještaj
18.10.2015.Crvena zvezda mts73:77Petrol Olimpija-
18.10.2015.Sutjeska Nikšić68:77MZT Skoplje Aerodrom-
19.10.2015.Mega Bemax69:68Igokea-

7. kolo

23.10.2015.Tajfun Šentjur60:64Mega Bemax-
24.10.2015.Partizan NIS69:70KrkaIzvještaj
24.10.2015.Petrol Olimpija63:67Budućnost VOLIIzvještaj
24.10.2015.Igokea75:58Sutjeska NikšićIzvještaj
25.10.2015. 17:00MZT Skoplje Aerodrom69:68CibonaIzvještaj
25.10.2015. 19:00Cedevita81:88ZadarIzvještaj
26.10.2015.Metalac62:68Crvena zvezda mtsIzvještaj

8. kolo

30.10.2015.Mega Bemax101:72Sutjeska Nikšić-
31.10.2015.Budućnost VOLI83:72Metalac-
31.10.2015.Krka72:68MZT Skoplje Aerodrom-
31.10.2015. 17:00Zadar67:56Petrol OlimpijaIzvještaj
01.11.2015. 17:00Cibona86:72IgokeaIzvještaj
01.11.2015. 19:00Tajfun Šentjur67:78CedevitaIzvještaj
03.11.2015.Crvena zvezda mts92:77Partizan NIS-

9. kolo

06.11.2015. 21:00Metalac71:67ZadarIzvještaj
07.11.2015.Igokea54:65Krka-
07.11.2015.Partizan NIS86:77Budućnost VOLI-
07.11.2015. 19:00Sutjeska Nikšić68:80CibonaIzvještaj
08.11.2015. 19:00Tajfun Šentjur73:59Petrol Olimpija-
08.11.2015. 19:00Cedevita78:68Mega BemaxIzvještaj
09.11.2015.MZT Skoplje Aerodrom66:71Crvena zvezda mts-

10. kolo

13.11.2015. 19:00Tajfun Šentjur76:63Metalac-
14.11.2015. 19:00Krka58:66Sutjeska NikšićIzvještaj
14.11.2015. 19:00Budućnost VOLI65:55MZT Skoplje AerodromIzvještaj
14.11.2015. 19:00Mega Bemax76:72CibonaIzvještaj
15.11.2015. 19:00Cedevita82:58Petrol OlimpijaIzvještaj
15.11.2015. 19:00Crvena zvezda mts81:87Igokea-
16.11.2015. 21:00Zadar65:61Partizan NISIzvještaj

11. kolo

21.11.2015. 19:00Krka90:86CibonaIzvještaj
21.11.2015. 19:00Petrol Olimpija89:99Mega Bemax-
21.11.2015. 19:00Partizan NIS89:85Tajfun Šentjur-
22.11.2015.Igokea76:86Budućnost VOLI-
23.11.2015.Sutjeska Nikšić62:70Crvena zvezda mts-
23.11.2015. 18:00MZT Skoplje Aerodrom60:72ZadarIzvještaj
23.11.2015. 18:00Metalac79:81CedevitaIzvještaj

12. kolo

28.11.2015. 19:00Mega Bemax84:77Krka-
28.11.2015. 19:00Petrol Olimpija76:62Metalac-
29.11.2015. 19:00Budućnost VOLI89:87 *Sutjeska Nikšić-
29.11.2015. 19:00Tajfun Šentjur68:62MZT Skoplje Aerodrom-
29.11.2015. 19:00Cedevita75:72Partizan NISIzvještaj
30.11.2015. 18:00Zadar69:60IgokeaIzvještaj
30.11.2015. 21:00Crvena zvezda mts75:58CibonaIzvještaj

13. kolo

04.12.2015. 21:00Sutjeska Nikšić71:60ZadarIzvještaj
04.12.2015. 21:00Krka65:71Crvena zvezda mts-
05.12.2015. 21:00Cibona69:91Budućnost VOLIIzvještaj
05.12.2015. 21:00Partizan NIS76:74Petrol Olimpija-
05.12.2015. 21:00Igokea71:82Tajfun Šentjur-
06.12.2015. 19:00Metalac83:76Mega Bemax-
06.12.2015. 19:00MZT Skoplje Aerodrom65:70CedevitaIzvještaj

14. kolo

12.12.2015.MZT Skoplje Aerodrom81:62Petrol Olimpija-
12.12.2015.Krka78:84Budućnost VOLI-
12.12.2015.Sutjeska Nikšić51:60Tajfun Šentjur-
13.12.2015.Partizan NIS81:70Metalac-
13.12.2015.Igokea86:91 *CedevitaIzvještaj
13.12.2015.Cibona74:65ZadarIzvještaj
14.12.2015.Mega Bemax78:79 *Crvena zvezda mts-

15. kolo

19.12.2015.Metalac68:77MZT Skoplje Aerodrom-
19.12.2015.Partizan NIS78:85Mega Bemax-
19.12.2015. 19:00Tajfun Šentjur52:74CibonaIzvještaj
19.12.2015. 21:00Zadar67:74KrkaIzvještaj
20.12.2015.Petrol Olimpija79:63Igokea-
20.12.2015. 19:00Cedevita73:50Sutjeska NikšićIzvještaj
21.12.2015.Budućnost VOLI68:54Crvena zvezda mts-

16. kolo

22.12.2015. 19:00Cibona69:81CedevitaIzvještaj
22.12.2015. 19:00Krka103:96 *Tajfun Šentjur-
23.12.2015.Igokea60:66Metalac-
23.12.2015.Crvena zvezda mts83:57Zadar-
23.12.2015.MZT Skoplje Aerodrom82:78Partizan NIS-
23.12.2015.Mega Bemax81:83Budućnost VOLI-
23.12.2015.Sutjeska Nikšić86:78Petrol Olimpija-

17. kolo

26.12.2015.Metalac84:78Sutjeska Nikšić-
26.12.2015. 19:00Cedevita70:60KrkaIzvještaj
27.12.2015.Tajfun Šentjur63:73Crvena zvezda mts-
27.12.2015.Partizan NIS66:73Igokea-
28.12.2015.MZT Skoplje Aerodrom76:77Mega Bemax-
28.12.2015. 21:00Zadar52:65Budućnost VOLIIzvještaj
30.12.2015. 19:00Petrol Olimpija67:68CibonaIzvještaj

18. kolo

02.01.2016.Krka55:59Petrol Olimpija-
02.01.2016.Budućnost VOLI81:61Tajfun Šentjur-
02.01.2016. 17:00Mega Bemax87:61ZadarIzvještaj
03.01.2016.Igokea70:86MZT Skoplje AerodromIzvještaj
03.01.2016. 19:00Cibona77:73MetalacIzvještaj
04.01.2016.Sutjeska Nikšić82:71Partizan NIS-
04.01.2016. 18:00Crvena zvezda mts79:80CedevitaIzvještaj

19. kolo

08.01.2016. 20:00Tajfun Šentjur66:82ZadarIzvještaj
09.01.2016.Metalac83:77Krka-
10.01.2016.MZT Skoplje Aerodrom71:75Sutjeska Nikšić-
10.01.2016. 17:00Cedevita57:81Budućnost VOLIIzvještaj
10.01.2016. 19:00Partizan NIS85:82CibonaIzvještaj
11.01.2016.Petrol Olimpija69:77Crvena zvezda mts-
11.01.2016.Igokea80:75Mega Bemax-

20. kolo

15.01.2016.Sutjeska Nikšić72:83Igokea-
16.01.2016.Krka70:75Partizan NIS-
16.01.2016.Budućnost VOLI89:77Petrol Olimpija-
16.01.2016. 17:00Cibona68:62MZT Skoplje AerodromIzvještaj
17.01.2016.Mega Bemax92:70Tajfun Šentjur-
17.01.2016. 19:00Zadar81:72CedevitaIzvještaj
18.01.2016.Crvena zvezda mts86:74Metalac-

21. kolo

22.01.2016.Metalac61:67Budućnost VOLIIzvještaj
23.01.2016. 17:00MZT Skoplje Aerodrom69:67Krka-
23.01.2016. 19:00Petrol Olimpija84:76ZadarIzvještaj
24.01.2016. 17:00Igokea68:57CibonaIzvještaj
24.01.2016. 19:00Sutjeska Nikšić68:73Mega Bemax-
24.01.2016. 21:00Cedevita94:61Tajfun ŠentjurIzvještaj
25.01.2016.Partizan NIS86:81Crvena zvezda mtsIzvještaj

22. kolo

29.01.2016. 20:00Zadar88:72MetalacIzvještaj
30.01.2016. 17:00Krka74:64IgokeaIzvještaj
30.01.2016. 19:00Budućnost VOLI78:65Partizan NISIzvještaj
30.01.2016. 21:00Petrol Olimpija77:69Tajfun ŠentjurIzvještaj
31.01.2016. 17:00Cibona93:76Sutjeska NikšićIzvještaj
31.01.2016. 19:00Mega Bemax100:93CedevitaIzvještaj
01.02.2016.Crvena zvezda mts92:79MZT Skoplje AerodromIzvještaj

23. kolo

06.02.2016.Sutjeska Nikšić87:81Krka-
06.02.2016.Metalac78:62Tajfun Šentjur-
06.02.2016. 21:00Partizan NIS87:76ZadarIzvještaj
07.02.2016.Igokea54:74Crvena zvezda mtsIzvještaj
07.02.2016. 19:00Cibona82:89Mega BemaxIzvještaj
07.02.2016. 21:00Petrol Olimpija84:91CedevitaIzvještaj
08.02.2016.MZT Skoplje Aerodrom68:72Budućnost VOLIIzvještaj

24. kolo

12.02.2016. 20:00Zadar84:72MZT Skoplje AerodromIzvještaj
13.02.2016.Mega Bemax78:81Petrol OlimpijaIzvještaj
13.02.2016.Tajfun Šentjur65:83Partizan NISIzvještaj
13.02.2016. 21:00Cibona85:78KrkaIzvještaj
14.02.2016. 17:00Crvena zvezda mts96:67Sutjeska NikšićIzvještaj
14.02.2016. 19:00Cedevita77:63MetalacIzvještaj
15.02.2016.Budućnost VOLI89:74IgokeaIzvještaj

25. kolo

26.02.2016.MZT Skoplje Aerodrom77:70Tajfun ŠentjurIzvještaj
27.02.2016.Krka74:57Mega BemaxIzvještaj
27.02.2016.Metalac74:61Petrol OlimpijaIzvještaj
28.02.2016.Sutjeska Nikšić92:91 *Budućnost VOLIIzvještaj
28.02.2016. 17:00Igokea77:73ZadarIzvještaj
29.02.2016. 18:00Cibona83:94Crvena zvezda mtsIzvještaj
29.02.2016. 20:00Partizan NIS82:61CedevitaIzvještaj

26. kolo

06.03.2016. 19:00Cedevita89:64MZT Skoplje AerodromIzvještaj
07.03.2016.Tajfun Šentjur76:81IgokeaIzvještaj
07.03.2016.Crvena zvezda mts77:67KrkaIzvještaj
07.03.2016.Petrol Olimpija118:115 *Partizan NISIzvještaj
07.03.2016.Mega Bemax77:64MetalacIzvještaj
07.03.2016. 18:00Zadar85:83Sutjeska NikšićIzvještaj
07.03.2016. 21:00Budućnost VOLI78:68CibonaIzvještaj

ABA liga, doigravanje

Polufinale

14.03.2016.Budućnost VOLI81:85Mega BemaxIzvještaj
15.03.2016. 18:45Crvena zvezda mts97:88 *CedevitaIzvještaj
19.03.2016.Mega Bemax76:75Budućnost VOLIIzvještaj
22.03.2016. 20:00Cedevita65:73Crvena zvezda mtsIzvještaj

Finale

28.04.2016. 19:00Crvena zvezda mts95:88Mega BemaxIzvještaj
30.04.2016.Crvena zvezda mts93:74Mega BemaxIzvještaj
02.05.2016.Mega Bemax49:61Crvena zvezda mtsIzvještaj