Statistika

ABA liga

1. kolo

29.09.2016. 19:00Cedevita70:80Budućnost VOLIIzvještaj
29.09.2016. 21:00Mega Bemax86:85Petrol OlimpijaIzvještaj
30.09.2016. 19:00Crvena zvezda mts91:69MZT Skoplje AerodromIzvještaj
30.09.2016. 21:00Zadar78:76FMPIzvještaj
01.10.2016.Mornar57:58Partizan NISIzvještaj
01.10.2016.Krka81:64Karpoš SokoliIzvještaj
02.10.2016. 17:00Igokea61:71CibonaIzvještaj

2. kolo

02.10.2016. 19:00Budućnost VOLI105:89ZadarIzvještaj
03.10.2016. 21:00Crvena zvezda mts88:64CedevitaIzvještaj
04.10.2016. 21:00Cibona91:89MornarIzvještaj
05.10.2016.FMP98:84Mega Bemax-
05.10.2016.MZT Skoplje Aerodrom62:93Partizan NIS-
05.10.2016.Karpoš Sokoli79:84Igokea-
05.12.2016.Petrol Olimpija79:64KrkaIzvještaj

3. kolo

06.10.2016. 17:00Cedevita82:61MZT Skoplje AerodromIzvještaj
06.10.2016. 17:00Krka61:70FMP-
06.10.2016. 19:00Zadar66:103Crvena zvezda mtsIzvještaj
06.10.2016. 21:00Mega Bemax81:85Budućnost VOLI-
07.10.2016. 17:00Igokea73:72Petrol Olimpija-
07.10.2016. 19:00Partizan NIS87:81CibonaIzvještaj
07.10.2016. 21:00Mornar83:59Karpoš Sokoli-

4. kolo

08.10.2016. 19:00Cedevita120:62ZadarIzvještaj
09.10.2016. 21:00MZT Skoplje Aerodrom85:89 *CibonaIzvještaj
09.10.2016. 21:00Budućnost VOLI91:62Krka-
09.10.2016. 21:00Petrol Olimpija81:72Mornar-
09.10.2016. 21:00Crvena zvezda mts96:76Mega Bemax-
10.10.2016.FMP76:81IgokeaIzvještaj
10.10.2016.Karpoš Sokoli77:84Partizan NISIzvještaj

5. kolo

14.10.2016.Mornar82:66FMP-
15.10.2016. 17:00Cibona102:79Karpoš SokoliIzvještaj
15.10.2016. 19:00Mega Bemax82:85CedevitaIzvještaj
15.10.2016. 21:00Igokea92:93Budućnost VOLI-
16.10.2016. 17:00Partizan NIS86:85 *Petrol OlimpijaIzvještaj
16.10.2016. 19:00Zadar71:65MZT Skoplje AerodromIzvještaj
17.10.2016.Krka56:67Crvena zvezda mts-

6. kolo

22.10.2016. 17:00Petrol Olimpija72:89CibonaIzvještaj
22.10.2016. 19:00Zadar90:86Mega BemaxIzvještaj
22.10.2016. 21:00Budućnost VOLI85:68Mornar-
23.10.2016.MZT Skoplje Aerodrom74:71Karpoš Sokoli-
23.10.2016.FMP56:65Partizan NIS-
23.10.2016.Crvena zvezda mts68:66Igokea-
23.10.2016. 19:00Cedevita82:83KrkaIzvještaj

7. kolo

28.10.2016. 20:00Krka80:79ZadarIzvještaj
29.10.2016. 19:00Cibona87:68FMPIzvještaj
29.10.2016. 21:00Partizan NIS61:64Budućnost VOLI-
30.10.2016. 17:00Igokea69:84CedevitaIzvještaj
30.10.2016. 19:00Mega Bemax87:72MZT Skoplje Aerodrom-
31.10.2016.Mornar59:71Crvena zvezda mts-
31.10.2016.Karpoš Sokoli83:87 *Petrol Olimpija-

8. kolo

03.11.2016. 17:00Zadar83:90IgokeaIzvještaj
05.11.2016. 19:00Budućnost VOLI95:79CibonaIzvještaj
05.11.2016. 21:00Mega Bemax95:96Krka-
06.11.2016. 17:00MZT Skoplje Aerodrom97:96Petrol Olimpija-
06.11.2016. 19:00Cedevita99:73MornarIzvještaj
07.11.2016.FMP67:62Karpoš SokoliIzvještaj
07.11.2016.Crvena zvezda mts83:72Partizan NISIzvještaj

9. kolo

11.11.2016.Igokea64:67Mega Bemax-
12.11.2016.Karpoš Sokoli77:71Budućnost VOLI-
12.11.2016. 21:00Partizan NIS87:97CedevitaIzvještaj
13.11.2016. 21:00Mornar104:110ZadarIzvještaj
13.11.2016. 21:00Cibona70:91Crvena zvezda mtsIzvještaj
15.11.2016.Krka97:87MZT Skoplje Aerodrom-
15.11.2016.Petrol Olimpija89:85FMP-

10. kolo

18.11.2016.MZT Skoplje Aerodrom89:68FMP-
19.11.2016.Mega Bemax93:87Mornar-
19.11.2016. 19:00Zadar69:76Partizan NISIzvještaj
19.11.2016. 21:00Krka72:88Igokea-
20.11.2016. 17:00Budućnost VOLI84:74Petrol Olimpija-
20.11.2016. 21:00Cedevita100:80CibonaIzvještaj
21.11.2016.Crvena zvezda mts91:70Karpoš Sokoli-

11. kolo

26.11.2016. 21:00Partizan NIS86:79Mega BemaxIzvještaj
26.11.2016. 21:00Karpoš Sokoli89:81CedevitaIzvještaj
26.11.2016. 21:00Mornar86:73KrkaIzvještaj
27.11.2016.Igokea79:72MZT Skoplje Aerodrom-
27.11.2016.FMP69:77Budućnost VOLI-
27.11.2016. 21:00Cibona82:73ZadarIzvještaj
28.11.2016.Petrol Olimpija65:87Crvena zvezda mtsIzvještaj

12. kolo

02.12.2016. 18:00Zadar93:74Karpoš SokoliIzvještaj
03.12.2016.Igokea74:69MornarIzvještaj
03.12.2016.Krka70:82Partizan NISIzvještaj
03.12.2016. 21:00Cedevita102:87Petrol OlimpijaIzvještaj
04.12.2016. 17:00MZT Skoplje Aerodrom96:90Budućnost VOLIIzvještaj
04.12.2016. 19:00Mega Bemax71:82CibonaIzvještaj
05.12.2016.Crvena zvezda mts93:82FMPIzvještaj

13. kolo

11.12.2016.Karpoš Sokoli75:72Mega BemaxIzvještaj
11.12.2016.Mornar65:64MZT Skoplje AerodromIzvještaj
11.12.2016.Partizan NIS87:64IgokeaIzvještaj
11.12.2016. 12:00Cibona88:65KrkaIzvještaj
11.12.2016. 17:00FMP89:96CedevitaIzvještaj
11.12.2016. 19:00Budućnost VOLI54:77Crvena zvezda mtsIzvještaj
11.12.2016. 21:00Petrol Olimpija78:76ZadarIzvještaj

14. kolo

16.12.2016. 18:00FMP94:77ZadarIzvještaj
17.12.2016.MZT Skoplje Aerodrom73:93Crvena zvezda mtsIzvještaj
18.12.2016. 19:00Budućnost VOLI84:86CedevitaIzvještaj
18.12.2016. 21:00Karpoš Sokoli83:56Krka-
18.12.2016. 21:00Cibona84:61IgokeaIzvještaj
18.12.2016. 21:00Petrol Olimpija82:69Mega Bemax-
18.12.2016. 21:00Partizan NIS90:85Mornar-

15. kolo

24.12.2016.Igokea79:71Karpoš SokoliIzvještaj
24.12.2016.Partizan NIS91:76MZT Skoplje AerodromIzvještaj
25.12.2016. 17:00Mega Bemax76:72FMP-
25.12.2016. 19:00Cedevita91:95Crvena zvezda mtsIzvještaj
26.12.2016. 18:00Zadar78:76Budućnost VOLIIzvještaj
27.12.2016.Krka63:68Petrol OlimpijaIzvještaj
27.12.2016. 20:00Mornar92:57CibonaIzvještaj

16. kolo

02.01.2016.Petrol Olimpija80:81Igokea-
30.12.2016. 18:00Cibona77:82Partizan NISIzvještaj
02.01.2017. 17:00MZT Skoplje Aerodrom79:100CedevitaIzvještaj
02.01.2017. 19:00Crvena zvezda mts113:65ZadarIzvještaj
03.01.2017. 18:00FMP78:60KrkaIzvještaj
04.01.2017.Karpoš Sokoli75:63Mornar-
04.01.2017.Budućnost VOLI88:80Mega Bemax-

17. kolo

10.01.2016.Igokea74:84FMP-
07.01.2017.Partizan NIS76:72Karpoš SokoliIzvještaj
07.01.2017. 17:00Zadar80:94CedevitaIzvještaj
08.01.2017.Mornar93:70Petrol Olimpija-
08.01.2017.Krka67:75Budućnost VOLI-
08.01.2017. 17:00Cibona87:79MZT Skoplje AerodromIzvještaj
09.01.2017.Mega Bemax69:81 *Crvena zvezda mtsIzvještaj

18. kolo

13.01.2017.MZT Skoplje Aerodrom92:65ZadarIzvještaj
14.01.2017.Karpoš Sokoli76:70CibonaIzvještaj
14.01.2017.Budućnost VOLI75:60Igokea-
15.01.2017.Crvena zvezda mts79:62KrkaIzvještaj
15.01.2017.Petrol Olimpija74:68Partizan NISIzvještaj
15.01.2017.FMP92:85MornarIzvještaj
15.01.2017.Cedevita89:85Mega BemaxIzvještaj

19. kolo

20.01.2017.Karpoš Sokoli77:74MZT Skoplje AerodromIzvještaj
21.01.2017. 21:00Cibona68:79Petrol OlimpijaIzvještaj
22.01.2017.Mornar78:71Budućnost VOLI-
22.01.2017.Igokea68:77Crvena zvezda mts-
22.01.2017.Partizan NIS97:70FMP-
22.01.2017.Mega Bemax92:75ZadarIzvještaj
22.01.2017.Krka90:86CedevitaIzvještaj

20. kolo

28.01.2017.Budućnost VOLI74:68Partizan NISIzvještaj
28.01.2017.Cedevita89:78IgokeaIzvještaj
28.01.2017.MZT Skoplje Aerodrom75:74Mega BemaxIzvještaj
29.01.2017.Petrol Olimpija92:97Karpoš SokoliIzvještaj
29.01.2017. 17:00Zadar77:83KrkaIzvještaj
29.01.2017. 19:00FMP84:75CibonaIzvještaj
30.01.2017.Crvena zvezda mts82:71MornarIzvještaj

21. kolo

04.02.2017.Krka72:83Mega BemaxIzvještaj
04.02.2017.Mornar74:79CedevitaIzvještaj
04.02.2017.Karpoš Sokoli88:81 *FMPIzvještaj
05.02.2017.Igokea78:77ZadarIzvještaj
05.02.2017.Partizan NIS86:81Crvena zvezda mtsIzvještaj
05.02.2017.Petrol Olimpija72:91MZT Skoplje Aerodrom-
06.02.2017. 18:00Cibona87:94Budućnost VOLIIzvještaj

22. kolo

10.02.2017. 20:00Zadar80:62MornarIzvještaj
11.02.2017.Budućnost VOLI95:61Karpoš SokoliIzvještaj
11.02.2017.FMP89:79Petrol OlimpijaIzvještaj
12.02.2017.MZT Skoplje Aerodrom89:65KrkaIzvještaj
12.02.2017.Mega Bemax101:84Igokea-
12.02.2017. 17:00Crvena zvezda mts69:56CibonaIzvještaj
12.02.2017. 19:00Cedevita79:67Partizan NISIzvještaj

23. kolo

14.02.2017. 18:00Karpoš Sokoli61:98Crvena zvezda mtsIzvještaj
20.02.2017. 18:00Cibona85:89CedevitaIzvještaj
21.02.2017. 20:00FMP101:82MZT Skoplje AerodromIzvještaj
22.02.2017. 17:00Mornar81:89Mega Bemax-
22.02.2017. 19:00Petrol Olimpija81:79Budućnost VOLI-
22.02.2017. 21:00Igokea85:72Krka-
24.02.2017. 18:00Partizan NIS87:86ZadarIzvještaj

24. kolo

24.02.2017. 20:00Cedevita81:77Karpoš SokoliIzvještaj
25.02.2017. 19:00Krka63:72Mornar-
25.02.2017. 21:00Budućnost VOLI93:84FMP-
27.02.2017. 18:00Crvena zvezda mts88:67Petrol Olimpija-
27.02.2017. 21:00Mega Bemax80:87Partizan NIS-
27.02.2017. 21:00MZT Skoplje Aerodrom67:71Igokea-
01.03.2017. 18:00Zadar85:84CibonaIzvještaj

25. kolo

04.03.2017. 17:00Mornar83:76Igokea-
04.03.2017. 21:00Cibona88:100Mega BemaxIzvještaj
05.03.2017. 17:00Partizan NIS94:80Krka-
05.03.2017. 19:00Petrol Olimpija92:94 *CedevitaIzvještaj
05.03.2017. 21:00FMP76:84Crvena zvezda mts-
06.03.2017. 18:00Budućnost VOLI92:61MZT Skoplje AerodromIzvještaj
06.03.2017. 21:00Karpoš Sokoli85:79ZadarIzvještaj

26. kolo

10.03.2017. 19:00Mega Bemax82:69Karpoš SokoliIzvještaj
11.03.2017. 17:00Igokea70:64Partizan NIS-
11.03.2017. 19:00Cedevita104:92FMPIzvještaj
12.03.2017. 19:00Krka95:91CibonaIzvještaj
12.03.2017. 19:00Zadar81:78Petrol OlimpijaIzvještaj
13.03.2017.Crvena zvezda mts82:66Budućnost VOLI-
13.03.2017.MZT Skoplje Aerodrom63:69Mornar-

ABA liga, doigravanje

Polufinale

18.03.2017. 19:00Cedevita83:76Partizan NISIzvještaj
19.03.2017. 19:00Crvena zvezda mts82:67Budućnost VOLIIzvještaj
25.03.2017. 20:00Partizan NIS74:73CedevitaIzvještaj
28.03.2017. 20:00Budućnost VOLI63:57Crvena zvezda mtsIzvještaj
02.04.2017. 19:00Cedevita87:78Partizan NISIzvještaj
04.04.2017. 19:00Crvena zvezda mts82:59Budućnost VOLIIzvještaj

Finale

10.04.2017.Crvena zvezda mts81:66CedevitaIzvještaj
11.04.2017. 18:30Crvena zvezda mts84:73CedevitaIzvještaj
13.04.2017. 19:00Cedevita61:77Crvena zvezda mtsIzvještaj