Statistika

A-1 liga

1. kolo

05.10.2016. 19:00Cibona96:78Hermes AnaliticaIzvještaj
08.10.2016. 19:00Jolly JB91:49Gorica-
08.10.2016. 19:00Zabok76:85Vrijednosnice Osijek-
08.10.2016. 19:30Alkar81:89GKK ŠibenikIzvještaj
09.10.2016. 12:00Zagreb82:78ŠkrljevoIzvještaj
09.10.2016. 15:00Cedevita69:76SplitIzvještaj
11.10.2016. 16:00Kvarner 201072:77ZadarIzvještaj

2. kolo

11.10.2016. 19:00Vrijednosnice Osijek78:71CibonaIzvještaj
14.10.2016. 18:00Zadar80:76GKK ŠibenikIzvještaj
15.10.2016. 17:00Split85:74AlkarIzvještaj
15.10.2016. 17:00Kvarner 201067:72Zagreb-
15.10.2016. 19:00Škrljevo80:93Jolly JB-
16.10.2016. 17:30Gorica109:95ZabokIzvještaj
17.10.2016. 18:15Hermes Analitica67:106CedevitaIzvještaj

3. kolo

13.10.2016. 19:00Cibona90:65GoricaIzvještaj
21.10.2016. 18:00Cedevita75:65Vrijednosnice OsijekIzvještaj
22.10.2016. 19:00Jolly JB87:81Kvarner 2010Izvještaj
22.10.2016. 19:00Zabok88:80ŠkrljevoIzvještaj
22.10.2016. 19:30Alkar89:64Hermes AnaliticaIzvještaj
23.10.2016. 17:00Zagreb86:93ZadarIzvještaj
23.10.2016. 19:00GKK Šibenik92:73Split-

4. kolo

27.10.2016. 19:00Škrljevo74:92CibonaIzvještaj
28.10.2016. 18:00Zagreb85:63Jolly JBIzvještaj
28.10.2016. 19:00Gorica68:88CedevitaIzvještaj
29.10.2016. 17:00Vrijednosnice Osijek86:79AlkarIzvještaj
29.10.2016. 18:00Hermes Analitica61:92GKK Šibenik-
29.10.2016. 20:30Kvarner 201079:74Zabok-
31.10.2016. 19:00Zadar84:89SplitIzvještaj

5. kolo

02.11.2016. 19:00Cedevita93:78ŠkrljevoIzvještaj
03.11.2016. 20:00Cibona93:76Kvarner 2010Izvještaj
05.11.2016. 17:00GKK Šibenik78:66Vrijednosnice Osijek-
05.11.2016. 19:00Split91:66Hermes Analitica-
05.11.2016. 19:00Zabok83:95Zagreb-
05.11.2016. 19:30Alkar95:78Gorica-
06.11.2016. 17:00Jolly JB87:57ZadarIzvještaj

6. kolo

10.11.2016. 19:30Zadar92:76Hermes AnaliticaIzvještaj
11.11.2016. 19:00Škrljevo91:84 *AlkarIzvještaj
13.11.2016. 17:00Gorica81:99GKK ŠibenikIzvještaj
14.11.2016. 16:00Kvarner 201078:85CedevitaIzvještaj
28.11.2016.Jolly JB94:78Zabok-
28.11.2016.Vrijednosnice Osijek62:72Split-
10.01.2017.Zagreb70:90CibonaIzvještaj

7. kolo

18.11.2016. 18:00Cibona78:87Jolly JBIzvještaj
19.11.2016. 12:00Cedevita95:73ZagrebIzvještaj
19.11.2016. 17:00Hermes Analitica80:87Vrijednosnice Osijek-
19.11.2016. 18:00GKK Šibenik88:68Škrljevo-
19.11.2016. 19:00Split89:70Gorica-
19.11.2016. 19:30Alkar89:71Kvarner 2010-
20.11.2016. 18:00Zabok87:84ZadarIzvještaj

8. kolo

25.11.2016.Cibona94:83Zabok-
25.11.2016. 19:00Zagreb80:71Alkar-
25.11.2016. 19:00Zadar73:64Vrijednosnice Osijek-
26.11.2016.Gorica124:113Hermes AnaliticaIzvještaj
26.11.2016.Kvarner 201076:98GKK ŠibenikIzvještaj
26.11.2016.Škrljevo59:61SplitIzvještaj
28.11.2016. 19:00Jolly JB84:78CedevitaIzvještaj

9. kolo

03.12.2016.GKK Šibenik108:73ZagrebIzvještaj
03.12.2016.Vrijednosnice Osijek92:78GoricaIzvještaj
03.12.2016.Hermes Analitica97:77ŠkrljevoIzvještaj
03.12.2016.Split88:69Kvarner 2010Izvještaj
03.12.2016.Alkar63:85Jolly JBIzvještaj
06.12.2016.Cedevita112:81ZabokIzvještaj
02.02.2017. 18:00Cibona102:88ZadarIzvještaj

10. kolo

06.12.2016.Zagreb93:84SplitIzvještaj
07.12.2016. 19:00Zadar97:53GoricaIzvještaj
09.12.2016. 20:00Cedevita90:71CibonaIzvještaj
10.12.2016.Škrljevo59:75Vrijednosnice Osijek-
10.12.2016.Zabok104:84Alkar-
10.12.2016.Kvarner 201078:72Hermes Analitica-
10.12.2016.Jolly JB77:76GKK Šibenik-

11. kolo

18.12.2016.Gorica73:83Škrljevo-
18.12.2016.GKK Šibenik89:64Zabok-
18.12.2016.Hermes Analitica82:92Zagreb-
19.12.2016. 18:00Alkar80:98CibonaIzvještaj
20.12.2016. 19:00Cedevita77:75ZadarIzvještaj
26.12.2016.Vrijednosnice Osijek84:66Kvarner 2010Izvještaj
17.01.2017.Split85:77Jolly JBIzvještaj

12. kolo

23.12.2016. 18:00Jolly JB100:59Hermes AnaliticaIzvještaj
23.12.2016. 18:00Zagreb69:75Vrijednosnice OsijekIzvještaj
23.12.2016. 19:00Zadar74:65ŠkrljevoIzvještaj
23.12.2016. 20:00Cibona94:83GKK ŠibenikIzvještaj
05.01.2017.Kvarner 201073:77GoricaIzvještaj
13.01.2017.Cedevita111:71AlkarIzvještaj
14.01.2017.Zabok71:86SplitIzvještaj

13. kolo

27.12.2016. 18:00GKK Šibenik95:81CedevitaIzvještaj
29.12.2016. 18:00Gorica78:87ZagrebIzvještaj
29.12.2016. 18:00Vrijednosnice Osijek62:64Jolly JBIzvještaj
29.12.2016. 18:30Hermes Analitica93:86ZabokIzvještaj
29.12.2016. 19:00Škrljevo83:72Kvarner 2010Izvještaj
29.12.2016. 19:30Alkar89:83 *ZadarIzvještaj
05.01.2017. 18:00Split82:75CibonaIzvještaj

14. kolo

18.01.2016. 18:00Zadar101:64Kvarner 2010Izvještaj
21.01.2017.Škrljevo74:55ZagrebIzvještaj
21.01.2017.Vrijednosnice Osijek84:78ZabokIzvještaj
21.01.2017.Gorica92:109Jolly JBIzvještaj
21.01.2017.GKK Šibenik78:70AlkarIzvještaj
21.01.2017. 17:00Split66:63CedevitaIzvještaj
23.01.2017.Hermes Analitica80:89CibonaIzvještaj

15. kolo

27.01.2017.GKK Šibenik64:53ZadarIzvještaj
27.01.2017.Cibona97:69Vrijednosnice OsijekIzvještaj
28.01.2017.Alkar56:93SplitIzvještaj
28.01.2017.Zabok78:68GoricaIzvještaj
28.01.2017.Jolly JB86:74ŠkrljevoIzvještaj
29.01.2017.Zagreb96:75Kvarner 2010Izvještaj
29.01.2017.Cedevita106:85Hermes AnaliticaIzvještaj

16. kolo

04.02.2017.Hermes Analitica89:80AlkarIzvještaj
04.02.2017.Škrljevo90:58ZabokIzvještaj
04.02.2017.Gorica70:80CibonaIzvještaj
04.02.2017.Kvarner 201076:92Jolly JBIzvještaj
06.02.2017. 18:00Vrijednosnice Osijek70:98CedevitaIzvještaj
08.02.2017.Zadar94:86ZagrebIzvještaj
03.01.2018. 18:00Split107:106 *GKK ŠibenikIzvještaj

17. kolo

09.02.2017.GKK Šibenik93:75Hermes AnaliticaIzvještaj
10.02.2017. 18:00Cibona98:71ŠkrljevoIzvještaj
10.02.2017. 18:00Jolly JB96:79ZagrebIzvještaj
11.02.2017.Alkar54:87Vrijednosnice OsijekIzvještaj
11.02.2017.Zabok85:83Kvarner 2010Izvještaj
12.02.2017. 17:00Split91:94 *ZadarIzvještaj
08.03.2017. 18:00Cedevita92:70GoricaIzvještaj

18. kolo

24.02.2017. 18:00Kvarner 201086:98CibonaIzvještaj
25.02.2017. 18:00Gorica94:67AlkarIzvještaj
25.02.2017. 18:00Hermes Analitica69:76SplitIzvještaj
25.02.2017. 19:00Škrljevo80:77CedevitaIzvještaj
26.02.2017. 12:00Zagreb114:118 *ZabokIzvještaj
26.02.2017. 17:00Vrijednosnice Osijek80:81GKK ŠibenikIzvještaj
27.02.2017. 18:00Zadar84:72Jolly JBIzvještaj

19. kolo

02.03.2017. 18:00Cedevita75:43Kvarner 2010Izvještaj
04.03.2017. 18:00GKK Šibenik100:75GoricaIzvještaj
04.03.2017. 18:00Hermes Analitica73:96ZadarIzvještaj
04.03.2017. 19:00Split84:80Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.03.2017. 19:00Zabok98:85Jolly JBIzvještaj
04.03.2017. 19:30Alkar75:73ŠkrljevoIzvještaj
30.03.2017. 18:00Cibona91:87ZagrebIzvještaj

20. kolo

09.03.2017. 19:00Zadar95:81ZabokIzvještaj
11.03.2017. 19:30Vrijednosnice Osijek101:76Hermes Analitica-
12.03.2017. 15:00Gorica60:79SplitIzvještaj
13.03.2017. 17:45Zagreb68:91CedevitaIzvještaj
14.03.2017. 16:00Kvarner 201064:68Alkar-
14.03.2017. 19:00Škrljevo60:74GKK Šibenik-
15.03.2017. 18:00Jolly JB80:75CibonaIzvještaj

21. kolo

18.03.2017. 17:00Vrijednosnice Osijek77:80ZadarIzvještaj
18.03.2017. 18:00GKK Šibenik94:75Kvarner 2010Izvještaj
18.03.2017. 18:00Hermes Analitica99:73GoricaIzvještaj
18.03.2017. 19:30Alkar72:90ZagrebIzvještaj
18.03.2017. 19:30Split78:71ŠkrljevoIzvještaj
19.03.2017. 17:45Zabok78:84CibonaIzvještaj
20.03.2017.Cedevita82:66Jolly JBIzvještaj

22. kolo

24.03.2017. 18:00Zagreb83:85GKK ŠibenikIzvještaj
25.03.2017. 17:00Jolly JB101:76Alkar-
25.03.2017. 17:00Škrljevo87:77Hermes Analitica-
25.03.2017. 17:00Kvarner 201081:88Split-
26.03.2017. 17:00Zadar90:80CibonaIzvještaj
26.03.2017. 18:00Gorica80:64Vrijednosnice OsijekIzvještaj
27.03.2017.Zabok85:103CedevitaIzvještaj

23. kolo

01.04.2017. 17:00GKK Šibenik87:77Jolly JBIzvještaj
01.04.2017. 18:00Hermes Analitica81:78Kvarner 2010Izvještaj
01.04.2017. 19:00Vrijednosnice Osijek72:75ŠkrljevoIzvještaj
01.04.2017. 19:00Split77:71ZagrebIzvještaj
01.04.2017. 19:30Alkar76:78ZabokIzvještaj
02.04.2017. 18:00Gorica81:99Zadar-
04.04.2017. 18:00Cibona71:69CedevitaIzvještaj

24. kolo

06.04.2017.Cibona89:60AlkarIzvještaj
06.04.2017.Kvarner 201064:72Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.04.2017.Škrljevo85:69GoricaIzvještaj
08.04.2017. 20:00Zabok69:93GKK ŠibenikIzvještaj
09.04.2017.Zagreb100:69Hermes AnaliticaIzvještaj
09.04.2017. 17:00Jolly JB98:61SplitIzvještaj
18.04.2017. 18:00Zadar71:63CedevitaIzvještaj

25. kolo

12.04.2017. 19:30Škrljevo67:70ZadarIzvještaj
19.04.2017.Split105:68ZabokIzvještaj
19.04.2017.GKK Šibenik67:69CibonaIzvještaj
19.04.2017.Hermes Analitica79:90Jolly JBIzvještaj
19.04.2017.Vrijednosnice Osijek75:63ZagrebIzvještaj
19.04.2017.Gorica92:82Kvarner 2010Izvještaj
19.04.2017. 18:00Alkar63:83CedevitaIzvještaj

26. kolo

23.04.2017. 18:00Cedevita64:69GKK ŠibenikIzvještaj
23.04.2017. 18:00Cibona76:70SplitIzvještaj
23.04.2017. 18:00Jolly JB74:62Vrijednosnice OsijekIzvještaj
23.04.2017. 18:00Kvarner 201067:93ŠkrljevoIzvještaj
23.04.2017. 18:00Zabok83:88Hermes AnaliticaIzvještaj
23.04.2017. 18:00Zadar101:67AlkarIzvještaj
23.04.2017. 18:00Zagreb98:95GoricaIzvještaj

A-1 liga, doigravanje

Četvrtfinale

26.04.2017. 18:00Split67:59Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.04.2017. 18:00Jolly JB66:85CedevitaIzvještaj
27.04.2017. 18:00GKK Šibenik84:78ZagrebIzvještaj
27.04.2017. 20:00Cibona95:81ZadarIzvještaj
29.04.2017. 17:00Cedevita85:65Jolly JBIzvještaj
29.04.2017. 19:00Vrijednosnice Osijek85:65SplitIzvještaj
30.04.2017. 12:00Zagreb96:123GKK ŠibenikIzvještaj
30.04.2017. 18:00Zadar68:56CibonaIzvještaj
03.05.2017. 19:00Split64:57Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.05.2017. 20:00Cibona88:66ZadarIzvještaj

Polufinale

07.05.2017. 18:00GKK Šibenik67:70CibonaIzvještaj
07.05.2017. 20:30Split78:97CedevitaIzvještaj
10.05.2017. 18:00Cibona72:66GKK ŠibenikIzvještaj
11.05.2017. 20:00Cedevita82:52SplitIzvještaj

Finale

17.05.2017. 20:00Cibona73:79CedevitaIzvještaj
20.05.2017. 20:00Cedevita85:91CibonaIzvještaj
25.05.2017. 20:15Cibona72:67CedevitaIzvještaj
28.05.2017. 20:00Cedevita79:54CibonaIzvještaj
01.06.2017. 20:00Cibona75:78CedevitaIzvještaj