Statistika

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

29.06.2017. 14:00Širak0:2ND GoricaIzvještaj
29.06.2017. 16:00Irtysh Pavlodar1:0Dunav RuseIzvještaj
29.06.2017. 16:45Kairat Almati6:0AtlantasIzvještaj
29.06.2017. 17:00Partizani Tirana1:3BotevIzvještaj
29.06.2017. 17:00Pjunik1:4Slovan BratislavaIzvještaj
29.06.2017. 17:00Ventspils0:0Valur ReykjavikIzvještaj
29.06.2017. 17:20Trenčin5:1Torpedo KutaisiIzvještaj
29.06.2017. 17:30Dinamo Minsk2:1RunavikIzvještaj
29.06.2017. 17:30Levadia0:2Cork CityIzvještaj
29.06.2017. 18:00Čihura0:1AltachIzvještaj
29.06.2017. 18:00Dinamo Batumi0:1JagielloniaIzvještaj
29.06.2017. 18:00Škendija3:0Dacia KišinjevIzvještaj
29.06.2017. 18:00Šahtjor Soligorsk0:0SuduvaIzvještaj
29.06.2017. 18:00VPS1:0Olimpija LjubljanaIzvještaj
29.06.2017. 18:30Kalju2:1B36 TórshavnIzvještaj
29.06.2017. 18:30Lyngby1:0BangorIzvještaj
29.06.2017. 18:45Beitar Jerusalem4:3VasasIzvještaj
29.06.2017. 18:45Ferencvaros2:0JelgavaIzvještaj
29.06.2017. 19:00AEK Larnaca5:0LincolnIzvještaj
29.06.2017. 19:00Haugesund7:0ColeraineIzvještaj
29.06.2017. 19:00Levski3:1Sutjeska NikšićIzvještaj
29.06.2017. 19:00Odds3:0BallymenaIzvještaj
29.06.2017. 19:00UE Santa Coloma0:2OsijekIzvještaj
29.06.2017. 19:00Zaria Balti2:1SarajevoIzvještaj
29.06.2017. 19:00Zira2:0DifferdangeIzvještaj
29.06.2017. 19:30Fola2:1MilsamiIzvještaj
29.06.2017. 20:00Bala Town1:2VaduzIzvještaj
29.06.2017. 20:00Connah's Quay1:0HJK HelsinkiIzvještaj
29.06.2017. 20:00Klaksvik0:0AIKIzvještaj
29.06.2017. 20:00Maccabi Tel Aviv2:0TiranaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Midtjylland6:1Derry CityIzvještaj
29.06.2017. 20:00IFK Norrkoping5:0PrištinaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Skënderbeu1:0Sant JuliaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Vojvodina2:1RužomberokIzvještaj
29.06.2017. 20:30Crvena zvezda3:0FlorianaIzvještaj
29.06.2017. 20:30Domžale2:0FloraIzvještaj
29.06.2017. 20:30Mladost Lučani0:3Inter BakuIzvještaj
29.06.2017. 20:30Mladost Podgorica1:0GandzasarIzvještaj
29.06.2017. 20:30Široki Brijeg2:0OrdabasyIzvještaj
29.06.2017. 20:30Tre Penne0:1RabotničkiIzvještaj
29.06.2017. 20:45Crusaders3:1FK LiepajaIzvještaj
29.06.2017. 20:45Lech Poznań4:0PelisterIzvještaj
29.06.2017. 20:45FC Rangers1:0NiedercornIzvještaj
29.06.2017. 20:45St. Josephs0:4AEL LimassolIzvještaj
29.06.2017. 20:45St Johnstone1:2TrakaiIzvještaj
29.06.2017. 20:45Valletta2:0FolgoreIzvještaj
29.06.2017. 20:45Videoton2:0BalzanIzvještaj
29.06.2017. 20:45Željezničar1:0ZetaIzvještaj
29.06.2017. 21:15KR Reykjavik0:0SJKIzvještaj
29.06.2017. 21:15Stjarnan0:1Shamrock RoversIzvještaj
04.07.2017. 17:45Balzan3:3VideotonIzvještaj
04.07.2017. 19:45Niedercorn2:0FC RangersIzvještaj
06.07.2017. 16:00AEL Limassol6:0St. JosephsIzvještaj
06.07.2017. 16:00Dacia Kišinjev0:4ŠkendijaIzvještaj
06.07.2017. 17:00Milsami1:1FolaIzvještaj
06.07.2017. 17:00Ordabasy0:0Široki BrijegIzvještaj
06.07.2017. 17:00Pelister0:3Lech PoznańIzvještaj
06.07.2017. 17:00Suduva2:1Šahtjor SoligorskIzvještaj
06.07.2017. 17:00Tirana0:3Maccabi Tel AvivIzvještaj
06.07.2017. 17:30Jelgava0:1FerencvarosIzvještaj
06.07.2017. 17:30Rabotnički6:0Tre PenneIzvještaj
06.07.2017. 18:00Atlantas1:2Kairat AlmatiIzvještaj
06.07.2017. 18:00Flora2:3DomžaleIzvještaj
06.07.2017. 18:00Gandzasar0:3Mladost PodgoricaIzvještaj
06.07.2017. 18:00HJK Helsinki3:0Connah's QuayIzvještaj
06.07.2017. 18:00SJK0:2KR ReykjavikIzvještaj
06.07.2017. 18:00Trakai1:0St JohnstoneIzvještaj
06.07.2017. 18:45FK Liepaja2:0CrusadersIzvještaj
06.07.2017. 19:00AIK5:0KlaksvikIzvještaj
06.07.2017. 19:00Botev1:0Partizani TiranaIzvještaj
06.07.2017. 19:00Differdange1:2ZiraIzvještaj
06.07.2017. 19:00Dunav Ruse0:2Irtysh PavlodarIzvještaj
06.07.2017. 19:00Inter Baku2:0Mladost LučaniIzvještaj
06.07.2017. 19:00Ružomberok2:0VojvodinaIzvještaj
06.07.2017. 19:00Slovan Bratislava5:0PjunikIzvještaj
06.07.2017. 19:00Torpedo Kutaisi0:3TrenčinIzvještaj
06.07.2017. 19:00Vaduz3:0Bala TownIzvještaj
06.07.2017. 19:30Bangor0:3LyngbyIzvještaj
06.07.2017. 19:30Runavik0:2Dinamo MinskIzvještaj
06.07.2017. 20:00B36 Tórshavn1:2KaljuIzvještaj
06.07.2017. 20:00Priština0:1IFK NorrkopingIzvještaj
06.07.2017. 20:00Sarajevo5:6 **Zaria BaltiIzvještaj
06.07.2017. 20:15Olimpija Ljubljana0:1VPSIzvještaj
06.07.2017. 20:30Altach1:1ČihuraIzvještaj
06.07.2017. 20:30Floriana3:3Crvena zvezdaIzvještaj
06.07.2017. 20:30Folgore0:1VallettaIzvještaj
06.07.2017. 20:30Jagiellonia4:0Dinamo BatumiIzvještaj
06.07.2017. 20:30ND Gorica2:2ŠirakIzvještaj
06.07.2017. 20:30Sant Julia0:5SkënderbeuIzvještaj
06.07.2017. 20:30Sutjeska Nikšić0:0LevskiIzvještaj
06.07.2017. 20:30Vasas0:3Beitar JerusalemIzvještaj
06.07.2017. 20:30Zeta2:2ŽeljezničarIzvještaj
06.07.2017. 20:45Ballymena0:2OddsIzvještaj
06.07.2017. 20:45Coleraine0:0HaugesundIzvještaj
06.07.2017. 20:45Cork City4:2LevadiaIzvještaj
06.07.2017. 20:45Derry City1:4MidtjyllandIzvještaj
06.07.2017. 20:45Osijek4:0UE Santa ColomaIzvještaj
06.07.2017. 21:00Shamrock Rovers1:0StjarnanIzvještaj
06.07.2017. 22:00Lincoln1:1AEK LarnacaIzvještaj
06.07.2017. 22:00Valur Reykjavik1:0VentspilsIzvještaj

2. pretkolo

12.07.2017. 18:00Inter Baku1:0Fola-
13.07.2017. 16:00Irtysh Pavlodar1:1Crvena zvezdaIzvještaj
13.07.2017. 16:45Kairat Almati1:1SkënderbeuIzvještaj
13.07.2017. 17:00Maccabi Tel Aviv3:1KR ReykjavikIzvještaj
13.07.2017. 18:00Rabotnički1:1Dinamo MinskIzvještaj
13.07.2017. 18:00Ružomberok0:1BrannIzvještaj
13.07.2017. 18:00Škendija3:1HJK HelsinkiIzvještaj
13.07.2017. 18:15Kalju0:3VideotonIzvještaj
13.07.2017. 18:30Altach1:1Dinamo BrestIzvještaj
13.07.2017. 18:30Brondby2:0VPSIzvještaj
13.07.2017. 18:45FK Liepaja0:2SuduvaIzvještaj
13.07.2017. 19:00Apollon Limassol3:0Zaria BaltiIzvještaj
13.07.2017. 19:00Gabala1:1JagielloniaIzvještaj
13.07.2017. 19:00Haugesund3:2Lech PoznańIzvještaj
13.07.2017. 19:00Östersunds2:0GalatasarayIzvještaj
13.07.2017. 19:00Vaduz0:1OddsIzvještaj
13.07.2017. 19:30Astra Giurgiu3:1ZiraIzvještaj
13.07.2017. 19:30Valletta0:0UtrechtIzvještaj
13.07.2017. 19:45Niedercorn0:1AEL LimassolIzvještaj
13.07.2017. 20:00Beitar Jerusalem1:1BotevIzvještaj
13.07.2017. 20:00IFK Norrkoping2:1TrakaiIzvještaj
13.07.2017. 20:15Slovan Bratislava0:1LyngbyIzvještaj
13.07.2017. 20:30Hajduk1:0LevskiIzvještaj
13.07.2017. 20:30Sturm Graz0:1Mladost PodgoricaIzvještaj
13.07.2017. 20:30Trenčin1:1Bnei Yehuda Tel-Aviv Izvještaj
13.07.2017. 20:45Aberdeen1:1Široki BrijegIzvještaj
13.07.2017. 20:45Cork City0:1AEK LarnacaIzvještaj
13.07.2017. 20:45Osijek2:0LuzernIzvještaj
13.07.2017. 20:45Željezničar0:0AIKIzvještaj
13.07.2017. 21:00Ferencvaros2:4MidtjyllandIzvještaj
13.07.2017. 21:00Panionios2:0ND GoricaIzvještaj
13.07.2017. 21:00Shamrock Rovers2:3Mladá BoleslavIzvještaj
13.07.2017. 22:00Valur Reykjavik1:2DomžaleIzvještaj
20.07.2017. 17:00Dinamo Minsk3:0RabotničkiIzvještaj
20.07.2017. 17:00Lyngby2:1Slovan BratislavaIzvještaj
20.07.2017. 18:00HJK Helsinki1:1ŠkendijaIzvještaj
20.07.2017. 18:00Mladá Boleslav2:0Shamrock RoversIzvještaj
20.07.2017. 18:00Suduva0:1FK LiepajaIzvještaj
20.07.2017. 18:00Trakai5:3 **IFK NorrkopingIzvještaj
20.07.2017. 18:00VPS2:1BrondbyIzvještaj
20.07.2017. 18:30Dinamo Brest0:3AltachIzvještaj
20.07.2017. 19:00AEK Larnaca1:0Cork CityIzvještaj
20.07.2017. 19:00AIK2:0ŽeljezničarIzvještaj
20.07.2017. 19:00Brann0:2RužomberokIzvještaj
20.07.2017. 19:00Levski1:2HajdukIzvještaj
20.07.2017. 19:00Midtjylland3:1FerencvarosIzvještaj
20.07.2017. 19:00Odds1:0VaduzIzvještaj
20.07.2017. 19:00Bnei Yehuda Tel-Aviv 2:0TrenčinIzvještaj
20.07.2017. 19:00Zaria Balti1:2Apollon LimassolIzvještaj
20.07.2017. 19:00Zira0:0Astra GiurgiuIzvještaj
20.07.2017. 19:30Botev4:0Beitar JerusalemIzvještaj
20.07.2017. 19:30Fola4:1Inter BakuIzvještaj
20.07.2017. 19:30Galatasaray1:1ÖstersundsIzvještaj
20.07.2017. 19:30Utrecht3:1VallettaIzvještaj
20.07.2017. 19:45Luzern2:1OsijekIzvještaj
20.07.2017. 20:00AEL Limassol2:1NiedercornIzvještaj
20.07.2017. 20:00Domžale3:2Valur ReykjavikIzvještaj
20.07.2017. 20:00Lech Poznań2:0HaugesundIzvještaj
20.07.2017. 20:00Skënderbeu2:0Kairat AlmatiIzvještaj
20.07.2017. 20:30Crvena zvezda2:0Irtysh PavlodarIzvještaj
20.07.2017. 20:30Jagiellonia0:2GabalaIzvještaj
20.07.2017. 20:30Mladost Podgorica0:3Sturm GrazIzvještaj
20.07.2017. 20:45ND Gorica2:3PanioniosIzvještaj
20.07.2017. 20:45Široki Brijeg0:2AberdeenIzvještaj
20.07.2017. 21:00Videoton1:1KaljuIzvještaj
20.07.2017. 21:15KR Reykjavik0:2Maccabi Tel AvivIzvještaj

3. pretkolo

27.07.2017. 18:00Mladá Boleslav2:1SkënderbeuIzvještaj
27.07.2017. 18:30Olimpik1:1PAOKIzvještaj
27.07.2017. 18:30Trakai2:1ŠkendijaIzvještaj
27.07.2017. 18:45Maccabi Tel Aviv1:0PanioniosIzvještaj
27.07.2017. 19:00AEK Larnaca2:0Dinamo MinskIzvještaj
27.07.2017. 19:00AIK1:1BragaIzvještaj
27.07.2017. 19:00Krasnodar2:1LyngbyIzvještaj
27.07.2017. 19:00Östersunds1:0FolaIzvještaj
27.07.2017. 19:00PSV Eindhoven0:1OsijekIzvještaj
27.07.2017. 19:00Sturm Graz1:2FenerbahçeIzvještaj
27.07.2017. 19:00Suduva3:0SionIzvještaj
27.07.2017. 19:00Utrecht0:0Lech PoznańIzvještaj
27.07.2017. 19:30Astra Giurgiu0:0OleksandrijaIzvještaj
27.07.2017. 19:30Botev0:0MarítimoIzvještaj
27.07.2017. 19:30Dinamo Bukurešt1:1Athletic BilbaoIzvještaj
27.07.2017. 19:30Bnei Yehuda Tel-Aviv 0:2ZenitIzvještaj
27.07.2017. 20:00Arka Gdynia3:2MidtjyllandIzvještaj
27.07.2017. 20:00Brondby0:0HajdukIzvještaj
27.07.2017. 20:00CS Universitatea Craiova0:1MilanIzvještaj
27.07.2017. 20:30Bordeaux2:1VideotonIzvještaj
27.07.2017. 20:30Crvena zvezda2:0Sparta PragIzvještaj
27.07.2017. 20:30Gent1:1AltachIzvještaj
27.07.2017. 20:30Panathinaikos1:0GabalaIzvještaj
27.07.2017. 20:45Aberdeen2:1Apollon LimassolIzvještaj
27.07.2017. 20:45Dinamo2:1OddsIzvještaj
27.07.2017. 20:45Marseille4:2OostendeIzvještaj
27.07.2017. 21:05Austria Beč0:0AEL LimassolIzvještaj
27.07.2017. 21:05Everton1:0RužomberokIzvještaj
27.07.2017. 21:05Freiburg1:0DomžaleIzvještaj
02.08.2017. 18:00AEL Limassol1:2Austria Beč-
02.08.2017. 18:00Sion1:1Suduva-
03.08.2017. 17:00Dinamo Minsk1:1AEK LarnacaIzvještaj
03.08.2017. 17:00Škendija3:0TrakaiIzvještaj
03.08.2017. 18:30Odds0:0DinamoIzvještaj
03.08.2017. 19:00Apollon Limassol2:0AberdeenIzvještaj
03.08.2017. 19:00Gabala1:2PanathinaikosIzvještaj
03.08.2017. 19:00Oleksandrija1:0Astra GiurgiuIzvještaj
03.08.2017. 19:00Sparta Prag0:1Crvena zvezdaIzvještaj
03.08.2017. 19:00Videoton1:0BordeauxIzvještaj
03.08.2017. 19:30Fenerbahçe1:1Sturm GrazIzvještaj
03.08.2017. 19:30Fola1:2ÖstersundsIzvještaj
03.08.2017. 19:45Lyngby1:3KrasnodarIzvještaj
03.08.2017. 20:00Marítimo2:0BotevIzvještaj
03.08.2017. 20:00PAOK2:0OlimpikIzvještaj
03.08.2017. 20:00Skënderbeu4:2 **Mladá BoleslavIzvještaj
03.08.2017. 20:00Zenit0:1Bnei Yehuda Tel-Aviv Izvještaj
03.08.2017. 20:15Lech Poznań2:2UtrechtIzvještaj
03.08.2017. 20:30Altach3:1GentIzvještaj
03.08.2017. 20:30Hajduk2:0BrondbyIzvještaj
03.08.2017. 20:30Midtjylland2:1Arka GdyniaIzvještaj
03.08.2017. 20:45Milan2:0CS Universitatea CraiovaIzvještaj
03.08.2017. 20:45Athletic Bilbao3:0Dinamo BukureštIzvještaj
03.08.2017. 20:45Oostende0:0MarseilleIzvještaj
03.08.2017. 20:45Osijek1:0PSV EindhovenIzvještaj
03.08.2017. 20:45Ružomberok0:1EvertonIzvještaj
03.08.2017. 21:00Panionios0:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
03.08.2017. 21:05Domžale2:0FreiburgIzvještaj
03.08.2017. 22:00Braga2:1 *AIKIzvještaj

4. pretkolo

16.08.2017. 18:00Utrecht1:0ZenitIzvještaj
17.08.2017. 19:00Apollon Limassol3:2MidtjyllandIzvještaj
17.08.2017. 19:00BATE Borisov1:1OleksandrijaIzvještaj
17.08.2017. 19:00Dinamo1:1SkënderbeuIzvještaj
17.08.2017. 19:00Krasnodar3:2Crvena zvezdaIzvještaj
17.08.2017. 19:45Hafnarfjör?ur1:2BragaIzvještaj
17.08.2017. 20:00PAOK3:1ÖstersundsIzvještaj
17.08.2017. 20:00Vardar2:0FenerbahçeIzvještaj
17.08.2017. 20:00Osijek1:2Austria BečIzvještaj
17.08.2017. 20:15Viktoria Plzeň3:1AEK LarnacaIzvještaj
17.08.2017. 20:30Altach0:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
17.08.2017. 20:30Ludogorec Razgrad2:0SuduvaIzvještaj
17.08.2017. 20:30Panathinaikos2:3Athletic BilbaoIzvještaj
17.08.2017. 20:45Milan6:0ŠkendijaIzvještaj
17.08.2017. 20:45Ajax0:1RosenborgIzvještaj
17.08.2017. 20:45Club Brugge0:0AEK AtenaIzvještaj
17.08.2017. 20:45Domžale1:1MarseilleIzvještaj
17.08.2017. 20:45Viitorul1:3Red Bull SalzburgIzvještaj
17.08.2017. 20:45Legia Varšava1:1Šerif TiraspolIzvještaj
17.08.2017. 21:00Partizan0:0VideotonIzvještaj
17.08.2017. 21:05Everton2:0HajdukIzvještaj
17.08.2017. 21:30Marítimo0:0Dynamo KijevIzvještaj
24.08.2017. 18:00AEK Larnaca0:0Viktoria PlzeňIzvještaj
24.08.2017. 18:45Dynamo Kijev3:1MarítimoIzvještaj
24.08.2017. 19:00Maccabi Tel Aviv2:2AltachIzvještaj
24.08.2017. 19:00Oleksandrija1:2BATE BorisovIzvještaj
24.08.2017. 19:00Östersunds2:0PAOKIzvještaj
24.08.2017. 19:00Šerif Tiraspol0:0Legia VaršavaIzvještaj
24.08.2017. 19:00Red Bull Salzburg4:0ViitorulIzvještaj
24.08.2017. 19:00Zenit2:0 *UtrechtIzvještaj
24.08.2017. 19:30Fenerbahçe1:2VardarIzvještaj
24.08.2017. 19:30Suduva0:0Ludogorec RazgradIzvještaj
24.08.2017. 20:00AEK Atena3:0Club BruggeIzvještaj
24.08.2017. 20:00Midtjylland1:1Apollon LimassolIzvještaj
24.08.2017. 20:00Skënderbeu0:0DinamoIzvještaj
24.08.2017. 20:00Videoton0:4PartizanIzvještaj
24.08.2017. 20:45Athletic Bilbao1:0PanathinaikosIzvještaj
24.08.2017. 20:45Braga3:2Hafnarfjör?urIzvještaj
24.08.2017. 20:45Marseille3:0DomžaleIzvještaj
24.08.2017. 20:45Rosenborg3:2AjaxIzvještaj
24.08.2017. 20:45Škendija0:1MilanIzvještaj
24.08.2017. 21:00Crvena zvezda2:1KrasnodarIzvještaj
24.08.2017. 21:00Hajduk1:1EvertonIzvještaj
24.08.2017. 21:05Austria Beč0:1OsijekIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

14.09.2017. 19:00Slavia Prag1:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
14.09.2017. 19:00Villarreal3:1AstanaIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 17:00Astana1:1Slavia PragIzvještaj
28.09.2017. 21:05Maccabi Tel Aviv0:0VillarrealIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 17:00Astana4:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
19.10.2017. 21:05Villarreal2:2Slavia PragIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Slavia Prag0:2VillarrealIzvještaj
02.11.2017. 19:00Maccabi Tel Aviv0:1AstanaIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 17:00Astana2:3Villarreal-
23.11.2017. 21:05Maccabi Tel Aviv0:2Slavia PragIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Slavia Prag0:1AstanaIzvještaj
07.12.2017. 19:00Villarreal0:1Maccabi Tel AvivIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

28.09.2017. 21:05Partizan2:3Dynamo KijevIzvještaj
28.09.2017. 21:05Skënderbeu1:1Young BoysIzvještaj

2. kolo

14.09.2017. 19:00Young Boys1:1PartizanIzvještaj
14.09.2017. 19:00Dynamo Kijev3:1SkënderbeuIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Dynamo Kijev2:2Young BoysIzvještaj
19.10.2017. 21:05Skënderbeu0:0PartizanIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Young Boys0:1Dynamo KijevIzvještaj
02.11.2017. 19:00Partizan2:0SkënderbeuIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 21:05Skënderbeu3:2Dynamo KijevIzvještaj
23.11.2017. 21:05Partizan2:1Young BoysIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Dynamo Kijev4:1PartizanIzvještaj
07.12.2017. 19:00Young Boys2:1SkënderbeuIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

14.09.2017. 19:00Hoffenheim1:2BragaIzvještaj
14.09.2017. 19:00Istanbul Basaksehir0:0Ludogorec RazgradIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Braga2:1Istanbul BasaksehirIzvještaj
28.09.2017. 21:05Ludogorec Razgrad2:1HoffenheimIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Braga0:2Ludogorec RazgradIzvještaj
19.10.2017. 21:05Hoffenheim3:1Istanbul BasaksehirIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Ludogorec Razgrad1:1BragaIzvještaj
02.11.2017. 19:00Istanbul Basaksehir1:1HoffenheimIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 21:05Braga3:1HoffenheimIzvještaj
23.11.2017. 21:05Ludogorec Razgrad1:2Istanbul BasaksehirIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Istanbul Basaksehir2:1BragaIzvještaj
07.12.2017. 19:00Hoffenheim1:1Ludogorec RazgradIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

14.09.2017. 19:00Rijeka1:2AEK AtenaIzvještaj
14.09.2017. 19:00Austria Beč1:5MilanIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05AEK Atena2:2Austria BečIzvještaj
28.09.2017. 21:05Milan3:2RijekaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05-:--
19.10.2017. 21:05Austria Beč1:3RijekaIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Rijeka1:4Austria BečIzvještaj
02.11.2017. 19:00AEK Atena0:0MilanIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 21:05AEK Atena2:2RijekaIzvještaj
23.11.2017. 21:05Milan5:1Austria BečIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Austria Beč0:0AEK AtenaIzvještaj
07.12.2017. 19:00Rijeka2:0MilanIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

14.09.2017. 19:00Apollon Limassol1:1LyonIzvještaj
14.09.2017. 19:00Atalanta3:0EvertonIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Lyon1:1AtalantaIzvještaj
28.09.2017. 21:05Everton2:2Apollon LimassolIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Atalanta3:1Apollon LimassolIzvještaj
19.10.2017. 21:05Everton1:2LyonIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Apollon Limassol1:1AtalantaIzvještaj
02.11.2017. 19:00Lyon3:0EvertonIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 21:05Everton1:5AtalantaIzvještaj
23.11.2017. 21:05Lyon4:0Apollon LimassolIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Apollon Limassol0:3EvertonIzvještaj
07.12.2017. 19:00Atalanta1:0LyonIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

14.09.2017. 19:00Zlin0:0Šerif TiraspolIzvještaj
14.09.2017. 19:00Kobenhavn0:0Lokomotiv MoskvaIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Šerif Tiraspol0:0KobenhavnIzvještaj
28.09.2017. 21:05Lokomotiv Moskva3:0ZlinIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Šerif Tiraspol1:1Lokomotiv MoskvaIzvještaj
19.10.2017. 21:05Zlin1:1KobenhavnIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 19:00Lokomotiv Moskva1:2Šerif TiraspolIzvještaj
02.11.2017. 19:00Kobenhavn3:0ZlinIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Lokomotiv Moskva2:1KobenhavnIzvještaj
23.11.2017. 21:05Šerif Tiraspol1:0ZlinIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 19:00Kobenhavn2:0Šerif TiraspolIzvještaj
07.12.2017. 19:00Zlin0:2Lokomotiv MoskvaIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

14.09.2017. 21:05Hapoel Beer Sheva2:1LuganoIzvještaj
14.09.2017. 21:05FCSB3:0Viktoria PlzeňIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Lugano1:2FCSBIzvještaj
28.09.2017. 19:00Viktoria Plzeň3:1Hapoel Beer ShevaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Hapoel Beer Sheva1:2FCSBIzvještaj
19.10.2017. 19:00Lugano3:2Viktoria PlzeňIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05FCSB1:1Hapoel Beer ShevaIzvještaj
02.11.2017. 21:05Viktoria Plzeň4:1LuganoIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Viktoria Plzeň2:0FCSBIzvještaj
23.11.2017. 19:00Lugano1:0Hapoel Beer ShevaIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05FCSB1:2LuganoIzvještaj
07.12.2017. 21:05Hapoel Beer Sheva0:2Viktoria PlzeňIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

14.09.2017. 21:05Arsenal3:1KölnIzvještaj
14.09.2017. 21:05Crvena zvezda1:1BATE BorisovIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00BATE Borisov2:4ArsenalIzvještaj
28.09.2017. 19:00Köln0:1Crvena zvezdaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Crvena zvezda0:1ArsenalIzvještaj
19.10.2017. 19:00BATE Borisov1:0KölnIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05Arsenal0:0Crvena zvezdaIzvještaj
02.11.2017. 21:05Köln5:2BATE BorisovIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Köln1:0ArsenalIzvještaj
23.11.2017. 19:00BATE Borisov0:0Crvena zvezdaIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05Arsenal6:0BATE BorisovIzvještaj
07.12.2017. 21:05Crvena zvezda1:0KölnIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

14.09.2017. 21:05Vitória Guimaraes1:1Red Bull SalzburgIzvještaj
14.09.2017. 21:05Marseille1:0KonyasporIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Konyaspor2:1Vitória GuimaraesIzvještaj
28.09.2017. 19:00Red Bull Salzburg1:0MarseilleIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Konyaspor0:2Red Bull SalzburgIzvještaj
19.10.2017. 19:00Marseille2:1Vitória GuimaraesIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05Red Bull Salzburg0:0KonyasporIzvještaj
02.11.2017. 21:05Vitória Guimaraes1:0MarseilleIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Konyaspor1:1MarseilleIzvještaj
23.11.2017. 19:00Red Bull Salzburg3:0Vitória GuimaraesIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05Vitória Guimaraes1:1KonyasporIzvještaj
07.12.2017. 21:05Marseille0:0Red Bull SalzburgIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

14.09.2017. 21:05Zorja0:2ÖstersundsIzvještaj
14.09.2017. 21:05Hertha Berlin0:0Athletic BilbaoIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Athletic Bilbao0:1ZorjaIzvještaj
28.09.2017. 19:00Östersunds1:0Hertha BerlinIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Östersunds2:2Athletic BilbaoIzvještaj
19.10.2017. 19:00Zorja2:1Hertha BerlinIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05Athletic Bilbao1:0ÖstersundsIzvještaj
02.11.2017. 21:05Hertha Berlin2:0ZorjaIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Athletic Bilbao3:2Hertha BerlinIzvještaj
23.11.2017. 19:00Östersunds2:0ZorjaIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05Zorja0:2Athletic BilbaoIzvještaj
07.12.2017. 21:05Hertha Berlin1:1ÖstersundsIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

14.09.2017. 21:05Zulte Waregem1:5NiceIzvještaj
14.09.2017. 21:05Vitesse2:3LazioIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Lazio2:0Zulte WaregemIzvještaj
28.09.2017. 19:00Nice3:0VitesseIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Nice1:3LazioIzvještaj
19.10.2017. 19:00Zulte Waregem1:1VitesseIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05Lazio1:0NiceIzvještaj
02.11.2017. 21:05Vitesse0:2Zulte WaregemIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Lazio1:1VitesseIzvještaj
23.11.2017. 19:00Nice3:1Zulte WaregemIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05Zulte Waregem3:2LazioIzvještaj
07.12.2017. 21:05Vitesse1:0NiceIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

14.09.2017. 21:05Real Sociedad4:0RosenborgIzvještaj
14.09.2017. 21:05Vardar0:5ZenitIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Rosenborg3:1VardarIzvještaj
28.09.2017. 19:00Zenit3:1Real SociedadIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Zenit3:1Real SociedadIzvještaj
19.10.2017. 19:00Vardar0:6Real SociedadIzvještaj

4. kolo

02.11.2017. 21:05Rosenborg1:1ZenitIzvještaj
02.11.2017. 21:05Real Sociedad3:0VardarIzvještaj

5. kolo

23.11.2017. 19:00Rosenborg0:1Real SociedadIzvještaj
23.11.2017. 19:00Zenit2:1VardarIzvještaj

6. kolo

07.12.2017. 21:05Real Sociedad1:3ZenitIzvještaj
07.12.2017. 21:05Vardar1:1RosenborgIzvještaj

Europska liga, nokaut faza

1/16 finala - prve utakmice

13.02.2018. 18:00Crvena zvezda0:0CSKA MoskvaIzvještaj
15.02.2018. 17:00Astana1:3SportingIzvještaj
15.02.2018. 19:00Borussia Dortmund3:2AtalantaIzvještaj
15.02.2018. 19:00Ludogorec Razgrad0:3MilanIzvještaj
15.02.2018. 19:00Marseille3:0BragaIzvještaj
15.02.2018. 19:00Nice2:3Lokomotiv MoskvaIzvještaj
15.02.2018. 19:00Östersunds0:3ArsenalIzvještaj
15.02.2018. 19:00Real Sociedad2:2Red Bull SalzburgIzvještaj
15.02.2018. 19:00Spartak Moskva1:3Athletic BilbaoIzvještaj
15.02.2018. 21:05AEK Atena1:1Dynamo KijevIzvještaj
15.02.2018. 21:05Celtic1:0ZenitIzvještaj
15.02.2018. 21:05Kobenhavn1:4Atlético MadridIzvještaj
15.02.2018. 21:05FCSB1:0LazioIzvještaj
15.02.2018. 21:05Lyon3:1VillarrealIzvještaj
15.02.2018. 21:05Napoli1:3RB LeipzigIzvještaj
15.02.2018. 21:05Partizan1:1Viktoria PlzeňIzvještaj

1/16 finala - uzvratne utakmice

21.02.2018. 18:00CSKA Moskva1:0Crvena zvezdaIzvještaj
22.02.2018. 17:00Lokomotiv Moskva1:0NiceIzvještaj
22.02.2018. 19:00Atlético Madrid1:0KobenhavnIzvještaj
22.02.2018. 19:00Dynamo Kijev0:0AEK AtenaIzvještaj
22.02.2018. 19:00Lazio5:1FCSBIzvještaj
22.02.2018. 19:00Viktoria Plzeň2:0PartizanIzvještaj
22.02.2018. 19:00RB Leipzig0:2NapoliIzvještaj
22.02.2018. 19:00Sporting3:3AstanaIzvještaj
22.02.2018. 19:00Villarreal0:1LyonIzvještaj
22.02.2018. 19:00Zenit3:0CelticIzvještaj
22.02.2018. 21:05Milan1:0Ludogorec RazgradIzvještaj
22.02.2018. 21:05Arsenal1:2ÖstersundsIzvještaj
22.02.2018. 21:05Atalanta1:1Borussia DortmundIzvještaj
22.02.2018. 21:05Athletic Bilbao1:2Spartak MoskvaIzvještaj
22.02.2018. 21:05Braga1:0MarseilleIzvještaj
22.02.2018. 21:05Red Bull Salzburg2:1Real SociedadIzvještaj

Osmina finala - prve utakmice

08.03.2018. 19:00Milan0:2ArsenalIzvještaj
08.03.2018. 19:00Atlético Madrid3:0Lokomotiv MoskvaIzvještaj
08.03.2018. 19:00Borussia Dortmund1:2Red Bull SalzburgIzvještaj
08.03.2018. 19:00CSKA Moskva0:1LyonIzvještaj
08.03.2018. 21:05Lazio2:2Dynamo KijevIzvještaj
08.03.2018. 21:05Marseille3:1Athletic BilbaoIzvještaj
08.03.2018. 21:05RB Leipzig2:1ZenitIzvještaj
08.03.2018. 21:05Sporting2:0Viktoria PlzeňIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

15.03.2018. 17:00Lokomotiv Moskva1:5Atlético MadridIzvještaj
15.03.2018. 19:00Athletic Bilbao1:2MarseilleIzvještaj
15.03.2018. 19:00Dynamo Kijev0:2LazioIzvještaj
15.03.2018. 19:00Viktoria Plzeň2:1 *SportingIzvještaj
15.03.2018. 19:00Zenit1:1RB LeipzigIzvještaj
15.03.2018. 21:05Arsenal3:1MilanIzvještaj
15.03.2018. 21:05Lyon2:3CSKA MoskvaIzvještaj
15.03.2018. 21:05Red Bull Salzburg0:0Borussia DortmundIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

05.04.2018. 21:05Arsenal4:1CSKA MoskvaIzvještaj
05.04.2018. 21:05Atlético Madrid2:0SportingIzvještaj
05.04.2018. 21:05Lazio4:2Red Bull SalzburgIzvještaj
05.04.2018. 21:05RB Leipzig1:0MarseilleIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

12.04.2018. 21:05CSKA Moskva2:2ArsenalIzvještaj
12.04.2018. 21:05Sporting1:0Atlético MadridIzvještaj
12.04.2018. 21:05Red Bull Salzburg4:1LazioIzvještaj
12.04.2018. 21:05Marseille5:2RB LeipzigIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

26.04.2018. 21:05Arsenal1:1Atlético MadridIzvještaj
26.04.2018. 21:05Marseille2:0Red Bull SalzburgIzvještaj

Polufinale - uzvrati

03.05.2018. 21:05Atlético Madrid1:0ArsenalIzvještaj
03.05.2018. 21:05Red Bull Salzburg2:1 *MarseilleIzvještaj

Finale

16.05.2018. 20:45Marseille0:3Atlético MadridIzvještaj