Statistika

1. kolo

18.08.2017. 17:30Gorica0:2Dinamo IIIzvještaj
18.08.2017. 20:00Hrvatski dragovoljac3:3DugopoljeIzvještaj
19.08.2017. 17:30Lučko1:0ŠibenikIzvještaj
19.08.2017. 17:30Novigrad1:1VaraždinIzvještaj
19.08.2017. 17:30Solin4:2SesveteIzvještaj
20.08.2017. 17:30Hajduk II2:0KustošijaIzvještaj

2. kolo

25.08.2017. 17:00Sesvete2:1Hajduk IIIzvještaj
26.08.2017. 17:30Novigrad1:0Hrvatski dragovoljac-
26.08.2017. 17:30Dugopolje1:0Lučko-
26.08.2017. 17:30Dinamo II1:0Solin-
26.08.2017. 20:00Šibenik1:2Gorica-
26.08.2017. 20:00Varaždin1:1Kustošija-

3. kolo

30.08.2017. 17:30Lučko0:1NovigradIzvještaj
30.08.2017. 17:30Gorica2:1DugopoljeIzvještaj
30.08.2017. 17:30Kustošija0:1SesveteIzvještaj
30.08.2017. 17:30Solin2:1ŠibenikIzvještaj
30.08.2017. 20:00Hrvatski dragovoljac1:2VaraždinIzvještaj
30.08.2017. 20:00Hajduk II0:1Dinamo IIIzvještaj

4. kolo

03.09.2017.Šibenik0:3Hajduk IIIzvještaj
03.09.2017.Varaždin0:2SesveteIzvještaj
03.09.2017.Novigrad0:1GoricaIzvještaj
03.09.2017.Dugopolje1:0SolinIzvještaj
03.09.2017.Hrvatski dragovoljac2:2LučkoIzvještaj
04.09.2017. 17:00Dinamo II2:1KustošijaIzvještaj

5. kolo

08.09.2017. 17:00Sesvete1:1Dinamo IIIzvještaj
08.09.2017. 17:00Gorica1:0Hrvatski dragovoljacIzvještaj
09.09.2017. 15:00Kustošija0:1ŠibenikIzvještaj
09.09.2017. 17:00Lučko3:0VaraždinIzvještaj
09.09.2017. 17:00Solin1:1NovigradIzvještaj
10.09.2017. 17:00Hajduk II1:0DugopoljeIzvještaj

6. kolo

15.09.2017. 19:00Hrvatski dragovoljac1:2SolinIzvještaj
16.09.2017. 15:00Varaždin2:0Dinamo IIIzvještaj
16.09.2017. 16:30Dugopolje2:0KustošijaIzvještaj
16.09.2017. 16:30Novigrad0:3Hajduk IIIzvještaj
16.09.2017. 16:30Šibenik1:0SesveteIzvještaj
16.09.2017. 16:30Lučko0:2GoricaIzvještaj

7. kolo

22.09.2017. 18:00Hajduk II2:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
23.09.2017. 16:30Gorica1:2Varaždin-
23.09.2017. 16:30Solin0:1Lučko-
23.09.2017. 16:30Sesvete0:1Dugopolje-
23.09.2017. 16:30Kustošija0:1Novigrad-
24.09.2017. 16:30Dinamo II3:1ŠibenikIzvještaj

8. kolo

27.09.2017. 16:00Varaždin0:0ŠibenikIzvještaj
27.09.2017. 16:00Novigrad2:3SesveteIzvještaj
27.09.2017. 16:00Gorica2:0SolinIzvještaj
27.09.2017. 16:00Dugopolje1:1Dinamo IIIzvještaj
27.09.2017. 16:00Hrvatski dragovoljac1:1KustošijaIzvještaj
27.09.2017. 16:00Lučko2:2Hajduk IIIzvještaj

9. kolo

30.09.2017. 16:00Šibenik1:2DugopoljeIzvještaj
30.09.2017. 16:00Sesvete0:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
30.09.2017. 16:00Solin0:0VaraždinIzvještaj
01.10.2017. 15:00Hajduk II1:1Gorica-
01.10.2017. 16:00Kustošija0:0Lučko-
01.10.2017. 16:00Dinamo II1:0Novigrad-

10. kolo

07.10.2017. 15:00Lučko2:0SesveteIzvještaj
07.10.2017. 15:30Dugopolje1:1VaraždinIzvještaj
07.10.2017. 15:30Novigrad1:2ŠibenikIzvještaj
07.10.2017. 15:30Gorica1:0KustošijaIzvještaj
07.10.2017. 15:30Hrvatski dragovoljac0:0Dinamo IIIzvještaj
07.10.2017. 15:30Solin1:0Hajduk IIIzvještaj

11. kolo

10.10.2017. 15:30Hajduk II0:2VaraždinIzvještaj
11.10.2017.Šibenik3:1Hrvatski dragovoljac-
11.10.2017.Dinamo II3:0LučkoIzvještaj
11.10.2017.Kustošija1:1SolinIzvještaj
11.10.2017.Sesvete0:0GoricaIzvještaj
11.10.2017.Dugopolje2:0NovigradIzvještaj

12. kolo

14.10.2017. 15:00Varaždin0:0NovigradIzvještaj
14.10.2017. 15:00Šibenik0:0LučkoIzvještaj
14.10.2017. 15:00Sesvete0:1SolinIzvještaj
14.10.2017. 15:00Dugopolje1:0Hrvatski dragovoljacIzvještaj
14.10.2017. 15:00Kustošija1:0Hajduk IIIzvještaj
15.10.2017. 13:00Dinamo II1:0GoricaIzvještaj

13. kolo

20.10.2017. 15:00Gorica1:0ŠibenikIzvještaj
20.10.2017. 15:00Hrvatski dragovoljac2:1NovigradIzvještaj
21.10.2017. 15:00Solin0:3Dinamo IIIzvještaj
21.10.2017. 15:00Kustošija1:0VaraždinIzvještaj
21.10.2017. 15:00Lučko0:0DugopoljeIzvještaj
22.10.2017. 15:00Hajduk II1:1SesveteIzvještaj

14. kolo

28.10.2017. 15:00Varaždin0:2Hrvatski dragovoljacIzvještaj
28.10.2017. 15:00Dugopolje1:1GoricaIzvještaj
28.10.2017. 15:00Novigrad0:0LučkoIzvještaj
29.10.2017. 13:00Dinamo II1:2Hajduk IIIzvještaj
29.10.2017. 14:00Sesvete2:0Kustošija-
29.10.2017. 16:00Šibenik1:1Solin-

15. kolo

04.11.2017. 13:00Solin0:1DugopoljeIzvještaj
04.11.2017. 14:00Lučko1:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
04.11.2017. 14:00Sesvete3:2VaraždinIzvještaj
04.11.2017. 14:00Gorica5:2NovigradIzvještaj
04.11.2017. 14:00Kustošija0:1Dinamo IIIzvještaj
05.11.2017. 14:00Hajduk II0:1ŠibenikIzvještaj

16. kolo

10.11.2017.Hrvatski dragovoljac1:0GoricaIzvještaj
11.11.2017. 13:30Novigrad2:0SolinIzvještaj
11.11.2017. 13:30Varaždin1:0LučkoIzvještaj
11.11.2017. 13:30Dinamo II0:2SesveteIzvještaj
11.11.2017. 13:30Šibenik1:0KustošijaIzvještaj
22.11.2017. 13:30Dugopolje2:0Hajduk IIIzvještaj

17. kolo

18.11.2017. 13:30Hajduk II5:1NovigradIzvještaj
18.11.2017. 13:30Solin4:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
18.11.2017. 13:30Sesvete2:2ŠibenikIzvještaj
18.11.2017. 13:30Dinamo II1:2VaraždinIzvještaj
18.11.2017. 13:30Gorica1:1LučkoIzvještaj
18.11.2017. 13:30Kustošija2:1DugopoljeIzvještaj

18. kolo

25.11.2017. 13:00Varaždin3:0GoricaIzvještaj
25.11.2017. 13:30Dugopolje0:1SesveteIzvještaj
25.11.2017. 13:30Lučko1:3SolinIzvještaj
25.11.2017. 13:30Novigrad0:2KustošijaIzvještaj
25.11.2017. 13:30Šibenik0:0Dinamo IIIzvještaj
25.11.2017. 13:30Hrvatski dragovoljac1:0Hajduk IIIzvještaj

19. kolo

02.12.2017. 13:30Kustošija1:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
02.12.2017. 13:30Šibenik2:1VaraždinIzvještaj
02.12.2017. 13:30Sesvete2:1NovigradIzvještaj
02.12.2017. 13:30Dinamo II4:0DugopoljeIzvještaj
02.12.2017. 13:30Solin0:0GoricaIzvještaj
03.12.2017. 13:00Hajduk II0:2LučkoIzvještaj

20. kolo

10.03.2018. 13:00Gorica3:0Hajduk IIIzvještaj
10.03.2018. 15:00Novigrad1:1Dinamo IIIzvještaj
10.03.2018. 15:00Hrvatski dragovoljac2:2SesveteIzvještaj
10.03.2018. 15:00Dugopolje2:0ŠibenikIzvještaj
10.03.2018. 15:00Varaždin2:0SolinIzvještaj
11.03.2018. 15:00Lučko2:1Kustošija-

21. kolo

14.03.2018. 15:00Dinamo II1:0Hrvatski dragovoljacIzvještaj
14.03.2018. 15:00Hajduk II1:0SolinIzvještaj
14.03.2018. 15:00Varaždin1:0DugopoljeIzvještaj
14.03.2018. 15:00Sesvete2:0LučkoIzvještaj
14.03.2018. 15:00Kustošija1:1GoricaIzvještaj
14.03.2018. 15:00Šibenik1:1NovigradIzvještaj

22. kolo

17.03.2018. 15:30Hrvatski dragovoljac1:1ŠibenikIzvještaj
17.03.2018. 15:30Solin1:2KustošijaIzvještaj
17.03.2018. 15:30Varaždin2:2Hajduk IIIzvještaj
18.03.2018. 15:30Novigrad1:2Dugopolje-
20.03.2018. 15:30Gorica1:0SesveteIzvještaj
20.03.2018. 15:30Lučko1:1Dinamo IIIzvještaj

23. kolo

24.03.2018.Varaždin2:0KustošijaIzvještaj
24.03.2018.Hajduk II0:1NovigradIzvještaj
24.03.2018.Sesvete2:2Hrvatski dragovoljacIzvještaj
24.03.2018.Dinamo II2:0ŠibenikIzvještaj
24.03.2018.Dugopolje0:1SolinIzvještaj
24.03.2018.Gorica2:0LučkoIzvještaj

24. kolo

28.03.2018.Hrvatski dragovoljac1:2DugopoljeIzvještaj
28.03.2018.Solin1:1GoricaIzvještaj
28.03.2018.Hajduk II2:0ŠibenikIzvještaj
28.03.2018.Novigrad0:1VaraždinIzvještaj
28.03.2018.Kustošija4:0SesveteIzvještaj
28.03.2018.Lučko0:1Dinamo IIIzvještaj

25. kolo

03.04.2018. 16:30Dugopolje2:2KustošijaIzvještaj
03.04.2018. 16:30Gorica3:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
03.04.2018. 16:30Sesvete5:0NovigradIzvještaj
03.04.2018. 16:30Šibenik3:0LučkoIzvještaj
03.04.2018. 16:30Dinamo II2:1SolinIzvještaj
03.04.2018. 18:00Varaždin0:1Hajduk IIIzvještaj

26. kolo

07.04.2018. 15:00Kustošija1:2GoricaIzvještaj
07.04.2018. 16:30Novigrad3:0DugopoljeIzvještaj
07.04.2018. 16:30Solin0:0LučkoIzvještaj
07.04.2018. 16:30Varaždin4:3ŠibenikIzvještaj
07.04.2018. 16:30Hrvatski dragovoljac1:2Dinamo IIIzvještaj
08.04.2018. 16:30Hajduk II0:1Sesvete-

27. kolo

13.04.2018.Šibenik2:0Solin-
14.04.2018. 16:30Lučko2:3Hrvatski dragovoljacIzvještaj
14.04.2018. 16:30Sesvete0:2VaraždinIzvještaj
14.04.2018. 16:30Gorica1:0NovigradIzvještaj
15.04.2018. 15:00Dugopolje1:3Hajduk IIIzvještaj
15.04.2018. 16:30Dinamo II4:0KustošijaIzvještaj

28. kolo

20.04.2018. 17:00Sesvete3:2ŠibenikIzvještaj
20.04.2018. 17:00Hrvatski dragovoljac1:0SolinIzvještaj
21.04.2018. 17:00Kustošija1:0LučkoIzvještaj
21.04.2018. 17:00Varaždin2:0DugopoljeIzvještaj
21.04.2018. 17:00Novigrad1:1Dinamo IIIzvještaj
23.04.2018. 17:00Hajduk II4:1Gorica-

29. kolo

28.04.2018. 14:30Gorica4:2VaraždinIzvještaj
28.04.2018. 17:00Šibenik2:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
28.04.2018. 17:00Dugopolje0:1SesveteIzvještaj
28.04.2018. 17:00Lučko1:0NovigradIzvještaj
28.04.2018. 17:00Solin2:4KustošijaIzvještaj
29.04.2018. 15:00Dinamo II0:2Hajduk IIIzvještaj

30. kolo

05.05.2018. 15:00Kustošija1:2Hrvatski dragovoljacIzvještaj
05.05.2018. 17:00Dugopolje1:1ŠibenikIzvještaj
05.05.2018. 17:00Sesvete0:1GoricaIzvještaj
05.05.2018. 17:00Hajduk II3:0LučkoIzvještaj
05.05.2018. 17:00Novigrad3:2SolinIzvještaj
05.05.2018. 17:00Varaždin2:1Dinamo IIIzvještaj

31. kolo

09.05.2018. 16:00Lučko2:3VaraždinIzvještaj
09.05.2018. 17:00Dinamo II0:2SesveteIzvještaj
09.05.2018. 17:00Hrvatski dragovoljac1:3NovigradIzvještaj
09.05.2018. 17:00Gorica2:1DugopoljeIzvještaj
09.05.2018. 17:00Šibenik2:3KustošijaIzvještaj
09.05.2018. 17:00Solin0:2Hajduk IIIzvještaj

32. kolo

12.05.2018. 17:30Dugopolje2:0Dinamo IIIzvještaj
12.05.2018. 17:30Novigrad0:1KustošijaIzvještaj
12.05.2018. 17:30Sesvete2:1LučkoIzvještaj
12.05.2018. 17:30Varaždin6:0SolinIzvještaj
13.05.2018. 15:30Hajduk II1:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
13.05.2018. 17:30Gorica1:1ŠibenikIzvještaj

33. kolo

19.05.2018. 14:30Hrvatski dragovoljac0:1VaraždinIzvještaj
19.05.2018. 14:30Solin3:2SesveteIzvještaj
19.05.2018. 14:30Lučko2:0DugopoljeIzvještaj
19.05.2018. 14:30Šibenik3:2NovigradIzvještaj
19.05.2018. 14:30Kustošija2:0Hajduk IIIzvještaj
20.05.2018. 17:30Dinamo II1:0GoricaIzvještaj