Statistika

HT Premijer liga

1. kolo

06.10.2017. 18:00Cedevita76:65ZadarIzvještaj
07.10.2017. 19:00Škrljevo70:59Hermes AnaliticaIzvještaj
07.10.2017. 19:30Alkar85:62Ribola KaštelaIzvještaj
08.10.2017. 12:00Zagreb68:86Vrijednosnice OsijekIzvještaj
08.10.2017. 15:00Zabok72:81GKK ŠibenikIzvještaj
10.10.2017. 20:15Jazine66:71CibonaIzvještaj

2. kolo

12.10.2017. 19:00Zadar124:99ZagrebIzvještaj
13.10.2017. 18:00GKK Šibenik103:101 *ŠkrljevoIzvještaj
14.10.2017. 18:00Hermes Analitica75:72JazineIzvještaj
15.10.2017. 17:05Vrijednosnice Osijek65:85Zabok-
15.10.2017. 18:30Alkar61:88CedevitaIzvještaj
16.10.2017. 18:00Cibona86:67SplitIzvještaj

3. kolo

20.10.2017. 18:00Zagreb81:75AlkarIzvještaj
21.10.2017. 19:00Zabok71:92Zadar-
21.10.2017. 20:00Jazine36:72GKK Šibenik-
22.10.2017. 17:05Škrljevo89:81Vrijednosnice Osijek-
22.10.2017. 18:00Split94:67Hermes Analitica-
23.10.2017. 18:00Cedevita93:55Ribola Kaštela-

4. kolo

27.10.2017. 18:00GKK Šibenik79:65SplitIzvještaj
28.10.2017. 16:00Vrijednosnice Osijek67:63Jazine-
28.10.2017. 19:30Alkar57:79Zabok-
29.10.2017. 17:05Zadar97:78ŠkrljevoIzvještaj
29.10.2017. 17:30Ribola Kaštela76:91CibonaIzvještaj
29.10.2017. 19:00Cedevita129:87ZagrebIzvještaj

5. kolo

04.11.2017. 19:00Split100:91 *Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.11.2017. 19:00Škrljevo82:66AlkarIzvještaj
05.11.2017. 12:00Zagreb101:86Ribola KaštelaIzvještaj
05.11.2017. 18:00Zabok74:111CedevitaIzvještaj
06.11.2017. 18:00Jazine78:89ZadarIzvještaj
07.11.2017. 18:00Cibona83:92Hermes AnaliticaIzvještaj

6. kolo

09.11.2017. 19:00Cedevita93:68Škrljevo-
11.11.2017. 19:00Ribola Kaštela73:79Hermes Analitica-
11.11.2017. 19:30Alkar78:76Jazine-
12.11.2017. 12:00Zagreb67:96ZabokIzvještaj
12.11.2017. 17:00GKK Šibenik73:71CibonaIzvještaj
13.11.2017. 18:00Zadar78:76SplitIzvještaj

7. kolo

17.11.2017. 18:00Cibona86:61Vrijednosnice OsijekIzvještaj
17.11.2017. 19:30Zabok92:70Ribola KaštelaIzvještaj
18.11.2017. 18:00Hermes Analitica60:87GKK Šibenik-
18.11.2017. 19:00Škrljevo111:73Zagreb-
19.11.2017. 18:00Split79:54AlkarIzvještaj
19.11.2017. 19:00Jazine70:96CedevitaIzvještaj

8. kolo

30.11.2017. 18:00Zadar76:66CibonaIzvještaj
02.12.2017. 16:30Vrijednosnice Osijek61:69Hermes Analitica-
02.12.2017. 19:00Ribola Kaštela63:70GKK Šibenik-
02.12.2017. 19:00Zabok65:66Škrljevo-
03.12.2017. 12:00Zagreb85:77JazineIzvještaj
03.12.2017. 17:05Cedevita74:67SplitIzvještaj

9. kolo

07.12.2017. 17:00Cibona101:69AlkarIzvještaj
08.12.2017. 18:00GKK Šibenik74:62Vrijednosnice OsijekIzvještaj
09.12.2017. 19:00Split111:86Zagreb-
09.12.2017. 19:00Škrljevo117:75Ribola Kaštela-
10.12.2017. 17:05Hermes Analitica63:87ZadarIzvještaj
10.12.2017. 20:00Jazine69:83Zabok-

10. kolo

15.12.2017. 18:00Cedevita84:81CibonaIzvještaj
16.12.2017. 19:00Ribola Kaštela96:100Vrijednosnice OsijekIzvještaj
16.12.2017. 19:00Škrljevo69:59JazineIzvještaj
16.12.2017. 19:00Zabok81:85SplitIzvještaj
16.12.2017. 19:00Alkar73:70Hermes AnaliticaIzvještaj
18.12.2017. 20:00Zadar81:72GKK ŠibenikIzvještaj

11. kolo

21.12.2017. 18:00Cibona100:83ZagrebIzvještaj
22.12.2017. 18:00Vrijednosnice Osijek72:88ZadarIzvještaj
22.12.2017. 18:00GKK Šibenik79:73AlkarIzvještaj
22.12.2017. 18:10Split97:75ŠkrljevoIzvještaj
23.12.2017. 18:00Jazine91:70Ribola KaštelaIzvještaj
24.12.2017. 12:00Hermes Analitica68:73CedevitaIzvještaj

12. kolo

11.01.2017. 18:00Cedevita88:58GKK ŠibenikIzvještaj
12.01.2018. 17:45Ribola Kaštela47:97Zadar-
12.01.2018. 18:00Jazine62:114Split-
13.01.2018. 17:05Zabok68:97CibonaIzvještaj
13.01.2018. 19:30Alkar81:74Vrijednosnice OsijekIzvještaj
14.01.2018. 12:00Zagreb87:95Hermes Analitica-

13. kolo

18.01.2018. 18:00Cibona90:83ŠkrljevoIzvještaj
19.01.2018.Hermes Analitica65:74ZabokIzvještaj
19.01.2018.Zadar93:62AlkarIzvještaj
20.01.2018. 17:05GKK Šibenik104:70Zagreb-
20.01.2018. 19:00Split96:79Ribola Kaštela-
21.01.2018. 18:00Cedevita75:55Vrijednosnice Osijek-

14. kolo

27.01.2018.Ribola Kaštela73:64Alkar-
27.01.2018.GKK Šibenik77:64Zabok-
27.01.2018.Vrijednosnice Osijek76:71Zagreb-
27.01.2018.Hermes Analitica77:84Škrljevo-
28.01.2018.Zadar83:72CedevitaIzvještaj
30.01.2018.Cibona119:76JazineIzvještaj

15. kolo

31.01.2018. 18:00Zagreb70:120Zadar-
02.02.2018. 18:00Split80:97CibonaIzvještaj
03.02.2018. 17:30Škrljevo86:80GKK ŠibenikIzvještaj
03.02.2018. 19:00Zabok94:76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.02.2018. 17:00Jazine81:72Hermes Analitica-
04.02.2018. 18:00Cedevita100:60Alkar-

16. kolo

08.02.2018. 20:00Zadar83:81ZabokIzvještaj
10.02.2018. 18:00GKK Šibenik89:75Jazine-
10.02.2018. 19:30Alkar80:71Zagreb-
11.02.2018. 19:00Vrijednosnice Osijek78:83ŠkrljevoIzvještaj
15.02.2018. 18:00Hermes Analitica85:94Split-
28.02.2018. 17:45Ribola Kaštela56:89CedevitaIzvještaj

17. kolo

25.02.2018. 18:00Cibona109:49Ribola KaštelaIzvještaj
02.03.2018. 17:00Split94:70GKK ŠibenikIzvještaj
02.03.2018. 19:30Zabok72:66AlkarIzvještaj
03.03.2018. 17:30Škrljevo82:99ZadarIzvještaj
04.03.2018. 16:30Jazine84:87Vrijednosnice Osijek-
06.03.2018. 18:00Zagreb81:94CedevitaIzvještaj

18. kolo

07.03.2018. 18:00Hermes Analitica83:109Cibona-
09.03.2018. 18:00Zadar116:94JazineIzvještaj
10.03.2018. 17:05Vrijednosnice Osijek73:68SplitIzvještaj
10.03.2018. 19:00Ribola Kaštela91:64ZagrebIzvještaj
10.03.2018. 19:30Alkar72:81ŠkrljevoIzvještaj
12.03.2018. 20:00Cedevita85:68ZabokIzvještaj

19. kolo

16.03.2018. 20:00Cibona88:68GKK ŠibenikIzvještaj
17.03.2018. 18:00Hermes Analitica73:83Ribola KaštelaIzvještaj
17.03.2018. 19:00Zabok85:74ZagrebIzvještaj
18.03.2018. 17:05Split88:120ZadarIzvještaj
18.03.2018. 19:00Jazine93:86AlkarIzvještaj
21.03.2018. 18:00Škrljevo72:88CedevitaIzvještaj

20. kolo

23.03.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek69:86CibonaIzvještaj
24.03.2018. 19:00GKK Šibenik93:63Hermes AnaliticaIzvještaj
24.03.2018. 19:00Ribola Kaštela63:82ZabokIzvještaj
25.03.2018. 12:00Zagreb95:88ŠkrljevoIzvještaj
25.03.2018. 17:05Alkar58:73SplitIzvještaj
27.03.2018. 18:00Cedevita116:65JazineIzvještaj

21. kolo

29.03.2018. 18:00Cibona80:98ZadarIzvještaj
30.03.2018.Hermes Analitica82:76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
31.03.2018. 16:00Jazine101:97ZagrebIzvještaj
31.03.2018. 17:05Škrljevo83:76ZabokIzvještaj
31.03.2018. 19:00GKK Šibenik74:57Ribola KaštelaIzvještaj
04.04.2018. 17:00Split63:108CedevitaIzvještaj

22. kolo

05.04.2018. 19:00Zadar83:74Hermes AnaliticaIzvještaj
07.04.2018. 19:00Ribola Kaštela73:81ŠkrljevoIzvještaj
07.04.2018. 19:30Alkar88:99 *CibonaIzvještaj
07.04.2018. 19:30Zabok96:78JazineIzvještaj
08.04.2018. 12:00Zagreb82:103SplitIzvještaj
09.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek71:73GKK Šibenik-

23. kolo

14.04.2018. 15:00Hermes Analitica94:95Alkar-
14.04.2018. 17:00GKK Šibenik72:92ZadarIzvještaj
14.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek87:67Ribola Kaštela-
14.04.2018. 19:00Jazine101:90Škrljevo-
14.04.2018. 19:00Split88:63Zabok-
15.04.2018. 17:05Cibona71:79CedevitaIzvještaj

24. kolo

17.04.2018. 18:00Zagreb91:98CibonaIzvještaj
17.04.2018. 19:30Alkar77:76GKK ŠibenikIzvještaj
18.04.2018. 17:45Ribola Kaštela99:71Jazine-
18.04.2018. 18:00Cedevita93:48Hermes Analitica-
18.04.2018. 19:00Škrljevo98:100Split-
18.04.2018. 19:00Zadar95:79Vrijednosnice Osijek-

25. kolo

21.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek95:72AlkarIzvještaj
21.04.2018. 19:00GKK Šibenik54:75CedevitaIzvještaj
21.04.2018. 19:00Split111:81JazineIzvještaj
21.04.2018. 19:00Zadar105:56Ribola KaštelaIzvještaj
22.04.2018. 12:00Hermes Analitica95:69Zagreb-
23.04.2018. 18:00Cibona72:65ZabokIzvještaj

26. kolo

25.04.2018. 17:45Ribola Kaštela77:89SplitIzvještaj
25.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek54:74CedevitaIzvještaj
25.04.2018. 18:00Zagreb77:97GKK ŠibenikIzvještaj
26.04.2018. 19:30Alkar81:103ZadarIzvještaj
26.04.2018. 19:30Zabok80:51Hermes AnaliticaIzvještaj
26.04.2018. 20:00Škrljevo66:94CibonaIzvještaj

HT Premijer liga

Četvrtfinale

02.05.2018. 18:00Cedevita111:67Vrijednosnice OsijekIzvještaj
02.05.2018. 18:00Cibona88:65ŠkrljevoIzvještaj
02.05.2018. 18:00Split94:76GKK ŠibenikIzvještaj
02.05.2018. 19:00Zadar98:76ZabokIzvještaj
05.05.2018. 17:00Vrijednosnice Osijek62:89CedevitaIzvještaj
05.05.2018. 17:05Zabok69:87ZadarIzvještaj
05.05.2018. 19:00GKK Šibenik82:84SplitIzvještaj
05.05.2018. 19:00Škrljevo62:61CibonaIzvještaj
09.05.2018. 18:00Cibona116:77ŠkrljevoIzvještaj

Polufinale

12.05.2018. 19:00Zadar89:78CibonaIzvještaj
13.05.2018. 18:00Cedevita84:80SplitIzvještaj
15.05.2018. 20:00Cibona96:86ZadarIzvještaj
16.05.2018. 19:00Split75:66CedevitaIzvještaj
19.05.2018. 20:00Cedevita95:64SplitIzvještaj
20.05.2018. 18:00Zadar88:96CibonaIzvještaj

Finale

24.05.2018. 18:00Cedevita87:96CibonaIzvještaj
27.05.2018. 20:30Cibona73:82CedevitaIzvještaj
31.05.2018. 20:00Cedevita81:54CibonaIzvještaj
03.06.2018. 20:00Cibona68:77CedevitaIzvještaj