Statistika

Liga prvaka, skupina A

1. kolo

16.09.2017. 16:00IFK Kristianstad28:28PPD ZagrebIzvještaj
17.09.2017. 19:00Orlen Wisla Plock22:26Vardar SkopljeIzvještaj
17.09.2017. 19:30HBC Nantes30:26Pick SzegedIzvještaj
17.09.2017. 19:30Rhein-Neckar Löwen31:31BarcelonaIzvještaj

2. kolo

20.09.2017. 18:30Rhein-Neckar Löwen31:27Orlen Wisla PlockIzvještaj
23.09.2017. 17:30Vardar Skoplje27:23HBC NantesIzvještaj
23.09.2017. 18:00Barcelona31:29IFK KristianstadIzvještaj
23.09.2017. 20:00PPD Zagreb23:28Pick SzegedIzvještaj

3. kolo

27.09.2017.HBC Nantes26:26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
01.10.2017. 17:00Vardar Skoplje28:21PPD ZagrebIzvještaj
01.10.2017. 17:00Pick Szeged36:27IFK Kristianstad-
01.10.2017. 19:00Orlen Wisla Plock30:37Barcelona-

4. kolo

07.10.2017. 17:30Pick Szeged26:26Vardar SkopljeIzvještaj
07.10.2017. 17:30IFK Kristianstad22:35Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
07.10.2017. 20:00Barcelona31:26HBC NantesIzvještaj
08.10.2017. 17:00PPD Zagreb28:28Orlen Wisla PlockIzvještaj

5. kolo

11.10.2017. 18:00Orlen Wisla Plock27:33Pick SzegedIzvještaj
12.10.2017. 21:00Rhein-Neckar Löwen31:24PPD ZagrebIzvještaj
14.10.2017. 17:30Vardar Skoplje27:24Barcelona-
14.10.2017. 17:30HBC Nantes34:25IFK Kristianstad-

6. kolo

04.11.2017. 18:00IFK Kristianstad23:26Vardar SkopljeIzvještaj
04.11.2017. 18:00Barcelona32:22PPD ZagrebIzvještaj
05.11.2017. 17:15Pick Szeged31:34Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
05.11.2017. 19:00Orlen Wisla Plock30:32HBC NantesIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 16:00IFK Kristianstad25:24Orlen Wisla PlockIzvještaj
11.11.2017. 17:30Pick Szeged30:33HBC NantesIzvještaj
11.11.2017. 20:00PPD Zagreb23:29Vardar SkopljeIzvještaj
12.11.2017. 19:00Barcelona26:26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 17:30Vardar Skoplje30:26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
19.11.2017. 17:00Pick Szeged31:28Barcelona-
19.11.2017. 17:00HBC Nantes28:27PPD ZagrebIzvještaj
19.11.2017. 18:30Orlen Wisla Plock25:25IFK Kristianstad-

9. kolo

23.11.2017. 19:00PPD Zagreb24:32BarcelonaIzvještaj
25.11.2017. 17:30HBC Nantes32:30Orlen Wisla PlockIzvještaj
26.11.2017. 19:00Rhein-Neckar Löwen21:21Vardar Skoplje-
26.11.2017. 19:00IFK Kristianstad33:32Pick Szeged-

10. kolo

29.11.2017. 19:00PPD Zagreb30:26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
02.12.2017. 16:00Pick Szeged24:25Orlen Wisla PlockIzvještaj
02.12.2017. 17:30Vardar Skoplje31:15IFK KristianstadIzvještaj
02.12.2017. 20:45HBC Nantes29:25BarcelonaIzvještaj

11. kolo

10.02.2018. 16:00Orlen Wisla Plock27:24PPD ZagrebIzvještaj
10.02.2018. 17:30IFK Kristianstad26:31HBC NantesIzvještaj
10.02.2018. 18:00Barcelona29:28Vardar SkopljeIzvještaj
11.02.2018. 17:00Rhein-Neckar Löwen35:37Pick SzegedIzvještaj

12. kolo

17.02.2018. 19:30Barcelona28:27Orlen Wisla Plock-
17.02.2018. 20:00PPD Zagreb23:22HBC NantesIzvještaj
18.02.2018. 18:00Vardar Skoplje34:30Pick SzegedIzvještaj
18.02.2018. 19:00Rhein-Neckar Löwen32:29IFK KristianstadIzvještaj

13. kolo

24.02.2018. 16:00IFK Kristianstad21:26Barcelona-
24.02.2018. 17:30Pick Szeged30:28PPD ZagrebIzvještaj
25.02.2018. 17:00HBC Nantes27:26Vardar SkopljeIzvještaj
25.02.2018. 19:00Orlen Wisla Plock27:32Rhein-Neckar LöwenIzvještaj

14. kolo

03.03.2018.Rhein-Neckar Löwen30:30HBC NantesIzvještaj
04.03.2018. 17:00Vardar Skoplje31:31Orlen Wisla Plock-
04.03.2018. 17:00PPD Zagreb24:27IFK KristianstadIzvještaj
04.03.2018. 19:15Barcelona28:27Pick Szeged-

Liga prvaka, skupina B

1. kolo

16.09.2017. 16:00Meškov Brest28:25Vive Tauron KielceIzvještaj
16.09.2017. 17:30Celje Pivovarna L.31:39Telekom VeszpremIzvještaj
16.09.2017. 17:30SG Flensburg-Handewitt30:27AaB HandballIzvještaj
17.09.2017. 17:15THW Kiel22:25Paris Saint-Germain HandballIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 17:30Telekom Veszprem28:27SG Flensburg-HandewittIzvještaj
24.09.2017. 16:50AaB Handball32:30Celje Pivovarna L.-
24.09.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball32:28Meškov Brest-
24.09.2017. 18:30Vive Tauron Kielce32:21THW Kiel-

3. kolo

27.09.2017. 18:30THW Kiel27:26AaB HandballIzvještaj
30.09.2017. 16:00Meškov Brest26:29Telekom Veszprem-
30.09.2017. 17:30SG Flensburg-Handewitt33:29Paris Saint-Germain Handball-
30.09.2017. 19:00Celje Pivovarna L.31:27Vive Tauron Kielce-

4. kolo

08.10.2017. 15:00Vive Tauron Kielce25:25SG Flensburg-HandewittIzvještaj
08.10.2017. 16:50AaB Handball20:23Meškov BrestIzvještaj
08.10.2017. 17:00Telekom Veszprem26:24THW KielIzvještaj
08.10.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball32:27Celje Pivovarna L.Izvještaj

5. kolo

14.10.2017. 19:00Celje Pivovarna L.33:33Meškov Brest-
15.10.2017. 16:50AaB Handball26:33Paris Saint-Germain Handball-
15.10.2017. 18:30THW Kiel20:20SG Flensburg-Handewitt-
15.10.2017. 19:00Vive Tauron Kielce32:32Telekom Veszprem-

6. kolo

01.11.2017. 18:30SG Flensburg-Handewitt33:28Celje Pivovarna L.-
04.11.2017. 17:30Telekom Veszprem30:24AaB HandballIzvještaj
04.11.2017. 17:30Meškov Brest24:25THW KielIzvještaj
05.11.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball33:28Vive Tauron KielceIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 17:30Meškov Brest28:30SG Flensburg-HandewittIzvještaj
12.11.2017. 16:50AaB Handball30:34Vive Tauron KielceIzvještaj
12.11.2017. 17:00THW Kiel26:29Celje Pivovarna L.Izvještaj
12.11.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball33:28Telekom VeszpremIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 16:00Vive Tauron Kielce28:27AaB HandballIzvještaj
18.11.2017. 17:30Telekom Veszprem24:29Paris Saint-Germain HandballIzvještaj
19.11.2017. 17:00Celje Pivovarna L.27:28THW Kiel-
19.11.2017. 19:00SG Flensburg-Handewitt37:30Meškov Brest-

9. kolo

25.11.2017. 17:30THW Kiel33:23Meškov BrestIzvještaj
26.11.2017. 16:50AaB Handball29:26Telekom Veszprem-
26.11.2017. 17:00Celje Pivovarna L.27:30SG Flensburg-Handewitt-
26.11.2017. 19:00Vive Tauron Kielce29:30Paris Saint-Germain Handball-

10. kolo

29.11.2017. 19:30SG Flensburg-Handewitt30:33THW KielIzvještaj
02.12.2017. 16:15Meškov Brest29:24Celje Pivovarna L.Izvještaj
02.12.2017. 17:30Paris Saint-Germain Handball31:28AaB HandballIzvještaj
02.12.2017. 18:00Telekom Veszprem31:26Vive Tauron KielceIzvještaj

11. kolo

07.02.2018.THW Kiel22:20Telekom Veszprem-
07.02.2018.Meškov Brest23:23AaB Handball-
11.02.2018. 17:00Celje Pivovarna L.26:31Paris Saint-Germain HandballIzvještaj
11.02.2018. 19:00SG Flensburg-Handewitt32:32Vive Tauron KielceIzvještaj

12. kolo

17.02.2018. 16:00Vive Tauron Kielce37:31Celje Pivovarna L.-
17.02.2018. 17:30Paris Saint-Germain Handball29:21SG Flensburg-Handewitt-
17.02.2018. 17:30Telekom Veszprem34:22Meškov Brest-
18.02.2018. 16:50AaB Handball20:27THW KielIzvještaj

13. kolo

24.02.2018. 17:30THW Kiel29:30Vive Tauron Kielce-
24.02.2018. 17:30Meškov Brest29:28Paris Saint-Germain Handball-
24.02.2018. 19:30Celje Pivovarna L.32:28AaB Handball-
25.02.2018. 17:00SG Flensburg-Handewitt31:31Telekom VeszpremIzvještaj

14. kolo

03.03.2018.Telekom Veszprem29:22Celje Pivovarna L.Izvještaj
03.03.2018.Vive Tauron Kielce33:28Meškov BrestIzvještaj
04.03.2018. 16:50AaB Handball24:31SG Flensburg-Handewitt-
04.03.2018. 19:00Paris Saint-Germain Handball29:29THW Kiel-

Liga prvaka, skupina C

1. kolo

14.09.2017.Kadetten Schaffhausen36:30Elverum-
17.09.2017. 16:50Skjern-:-Dinamo BukureštIzvještaj
17.09.2017. 17:00Gorenje Velenje-:-Reale Ademar LeonIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 17:00Elverum27:32SkjernIzvještaj
23.09.2017. 19:00Dinamo Bukurešt26:27Gorenje VelenjeIzvještaj
24.09.2017. 17:00Reale Ademar Leon29:28Kadetten Schaffhausen-

3. kolo

27.09.2017.Dinamo Bukurešt29:28Kadetten SchaffhausenIzvještaj
30.09.2017. 19:30Reale Ademar Leon26:30Elverum-
01.10.2017. 17:00Gorenje Velenje31:29Skjern-

4. kolo

05.10.2017.Kadetten Schaffhausen31:28Gorenje VelenjeIzvještaj
08.10.2017. 15:10Skjern33:25Reale Ademar LeonIzvještaj
08.10.2017. 17:00Elverum40:32Dinamo BukureštIzvještaj

5. kolo

12.10.2017. 20:15Kadetten Schaffhausen25:24Skjern-
15.10.2017. 17:00Dinamo Bukurešt24:28Reale Ademar Leon-
15.10.2017. 17:00Elverum29:28Gorenje Velenje-

6. kolo

04.11.2017. 19:30Gorenje Velenje30:21ElverumIzvještaj
04.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon32:29Dinamo BukureštIzvještaj
05.11.2017. 16:50Skjern32:22Kadetten SchaffhausenIzvještaj

7. kolo

08.11.2017. 19:30Elverum26:22Kadetten Schaffhausen-
09.11.2017. 19:30Dinamo Bukurešt23:36Skjern-
11.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon28:24Gorenje VelenjeIzvještaj

8. kolo

16.11.2017.Gorenje Velenje33:29Dinamo BukureštIzvještaj
16.11.2017.Kadetten Schaffhausen23:24Reale Ademar LeonIzvještaj
19.11.2017. 16:50Skjern35:25Elverum-

9. kolo

25.11.2017. 19:30Gorenje Velenje27:21Kadetten SchaffhausenIzvještaj
25.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon26:31SkjernIzvještaj
26.11.2017. 17:00Dinamo Bukurešt33:34Elverum-

10. kolo

30.11.2017.Kadetten Schaffhausen27:25Dinamo Bukurešt-
03.12.2017. 16:00Skjern35:20Gorenje Velenje-
03.12.2017. 17:00Elverum25:30Reale Ademar Leon-

Liga prvaka, skupina D

1. kolo

14.09.2017. 17:15Motor Zaporožje36:23Čehovski Medvedi-
16.09.2017. 17:30Montpellier32:22Metalurg SkopljeIzvještaj
17.09.2017. 16:00Bešiktaš MOGAZ HT26:30Sporting LisabonIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 15:00Čehovski Medvedi24:28MontpellierIzvještaj
24.09.2017. 17:00Metalurg Skoplje27:31Bešiktaš MOGAZ HT-
24.09.2017. 19:00Sporting Lisabon23:31Motor Zaporožje-

3. kolo

30.09.2017. 15:00Čehovski Medvedi27:29Bešiktaš MOGAZ HT-
30.09.2017. 17:30Metalurg Skoplje28:27Sporting Lisabon-
01.10.2017. 17:00Montpellier28:20Motor Zaporožje-

4. kolo

04.10.2017. 21:00Sporting Lisabon31:30Čehovski Medvedi-
08.10.2017. 15:00Bešiktaš MOGAZ HT32:36MontpellierIzvještaj
08.10.2017. 15:00Motor Zaporožje28:28Metalurg SkopljeIzvještaj

5. kolo

14.10.2017. 15:00Bešiktaš MOGAZ HT28:28Motor Zaporožje-
14.10.2017. 15:00Čehovski Medvedi26:32Metalurg Skoplje-
15.10.2017. 19:00Sporting Lisabon29:33Montpellier-

6. kolo

04.11.2017. 17:00Motor Zaporožje28:22Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj
04.11.2017. 17:30Montpellier33:32Sporting LisabonIzvještaj
05.11.2017. 17:00Metalurg Skoplje26:29Čehovski MedvediIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 14:00Čehovski Medvedi30:30Motor ZaporožjeIzvještaj
11.11.2017. 19:00Sporting Lisabon34:27Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj
12.11.2017. 19:00Metalurg Skoplje21:27MontpellierIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 14:00Bešiktaš MOGAZ HT32:29Metalurg SkopljeIzvještaj
18.11.2017. 17:00Motor Zaporožje32:29Sporting LisabonIzvještaj
19.11.2017. 19:00Montpellier34:23Čehovski Medvedi-

9. kolo

25.11.2017. 14:00Čehovski Medvedi30:27Sporting LisabonIzvještaj
25.11.2017. 17:30Metalurg Skoplje22:30Motor ZaporožjeIzvještaj
26.11.2017. 17:00Montpellier28:33Bešiktaš MOGAZ HT-

10. kolo

02.12.2017. 21:00Sporting Lisabon31:27Metalurg SkopljeIzvještaj
03.12.2017. 14:00Bešiktaš MOGAZ HT33:29Čehovski Medvedi-
03.12.2017. 15:00Motor Zaporožje31:30Montpellier-

Liga prvaka, nokaut faza

Osmina finala - prve utakmice

21.03.2018. 19:00THW Kiel29:22Pick SzegedIzvještaj
24.03.2018.Vive Tauron Kielce41:17Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
24.03.2018.Meškov Brest24:32HBC NantesIzvještaj
24.03.2018.IFK Kristianstad22:26SG Flensburg-HandewittIzvještaj
25.03.2018.Skjern32:25Telekom VeszpremIzvještaj
25.03.2018.Montpellier28:25BarcelonaIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

28.03.2018. 19:00SG Flensburg-Handewitt27:24IFK KristianstadIzvještaj
31.03.2018.Telekom Veszprem34:29SkjernIzvještaj
31.03.2018.Barcelona30:28MontpellierIzvještaj
01.04.2018. 17:00HBC Nantes28:28Meškov BrestIzvještaj
01.04.2018. 17:00Pick Szeged28:27THW KielIzvještaj
01.04.2018. 19:00Rhein-Neckar Löwen30:36Vive Tauron KielceIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

18.04.2018. 19:00SG Flensburg-Handewitt28:28MontpellierIzvještaj