Statistika

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

12.07.2018. 19:00Petrocub1:1OsijekIzvještaj
19.07.2018. 20:45Osijek2:1PetrocubIzvještaj

2. pretkolo

26.07.2018. 20:00Hajduk1:0Slavia SofijaIzvještaj
26.07.2018. 20:45Osijek0:1FC RangersIzvještaj
02.08.2018. 18:00Slavia Sofija2:3HajdukIzvještaj
02.08.2018. 20:45FC Rangers1:1OsijekIzvještaj

3. pretkolo

09.08.2018. 20:45Hajduk0:0FCSBIzvještaj
09.08.2018. 20:45Sarpsborg1:1RijekaIzvještaj
16.08.2018. 20:30FCSB2:1HajdukIzvještaj
16.08.2018. 20:45Rijeka0:1SarpsborgIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

20.09.2018. 21:00AEK Larnaca0:1ZürichIzvještaj
20.09.2018. 21:00Ludogorec Razgrad2:3Bayer LeverkusenIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Zürich1:0Ludogorec RazgradIzvještaj
04.10.2018. 18:55Bayer Leverkusen4:2AEK LarnacaIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Zürich3:2Bayer Leverkusen-
25.10.2018.AEK Larnaca1:1Ludogorec Razgrad-

4. kolo

08.11.2018.Bayer Leverkusen1:0Zürich-
08.11.2018.Ludogorec Razgrad0:0AEK Larnaca-

5. kolo

29.11.2018. 18:55Zürich1:2AEK Larnaca-
29.11.2018. 18:55Bayer Leverkusen1:1Ludogorec Razgrad-

6. kolo

13.12.2018. 21:00AEK Larnaca1:5Bayer LeverkusenIzvještaj
13.12.2018. 21:00Ludogorec Razgrad1:1ZürichIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

20.09.2018. 21:00RB Leipzig2:3Red Bull SalzburgIzvještaj
20.09.2018. 21:00Celtic1:0RosenborgIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Rosenborg1:3RB LeipzigIzvještaj
04.10.2018. 18:55Red Bull Salzburg3:1CelticIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Red Bull Salzburg3:0Rosenborg-
25.10.2018.RB Leipzig2:0Celtic-

4. kolo

08.11.2018.Rosenborg2:5Red Bull Salzburg-
08.11.2018.Celtic2:1RB Leipzig-

5. kolo

29.11.2018. 18:55Rosenborg0:1CelticIzvještaj
29.11.2018. 18:55Red Bull Salzburg1:0RB LeipzigIzvještaj

6. kolo

13.12.2018. 21:00Celtic1:2Red Bull SalzburgIzvještaj
13.12.2018. 21:00RB Leipzig1:1RosenborgIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

20.09.2018. 21:00Slavia Prag1:0BordeauxIzvještaj
20.09.2018. 21:00København1:1ZenitIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Bordeaux1:2KøbenhavnIzvještaj
04.10.2018. 18:55Zenit1:0Slavia PragIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Zenit2:1Bordeaux-
25.10.2018.København0:1Slavia Prag-

4. kolo

08.11.2018.Bordeaux1:1Zenit-
08.11.2018.Slavia Prag0:0København-

5. kolo

29.11.2018. 18:55Bordeaux2:0Slavia Prag-
29.11.2018. 18:55Zenit1:0København-

6. kolo

13.12.2018. 21:00Slavia Prag2:0ZenitIzvještaj
13.12.2018. 21:00København0:1BordeauxIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

20.09.2018. 21:00Trnava1:0AnderlechtIzvještaj
20.09.2018. 21:00Dinamo4:1FenerbahçeIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Fenerbahçe2:0TrnavaIzvještaj
04.10.2018. 18:55Anderlecht0:2DinamoIzvještaj

3. kolo

25.10.2018. 18:55Anderlecht2:2Fenerbahçe-
25.10.2018. 18:55Trnava1:2DinamoIzvještaj

4. kolo

08.11.2018. 16:50Fenerbahçe2:0AnderlechtIzvještaj
08.11.2018. 21:00Dinamo3:1TrnavaIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 18:55Fenerbahçe0:0DinamoIzvještaj
29.11.2018. 18:55Anderlecht0:0TrnavaIzvještaj

6. kolo

13.12.2018. 21:00Dinamo0:0AnderlechtIzvještaj
13.12.2018. 21:00Trnava1:0FenerbahçeIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

20.09.2018. 21:00Arsenal4:2Vorskla PoltavaIzvještaj
20.09.2018. 21:00Sporting2:0QarabağIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Qarabağ0:3ArsenalIzvještaj
04.10.2018. 18:55Vorskla Poltava1:2SportingIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Sporting0:1Arsenal-
25.10.2018.Qarabağ0:1Vorskla Poltava-

4. kolo

08.11.2018.Arsenal0:0Sporting-
08.11.2018.Vorskla Poltava0:1Qarabağ-

5. kolo

29.11.2018. 18:55Qarabağ1:6SportingIzvještaj
29.11.2018. 18:55Vorskla Poltava0:3Arsenal-

6. kolo

13.12.2018. 21:00Arsenal1:0QarabağIzvještaj
13.12.2018. 21:00Sporting3:0Vorskla PoltavaIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

20.09.2018. 21:00Dudelange0:1MilanIzvještaj
20.09.2018. 21:00Olympiakos0:0Real BetisIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 18:55Milan3:1OlympiakosIzvještaj
04.10.2018. 18:55Real Betis3:0DudelangeIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Milan1:2Real Betis-
25.10.2018.Dudelange0:2Olympiakos-

4. kolo

08.11.2018.Real Betis1:1Milan-
08.11.2018.Olympiakos5:1Dudelange-

5. kolo

29.11.2018. 18:55Milan5:2DudelangeIzvještaj
29.11.2018. 18:55Real Betis1:0Olympiakos-

6. kolo

13.12.2018. 21:00Dudelange0:0Real BetisIzvještaj
13.12.2018. 21:00Olympiakos3:1MilanIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

20.09.2018. 18:55Villarreal2:2FC RangersIzvještaj
20.09.2018. 18:55Rapid Beč2:0Spartak MoskvaIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 21:00FC Rangers3:1Rapid BečIzvještaj
04.10.2018. 21:00Spartak Moskva3:3VillarrealIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Villarreal5:0Rapid Beč-
25.10.2018.FC Rangers0:0Spartak Moskva-

4. kolo

08.11.2018. 18:55Spartak Moskva4:3FC RangersIzvještaj
08.11.2018. 18:55Rapid Beč0:0VillarrealIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 16:50Spartak Moskva1:2Rapid BečIzvještaj
29.11.2018. 21:00FC Rangers0:0VillarrealIzvještaj

6. kolo

13.12.2018. 18:55Rapid Beč1:0FC RangersIzvještaj
13.12.2018. 18:55Villarreal2:0Spartak MoskvaIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

20.09.2018. 18:55Marseille1:2Eintracht FrankfurtIzvještaj
20.09.2018. 18:55Lazio2:1Apollon LimassolIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 21:00Apollon Limassol2:2MarseilleIzvještaj
04.10.2018. 21:00Eintracht Frankfurt4:1LazioIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Eintracht Frankfurt2:0Apollon Limassol-
25.10.2018.Marseille1:3Lazio-

4. kolo

08.11.2018. 18:55Apollon Limassol2:3Eintracht FrankfurtIzvještaj
08.11.2018. 18:55Lazio2:1MarseilleIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 21:00Apollon Limassol2:0LazioIzvještaj
29.11.2018. 21:00Eintracht Frankfurt4:0MarseilleIzvještaj

6. kolo

13.12.2018. 18:55Marseille1:3Apollon LimassolIzvještaj
13.12.2018. 18:55Lazio1:2Eintracht FrankfurtIzvještaj

Liga prvaka, skupina I

1. kolo

20.09.2018. 18:55Genk2:0MalmöIzvještaj
20.09.2018. 18:55Beşiktaş3:1SarpsborgIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 21:00Malmö2:0BeşiktaşIzvještaj
04.10.2018. 21:00Sarpsborg3:1GenkIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Beşiktaş2:4Genk-
25.10.2018.Sarpsborg1:1Malmö-

4. kolo

08.11.2018. 18:55Genk1:1BeşiktaşIzvještaj
08.11.2018. 18:55Malmö1:1Sarpsborg-

5. kolo

29.11.2018. 21:00Sarpsborg2:3BeşiktaşIzvještaj
29.11.2018. 21:00Malmö2:2Genk-

6. kolo

13.12.2018. 18:55Beşiktaş0:1MalmöIzvještaj
13.12.2018. 18:55Genk4:0SarpsborgIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

20.09.2018. 18:55Akhisar0:1KrasnodarIzvještaj
20.09.2018. 18:55Sevilla5:1Standard LiègeIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 21:00Krasnodar2:1SevillaIzvještaj
04.10.2018. 21:00Standard Liège2:1AkhisarIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Sevilla6:0Akhisar-
25.10.2018.Standard Liège2:1Krasnodar-

4. kolo

08.11.2018. 18:55Akhisar2:3SevillaIzvještaj
08.11.2018. 18:55Krasnodar2:1Standard LiègeIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 18:55Krasnodar2:1Akhisar-
29.11.2018. 21:00Standard Liège1:0Sevilla-

6. kolo

13.12.2018. 18:55Akhisar0:0Standard LiègeIzvještaj
13.12.2018. 18:55Sevilla3:0KrasnodarIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

20.09.2018. 18:55Rennes2:1JablonecIzvještaj
20.09.2018. 18:55Dynamo Kijev2:2AstanaIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 16:50Astana2:0RennesIzvještaj
04.10.2018. 21:00Jablonec2:2Dynamo KijevIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Rennes1:2Dynamo Kijev-
25.10.2018.Jablonec1:1Astana-

4. kolo

08.11.2018. 16:50Astana2:1JablonecIzvještaj
08.11.2018. 18:55Dynamo Kijev3:1RennesIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 16:50Astana0:1Dynamo KijevIzvještaj
29.11.2018. 21:00Jablonec0:1Rennes-

6. kolo

13.12.2018. 18:55Rennes2:0Astana-
13.12.2018. 18:55Dynamo Kijev0:1JablonecIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

20.09.2018. 18:55PAOK0:1ChelseaIzvještaj
20.09.2018. 18:55MOL Vidi0:2BATE BorisovIzvještaj

2. kolo

04.10.2018. 21:00Chelsea1:0MOL VidiIzvještaj
04.10.2018. 21:00BATE Borisov1:4PAOKIzvještaj

3. kolo

25.10.2018.Chelsea3:1BATE Borisov-
25.10.2018.PAOK0:2MOL Vidi-

4. kolo

08.11.2018. 18:55-:--
08.11.2018. 18:55BATE Borisov0:1ChelseaIzvještaj
08.11.2018. 18:55MOL Vidi1:0PAOKIzvještaj

5. kolo

29.11.2018. 18:55BATE Borisov2:0MOL Vidi-
29.11.2018. 21:00Chelsea4:0PAOKIzvještaj

6. kolo

13.12.2018. 18:55MOL Vidi2:2ChelseaIzvještaj
13.12.2018. 18:55PAOK1:3BATE BorisovIzvještaj

Europska liga, nokaut faza

1/16 finala - prve utakmice

14.02.2018.Benfica2:1Galatasaray-
14.02.2018.Inter1:0Rapid Beč-
14.02.2018.Šahtar2:2Eintracht Frankfurt-
14.02.2018.Slavia Prag0:0Genk-
14.02.2018.Lazio0:1Sevilla-
14.02.2018.Dynamo Kijev2:2Olympiakos-
14.02.2018.Malmö1:2Chelsea-
14.02.2018.Napoli3:1Zürich-
14.02.2018.Club Brugge2:1Red Bull Salzburg-
14.02.2018.Rennes3:3Real Betis-
14.02.2018.BATE Borisov1:0Arsenal-
14.02.2018.Villarreal1:0Sporting-
14.02.2018.Fenerbahçe1:0Zenit-
14.02.2018.Krasnodar0:0Bayer Leverkusen-
14.02.2018.Celtic0:2Valencia-
14.02.2019. 21:00Viktoria Plzeň2:1DinamoIzvještaj

1/16 finala - uzvratne utakmice

21.02.2019.Galatasaray0:0Benfica-
21.02.2019.Rapid Beč0:4Inter-
21.02.2019.Eintracht Frankfurt4:1Šahtar-
21.02.2019.Genk1:4Slavia Prag-
21.02.2019.Sevilla2:0Lazio-
21.02.2019.Olympiakos0:1Dynamo Kijev-
21.02.2019.Chelsea3:0Malmö-
21.02.2019.Zürich0:2Napoli-
21.02.2019.Red Bull Salzburg4:0Club Brugge-
21.02.2019.Real Betis1:3Rennes-
21.02.2019.Arsenal3:0BATE Borisov-
21.02.2019.Sporting1:1Villarreal-
21.02.2019.Zenit3:1Fenerbahçe-
21.02.2019.Bayer Leverkusen1:1Krasnodar-
21.02.2019.Valencia1:0Celtic-
21.02.2019. 18:55Dinamo3:0Viktoria PlzeňIzvještaj

Osmina finala - prve utakmice

07.03.2019.Eintracht Frankfurt0:0Inter-
07.03.2019.Sevilla2:2Slavia Prag-
07.03.2019.Chelsea3:0Dynamo Kijev-
07.03.2019.Napoli3:0Red Bull Salzburg-
07.03.2019.Rennes3:1Arsenal-
07.03.2019.Zenit1:3Villarreal-
07.03.2019.Valencia2:1Krasnodar-
07.03.2019. 18:55Dinamo1:0BenficaIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

14.03.2019.Inter0:1Eintracht Frankfurt-
14.03.2019.Slavia Prag4:3 *Sevilla-
14.03.2019.Dynamo Kijev0:5Chelsea-
14.03.2019.Red Bull Salzburg3:1Napoli-
14.03.2019.Arsenal3:0Rennes-
14.03.2019.Villarreal2:1Zenit-
14.03.2019.Krasnodar1:1Valencia-
14.03.2019. 21:00Benfica3:0 *DinamoIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

11.04.2019.Benfica4:2Eintracht Frankfurt-
11.04.2019.Slavia Prag0:1Chelsea-
11.04.2019.Arsenal2:0Napoli-
11.04.2019.Villarreal1:3Valencia-

Četvrtfinale - uzvrati

18.04.2019.Chelsea4:3Slavia Prag-
18.04.2019.Napoli0:1Arsenal-
18.04.2019.Valencia2:0Villarreal-
18.04.2019.Eintracht Frankfurt2:0Benfica-

Polufinale - prve utakmice

02.05.2019.Eintracht Frankfurt1:1Chelsea-
02.05.2019.BATE Borisov3:1Valencia-

Polufinale - uzvrati

09.05.2019.Chelsea4:2 **Eintracht Frankfurt-
09.05.2019.Valencia2:4Arsenal-

Finale

29.05.2019. 21:00Chelsea4:1ArsenalIzvještaj