Statistika

1. kolo

06.10.2018. 17:30GKK Šibenik86:79GoricaIzvještaj
06.10.2018. 18:00Hermes Analitica71:90SplitIzvještaj
06.10.2018. 19:00Škrljevo66:86CibonaIzvještaj
07.10.2018. 12:00Cedevita82:59Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.10.2018. 19:00Alkar84:82ZabokIzvještaj
09.10.2018. 18:00Bosco88:101ZadarIzvještaj

2. kolo

13.10.2018. 17:00Vrijednosnice Osijek97:79ŠkrljevoIzvještaj
13.10.2018. 17:30Zabok91:88ZadarIzvještaj
13.10.2018. 18:00Gorica98:68BoscoIzvještaj
13.10.2018. 19:00Alkar96:82Hermes AnaliticaIzvještaj
14.10.2018. 17:30Split61:77CedevitaIzvještaj
15.10.2018. 20:00Cibona92:87GKK ŠibenikIzvještaj

3. kolo

18.10.2018. 17:00Zadar97:80GoricaIzvještaj
20.10.2018. 19:00Škrljevo74:89SplitIzvještaj
20.10.2018. 19:00GKK Šibenik65:72Vrijednosnice OsijekIzvještaj
20.10.2018. 20:00Hermes Analitica99:78ZabokIzvještaj
22.10.2018. 20:00Cedevita103:75Alkar-
23.10.2018. 20:00Bosco67:107CibonaIzvještaj

4. kolo

27.10.2018. 17:00Vrijednosnice Osijek93:84Bosco-
27.10.2018. 17:30Split81:65GKK Šibenik-
27.10.2018. 18:00Hermes Analitica93:103Cedevita-
27.10.2018. 19:00Zabok73:61Gorica-
28.10.2018. 19:00Alkar73:79Škrljevo-
29.10.2018. 20:00Cibona76:55ZadarIzvještaj

5. kolo

02.11.2018. 18:00Gorica83:76CibonaIzvještaj
02.11.2018. 18:00GKK Šibenik88:79AlkarIzvještaj
03.11.2018. 18:00Bosco77:79SplitIzvještaj
03.11.2018. 19:00Škrljevo79:84Hermes AnaliticaIzvještaj
04.11.2018. 17:30Cedevita80:77ZabokIzvještaj
04.11.2018. 20:00Zadar90:69Vrijednosnice OsijekIzvještaj

6. kolo

10.11.2018. 17:00Vrijednosnice Osijek82:80GoricaIzvještaj
10.11.2018. 19:00Alkar86:80BoscoIzvještaj
11.11.2018. 12:00Cedevita86:79ŠkrljevoIzvještaj
11.11.2018. 16:00Hermes Analitica88:86GKK ŠibenikIzvještaj
11.11.2018. 18:00Zabok73:74CibonaIzvještaj
12.11.2018. 20:00Split75:76ZadarIzvještaj

7. kolo

14.11.2018. 19:00Zadar99:71AlkarIzvještaj
16.11.2018. 18:00Cibona89:71Vrijednosnice OsijekIzvještaj
16.11.2018. 19:00Škrljevo63:66Zabok-
17.11.2018. 18:00Gorica97:87SplitIzvještaj
17.11.2018. 19:00Bosco92:103Hermes AnaliticaIzvještaj
19.11.2018. 20:30GKK Šibenik96:88CedevitaIzvještaj

8. kolo

23.11.2018. 18:00Bosco73:53CedevitaIzvještaj
23.11.2018. 18:00Hermes Analitica95:79ZadarIzvještaj
23.11.2018. 18:00Zabok84:69Vrijednosnice OsijekIzvještaj
24.11.2018. 19:00Alkar85:64GoricaIzvještaj
24.11.2018. 19:00Škrljevo83:78GKK ŠibenikIzvještaj
04.12.2018. 18:30Split70:67CibonaIzvještaj

9. kolo

06.12.2018. 18:00Zadar69:63CedevitaIzvještaj
06.12.2018. 18:00Cibona100:55AlkarIzvještaj
08.12.2018. 18:00Gorica98:99Hermes AnaliticaIzvještaj
08.12.2018. 18:00Bosco88:93ŠkrljevoIzvještaj
08.12.2018. 19:00GKK Šibenik72:73ZabokIzvještaj
09.12.2018. 17:30Vrijednosnice Osijek75:78SplitIzvještaj

10. kolo

13.12.2018. 18:00Hermes Analitica90:102CibonaIzvještaj
15.12.2018. 17:30Zabok86:91 *SplitIzvještaj
15.12.2018. 19:00Škrljevo87:88ZadarIzvještaj
15.12.2018. 19:00GKK Šibenik81:68BoscoIzvještaj
15.12.2018. 19:00Alkar82:78Vrijednosnice OsijekIzvještaj
17.12.2018. 16:00Cedevita71:66GoricaIzvještaj

11. kolo

18.12.2018. 19:00Zadar94:72GKK ŠibenikIzvještaj
20.12.2018. 20:00Cibona94:73CedevitaIzvještaj
22.12.2018. 18:00Bosco81:94ZabokIzvještaj
22.12.2018. 18:00Gorica91:82ŠkrljevoIzvještaj
22.12.2018. 19:00Vrijednosnice Osijek79:77Hermes AnaliticaIzvještaj
22.12.2018. 19:00Split97:49AlkarIzvještaj

12. kolo

16.01.2019. 19:00Zadar88:79BoscoIzvještaj
17.01.2019. 18:00Cibona101:92ŠkrljevoIzvještaj
18.01.2019. 18:00Vrijednosnice Osijek83:78CedevitaIzvještaj
19.01.2019. 18:00Gorica86:87GKK Šibenik-
19.01.2019. 19:00Zabok97:77Alkar-
20.01.2019. 17:30Split86:76 *Hermes Analitica-

13. kolo

24.01.2019. 19:00Zadar90:66ZabokIzvještaj
25.01.2019. 18:00Škrljevo79:66Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.01.2019. 17:00Hermes Analitica92:86Alkar-
26.01.2019. 18:00Bosco73:96Gorica-
26.01.2019. 19:00GKK Šibenik72:86Cibona-
27.01.2019. 17:30Cedevita79:78SplitIzvještaj

14. kolo

01.02.2019. 19:00Gorica77:85ZadarIzvještaj
02.02.2019. 19:00Alkar79:96CedevitaIzvještaj
02.02.2019. 19:00Zabok96:84Hermes AnaliticaIzvještaj
03.02.2019. 18:00Split87:77Škrljevo-
04.02.2019.Vrijednosnice Osijek104:95GKK Šibenik-
05.02.2019. 17:30Cibona94:64BoscoIzvještaj

15. kolo

28.02.2019. 20:00Zadar79:76CibonaIzvještaj
02.03.2019. 17:30GKK Šibenik83:76Split-
02.03.2019. 18:00Gorica82:69Zabok-
02.03.2019. 18:00Bosco66:71Vrijednosnice Osijek-
02.03.2019. 19:00Škrljevo93:62Alkar-
03.03.2019. 12:00Cedevita83:79Hermes AnaliticaIzvještaj

16. kolo

08.03.2019. 18:00Zabok74:72CedevitaIzvještaj
09.03.2019. 17:30Alkar91:86GKK ŠibenikIzvještaj
09.03.2019. 19:00Split94:70BoscoIzvještaj
10.03.2019. 12:00Hermes Analitica96:99Škrljevo-
10.03.2019. 18:00Vrijednosnice Osijek88:69Zadar-
11.03.2019. 18:00Cibona77:83GoricaIzvještaj

17. kolo

15.03.2019. 17:00Cibona88:68ZabokIzvještaj
15.03.2019. 20:00Zadar91:88SplitIzvještaj
16.03.2019. 18:00Bosco78:87AlkarIzvještaj
16.03.2019. 18:00Gorica117:76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
16.03.2019. 19:00GKK Šibenik115:62Hermes AnaliticaIzvještaj
17.03.2019. 17:00Škrljevo79:61CedevitaIzvještaj

18. kolo

22.03.2019. 19:00Cedevita100:103 *GKK ŠibenikIzvještaj
23.03.2019.Alkar62:103Zadar-
24.03.2019.Zabok78:81Škrljevo-
24.03.2019.Split79:86Gorica-
24.03.2019.Hermes Analitica76:82Bosco-
25.03.2019. 19:00Vrijednosnice Osijek78:108CibonaIzvještaj

19. kolo

29.03.2019. 19:00Zadar118:83Hermes AnaliticaIzvještaj
30.03.2019.Cedevita93:76BoscoIzvještaj
30.03.2019.GKK Šibenik100:84ŠkrljevoIzvještaj
30.03.2019.Gorica104:79AlkarIzvještaj
31.03.2019. 17:00Cibona99:84SplitIzvještaj
31.03.2019. 18:00Vrijednosnice Osijek87:75ZabokIzvještaj

20. kolo

04.04.2019. 20:00Cedevita73:77ZadarIzvještaj
06.04.2019. 18:00Hermes Analitica90:109GoricaIzvještaj
06.04.2019. 19:00Split93:84Vrijednosnice OsijekIzvještaj
06.04.2019. 19:00Alkar89:101CibonaIzvještaj
06.04.2019. 19:00Zabok79:65GKK ŠibenikIzvještaj
07.04.2019. 18:00Škrljevo96:82Bosco-

21. kolo

13.04.2019. 18:00Cibona132:77Hermes AnaliticaIzvještaj
13.04.2019. 18:00Bosco74:87GKK ŠibenikIzvještaj
13.04.2019. 18:00Gorica75:92CedevitaIzvještaj
13.04.2019. 19:00Split82:64ZabokIzvještaj
13.04.2019. 19:00Zadar86:75ŠkrljevoIzvještaj
14.04.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek121:91AlkarIzvještaj

22. kolo

20.04.2019. 18:00GKK Šibenik70:73ZadarIzvještaj
20.04.2019. 18:00Alkar79:95SplitIzvještaj
20.04.2019. 18:00Cedevita99:84CibonaIzvještaj
20.04.2019. 18:00Hermes Analitica97:103Vrijednosnice OsijekIzvještaj
20.04.2019. 18:00Škrljevo82:79GoricaIzvještaj
20.04.2019. 18:00Zabok97:79BoscoIzvještaj