Statistika

Druga ABA liga

1. kolo

27.09.2018. 18:00Lovćen 1947 Bemax72:71RogaškaIzvještaj
27.09.2018. 19:00MZT Skoplje Aerodrom92:79Helios SunsIzvještaj
27.09.2018. 19:30Split87:69VršacIzvještaj
27.09.2018. 20:00Zrinjski50:73Dynamic VIP PayIzvještaj
27.09.2018. 20:00Borac Čačak80:84 *Spars SarajevoIzvještaj
28.09.2018. 19:00Sixt Primorska93:66Sutjeska Nikšić-

2. kolo

03.10.2018. 19:00MZT Skoplje Aerodrom82:57Borac ČačakIzvještaj
03.10.2018. 19:00Helios Suns95:78VršacIzvještaj
03.10.2018. 19:00Dynamic VIP Pay72:78SplitIzvještaj
03.10.2018. 19:00Sutjeska Nikšić81:71Lovćen 1947 BemaxIzvještaj
04.10.2018. 17:00Spars Sarajevo54:69Sixt Primorska-
05.10.2018. 19:00Rogaška66:62ZrinjskiIzvještaj

3. kolo

10.10.2018. 19:00Split81:69RogaškaIzvještaj
10.10.2018. 19:00Lovćen 1947 Bemax68:74Spars SarajevoIzvještaj
10.10.2018. 19:00Borac Čačak81:63Helios SunsIzvještaj
10.10.2018. 19:00Zrinjski78:82 *Sutjeska NikšićIzvještaj
10.10.2018. 19:00Vršac99:93Dynamic VIP PayIzvještaj
11.10.2018. 18:00Sixt Primorska91:84 *MZT Skoplje Aerodrom-

4. kolo

16.10.2018. 18:00Spars Sarajevo75:73 *Zrinjski-
16.10.2018. 19:00Helios Suns75:77Dynamic VIP Pay-
17.10.2018.Borac Čačak65:73Sixt Primorska-
17.10.2018. 19:00MZT Skoplje Aerodrom100:90Lovćen 1947 Bemax-
17.10.2018. 19:00Rogaška92:80Vršac-
17.10.2018. 19:00Sutjeska Nikšić83:90SplitIzvještaj

5. kolo

24.10.2018. 18:00Vršac78:100Sutjeska Nikšić-
24.10.2018. 19:00Zrinjski93:87MZT Skoplje Aerodrom-
24.10.2018. 19:00Dynamic VIP Pay91:74Rogaška-
24.10.2018. 19:00Split60:63Spars SarajevoIzvještaj
24.10.2018. 20:00Sixt Primorska87:58Helios Suns-
25.10.2018.Lovćen 1947 Bemax75:70Borac Čačak-

6. kolo

31.10.2018.Spars Sarajevo67:54VršacIzvještaj
31.10.2018.Helios Suns66:58RogaškaIzvještaj
31.10.2018.Borac Čačak82:76ZrinjskiIzvještaj
31.10.2018.Sixt Primorska77:74Lovćen 1947 BemaxIzvještaj
31.10.2018.Sutjeska Nikšić80:74Dynamic VIP PayIzvještaj
01.11.2018. 18:00MZT Skoplje Aerodrom104:87SplitIzvještaj

7. kolo

07.11.2018. 19:00Lovćen 1947 Bemax79:58Helios SunsIzvještaj
07.11.2018. 19:00Split81:68Borac ČačakIzvještaj
07.11.2018. 19:00Vršac88:95MZT Skoplje AerodromIzvještaj
07.11.2018. 19:00Rogaška95:81Sutjeska NikšićIzvještaj
07.11.2018. 19:00Zrinjski63:66Sixt PrimorskaIzvještaj
08.11.2018.Dynamic VIP Pay79:74 *Spars Sarajevo-

8. kolo

14.11.2018. 18:00Lovćen 1947 Bemax83:73Zrinjski-
14.11.2018. 18:00Spars Sarajevo63:59Rogaška-
14.11.2018. 19:00Helios Suns84:76 *Sutjeska Nikšić-
14.11.2018. 20:00Borac Čačak89:71Vršac-
15.11.2018. 18:00Sixt Primorska78:69SplitIzvještaj
15.11.2018. 19:00MZT Skoplje Aerodrom84:74Dynamic VIP Pay-

9. kolo

20.11.2018. 18:00Vršac65:103Sixt PrimorskaIzvještaj
21.11.2018. 18:00Zrinjski96:86Helios Suns-
21.11.2018. 19:00Rogaška102:90MZT Skoplje Aerodrom-
21.11.2018. 19:00Dynamic VIP Pay89:98Borac Čačak-
21.11.2018. 19:00Split71:78Lovćen 1947 BemaxIzvještaj
22.11.2018.Sutjeska Nikšić67:74Spars Sarajevo-

10. kolo

05.12.2018. 19:00Helios Suns76:69Spars Sarajevo-
06.12.2018. 17:00Sixt Primorska82:67Dynamic VIP Pay-
06.12.2018. 18:00Lovćen 1947 Bemax81:66Vršac-
06.12.2018. 19:00MZT Skoplje Aerodrom94:73Sutjeska Nikšić-
06.12.2018. 20:00Zrinjski80:72SplitIzvještaj
06.12.2018. 20:00Borac Čačak89:84Rogaška-

11. kolo

12.12.2018. 18:00Split82:76Helios SunsIzvještaj
12.12.2018. 19:00Sutjeska Nikšić71:64Borac Čačak-
12.12.2018. 19:00Rogaška74:75Sixt Primorska-
12.12.2018. 19:00Dynamic VIP Pay87:88Lovćen 1947 Bemax-
13.12.2018. 17:00Spars Sarajevo71:75MZT Skoplje Aerodrom-
13.12.2018. 19:00Vršac85:91Zrinjski-

12. kolo

18.12.2018. 18:00Dynamic VIP Pay88:81Zrinjski-
18.12.2018. 19:00Helios Suns73:92MZT Skoplje Aerodrom-
19.12.2018.Vršac80:96SplitIzvještaj
19.12.2018.Rogaška85:95Lovćen 1947 Bemax-
19.12.2018.Sutjeska Nikšić85:82Sixt Primorska-
20.12.2018.Spars Sarajevo66:63Borac Čačak-

13. kolo

27.12.2018. 19:00Split72:78Dynamic VIP PayIzvještaj
27.12.2018. 19:00Borac Čačak79:74MZT Skoplje AerodromIzvještaj
27.12.2018. 19:00Lovćen 1947 Bemax81:87Sutjeska NikšićIzvještaj
27.12.2018. 19:00Vršac74:106Helios SunsIzvještaj
27.12.2018. 19:00Zrinjski94:93RogaškaIzvještaj
27.12.2018. 19:00Sixt Primorska102:61Spars SarajevoIzvještaj

14. kolo

03.01.2019. 18:00MZT Skoplje Aerodrom77:78Sixt Primorska-
03.01.2019. 19:00Sutjeska Nikšić85:73Zrinjski-
03.01.2019. 19:00Dynamic VIP Pay95:83Vršac-
03.01.2019. 19:00Rogaška74:69SplitIzvještaj
03.01.2019. 19:00Helios Suns76:82Borac Čačak-
03.01.2019. 20:00Spars Sarajevo73:64Lovćen 1947 Bemax-

15. kolo

09.01.2019. 18:00Vršac102:107Rogaška-
09.01.2019. 18:00Lovćen 1947 Bemax67:85MZT Skoplje Aerodrom-
09.01.2019. 19:00Split109:87Sutjeska NikšićIzvještaj
09.01.2019. 19:00Dynamic VIP Pay79:71Helios Suns-
10.01.2019. 18:00Sixt Primorska97:71Borac Čačak-
10.01.2019. 18:00Zrinjski68:83Spars Sarajevo-

16. kolo

16.01.2019. 19:00MZT Skoplje Aerodrom97:75Zrinjski-
16.01.2019. 19:00Rogaška75:80Dynamic VIP Pay-
16.01.2019. 19:00Sutjeska Nikšić109:91Vršac-
16.01.2019. 20:00Borac Čačak77:76Lovćen 1947 Bemax-
17.01.2019. 18:00Helios Suns64:109Sixt Primorska-
17.01.2019. 19:00Spars Sarajevo96:58SplitIzvještaj

17. kolo

23.01.2019.Rogaška68:63Helios Suns-
23.01.2019.Zrinjski84:81Borac Čačak-
23.01.2019.Lovćen 1947 Bemax66:80Sixt Primorska-
23.01.2019.Vršac76:93Spars Sarajevo-
24.01.2019. 18:00Dynamic VIP Pay76:51Sutjeska Nikšić-
24.01.2019. 19:00Split76:78MZT Skoplje AerodromIzvještaj

18. kolo

30.01.2019. 18:00Sixt Primorska102:58Zrinjski-
30.01.2019. 18:00Spars Sarajevo88:84Dynamic VIP Pay-
30.01.2019. 19:00Sutjeska Nikšić94:79Rogaška-
30.01.2019. 19:00MZT Skoplje Aerodrom78:69Vršac-
31.01.2019.Borac Čačak79:73Split-
31.01.2019.Helios Suns77:74Lovćen 1947 Bemax-

19. kolo

06.02.2019. 18:00Zrinjski71:78Lovćen 1947 Bemax-
06.02.2019. 18:00Vršac74:100Borac Čačak-
06.02.2019. 19:00Sutjeska Nikšić78:70Helios Suns-
06.02.2019. 19:00Split75:77Sixt PrimorskaIzvještaj
06.02.2019. 19:00Rogaška70:81Spars Sarajevo-
07.02.2019. 18:00Dynamic VIP Pay98:75MZT Skoplje Aerodrom-

20. kolo

27.02.2019. 18:00Lovćen 1947 Bemax63:65SplitIzvještaj
28.02.2019.Sixt Primorska103:77Vršac-
28.02.2019.Borac Čačak102:72Dynamic VIP Pay-
28.02.2019.Spars Sarajevo76:74Sutjeska Nikšić-
28.02.2019.Helios Suns82:80Zrinjski-
28.02.2019.MZT Skoplje Aerodrom84:70Rogaška-

21. kolo

06.03.2019. 18:00Vršac78:103Lovćen 1947 Bemax-
06.03.2019. 18:00Spars Sarajevo79:66Helios Suns-
06.03.2019. 19:00Rogaška81:88Borac Čačak-
06.03.2019. 19:00Sutjeska Nikšić91:79MZT Skoplje Aerodrom-
06.03.2019. 19:00Split78:82ZrinjskiIzvještaj
07.03.2019.Dynamic VIP Pay68:58Sixt Primorska-

22. kolo

12.03.2019. 19:00Helios Suns78:82SplitIzvještaj
13.03.2019.Zrinjski112:91VršacIzvještaj
13.03.2019.Borac Čačak92:68Sutjeska Nikšić-
13.03.2019.Sixt Primorska85:80RogaškaIzvještaj
13.03.2019.Lovćen 1947 Bemax89:82Dynamic VIP Pay-
14.03.2019. 17:00MZT Skoplje Aerodrom93:77Spars SarajevoIzvještaj

Druga ABA liga, doigravanje

Polufinale

20.03.2019.Spars Sarajevo70:71MZT Skoplje Aerodrom-
20.03.2019.Sixt Primorska78:59Borac Čačak-
24.03.2019.Borac Čačak69:73Sixt Primorska-
24.03.2019.MZT Skoplje Aerodrom84:70Spars Sarajevo-

Finale

01.04.2019.MZT Skoplje Aerodrom61:66Sixt Primorska-
01.04.2019.Sixt Primorska93:71MZT Skoplje Aerodrom-
01.04.2019.Sixt Primorska95:72MZT Skoplje Aerodrom-