Statistika

Afrički kup nacija, skupina A

1. kolo

21.06.2019. 22:00Egipat1:0ZimbabveIzvještaj
22.06.2019. 16:30DR Kongo0:2Uganda-

2. kolo

26.06.2019. 19:00Uganda1:1Zimbabve-
26.06.2019. 22:00Egipat2:0DR KongoIzvještaj

3. kolo

30.06.2019. 21:00Zimbabve0:4DR KongoIzvještaj
30.06.2019. 21:00Uganda0:2EgipatIzvještaj

Afrički kup nacija, skupina B

1. kolo

22.06.2019. 19:00Nigerija1:0BurundiIzvještaj
22.06.2019. 22:00Gvineja2:2Madagaskar-

2. kolo

26.06.2019. 16:30Nigerija1:0GvinejaIzvještaj
27.06.2019. 16:30Madagaskar1:0BurundiIzvještaj

3. kolo

30.06.2019. 18:00Madagaskar2:0NigerijaIzvještaj
30.06.2019. 18:00Burundi0:2GvinejaIzvještaj

Afrički kup nacija, skupina C

1. kolo

23.06.2019. 19:00Senegal2:0TanzanijaIzvještaj
23.06.2019. 22:00Alžir2:0KenijaIzvještaj

2. kolo

27.06.2019. 19:00Senegal0:1AlžirIzvještaj
27.06.2019. 22:00Kenija3:2TanzanijaIzvještaj

3. kolo

01.07.2019. 21:00Tanzanija0:3AlžirIzvještaj
01.07.2019. 21:00Kenija0:3SenegalIzvještaj

Afrički kup nacija, skupina D

1. kolo

23.06.2019. 16:30Maroko1:0NamibijaIzvještaj
24.06.2019. 16:30Obala Bjelokosti1:0Južna AfrikaIzvještaj

2. kolo

28.06.2019. 19:00Maroko1:0Obala BjelokostiIzvještaj
28.06.2019. 19:00Južna Afrika1:0NamibijaIzvještaj

3. kolo

01.07.2019. 18:00Južna Afrika0:1MarokoIzvještaj
01.07.2019. 18:00Namibija1:4Obala BjelokostiIzvještaj

Afrički kup nacija, skupina E

1. kolo

24.06.2019. 19:00Tunis1:1Angola-
24.06.2019. 22:00Mali4:1Mauritanija-

2. kolo

28.06.2019. 16:30Tunis1:1MaliIzvještaj
29.06.2019. 16:30Mauritanija0:0Angola-

3. kolo

02.07.2019. 21:00Angola0:1MaliIzvještaj
02.07.2019. 21:00Mauritanija0:0TunisIzvještaj

Afrički kup nacija, skupina F

1. kolo

25.06.2019. 19:00Kamerun2:0Gvineja BisauIzvještaj
25.06.2019. 22:00Gana2:2BeninIzvještaj

2. kolo

29.06.2019. 19:00Kamerun0:0Gana-
29.06.2019. 22:00Benin0:0Gvineja Bisau-

3. kolo

02.07.2019. 18:00Gvineja Bisau0:2GanaIzvještaj
02.07.2019. 18:00Benin0:0KamerunIzvještaj

Afrički kup nacija, nokaut faza

Osmina finala

05.07.2019. 18:00Maroko1:4 **BeninIzvještaj
05.07.2019. 21:00Uganda0:1SenegalIzvještaj
06.07.2019. 18:00Nigerija3:2KamerunIzvještaj
06.07.2019. 21:00Egipat0:1Južna AfrikaIzvještaj
07.07.2019. 18:00Madagaskar4:2 **DR KongoIzvještaj
07.07.2019. 21:00Alžir3:0GvinejaIzvještaj
08.07.2019. 18:00Mali0:1Obala BjelokostiIzvještaj
08.07.2019. 21:00Gana4:5 **TunisIzvještaj

Četvrtfinale

10.07.2019. 18:00Senegal1:0BeninIzvještaj
10.07.2019. 21:00Nigerija2:1Južna AfrikaIzvještaj
11.07.2019. 18:00Obala Bjelokosti3:4 **AlžirIzvještaj
11.07.2019. 21:00Madagaskar0:3TunisIzvještaj

Polufinale

14.07.2019. 18:00Senegal1:0 *TunisIzvještaj
14.07.2019. 21:00Alžir2:1NigerijaIzvještaj

Finale

19.07.2019. 21:00Senegal0:1AlžirIzvještaj

Za 3. mjesto

17.07.2019. 21:00Tunis0:1NigerijaIzvještaj