Statistika

Liga prvaka, kvalifikacije

1. pretkolo

09.07.2019. 15:00Astana1:0CFR ClujIzvještaj
09.07.2019. 16:00Ararat2:1AIKIzvještaj
09.07.2019. 18:00HJK Helsinki3:0HB TórshavnIzvještaj
09.07.2019. 18:00Kalju0:1ŠkendijaIzvještaj
09.07.2019. 19:45Sarajevo1:3CelticIzvještaj
09.07.2019. 20:00Suduva0:0Crvena zvezdaIzvještaj
09.07.2019. 20:00Dudelange2:2VallettaIzvještaj
09.07.2019. 20:00TNS2:2KF FeronikeliIzvještaj
10.07.2019. 17:30Partizani Tirana0:0QarabagIzvještaj
10.07.2019. 19:00BATE Borisov1:0PiastIzvještaj
10.07.2019. 19:00Šerif Tiraspol0:3Saburtalo TbilisiIzvještaj
10.07.2019. 20:00Ferencvaros2:1Ludogorec RazgradIzvještaj
10.07.2019. 20:15Slovan Bratislava1:1Sutjeska NikšićIzvještaj
10.07.2019. 20:45Dundalk0:2RigaIzvještaj
10.07.2019. 20:45Linfield0:2RosenborgIzvještaj
10.07.2019. 22:00Valur Reykjavik0:3MariborIzvještaj
16.07.2019.Valletta1:1DudelangeIzvještaj
16.07.2019.Saburtalo Tbilisi1:3Šerif TiraspolIzvještaj
16.07.2019.KF Feronikeli0:1TNSIzvještaj
16.07.2019.HB Tórshavn2:2HJK HelsinkiIzvještaj
16.07.2019.Škendija1:2KaljuIzvještaj
16.07.2019.Crvena zvezda2:1SuduvaIzvještaj
17.07.2019. 18:30Riga4:5 **DundalkIzvještaj
17.07.2019. 19:00Qarabag2:0Partizani TiranaIzvještaj
17.07.2019. 19:00AIK3:1AraratIzvještaj
17.07.2019. 19:00Rosenborg4:0LinfieldIzvještaj
17.07.2019. 19:30Ludogorec Razgrad2:3FerencvarosIzvještaj
17.07.2019. 20:00CFR Cluj3:1AstanaIzvještaj
17.07.2019. 20:00Piast1:2BATE BorisovIzvještaj
17.07.2019. 20:15Maribor2:0Valur ReykjavikIzvještaj
17.07.2019. 20:15Sutjeska Nikšić3:2 **Slovan BratislavaIzvještaj
17.07.2019. 20:45Celtic2:1SarajevoIzvještaj

2. pretkolo

23.07.2019. 19:00Viktoria Plzeň0:0OlympiakosIzvještaj
23.07.2019. 19:30Saburtalo Tbilisi0:2DinamoIzvještaj
23.07.2019. 20:00TNS0:2KobenhavnIzvještaj
23.07.2019. 20:00PSV Eindhoven3:2BaselIzvještaj
23.07.2019. 20:15Sutjeska Nikšić0:1APOELIzvještaj
24.07.2019.Dundalk1:1QarabagIzvještaj
24.07.2019.Maribor2:1AIKIzvještaj
24.07.2019.CFR Cluj1:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
24.07.2019.Crvena zvezda2:0HJK HelsinkiIzvještaj
24.07.2019.Ferencvaros3:1VallettaIzvještaj
24.07.2019.BATE Borisov2:1RosenborgIzvještaj
24.07.2019.Celtic5:0KaljuIzvještaj
30.07.2019. 19:00Kalju0:2CelticIzvještaj
30.07.2019. 19:00APOEL3:0Sutjeska NikšićIzvještaj
30.07.2019. 19:00Maccabi Tel Aviv2:2CFR ClujIzvještaj
30.07.2019. 20:00Olympiakos4:0Viktoria PlzeňIzvještaj
30.07.2019. 20:00Basel2:1PSV EindhovenIzvještaj
30.07.2019. 20:00Valletta1:1FerencvarosIzvještaj
30.07.2019. 20:00Dinamo3:0Saburtalo TbilisiIzvještaj
31.07.2019.Qarabag3:0DundalkIzvještaj
31.07.2019.HJK Helsinki2:1Crvena zvezdaIzvještaj
31.07.2019.Rosenborg2:0BATE BorisovIzvještaj
31.07.2019.Kobenhavn1:0TNSIzvještaj
31.07.2019.AIK3:2 *MariborIzvještaj

3. pretkolo

06.08.2019. 19:00APOEL1:2QarabagIzvještaj
06.08.2019. 19:00PAOK2:2AjaxIzvještaj
06.08.2019. 20:00Dinamo1:1FerencvarosIzvještaj
06.08.2019. 20:30Club Brugge1:0Dynamo KijevIzvještaj
06.08.2019. 20:45Crvena zvezda1:1KobenhavnIzvještaj
07.08.2019. 20:00Maribor1:3RosenborgIzvještaj
07.08.2019. 20:00Istanbul Basaksehir0:1OlympiakosIzvještaj
07.08.2019. 20:00Krasnodar0:1PortoIzvještaj
07.08.2019. 20:00Basel1:2LASK Izvještaj
07.08.2019. 20:00CFR Cluj1:1CelticIzvještaj
13.08.2019. 18:30Qarabag0:2APOELIzvještaj
13.08.2019. 19:00Rosenborg3:1MariborIzvještaj
13.08.2019. 19:30Dynamo Kijev3:3Club BruggeIzvještaj
13.08.2019. 20:00Ferencvaros0:4DinamoIzvještaj
13.08.2019. 20:00Kobenhavn5:6 **Crvena zvezdaIzvještaj
13.08.2019. 20:30LASK 3:1BaselIzvještaj
13.08.2019. 20:30Ajax3:2PAOKIzvještaj
13.08.2019. 20:30Olympiakos2:0Istanbul BasaksehirIzvještaj
13.08.2019. 20:45Celtic3:4CFR ClujIzvještaj
13.08.2019. 21:00Porto2:3KrasnodarIzvještaj

4. pretkolo

20.08.2019. 21:00LASK 0:1Club BruggeIzvještaj
20.08.2019. 21:00APOEL0:0AjaxIzvještaj
20.08.2019. 21:00CFR Cluj0:1Slavia PragIzvještaj
21.08.2019. 21:00Dinamo2:0RosenborgIzvještaj
21.08.2019. 21:00Young Boys2:2Crvena zvezdaIzvještaj
21.08.2019. 21:00Olympiakos4:0KrasnodarIzvještaj
27.08.2019. 21:00Krasnodar1:2OlympiakosIzvještaj
27.08.2019. 21:00Rosenborg1:1DinamoIzvještaj
27.08.2019. 21:00Crvena zvezda1:1Young BoysIzvještaj
28.08.2019. 21:00Slavia Prag1:0CFR ClujIzvještaj
28.08.2019. 21:00Ajax2:0APOELIzvještaj
28.08.2019. 21:00Club Brugge2:1LASK Izvještaj

Liga prvaka, skupina E

1. kolo

17.09.2019. 21:00Napoli2:0LiverpoolIzvještaj
17.09.2019. 21:00Red Bull Salzburg6:2GenkIzvještaj

2. kolo

02.10.2019. 18:55Genk0:0NapoliIzvještaj
02.10.2019. 21:00Liverpool4:3Red Bull SalzburgIzvještaj

3. kolo

23.10.2019. 21:00Genk1:4LiverpoolIzvještaj
23.10.2019. 21:00Red Bull Salzburg2:3NapoliIzvještaj

4. kolo

05.11.2019. 21:00Napoli1:1Red Bull SalzburgIzvještaj
05.11.2019. 21:00Liverpool2:1GenkIzvještaj

5. kolo

27.11.2019. 21:00Genk1:4Red Bull SalzburgIzvještaj
27.11.2019. 21:00Liverpool1:1NapoliIzvještaj

Liga prvaka, skupina F

1. kolo

17.09.2019. 18:55Inter1:1Slavia PragIzvještaj
17.09.2019. 21:00Borussia Dortmund0:0BarcelonaIzvještaj

2. kolo

02.10.2019. 18:55Slavia Prag0:2Borussia DortmundIzvještaj
02.10.2019. 21:00Barcelona2:1InterIzvještaj

3. kolo

23.10.2019.Inter2:0Borussia DortmundIzvještaj
23.10.2019. 21:00Slavia Prag1:2BarcelonaIzvještaj

4. kolo

05.11.2019. 18:55Barcelona0:0Slavia PragIzvještaj
05.11.2019. 21:00Borussia Dortmund3:2InterIzvještaj

5. kolo

27.11.2019. 21:00Slavia Prag1:3InterIzvještaj
27.11.2019. 21:00Barcelona3:1Borussia DortmundIzvještaj

Liga prvaka, skupina G

1. kolo

17.09.2019. 18:55Lyon1:1ZenitIzvještaj
17.09.2019. 21:00Benfica1:2RB LeipzigIzvještaj

2. kolo

02.10.2019. 21:00RB Leipzig0:2LyonIzvještaj
02.10.2019. 21:00Zenit3:1BenficaIzvještaj

3. kolo

23.10.2019. 18:55RB Leipzig2:1ZenitIzvještaj
23.10.2019. 21:00Benfica2:1LyonIzvještaj

4. kolo

05.11.2019. 18:55Zenit0:2RB LeipzigIzvještaj
05.11.2019. 21:00Lyon3:1BenficaIzvještaj

5. kolo

27.11.2019. 18:55Zenit2:0LyonIzvještaj
27.11.2019. 21:00RB Leipzig2:2BenficaIzvještaj

Liga prvaka, skupina H

1. kolo

17.09.2019. 21:00Chelsea0:1ValenciaIzvještaj
17.09.2019. 21:00Ajax3:0LilleIzvještaj

2. kolo

02.10.2019. 21:00Lille1:2ChelseaIzvještaj
02.10.2019. 21:00Valencia0:3AjaxIzvještaj

3. kolo

23.10.2019.Ajax0:1ChelseaIzvještaj
23.10.2019.Lille1:1ValenciaIzvještaj

4. kolo

05.11.2019. 21:00Chelsea4:4AjaxIzvještaj
05.11.2019. 21:00Valencia4:1LilleIzvještaj

5. kolo

27.11.2019. 18:55Valencia2:2ChelseaIzvještaj
27.11.2019. 21:00Lille0:2AjaxIzvještaj

Liga prvaka, skupina A

1. kolo

18.09.2019. 18:55Club Brugge0:0GalatasarayIzvještaj
18.09.2019. 21:00Paris Saint-Germain3:0Real MadridIzvještaj

2. kolo

01.10.2019. 18:55Real Madrid2:2Club BruggeIzvještaj
01.10.2019. 21:00Galatasaray0:1Paris Saint-GermainIzvještaj

3. kolo

22.10.2019. 21:00Galatasaray0:1Real MadridIzvještaj
22.10.2019. 21:00Club Brugge0:5Paris Saint-GermainIzvještaj

4. kolo

06.11.2019. 21:00Real Madrid6:0GalatasarayIzvještaj
06.11.2019. 21:00Paris Saint-Germain1:0Club BruggeIzvještaj

5. kolo

26.11.2019. 18:55Galatasaray1:1Club BruggeIzvještaj
26.11.2019. 21:00Paris Saint-Germain2:2Real MadridIzvještaj

Liga prvaka, skupina B

1. kolo

18.09.2019. 18:55Olympiakos2:2TottenhamIzvještaj
18.09.2019. 21:00Bayern3:0Crvena zvezdaIzvještaj

2. kolo

01.10.2019. 21:00Tottenham2:7BayernIzvještaj
01.10.2019. 21:00Crvena zvezda3:1OlympiakosIzvještaj

3. kolo

22.10.2019. 21:00Tottenham5:0Crvena zvezdaIzvještaj
22.10.2019. 21:00Olympiakos2:3BayernIzvještaj

4. kolo

06.11.2019. 18:55Bayern2:0OlympiakosIzvještaj
06.11.2019. 21:00Crvena zvezda0:4TottenhamIzvještaj

5. kolo

26.11.2019. 21:00Crvena zvezda0:6BayernIzvještaj
26.11.2019. 21:00Tottenham4:2OlympiakosIzvještaj

Liga prvaka, skupina C

1. kolo

18.09.2019. 21:00Šahtar0:3Manchester CityIzvještaj
18.09.2019. 21:00Dinamo4:0AtalantaIzvještaj

2. kolo

01.10.2019. 21:00Manchester City2:0DinamoIzvještaj
01.10.2019. 21:00Atalanta1:2ŠahtarIzvještaj

3. kolo

22.10.2019. 18:55Šahtar2:2DinamoIzvještaj
22.10.2019. 21:00Manchester City5:1AtalantaIzvještaj

4. kolo

06.11.2019. 21:00Dinamo3:3ŠahtarIzvještaj
06.11.2019. 21:00Atalanta1:1Manchester CityIzvještaj

5. kolo

26.11.2019. 21:00Atalanta2:0DinamoIzvještaj
26.11.2019. 21:00Manchester City1:1ŠahtarIzvještaj

Liga prvaka, skupina D

1. kolo

18.09.2019. 21:00Atlético Madrid2:2JuventusIzvještaj
18.09.2019. 21:00Bayer Leverkusen1:2Lokomotiv MoskvaIzvještaj

2. kolo

01.10.2019. 21:00Juventus3:0Bayer LeverkusenIzvještaj
01.10.2019. 21:00Lokomotiv Moskva0:2Atlético MadridIzvještaj

3. kolo

22.10.2019. 18:55Atlético Madrid1:0Bayer LeverkusenIzvještaj
22.10.2019. 21:00Juventus2:1Lokomotiv MoskvaIzvještaj

4. kolo

06.11.2019. 18:55Lokomotiv Moskva1:2JuventusIzvještaj
06.11.2019. 21:00Bayer Leverkusen2:1Atlético MadridIzvještaj

5. kolo

26.11.2019. 18:55Lokomotiv Moskva0:2Bayer LeverkusenIzvještaj
26.11.2019. 21:00Juventus1:0Atlético MadridIzvještaj