Statistika

1. kolo

04.10.2019.Mega Bemax63:87Cedevita OlimpijaIzvještaj
05.10.2019. 17:00Igokea73:75Partizan NISIzvještaj
05.10.2019. 20:00Cibona88:92MornarIzvještaj
06.10.2019.Crvena zvezda mts90:64Sixt PrimorskaIzvještaj
06.10.2019. 18:00Budućnost VOLI93:80ZadarIzvještaj
07.10.2019. 18:00Krka65:75FMPIzvještaj

2. kolo

11.10.2019. 20:00FMP98:79Mega BemaxIzvještaj
12.10.2019. 18:00Sixt Primorska68:56Partizan NISIzvještaj
12.10.2019. 20:00Mornar92:78IgokeaIzvještaj
13.10.2019. 17:00Cedevita Olimpija79:70CibonaIzvještaj
13.10.2019. 18:00Crvena zvezda mts81:89Budućnost VOLIIzvještaj
14.10.2019. 18:00Zadar77:85KrkaIzvještaj

3. kolo

18.10.2019. 18:00Cibona63:81FMPIzvještaj
18.10.2019. 20:00Mega Bemax98:74ZadarIzvještaj
19.10.2019. 17:00Mornar65:76Partizan NISIzvještaj
19.10.2019. 20:00Igokea90:95 *Cedevita OlimpijaIzvještaj
20.10.2019. 18:00Krka79:77Crvena zvezda mtsIzvještaj
20.10.2019. 20:00Budućnost VOLI80:83Sixt PrimorskaIzvještaj

4. kolo

25.10.2019. 20:00Zadar78:82CibonaIzvještaj
26.10.2019. 18:00Cedevita Olimpija85:69Partizan NIS-
26.10.2019. 18:00Sixt Primorska101:83Mornar-
26.10.2019. 20:00Budućnost VOLI80:60Krka-
27.10.2019.Crvena zvezda mts88:70Mega Bemax-
28.10.2019. 17:00FMP78:73IgokeaIzvještaj

5. kolo

01.11.2019. 20:00Krka71:89Sixt PrimorskaIzvještaj
02.11.2019. 18:00Mornar77:70Cedevita OlimpijaIzvještaj
02.11.2019. 20:00Partizan NIS90:85FMPIzvještaj
03.11.2019. 12:00Mega Bemax57:94Budućnost VOLIIzvještaj
03.11.2019. 18:00Cibona72:86Crvena zvezda mtsIzvještaj
03.11.2019. 20:00Igokea79:71ZadarIzvještaj

6. kolo

08.11.2019. 20:00FMP92:83MornarIzvještaj
09.11.2019. 18:00Zadar57:72Partizan NISIzvještaj
09.11.2019. 20:00Budućnost VOLI87:64CibonaIzvještaj
10.11.2019. 20:00Sixt Primorska67:90Cedevita OlimpijaIzvještaj
11.11.2019. 19:00Krka74:69Mega BemaxIzvještaj
11.11.2019. 21:00Crvena zvezda mts103:61IgokeaIzvještaj

7. kolo

16.11.2019. 20:00Igokea72:83Budućnost VOLIIzvještaj
16.11.2019. 20:00Cedevita Olimpija93:89FMPIzvještaj
17.11.2019. 12:00Mega Bemax73:79Sixt PrimorskaIzvještaj
17.11.2019. 18:00Mornar95:86ZadarIzvještaj
17.11.2019. 20:00Partizan NIS75:72Crvena zvezda mtsIzvještaj
18.11.2019. 18:00Cibona70:67KrkaIzvještaj

8. kolo

23.11.2019. 18:00Sixt Primorska86:81FMP-
23.11.2019. 20:00Krka76:75Igokea-
24.11.2019. 12:00Mega Bemax72:76CibonaIzvještaj
24.11.2019. 18:00Budućnost VOLI65:60Partizan NISIzvještaj
24.11.2019. 20:00Zadar101:63Cedevita OlimpijaIzvještaj
25.11.2019. 18:00Crvena zvezda mts105:82MornarIzvještaj

9. kolo

29.11.2019. 18:00FMP94:67ZadarIzvještaj
30.11.2019. 20:00Mornar92:95 *Budućnost VOLIIzvještaj
01.12.2019. 12:00Igokea69:72Mega BemaxIzvještaj
01.12.2019. 17:00Cedevita Olimpija75:64Crvena zvezda mtsIzvještaj
01.12.2019. 20:00Partizan NIS102:80Krka-
01.12.2019. 20:00Cibona80:78Sixt PrimorskaIzvještaj

10. kolo

06.12.2019. 17:00Cibona66:91IgokeaIzvještaj
06.12.2019. 20:00Mega Bemax77:98Partizan NISIzvještaj
07.12.2019. 18:00Budućnost VOLI93:80Cedevita OlimpijaIzvještaj
07.12.2019. 20:00Krka67:76MornarIzvještaj
08.12.2019. 18:00Crvena zvezda mts95:89 *FMPIzvještaj
09.12.2019. 18:00Sixt Primorska83:78ZadarIzvještaj

11. kolo

14.12.2019. 18:00Mornar85:68Mega BemaxIzvještaj
14.12.2019. 20:00FMP89:79Budućnost VOLIIzvještaj
15.12.2019. 12:00Igokea84:88Sixt PrimorskaIzvještaj
15.12.2019. 18:00Zadar78:76Crvena zvezda mtsIzvještaj
15.12.2019. 20:00Cedevita Olimpija72:56KrkaIzvještaj
15.12.2019. 20:00Partizan NIS102:66CibonaIzvještaj

12. kolo

20.12.2019. 16:00FMP84:81KrkaIzvještaj
21.12.2019. 17:00Cedevita Olimpija112:102 *Mega Bemax-
21.12.2019. 20:00Partizan NIS89:73Igokea-
22.12.2019. 18:00Mornar81:73CibonaIzvještaj
22.12.2019. 20:00Zadar82:75Budućnost VOLIIzvještaj
23.12.2019. 18:00Sixt Primorska78:90Crvena zvezda mtsIzvještaj

13. kolo

27.12.2019. 20:00Igokea98:91MornarIzvještaj
29.12.2019. 12:00Cibona82:84Cedevita OlimpijaIzvještaj
29.12.2019. 18:00Krka76:74ZadarIzvještaj
29.12.2019. 21:00Partizan NIS81:62Sixt PrimorskaIzvještaj
30.12.2019. 21:00Mega Bemax95:91FMPIzvještaj

14. kolo

04.01.2020. 21:00FMP88:79CibonaIzvještaj
05.01.2020. 12:00Cedevita Olimpija78:85IgokeaIzvještaj
05.01.2020. 18:00Zadar106:100Mega BemaxIzvještaj
06.01.2020. 17:00Crvena zvezda mts101:77KrkaIzvještaj

15. kolo

10.01.2020. 20:00Cibona89:60ZadarIzvještaj
11.01.2020. 17:00Krka73:72Budućnost VOLI-
11.01.2020. 19:00Partizan NIS96:95Cedevita Olimpija-
11.01.2020. 21:00Mornar99:84Sixt Primorska-
13.01.2020. 17:00Mega Bemax85:103Crvena zvezda mtsIzvještaj

16. kolo

18.01.2020. 17:00Cedevita Olimpija90:91 *MornarIzvještaj
18.01.2020. 19:00FMP57:87Partizan NISIzvještaj
18.01.2020. 21:00Budućnost VOLI90:76Mega BemaxIzvještaj
19.01.2020. 17:00Zadar81:88IgokeaIzvještaj
19.01.2020. 19:00Sixt Primorska67:63KrkaIzvještaj
20.01.2020. 18:00Crvena zvezda mts102:80CibonaIzvještaj