Statistika

1. kolo

28.09.2019. 19:00Alkar102:89Sonik PuntamikaIzvještaj
28.09.2019. 19:00Šibenka75:62Hermes AnaliticaIzvještaj
28.09.2019. 19:00Furnir84:106ZabokIzvještaj
29.09.2019. 12:00Cibona101:97Vrijednosnice OsijekIzvještaj
29.09.2019. 19:00Zadar104:74Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
30.09.2019.Split71:65GoricaIzvještaj

2. kolo

05.10.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek72:71Hermes AnaliticaIzvještaj
05.10.2019. 17:00Zabok85:74SplitIzvještaj
05.10.2019. 18:00Gorica91:74AlkarIzvještaj
05.10.2019. 19:00Sonik Puntamika58:76ŠibenkaIzvještaj
05.10.2019. 19:00Adria Oil Škrljevo80:83FurnirIzvještaj
09.10.2019. 18:00Cibona90:71ZadarIzvještaj

3. kolo

12.10.2019.Alkar76:73ZabokIzvještaj
12.10.2019.Split97:78Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
12.10.2019.Hermes Analitica77:88Sonik PuntamikaIzvještaj
12.10.2019. 19:00Zadar114:72Vrijednosnice OsijekIzvještaj
12.10.2019. 19:00Šibenka58:82GoricaIzvještaj
15.10.2019. 19:00Furnir78:113CibonaIzvještaj

4. kolo

19.10.2019. 17:00Cibona96:66SplitIzvještaj
19.10.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek102:95 *Sonik PuntamikaIzvještaj
19.10.2019. 18:00Gorica85:66Hermes AnaliticaIzvještaj
19.10.2019. 19:00Adria Oil Škrljevo87:74AlkarIzvještaj
19.10.2019. 19:00Zabok74:83 *ŠibenkaIzvještaj
21.10.2019. 19:00Zadar121:82FurnirIzvještaj

5. kolo

25.10.2019. 18:00Šibenka82:70Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
26.10.2019. 17:00Furnir87:96Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.10.2019. 18:00Hermes Analitica80:78ZabokIzvještaj
27.10.2019. 17:00Split67:80ZadarIzvještaj
27.10.2019. 19:00-:--
27.10.2019. 19:00Alkar81:98CibonaIzvještaj
27.10.2019. 19:00Sonik Puntamika67:74GoricaIzvještaj

6. kolo

31.10.2019. 19:00Zadar116:93AlkarIzvještaj
31.10.2019. 20:00Cibona111:77ŠibenkaIzvještaj
02.11.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek95:96GoricaIzvještaj
02.11.2019. 19:00Zabok83:92Sonik PuntamikaIzvještaj
03.11.2019. 17:00Furnir74:86Split-
03.11.2019. 18:00Adria Oil Škrljevo77:63Hermes Analitica-

7. kolo

05.11.2019. 18:00Hermes Analitica70:111CibonaIzvještaj
08.11.2019. 19:00Sonik Puntamika75:60Adria Oil Škrljevo-
09.11.2019. 18:00Gorica87:63Zabok-
09.11.2019. 19:00Split100:73Vrijednosnice Osijek-
09.11.2019. 20:00Alkar93:76Furnir-
11.11.2019. 20:00Šibenka74:81ZadarIzvještaj

8. kolo

14.11.2019. 18:00Cibona102:58Sonik PuntamikaIzvještaj
16.11.2019. 18:00Šibenka95:72FurnirIzvještaj
16.11.2019. 18:00Vrijednosnice Osijek89:85ZabokIzvještaj
16.11.2019. 18:00Split99:69AlkarIzvještaj
16.11.2019. 19:00Adria Oil Škrljevo72:91GoricaIzvještaj
16.11.2019. 19:00Zadar114:69Hermes AnaliticaIzvještaj

9. kolo

22.11.2019. 18:00Gorica50:75CibonaIzvještaj
22.11.2019. 18:00Šibenka71:79SplitIzvještaj
22.11.2019. 18:00Sonik Puntamika61:80ZadarIzvještaj
23.11.2019. 19:00Alkar89:90Vrijednosnice OsijekIzvještaj
23.11.2019. 19:00Zabok109:62Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
24.11.2019. 18:00Hermes Analitica71:88FurnirIzvještaj

10. kolo

27.11.2019. 18:00Cibona82:87ZabokIzvještaj
29.11.2019.Furnir87:80Sonik Puntamika-
30.11.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek108:96Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
30.11.2019. 19:00Split86:71Hermes AnaliticaIzvještaj
01.12.2019. 17:00Alkar87:73ŠibenkaIzvještaj
01.12.2019. 20:00Zadar67:61GoricaIzvještaj

11. kolo

06.12.2019. 18:00Zabok59:80ZadarIzvještaj
07.12.2019. 18:00Šibenka74:85Vrijednosnice OsijekIzvještaj
07.12.2019. 18:00Gorica95:60FurnirIzvještaj
07.12.2019. 18:00Adria Oil Škrljevo55:114CibonaIzvještaj
07.12.2019. 19:00Sonik Puntamika93:90SplitIzvještaj
08.12.2019. 12:00Hermes Analitica76:79AlkarIzvještaj

12. kolo

13.12.2019. 18:00Adria Oil Škrljevo72:79ZadarIzvještaj
14.12.2019. 17:00Vrijednosnice Osijek87:99CibonaIzvještaj
14.12.2019. 17:30Gorica81:87SplitIzvještaj
14.12.2019. 18:00Hermes Analitica62:88ŠibenkaIzvještaj
14.12.2019. 18:00Sonik Puntamika64:74AlkarIzvještaj
14.12.2019. 19:00Zabok99:66FurnirIzvještaj

13. kolo

19.12.2019. 18:00Zadar79:77CibonaIzvještaj
21.12.2019. 15:00Hermes Analitica90:95 *Vrijednosnice OsijekIzvještaj
21.12.2019. 18:00Šibenka87:80Sonik PuntamikaIzvještaj
21.12.2019. 19:00Alkar77:84GoricaIzvještaj
21.12.2019. 19:30Split92:77ZabokIzvještaj
22.12.2019. 17:00Furnir68:84Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj

14. kolo

06.01.2020. 18:00Cibona107:64FurnirIzvještaj
07.01.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo69:97SplitIzvještaj
07.01.2020. 18:00Gorica99:80ŠibenkaIzvještaj
07.01.2020. 18:00Sonik Puntamika78:65Hermes AnaliticaIzvještaj
07.01.2020. 18:00Vrijednosnice Osijek75:87ZadarIzvještaj
08.01.2020. 19:00Zabok86:51AlkarIzvještaj

15. kolo

--:--
10.01.2020. 18:00Sonik Puntamika68:84Vrijednosnice OsijekIzvještaj
11.01.2020. 18:00Hermes Analitica82:117Gorica-
11.01.2020. 18:00Šibenka81:70Zabok-
11.01.2020. 19:00Alkar82:78Adria Oil Škrljevo-
12.01.2020.Furnir76:113ZadarIzvještaj
12.01.2020.Split82:74CibonaIzvještaj

16. kolo

17.01.2020. 18:00Zadar92:74SplitIzvještaj
18.01.2020. 18:00Cibona102:73AlkarIzvještaj
18.01.2020. 18:00Gorica91:74Sonik PuntamikaIzvještaj
18.01.2020. 19:00Adria Oil Škrljevo87:90ŠibenkaIzvještaj
18.01.2020. 19:00Zabok92:71Hermes AnaliticaIzvještaj
19.01.2020. 17:00Vrijednosnice Osijek94:79Furnir-

17. kolo

22.01.2020. 19:00Alkar93:84ZadarIzvještaj
24.01.2020.Gorica102:90Vrijednosnice Osijek-
25.01.2020. 18:00Sonik Puntamika75:66ZabokIzvještaj
25.01.2020. 19:00Split93:71FurnirIzvještaj
26.01.2020.Hermes Analitica88:84Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
26.01.2020.Šibenka76:96CibonaIzvještaj

18. kolo

31.01.2020. 20:00Furnir88:81AlkarIzvještaj
01.02.2020. 13:00Vrijednosnice Osijek99:103SplitIzvještaj
01.02.2020. 19:00Zabok82:63GoricaIzvještaj
02.02.2020. 17:00Adria Oil Škrljevo68:60Sonik PuntamikaIzvještaj
03.02.2020. 18:00Cibona122:75Hermes AnaliticaIzvještaj
03.02.2020. 18:00Zadar103:76ŠibenkaIzvještaj

19. kolo

07.02.2020. 19:00Alkar68:95SplitIzvještaj
08.02.2020. 17:00Furnir78:88ŠibenkaIzvještaj
08.02.2020. 18:00Gorica79:88Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
08.02.2020. 19:00Zabok85:78Vrijednosnice OsijekIzvještaj
09.02.2020. 17:00Sonik Puntamika81:85CibonaIzvještaj
09.02.2020. 18:00Hermes Analitica88:106ZadarIzvještaj

20. kolo

26.02.2020. 19:00Zadar85:80Sonik PuntamikaIzvještaj
27.02.2020. 18:00Cibona84:89GoricaIzvještaj
28.02.2020. 20:15Furnir91:84Hermes AnaliticaIzvještaj
29.02.2020. 17:00Vrijednosnice Osijek91:72AlkarIzvještaj
01.03.2020. 17:00Adria Oil Škrljevo103:97ZabokIzvještaj
02.03.2020. 20:00Split79:92ŠibenkaIzvještaj

21. kolo

06.03.2020. 18:00Gorica74:73ZadarIzvještaj
06.03.2020. 18:00Hermes Analitica67:106SplitIzvještaj
07.03.2020. 19:00Sonik Puntamika86:66Furnir-
07.03.2020. 19:00Adria Oil Škrljevo96:89Vrijednosnice Osijek-
07.03.2020. 20:00Šibenka93:72Alkar-
08.03.2020. 17:00Zabok58:77CibonaIzvještaj