Statistika

HT Prva liga

1. kolo

19.07.2019. 19:00Osijek2:0Slaven BelupoIzvještaj
19.07.2019. 21:00Dinamo3:0LokomotivaIzvještaj
20.07.2019. 19:00Rijeka2:1VaraždinIzvještaj
20.07.2019. 21:00Gorica1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
21.07.2019. 20:00Hajduk2:0Istra 1961Izvještaj

2. kolo

26.07.2019. 20:00Inter-Zaprešić0:2Istra 1961Izvještaj
27.07.2019. 19:00Slaven Belupo0:3DinamoIzvještaj
27.07.2019. 21:00Lokomotiva0:1RijekaIzvještaj
28.07.2019. 18:00Gorica3:1OsijekIzvještaj
28.07.2019. 20:00Varaždin0:3HajdukIzvještaj

3. kolo

02.08.2019. 20:00Dinamo3:1GoricaIzvještaj
03.08.2019. 19:00Istra 19613:1VaraždinIzvještaj
03.08.2019. 21:00Rijeka3:1Slaven BelupoIzvještaj
04.08.2019. 18:00Hajduk3:0LokomotivaIzvještaj
04.08.2019. 20:00Osijek3:1Inter-ZaprešićIzvještaj

4. kolo

09.08.2019. 20:00Osijek0:0DinamoIzvještaj
10.08.2019. 17:00Inter-Zaprešić2:2VaraždinIzvještaj
10.08.2019. 21:00Lokomotiva4:1Istra 1961Izvještaj
11.08.2019. 18:00Slaven Belupo2:1HajdukIzvještaj
11.08.2019. 20:00Gorica2:0RijekaIzvještaj

5. kolo

16.08.2019. 20:00Inter-Zaprešić1:2DinamoIzvještaj
17.08.2019. 19:00Varaždin1:1LokomotivaIzvještaj
17.08.2019. 21:00Istra 19612:3Slaven BelupoIzvještaj
18.08.2019. 18:00Hajduk3:0GoricaIzvještaj
18.08.2019. 20:00Rijeka1:1OsijekIzvještaj

6. kolo

24.08.2019. 19:00Slaven Belupo1:1VaraždinIzvještaj
24.08.2019. 21:00Inter-Zaprešić1:2LokomotivaIzvještaj
25.08.2019. 18:00Gorica1:1Istra 1961Izvještaj
25.08.2019. 20:00Osijek1:0HajdukIzvještaj
18.12.2019. 18:00Dinamo3:0RijekaIzvještaj

7. kolo

30.08.2019. 20:00Lokomotiva6:1Slaven BelupoIzvještaj
31.08.2019. 18:30Hajduk1:0DinamoIzvještaj
31.08.2019. 21:00Istra 19610:0OsijekIzvještaj
01.09.2019. 18:00Varaždin1:3GoricaIzvještaj
01.09.2019. 20:00Rijeka1:1Inter-ZaprešićIzvještaj

8. kolo

13.09.2019. 18:00Dinamo1:0Istra 1961Izvještaj
14.09.2019. 16:30Inter-Zaprešić3:1Slaven BelupoIzvještaj
14.09.2019. 19:00Gorica0:0LokomotivaIzvještaj
15.09.2019. 16:30Osijek2:2VaraždinIzvještaj
15.09.2019. 19:00Rijeka1:1HajdukIzvještaj

9. kolo

20.09.2019. 18:00Lokomotiva2:1OsijekIzvještaj
21.09.2019. 16:30Slaven Belupo2:0GoricaIzvještaj
21.09.2019. 19:00Varaždin1:0DinamoIzvještaj
22.09.2019. 16:30Hajduk3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
22.09.2019. 19:00Istra 19610:3RijekaIzvještaj

10. kolo

27.09.2019. 18:00Lokomotiva0:4DinamoIzvještaj
28.09.2019. 16:30Varaždin0:2RijekaIzvještaj
28.09.2019. 19:00Slaven Belupo0:4OsijekIzvještaj
29.09.2019. 15:30Inter-Zaprešić0:2GoricaIzvještaj
29.09.2019. 19:00Istra 19611:1HajdukIzvještaj

11. kolo

04.10.2019. 18:00Istra 19612:2Inter-ZaprešićIzvještaj
05.10.2019. 15:00Hajduk2:0VaraždinIzvještaj
05.10.2019. 17:00Dinamo1:0Slaven BelupoIzvještaj
05.10.2019. 19:00Osijek2:1GoricaIzvještaj
06.10.2019. 19:00Rijeka1:1LokomotivaIzvještaj

12. kolo

18.10.2019. 18:00Gorica2:4DinamoIzvještaj
19.10.2019. 15:00Varaždin1:0Istra 1961Izvještaj
19.10.2019. 17:30Slaven Belupo1:2RijekaIzvještaj
20.10.2019. 15:00Inter-Zaprešić3:3OsijekIzvještaj
20.10.2019. 17:30Lokomotiva0:0HajdukIzvještaj

13. kolo

25.10.2019. 18:00Varaždin0:1Inter-ZaprešićIzvještaj
26.10.2019. 15:00Hajduk2:0Slaven BelupoIzvještaj
26.10.2019. 17:30Rijeka1:2GoricaIzvještaj
27.10.2019. 15:00Istra 19610:2LokomotivaIzvještaj
27.10.2019. 17:30Dinamo1:0OsijekIzvještaj

14. kolo

02.11.2019. 15:00Dinamo1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
02.11.2019. 17:30Gorica2:1HajdukIzvještaj
03.11.2019. 15:00Slaven Belupo0:0Istra 1961Izvještaj
03.11.2019. 17:30Osijek3:2RijekaIzvještaj
04.11.2019. 18:00Lokomotiva2:1VaraždinIzvještaj

15. kolo

08.11.2019. 18:00Istra 19612:2GoricaIzvještaj
09.11.2019. 15:00Lokomotiva3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
09.11.2019. 17:30Varaždin0:0Slaven BelupoIzvještaj
10.11.2019. 15:00Hajduk3:2OsijekIzvještaj
10.11.2019. 17:30Rijeka0:5DinamoIzvještaj

16. kolo

22.11.2019. 18:00Dinamo1:1HajdukIzvještaj
23.11.2019. 15:00Gorica1:0VaraždinIzvještaj
23.11.2019. 17:30Slaven Belupo1:0LokomotivaIzvještaj
24.11.2019. 15:00Osijek1:0Istra 1961Izvještaj
24.11.2019. 17:30Inter-Zaprešić1:4RijekaIzvještaj

17. kolo

29.11.2019. 17:00Slaven Belupo3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
29.11.2019. 19:00Lokomotiva4:0GoricaIzvještaj
30.11.2019. 15:00Varaždin1:1OsijekIzvještaj
30.11.2019. 17:30Istra 19611:2DinamoIzvještaj
01.12.2019. 17:30Hajduk0:4RijekaIzvještaj

18. kolo

06.12.2019. 18:00Dinamo1:0VaraždinIzvještaj
07.12.2019. 15:00Gorica2:0Slaven BelupoIzvještaj
07.12.2019. 17:30Inter-Zaprešić1:1HajdukIzvještaj
08.12.2019. 15:00Osijek4:0LokomotivaIzvještaj
08.12.2019. 17:30Rijeka2:0Istra 1961Izvještaj

19. kolo

13.12.2019. 18:00Gorica1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
14.12.2019. 15:00Rijeka3:1VaraždinIzvještaj
14.12.2019. 17:30Dinamo1:0LokomotivaIzvještaj
15.12.2019. 15:00Osijek3:2Slaven BelupoIzvještaj
15.12.2019. 17:30Hajduk2:1Istra 1961Izvještaj

20. kolo

31.01.2020. 18:00Inter-Zaprešić2:0Istra 1961Izvještaj
01.02.2020. 15:00Lokomotiva2:1RijekaIzvještaj
01.02.2020. 17:30Slaven Belupo0:2DinamoIzvještaj
02.02.2020. 15:00Varaždin0:3HajdukIzvještaj
02.02.2020. 17:30Gorica0:0OsijekIzvještaj

21. kolo

07.02.2020. 18:00Istra 19611:0VaraždinIzvještaj
08.02.2020. 15:00Osijek1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
08.02.2020. 17:30Hajduk1:0LokomotivaIzvještaj
09.02.2020. 15:00Rijeka1:0Slaven BelupoIzvještaj
09.02.2020. 17:30Dinamo2:0GoricaIzvještaj

22. kolo

14.02.2020. 18:00Lokomotiva2:0Istra 1961Izvještaj
15.02.2020. 15:00Inter-Zaprešić1:2VaraždinIzvještaj
15.02.2020. 17:30Slaven Belupo2:1HajdukIzvještaj
16.02.2020. 15:00Osijek1:0DinamoIzvještaj
16.02.2020. 17:30Gorica0:0RijekaIzvještaj

23. kolo

21.02.2020. 18:00Varaždin0:2LokomotivaIzvještaj
22.02.2020. 15:00Hajduk6:0GoricaIzvještaj
22.02.2020. 17:30Rijeka1:0OsijekIzvještaj
23.02.2020. 15:00Dinamo3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
23.02.2020. 17:30Istra 19611:1Slaven BelupoIzvještaj

24. kolo

27.02.2020. 16:30Inter-Zaprešić0:2LokomotivaIzvještaj
28.02.2020. 17:00Slaven Belupo0:0VaraždinIzvještaj
28.02.2020. 19:00Gorica3:0Istra 1961Izvještaj
29.02.2020. 15:00Osijek0:0HajdukIzvještaj
29.02.2020. 17:30Dinamo4:0RijekaIzvještaj

25. kolo

03.03.2020. 17:00Lokomotiva3:0Slaven BelupoIzvještaj
03.03.2020. 19:00Rijeka4:1Inter-ZaprešićIzvještaj
04.03.2020. 15:00Istra 19611:0OsijekIzvještaj
04.03.2020. 17:00Varaždin2:2GoricaIzvještaj
04.03.2020. 19:00Hajduk0:2DinamoIzvještaj

26. kolo

07.03.2020. 15:00Inter-Zaprešić0:2Slaven BelupoIzvještaj
07.03.2020. 17:30Osijek2:0VaraždinIzvještaj
08.03.2020. 15:00Dinamo2:0Istra 1961Izvještaj
08.03.2020. 17:30Rijeka2:0HajdukIzvještaj
09.03.2020. 18:00Gorica1:3LokomotivaIzvještaj

27. kolo

05.06.2020. 20:00Hajduk2:1Inter-ZaprešićIzvještaj
06.06.2020. 18:55Slaven Belupo0:0GoricaIzvještaj
06.06.2020. 21:05Varaždin1:3DinamoIzvještaj
07.06.2020. 18:55Istra 19611:3RijekaIzvještaj
07.06.2020. 21:05Lokomotiva0:1OsijekIzvještaj

28. kolo

11.06.2020. 18:55Inter-Zaprešić0:3GoricaIzvještaj
11.06.2020. 21:05Istra 19610:1HajdukIzvještaj
12.06.2020. 18:55Varaždin0:0RijekaIzvještaj
12.06.2020. 21:05Lokomotiva1:0DinamoIzvještaj
13.06.2020. 20:00Slaven Belupo0:0OsijekIzvještaj

29. kolo

16.06.2020. 18:55Istra 19612:0Inter-ZaprešićIzvještaj
16.06.2020. 18:55Hajduk2:3VaraždinIzvještaj
16.06.2020. 21:05Rijeka2:2LokomotivaIzvještaj
17.06.2020. 18:55Dinamo3:2Slaven BelupoIzvještaj
17.06.2020. 21:05Osijek2:1GoricaIzvještaj

30. kolo

20.06.2020. 18:55Inter-Zaprešić0:1OsijekIzvještaj
20.06.2020. 21:05Gorica0:0DinamoIzvještaj
20.06.2020. 21:05Varaždin3:0Istra 1961Izvještaj
21.06.2020. 18:55Slaven Belupo1:0RijekaIzvještaj
21.06.2020. 21:05Lokomotiva3:2HajdukIzvještaj

31. kolo

25.06.2020. 18:55Istra 19611:1LokomotivaIzvještaj
25.06.2020. 21:05Varaždin1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
26.06.2020. 18:55Rijeka1:2GoricaIzvještaj
26.06.2020. 21:05Hajduk2:1Slaven BelupoIzvještaj
27.06.2020. 20:00Dinamo0:0OsijekIzvještaj

32. kolo

30.06.2020. 18:55Slaven Belupo3:0Istra 1961Izvještaj
30.06.2020. 18:55Lokomotiva2:0VaraždinIzvještaj
30.06.2020. 21:05Gorica3:1HajdukIzvještaj
01.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić0:1DinamoIzvještaj
01.07.2020. 18:55Osijek1:0RijekaIzvještaj

33. kolo

04.07.2020. 18:55Istra 19612:2GoricaIzvještaj
04.07.2020. 21:05Varaždin1:0Slaven BelupoIzvještaj
04.07.2020. 21:05Lokomotiva3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
05.07.2020. 18:55Hajduk0:1OsijekIzvještaj
05.07.2020. 21:05Rijeka2:0DinamoIzvještaj

34. kolo

10.07.2020. 20:00Gorica0:1VaraždinIzvještaj
11.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić0:1RijekaIzvještaj
11.07.2020. 21:05Osijek2:0Istra 1961Izvještaj
12.07.2020. 18:55Slaven Belupo1:1LokomotivaIzvještaj
12.07.2020. 21:05Dinamo2:3HajdukIzvještaj

35. kolo

17.07.2020. 20:00Slaven Belupo3:1Inter-ZaprešićIzvještaj
18.07.2020. 18:55Varaždin1:0OsijekIzvještaj
18.07.2020. 21:05Istra 19610:0DinamoIzvještaj
19.07.2020. 18:55Lokomotiva1:1GoricaIzvještaj
19.07.2020. 21:02Hajduk2:3RijekaIzvještaj

36. kolo

24.07.2020. 18:55Dinamo2:0VaraždinIzvještaj
24.07.2020. 21:05Gorica0:0Slaven BelupoIzvještaj
25.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić1:4HajdukIzvještaj
25.07.2020. 21:05Rijeka4:2Istra 1961Izvještaj
25.07.2020. 21:05Osijek1:2LokomotivaIzvještaj

Kvalifikacije za HT Prvu ligu

Finale - prve utakmica

02.08.2020. 20:00Orijent 19190:3Istra 1961Izvještaj

Finale - uzvrat

05.08.2020. 20:00Istra 19610:1Orijent 1919Izvještaj