Statistika

1. kolo

16.08.2019. 17:30Sesvete1:1CibaliaIzvještaj
16.08.2019. 20:00Međimurje1:1OrijentIzvještaj
17.08.2019. 17:30Kustošija2:3DugopoljeIzvještaj
17.08.2019. 17:30Solin2:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
17.08.2019. 19:00Šibenik3:2Hajduk IIIzvještaj
18.08.2019. 17:00BSK Bijelo Brdo0:2RudešIzvještaj
18.08.2019. 17:00Croatia Zmijavci2:0DubravaIzvještaj
18.08.2019. 17:00Dinamo II1:1Osijek IIIzvještaj

2. kolo

23.08.2019. 17:30Hrvatski dragovoljac2:2MeđimurjeIzvještaj
23.08.2019. 17:30Sesvete1:1SolinIzvještaj
24.08.2019. 17:00Orijent2:2Dinamo IIIzvještaj
24.08.2019. 17:30Cibalia3:1DubravaIzvještaj
24.08.2019. 17:30Dugopolje0:2Croatia ZmijavciIzvještaj
25.08.2019. 17:30Hajduk II4:0Kustošija-
25.08.2019. 17:30Rudeš0:1Šibenik-
26.08.2019. 17:30Osijek II6:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj

3. kolo

30.08.2019. 20:00Dubrava2:2DugopoljeIzvještaj
31.08.2019. 16:00Kustošija0:2Rudeš-
31.08.2019. 16:00Solin2:2Cibalia-
31.08.2019. 19:00Šibenik2:1Osijek II-
31.08.2019. 20:00Međimurje1:2Sesvete-
01.09.2019. 17:00BSK Bijelo Brdo3:0Orijent-
01.09.2019. 17:00Croatia Zmijavci0:1Hajduk II-
01.09.2019. 17:00Dinamo II1:0Hrvatski dragovoljac-

4. kolo

11.09.2019. 18:00Osijek II2:0KustošijaIzvještaj
13.09.2019. 16:00Hrvatski dragovoljac3:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj
13.09.2019. 16:00Sesvete3:0Dinamo IIIzvještaj
14.09.2019. 16:00Dubrava1:1Hajduk IIIzvještaj
14.09.2019. 16:30Cibalia0:3DugopoljeIzvještaj
14.09.2019. 16:30Orijent1:0ŠibenikIzvještaj
14.09.2019. 16:30Solin3:0MeđimurjeIzvještaj
15.09.2019. 16:30Rudeš3:0Croatia Zmijavci-

5. kolo

18.09.2019. 16:00Dubrava2:2RudešIzvještaj
18.09.2019. 16:00BSK Bijelo Brdo1:2SesveteIzvještaj
18.09.2019. 16:00Croatia Zmijavci0:1Osijek IIIzvještaj
18.09.2019. 16:00Dugopolje2:2Hajduk IIIzvještaj
18.09.2019. 16:00Kustošija1:2OrijentIzvještaj
18.09.2019. 16:00Međimurje3:0CibaliaIzvještaj
18.09.2019. 16:00Šibenik2:0Hrvatski dragovoljacIzvještaj
30.10.2019. 14:00Dinamo II3:0SolinIzvještaj

6. kolo

21.09.2019. 14:30Cibalia0:4Hajduk IIIzvještaj
21.09.2019. 16:30Hrvatski dragovoljac1:1KustošijaIzvještaj
21.09.2019. 16:30Orijent1:1Croatia ZmijavciIzvještaj
21.09.2019. 16:30Sesvete0:1ŠibenikIzvještaj
21.09.2019. 16:30Solin1:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj
21.09.2019. 19:00Međimurje2:1Dinamo IIIzvještaj
22.09.2019. 16:30Osijek II0:1DubravaIzvještaj
22.09.2019. 16:30Rudeš2:1DugopoljeIzvještaj

7. kolo

28.09.2019. 14:30Hajduk II2:2RudešIzvještaj
28.09.2019. 14:30Šibenik1:0SolinIzvještaj
28.09.2019. 16:00Dubrava0:1OrijentIzvještaj
28.09.2019. 16:00Dugopolje1:4Osijek IIIzvještaj
28.09.2019. 16:00Kustošija1:0Sesvete-
29.09.2019.BSK Bijelo Brdo3:1MeđimurjeIzvještaj
29.09.2019.Croatia Zmijavci4:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
29.09.2019.Dinamo II2:0CibaliaIzvještaj

8. kolo

02.10.2019. 15:30Cibalia2:1RudešIzvještaj
02.10.2019. 15:30Dinamo II2:1BSK Bijelo BrdoIzvještaj
02.10.2019. 15:30Hrvatski dragovoljac0:4DubravaIzvještaj
02.10.2019. 15:30Sesvete4:1Croatia ZmijavciIzvještaj
02.10.2019. 15:30Solin0:1KustošijaIzvještaj
02.10.2019. 16:00Osijek II0:0Hajduk IIIzvještaj
02.10.2019. 16:30Orijent3:2DugopoljeIzvještaj
02.10.2019. 17:00Međimurje1:2ŠibenikIzvještaj

9. kolo

05.10.2019. 14:30Šibenik2:1Dinamo IIIzvještaj
05.10.2019. 15:30Dubrava0:2SesveteIzvještaj
05.10.2019. 15:30Dugopolje2:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
05.10.2019. 15:30Kustošija0:0MeđimurjeIzvještaj
06.10.2019. 15:30BSK Bijelo Brdo1:1CibaliaIzvještaj
06.10.2019. 15:30Croatia Zmijavci2:1SolinIzvještaj
06.10.2019. 15:30Rudeš1:0Osijek IIIzvještaj
06.10.2019. 16:00Orijent0:2Hajduk IIIzvještaj

10. kolo

18.10.2019. 15:00Hrvatski dragovoljac1:0Hajduk IIIzvještaj
18.10.2019. 15:00Međimurje0:0Croatia ZmijavciIzvještaj
18.10.2019. 18:00Sesvete0:1DugopoljeIzvještaj
19.10.2019. 15:00Orijent2:0RudešIzvještaj
19.10.2019. 15:00Cibalia0:2Osijek IIIzvještaj
19.10.2019. 15:00Solin0:2DubravaIzvještaj
20.10.2019. 15:00BSK Bijelo Brdo0:1Šibenik-
20.10.2019. 15:00Dinamo II1:0Kustošija-

11. kolo

25.10.2019. 15:00Dubrava1:2MeđimurjeIzvještaj
26.10.2019. 15:00Dugopolje3:1SolinIzvještaj
26.10.2019. 15:00Kustošija0:3BSK Bijelo BrdoIzvještaj
26.10.2019. 15:00Šibenik1:0CibaliaIzvještaj
26.10.2019. 17:00Osijek II1:3OrijentIzvještaj
27.10.2019. 13:00Rudeš1:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
27.10.2019. 14:00Croatia Zmijavci1:0Dinamo IIIzvještaj
27.10.2019. 14:00Hajduk II3:1SesveteIzvještaj

12. kolo

31.10.2019. 17:00Međimurje4:2DugopoljeIzvještaj
02.11.2019. 13:00Sesvete3:2RudešIzvještaj
02.11.2019. 14:00Cibalia1:2OrijentIzvještaj
02.11.2019. 14:00Solin2:3Hajduk IIIzvještaj
02.11.2019. 14:00Šibenik2:0KustošijaIzvještaj
03.11.2019. 13:00Dinamo II1:1Dubrava-
03.11.2019. 14:00BSK Bijelo Brdo1:1Croatia Zmijavci-
03.11.2019. 14:00Hrvatski dragovoljac2:1Osijek II-

13. kolo

08.11.2019. 13:30Dubrava0:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj
09.11.2019. 13:00Kustošija3:0CibaliaIzvještaj
09.11.2019. 13:30Dugopolje3:0Dinamo IIIzvještaj
09.11.2019. 15:00Orijent0:0Hrvatski dragovoljacIzvještaj
10.11.2019. 13:00Osijek II1:1SesveteIzvještaj
10.11.2019. 13:00Croatia Zmijavci2:0ŠibenikIzvještaj
10.11.2019. 13:00Rudeš1:0SolinIzvještaj
11.11.2019. 13:00Hajduk II0:3MeđimurjeIzvještaj

14. kolo

22.11.2019. 17:00Međimurje0:1RudešIzvještaj
23.11.2019. 13:00Dinamo II1:0Hajduk IIIzvještaj
23.11.2019. 13:30Cibalia1:1Hrvatski dragovoljacIzvještaj
23.11.2019. 13:30Kustošija1:0Croatia ZmijavciIzvještaj
23.11.2019. 13:30Sesvete0:0OrijentIzvještaj
23.11.2019. 13:30Solin2:0Osijek IIIzvještaj
23.11.2019. 13:30Šibenik1:0DubravaIzvještaj
24.11.2019. 13:30BSK Bijelo Brdo1:0DugopoljeIzvještaj

15. kolo

29.11.2019. 13:00Dugopolje0:2ŠibenikIzvještaj
30.11.2019. 13:00Orijent3:2SolinIzvještaj
30.11.2019. 13:30Dubrava1:2KustošijaIzvještaj
30.11.2019. 13:30Hrvatski dragovoljac3:2SesveteIzvještaj
30.11.2019. 13:30Osijek II2:1MeđimurjeIzvještaj
01.12.2019. 13:30Croatia Zmijavci4:0CibaliaIzvještaj
01.12.2019. 13:30Rudeš0:0Dinamo IIIzvještaj
02.12.2019. 13:00Hajduk II0:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj

16. kolo

04.12.2019. 13:00Osijek II0:1Dinamo IIIzvještaj
07.12.2019. 13:30Cibalia0:0SesveteIzvještaj
07.12.2019. 13:30Dubrava1:0Croatia ZmijavciIzvještaj
07.12.2019. 13:30Dugopolje2:2KustošijaIzvještaj
07.12.2019. 13:30Hrvatski dragovoljac1:0SolinIzvještaj
07.12.2019. 14:30Orijent0:2MeđimurjeIzvještaj
08.12.2019. 13:00Hajduk II1:0ŠibenikIzvještaj
08.12.2019. 13:30Rudeš1:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj

17. kolo

21.02.2020.Međimurje1:2Hrvatski dragovoljac-
21.02.2020.Dubrava2:1Cibalia-
22.02.2020. 13:00Šibenik3:3Rudeš-
22.02.2020. 15:00Dinamo II2:2Orijent-
22.02.2020. 15:00Kustošija1:1Hajduk II-
22.02.2020. 15:00Solin3:1Sesvete-
23.02.2020. 15:00BSK Bijelo Brdo-:-Osijek II-
23.02.2020. 15:00Croatia Zmijavci-:-Dugopolje-

18. kolo

28.02.2020. 15:00Hrvatski dragovoljac1:0Dinamo II-
28.02.2020. 15:00Sesvete3:1Međimurje-
29.02.2020. 15:00Cibalia1:1Solin-
29.02.2020. 15:00Dugopolje3:0Dubrava-
29.02.2020. 15:00Orijent1:2BSK Bijelo Brdo-
01.03.2020. 15:00Hajduk II2:4Croatia Zmijavci-
01.03.2020. 15:00Osijek II1:1Šibenik-
01.03.2020. 15:00Rudeš1:2Kustošija-

19. kolo

06.03.2020.Međimurje1:1Solin-
07.03.2020. 13:00Šibenik1:2Orijent-
07.03.2020. 15:30Dugopolje0:0Cibalia-
07.03.2020. 15:30Hajduk II1:2Dubrava-
07.03.2020. 15:30Kustošija2:2Osijek II-
08.03.2020. 13:00Dinamo II1:2Sesvete-
08.03.2020. 15:30BSK Bijelo Brdo-:-Hrvatski dragovoljac-
08.03.2020. 15:30Croatia Zmijavci-:-Rudeš-