Statistika

SEHA liga, skupina A

1. kolo

02.09.2019. 19:00Vojvodina29:23Nexe NašiceIzvještaj
03.09.2019. 20:45Vardar Skoplje37:23BSUIzvještaj
04.09.2019.Tatran Prešov24:25Motor Zaporožje-

2. kolo

07.09.2019.Motor Zaporožje32:31Vardar SkopljeIzvještaj
08.09.2019. 19:00Nexe Našice24:25Tatran PrešovIzvještaj
23.09.2019.BSU21:28Vojvodina-

3. kolo

24.09.2019. 20:30Vardar Skoplje27:25Nexe NašiceIzvještaj
25.09.2019.Motor Zaporožje41:19BSU-
25.09.2019.Tatran Prešov22:18Vojvodina-

4. kolo

30.09.2019. 19:00Nexe Našice40:26BSUIzvještaj
01.10.2019. 17:00Vojvodina25:22Motor Zaporožje-
01.10.2019. 20:45Tatran Prešov22:29Vardar Skoplje-

5. kolo

05.10.2019. 13:00BSU19:36Tatran Prešov-
05.10.2019. 17:15Motor Zaporožje33:31Nexe NašiceIzvještaj
04.11.2019. 20:00Vardar Skoplje26:23VojvodinaIzvještaj

6. kolo

19.10.2019.Nexe Našice32:24Vojvodina-
29.10.2019. 17:00BSU28:36Vardar Skoplje-
29.10.2019. 19:00Motor Zaporožje29:23Tatran Prešov-

7. kolo

04.11.2019. 18:30Tatran Prešov24:22Nexe NašiceIzvještaj
10.11.2019.Vojvodina37:25BSU-
13.11.2019.Vardar Skoplje44:37Motor Zaporožje-

8. kolo

07.12.2019.Vojvodina23:22Tatran Prešov-
14.12.2019.BSU23:30Motor Zaporožje-
15.12.2019.Nexe Našice42:26Vardar Skoplje-

9. kolo

11.12.2019.Vardar Skoplje28:26Tatran Prešov-
11.12.2019.BSU26:35Nexe Našice-
11.12.2019.Motor Zaporožje37:29Vojvodina-

10. kolo

04.12.2019.Tatran Prešov38:25BSU-
04.12.2019. 19:00Nexe Našice25:28Motor ZaporožjeIzvještaj
04.12.2019. 21:00Vojvodina33:35Vardar Skoplje-

SEHA liga, skupina B

1. kolo

03.09.2019. 17:15Meškov Brest27:28Telekom VeszpremIzvještaj
03.09.2019. 19:00Metaloplastika Šabac25:28PPD ZagrebIzvještaj
04.09.2019.Eurofarm Pelister34:29Spartak Moskva-

2. kolo

23.09.2019.Eurofarm Pelister32:21Metaloplastika Šabac-
24.09.2019.Spartak Moskva23:26Telekom Veszprem-
19.11.2019. 17:00Meškov Brest33:29PPD ZagrebIzvještaj

3. kolo

07.09.2019.Telekom Veszprem36:28PPD Zagreb-
07.09.2019.Spartak Moskva36:32Metaloplastika Šabac-
08.10.2019. 17:15Meškov Brest31:22Eurofarm PelisterIzvještaj

4. kolo

02.10.2019.Eurofarm Pelister26:24Telekom VeszpremIzvještaj
04.10.2019.Metaloplastika Šabac35:33Meškov BrestIzvještaj
27.11.2019. 19:00Spartak Moskva23:39PPD ZagrebIzvještaj

5. kolo

06.10.2019. 19:00Meškov Brest35:24Spartak Moskva-
06.10.2019. 19:00PPD Zagreb24:23Eurofarm PelisterIzvještaj
19.11.2019. 19:00Telekom Veszprem36:29Metaloplastika Šabac-

6. kolo

05.10.2019.Telekom Veszprem32:23Meškov Brest-
29.10.2019. 20:45PPD Zagreb30:25Metaloplastika ŠabacIzvještaj
15.12.2019.Spartak Moskva21:33Eurofarm Pelister-

7. kolo

05.11.2019. 17:15Telekom Veszprem37:32Spartak MoskvaIzvještaj
23.11.2019. 13:00Metaloplastika Šabac27:26Eurofarm Pelister-
16.12.2019. 18:00PPD Zagreb30:24Meškov BrestIzvještaj

8. kolo

05.11.2019. 19:00Eurofarm Pelister32:35Meškov BrestIzvještaj
07.11.2019. 17:00Metaloplastika Šabac27:23Spartak Moskva-
14.12.2019. 20:45PPD Zagreb23:26Telekom VeszpremIzvještaj

9. kolo

11.12.2019.Meškov Brest32:21Metaloplastika Šabac-
11.12.2019.Telekom Veszprem35:24Eurofarm Pelister-
11.12.2019.PPD Zagreb30:17Spartak Moskva-

10. kolo

02.12.2019. 18:00Spartak Moskva26:34Meškov Brest-
03.12.2019. 17:00Eurofarm Pelister27:28PPD ZagrebIzvještaj
13.12.2019.Metaloplastika Šabac30:26Telekom Veszprem-

SEHA liga, doigravanje

Osmina finala - prve utakmice

01.02.2020. 15:00Nexe Našice23:20Eurofarm PelisterIzvještaj
02.02.2020.Metaloplastika Šabac24:25Vojvodina-
02.02.2020.Spartak Moskva23:31Tatran Prešov-
02.03.2020.BSU26:46Meškov BrestIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

07.02.2020.Vojvodina26:24Metaloplastika Šabac-
07.02.2020.Eurofarm Pelister24:22Nexe Našice-
07.02.2020.Tatran Prešov32:22Spartak Moskva-
03.03.2020. 16:15Meškov Brest-:-BSU-

Četvrtfinale - prve utakmice

07.03.2020. 15:00Meškov Brest30:28Motor Zaporožje-
07.03.2020. 17:15Tatran Prešov21:25PPD ZagrebIzvještaj
08.03.2020. 17:15Nexe Našice30:31Vardar SkopljeIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

11.03.2020. 20:00PPD Zagreb28:16Tatran PrešovIzvještaj
12.03.2020. 18:00Motor Zaporožje28:33Meškov BrestIzvještaj