Statistika

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

25.08.2020. 18:00Riteriai3:2 *Derry CityIzvještaj

2. pretkolo

16.09.2020. 18:30Niedercorn0:5Willem II-
16.09.2020. 19:00Hammarby0:3Lech Poznań-
16.09.2020. 20:00B36 Tórshavn3:2TNS-
17.09.2020. 15:30Renova0:1HajdukIzvještaj
17.09.2020. 20:45Osijek1:2BaselIzvještaj

3. pretkolo

24.09.2020. 19:00Malmö5:0LokomotivaIzvještaj
24.09.2020. 20:00Galatasaray2:0HajdukIzvještaj
24.09.2020. 20:45Rijeka2:0 *KolosIzvještaj

4. pretkolo

01.10.2020. 19:00Dinamo3:1FloraIzvještaj
01.10.2020. 20:00Kobenhavn0:1RijekaIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

22.10.2020. 18:55Young Boys1:2RomaIzvještaj
22.10.2020. 18:55CSKA Sofija0:2CFR ClujIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00Roma0:0CSKA SofijaIzvještaj
29.10.2020. 21:00CFR Cluj1:1Young BoysIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Roma5:0CFR ClujIzvještaj
05.11.2020. 21:00Young Boys3:0CSKA SofijaIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55CSKA Sofija0:1Young BoysIzvještaj
26.11.2020. 21:00CFR Cluj0:2RomaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00Roma3:1Young BoysIzvještaj
03.12.2020. 21:00CFR Cluj0:0CSKA SofijaIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55Young Boys2:1CFR ClujIzvještaj
10.12.2020. 18:55CSKA Sofija3:1RomaIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

22.10.2020. 18:55Rapid Beč1:2ArsenalIzvještaj
22.10.2020. 18:55Dundalk1:2MoldeIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00Molde1:0Rapid BečIzvještaj
29.10.2020. 21:00Arsenal3:0DundalkIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Rapid Beč4:3DundalkIzvještaj
05.11.2020. 21:00Arsenal4:1Molde-

4. kolo

26.11.2020. 18:55Molde0:3ArsenalIzvještaj
26.11.2020. 21:00Dundalk1:3Rapid BečIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00Arsenal4:1Rapid BečIzvještaj
03.12.2020. 21:00Molde3:1DundalkIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55Dundalk2:4ArsenalIzvještaj
10.12.2020. 18:55Rapid Beč2:2MoldeIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

22.10.2020. 18:55Bayer Leverkusen6:2NiceIzvještaj
22.10.2020. 18:55Hapoel Beer Sheva3:1Slavia PragIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00Nice1:0Hapoel Beer ShevaIzvještaj
29.10.2020. 21:00Slavia Prag1:0Bayer LeverkusenIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Hapoel Beer Sheva2:4Bayer LeverkusenIzvještaj
05.11.2020. 18:55Slavia Prag3:2NiceIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 21:00Nice1:3Slavia PragIzvještaj
26.11.2020. 21:00Bayer Leverkusen4:1Hapoel Beer ShevaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00Slavia Prag3:0Hapoel Beer ShevaIzvještaj
03.12.2020. 21:00Nice2:3Bayer LeverkusenIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55Bayer Leverkusen4:1Slavia PragIzvještaj
10.12.2020. 18:55Hapoel Beer Sheva1:0NiceIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

22.10.2020. 18:55Lech Poznań2:4BenficaIzvještaj
22.10.2020. 18:55Standard Liege0:2FC RangersIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00FC Rangers1:0Lech PoznańIzvještaj
29.10.2020. 21:00Benfica3:0Standard LiegeIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Lech Poznań3:1Standard LiegeIzvještaj
05.11.2020. 18:55Benfica3:3FC RangersIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 21:00Standard Liege2:1Lech PoznańIzvještaj
26.11.2020. 21:00FC Rangers2:2BenficaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00FC Rangers3:2Standard LiegeIzvještaj
03.12.2020. 21:00Benfica4:0Lech PoznańIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55Lech Poznań0:2FC RangersIzvještaj
10.12.2020. 18:55Standard Liege2:2BenficaIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

22.10.2020. 18:55PAOK1:1OmoniaIzvještaj
22.10.2020. 18:55PSV Eindhoven1:2GranadaIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00Omonia1:2PSV EindhovenIzvještaj
29.10.2020. 21:00Granada0:0PAOKIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55PAOK4:1PSV EindhovenIzvještaj
05.11.2020. 18:55Omonia0:2GranadaIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 21:00PSV Eindhoven3:2PAOKIzvještaj
26.11.2020. 21:00Granada3:1OmoniaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00Omonia2:1PAOKIzvještaj
03.12.2020. 21:00Granada0:1PSV EindhovenIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55PSV Eindhoven4:0OmoniaIzvještaj
10.12.2020. 18:55PAOK0:0GranadaIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

22.10.2020. 18:55Napoli0:1AZ AlkmaarIzvještaj
22.10.2020. 18:55Rijeka0:1Real SociedadIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 21:00AZ Alkmaar4:1RijekaIzvještaj
29.10.2020. 21:00Real Sociedad0:1NapoliIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Rijeka1:2NapoliIzvještaj
05.11.2020. 18:55Real Sociedad1:0AZ AlkmaarIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 21:00Napoli2:0RijekaIzvještaj
26.11.2020. 21:00AZ Alkmaar0:0Real SociedadIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 21:00Real Sociedad2:2RijekaIzvještaj
03.12.2020. 21:00AZ Alkmaar1:1NapoliIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 18:55Rijeka2:1AZ AlkmaarIzvještaj
10.12.2020. 18:55Napoli1:1Real SociedadIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

22.10.2020. 21:00Braga3:0AEK AtenaIzvještaj
22.10.2020. 21:00Leicester City3:0ZorjaIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55Zorja1:2BragaIzvještaj
29.10.2020. 18:55AEK Atena1:2Leicester CityIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 21:00Zorja1:4AEK AtenaIzvještaj
05.11.2020. 21:00Leicester City4:0BragaIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55Braga3:3Leicester CityIzvještaj
26.11.2020. 18:55AEK Atena0:3ZorjaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Zorja1:0Leicester CityIzvještaj
03.12.2020. 18:55AEK Atena2:4BragaIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Leicester City2:0AEK AtenaIzvještaj
10.12.2020. 21:00Braga2:1ZorjaIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

22.10.2020. 21:00Sparta Prag1:4LilleIzvještaj
22.10.2020. 21:00Celtic1:3MilanIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55Lille2:2CelticIzvještaj
29.10.2020. 18:55Milan3:0Sparta PragIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 21:00Celtic1:4Sparta PragIzvještaj
05.11.2020. 21:00Milan0:3LilleIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55Lille1:1MilanIzvještaj
26.11.2020. 18:55Sparta Prag4:1CelticIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Lille2:1Sparta PragIzvještaj
03.12.2020. 18:55Milan4:2CelticIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Celtic3:2LilleIzvještaj
10.12.2020. 21:00Sparta Prag0:1MilanIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

22.10.2020. 21:00Villarreal5:3SivassporIzvještaj
22.10.2020. 21:00Maccabi Tel Aviv1:0QarabagIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55Qarabag1:3VillarrealIzvještaj
29.10.2020. 18:55Sivasspor1:2Maccabi Tel AvivIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Sivasspor2:0QarabagIzvještaj
05.11.2020. 21:00Villarreal4:0Maccabi Tel AvivIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55Maccabi Tel Aviv1:1VillarrealIzvještaj
26.11.2020. 18:55Qarabag2:3SivassporIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Sivasspor0:1VillarrealIzvještaj
03.12.2020. 18:55Qarabag1:1Maccabi Tel AvivIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Villarreal-:-Qarabag-
10.12.2020. 21:00Maccabi Tel Aviv1:0SivassporIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

22.10.2020. 21:00Tottenham3:0LASK Izvještaj
22.10.2020. 21:00Ludogorec Razgrad1:2AntwerpIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55LASK 4:3Ludogorec RazgradIzvještaj
29.10.2020. 18:55Antwerp1:0TottenhamIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 18:55Ludogorec Razgrad1:3TottenhamIzvještaj
05.11.2020. 21:00Antwerp0:1LASK -

4. kolo

26.11.2020. 18:55LASK 0:2AntwerpIzvještaj
26.11.2020. 21:00Tottenham4:0Ludogorec RazgradIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Antwerp3:1Ludogorec RazgradIzvještaj
03.12.2020. 18:55LASK 3:3TottenhamIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Ludogorec Razgrad1:3LASK Izvještaj
10.12.2020. 21:00Tottenham2:0AntwerpIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

22.10.2020. 21:00Wolfsberger1:1CSKA MoskvaIzvještaj
22.10.2020. 21:00Dinamo0:0FeyenoordIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55Feyenoord1:4WolfsbergerIzvještaj
29.10.2020. 18:55CSKA Moskva0:0DinamoIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 21:00Dinamo1:0WolfsbergerIzvještaj
05.11.2020. 21:00Feyenoord3:1CSKA MoskvaIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55Wolfsberger0:3DinamoIzvještaj
26.11.2020. 18:55CSKA Moskva0:0FeyenoordIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Feyenoord0:2DinamoIzvještaj
03.12.2020. 18:55CSKA Moskva0:1WolfsbergerIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Wolfsberger1:0FeyenoordIzvještaj
10.12.2020. 21:00Dinamo3:1CSKA MoskvaIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

22.10.2020. 21:00Hoffenheim2:0Crvena zvezdaIzvještaj
22.10.2020. 21:00Slovan Liberec1:0GentIzvještaj

2. kolo

29.10.2020. 18:55Gent1:4HoffenheimIzvještaj
29.10.2020. 18:55Crvena zvezda5:1Slovan LiberecIzvještaj

3. kolo

05.11.2020. 21:00Hoffenheim5:0Slovan LiberecIzvještaj
05.11.2020. 21:00Crvena zvezda2:1GentIzvještaj

4. kolo

26.11.2020. 18:55Slovan Liberec0:2HoffenheimIzvještaj
26.11.2020. 18:55Gent0:2Crvena zvezdaIzvještaj

5. kolo

03.12.2020. 18:55Crvena zvezda0:0HoffenheimIzvještaj
03.12.2020. 18:55Gent1:2Slovan LiberecIzvještaj

6. kolo

10.12.2020. 21:00Slovan Liberec0:0Crvena zvezdaIzvještaj
10.12.2020. 21:00Hoffenheim4:1GentIzvještaj

Europska liga, nokaut faza

1/16 finala - prve utakmice

18.02.2021. 16:00Dynamo Kijev1:1Club BruggeIzvještaj
18.02.2021. 18:55Slavia Prag0:0Leicester CityIzvještaj
18.02.2021. 18:55Krasnodar2:3DinamoIzvještaj
18.02.2021. 18:55Real Sociedad0:4Manchester UnitedIzvještaj
18.02.2021. 18:55Wolfsberger1:4TottenhamIzvještaj
18.02.2021. 18:55Young Boys4:3Bayer LeverkusenIzvještaj
18.02.2021. 18:55Braga0:2RomaIzvještaj
18.02.2021. 18:55Crvena zvezda2:2MilanIzvještaj
18.02.2021. 18:55Olympiakos4:2PSV EindhovenIzvještaj
18.02.2021. 21:00Lille1:2AjaxIzvještaj
18.02.2021. 21:00Maccabi Tel Aviv0:2ŠahtarIzvještaj
18.02.2021. 21:00Granada2:0NapoliIzvještaj
18.02.2021. 21:00Red Bull Salzburg0:2VillarrealIzvještaj
18.02.2021. 21:00Benfica1:1ArsenalIzvještaj
18.02.2021. 21:00Molde3:3HoffenheimIzvještaj
18.02.2021. 21:00Antwerp3:4FC RangersIzvještaj

1/16 finala - uzvratne utakmice

24.02.2021. 18:00Tottenham4:0WolfsbergerIzvještaj
25.02.2021. 18:55FC Rangers5:2AntwerpIzvještaj
25.02.2021. 18:55Napoli2:1GranadaIzvještaj
25.02.2021. 18:55Šahtar1:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
25.02.2021. 18:55Hoffenheim0:2MoldeIzvještaj
25.02.2021. 18:55Ajax2:1LilleIzvještaj
25.02.2021. 18:55Villarreal2:1Red Bull SalzburgIzvještaj
25.02.2021. 18:55Arsenal3:2BenficaIzvještaj
25.02.2021. 21:00PSV Eindhoven2:1OlympiakosIzvještaj
25.02.2021. 21:00Manchester United0:0Real SociedadIzvještaj
25.02.2021. 21:00Club Brugge0:1Dynamo KijevIzvještaj
25.02.2021. 21:00Leicester City0:2Slavia PragIzvještaj
25.02.2021. 21:00Milan1:1Crvena zvezdaIzvještaj
25.02.2021. 21:00Roma3:1BragaIzvještaj
25.02.2021. 21:00Bayer Leverkusen0:2Young BoysIzvještaj
25.02.2021. 21:00Dinamo1:0KrasnodarIzvještaj

Osmina finala - prve utakmice

11.03.2021. 18:55Ajax3:0Young BoysIzvještaj
11.03.2021. 18:55Slavia Prag1:1FC RangersIzvještaj
11.03.2021. 18:55Manchester United1:1MilanIzvještaj
11.03.2021. 18:55Dynamo Kijev0:2VillarrealIzvještaj
11.03.2021. 21:00Tottenham2:0DinamoIzvještaj
11.03.2021. 21:00Roma3:0ŠahtarIzvještaj
11.03.2021. 21:00Granada3:0MoldeIzvještaj
11.03.2021. 21:00Olympiakos1:3ArsenalIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

18.03.2021. 18:55Molde2:1GranadaIzvještaj
18.03.2021. 18:55Arsenal0:1OlympiakosIzvještaj
18.03.2021. 18:55Šahtar1:2RomaIzvještaj
18.03.2021. 18:55Dinamo3:0 *TottenhamIzvještaj
18.03.2021. 21:00Milan0:1Manchester UnitedIzvještaj
18.03.2021. 21:00Young Boys0:2AjaxIzvještaj
18.03.2021. 21:00FC Rangers0:2Slavia PragIzvještaj
18.03.2021. 21:00Villarreal2:0Dynamo KijevIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

08.04.2021. 21:00Arsenal1:1Slavia PragIzvještaj
08.04.2021. 21:00Ajax1:2RomaIzvještaj
08.04.2021. 21:00Granada0:2Manchester UnitedIzvještaj
08.04.2021. 21:00Dinamo0:1VillarrealIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

15.04.2021. 21:00Villarreal2:1DinamoIzvještaj
15.04.2021. 21:00Slavia Prag0:4ArsenalIzvještaj
15.04.2021. 21:00Roma1:1AjaxIzvještaj
15.04.2021. 21:00Manchester United2:0GranadaIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

29.04.2021. 21:00Manchester United6:2RomaIzvještaj
29.04.2021. 21:00Villarreal2:1ArsenalIzvještaj

Polufinale - uzvrati

06.05.2021. 21:00Roma3:2Manchester UnitedIzvještaj
06.05.2021. 21:00Arsenal0:0VillarrealIzvještaj

Finale

26.05.2021. 21:00Villarreal12:11 **Manchester UnitedIzvještaj