Statistika

HT Premijer liga

1. kolo

18.09.2020. 18:00Gorica79:73SplitIzvještaj
19.09.2020. 17:00Vrijednosnice Osijek101:85Hermes AnaliticaIzvještaj
19.09.2020. 19:00Adria Oil Škrljevo62:93Sonik PuntamikaIzvještaj
19.09.2020. 19:00Alkar94:89FurnirIzvještaj
20.09.2020. 17:00Zadar92:52ŠibenkaIzvještaj
29.09.2020. 18:00Cibona85:69ZabokIzvještaj

2. kolo

25.09.2020. 18:00Zadar73:70CibonaIzvještaj
25.09.2020. 19:00Hermes Analitica70:95Adria Oil Škrljevo-
26.09.2020. 17:00Furnir90:64Vrijednosnice Osijek-
26.09.2020. 17:00Šibenka98:84Sonik Puntamika-
26.09.2020. 19:00Zabok68:79Gorica-
27.09.2020.Split84:71Alkar-

3. kolo

02.10.2020. 18:00Cibona96:67ŠibenkaIzvještaj
02.10.2020. 18:00Vrijednosnice Osijek82:86SplitIzvještaj
03.10.2020. 17:30Gorica72:70ZadarIzvještaj
03.10.2020. 19:00Adria Oil Škrljevo97:78FurnirIzvještaj
03.10.2020. 19:00Alkar73:84ZabokIzvještaj
03.10.2020. 19:00Sonik Puntamika89:80Hermes AnaliticaIzvještaj

4. kolo

06.10.2020.Zadar91:63Alkar-
09.10.2020. 19:00Furnir77:80Sonik PuntamikaIzvještaj
09.10.2020. 19:00Split89:77Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
10.10.2020. 17:00Šibenka90:64Hermes AnaliticaIzvještaj
10.10.2020. 18:00Cibona79:69GoricaIzvještaj
10.10.2020. 19:00Zabok98:81Vrijednosnice OsijekIzvještaj

5. kolo

14.10.2020. 18:00Hermes Analitica115:111 *FurnirIzvještaj
14.10.2020. 18:00Vrijednosnice Osijek69:78ZadarIzvještaj
14.10.2020. 18:00Alkar66:99CibonaIzvještaj
14.10.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo77:75ZabokIzvještaj
14.10.2020. 19:00Sonik Puntamika80:77SplitIzvještaj
30.12.2021.Gorica86:82Šibenka-

6. kolo

17.10.2020. 15:00Hermes Analitica69:84SplitIzvještaj
17.10.2020. 19:00Zabok88:76Sonik PuntamikaIzvještaj
19.10.2020. 18:00Cibona102:70Vrijednosnice OsijekIzvještaj
19.10.2020. 20:00Šibenka74:90FurnirIzvještaj
20.10.2020. 19:00Zadar99:68Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
28.12.2020. 17:00Gorica98:75AlkarIzvještaj

7. kolo

24.10.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo65:93Cibona-
24.10.2020. 19:00Alkar112:102 *ŠibenkaIzvještaj
14.11.2020. 14:30Furnir88:95Split-
17.11.2020. 19:00Sonik Puntamika78:73ZadarIzvještaj
19.11.2020. 18:00Vrijednosnice Osijek86:106GoricaIzvještaj
16.12.2020. 20:00Hermes Analitica64:70ZabokIzvještaj

8. kolo

30.10.2020. 19:00Zadar94:73Hermes AnaliticaIzvještaj
31.10.2020. 19:30Alkar86:99Vrijednosnice OsijekIzvještaj
03.11.2020. 18:00Gorica111:73Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
04.11.2020. 18:00Cibona108:77Sonik PuntamikaIzvještaj
02.12.2020. 18:00Šibenka111:96SplitIzvještaj
18.11.2021.Zabok92:82Furnir-

9. kolo

05.11.2020. 19:00Furnir67:82ZadarIzvještaj
06.11.2020. 19:00Split102:69ZabokIzvještaj
08.11.2020. 17:00Vrijednosnice Osijek93:91ŠibenkaIzvještaj
08.11.2020. 18:00Sonik Puntamika69:90GoricaIzvještaj
09.11.2020. 20:00Adria Oil Škrljevo95:74AlkarIzvještaj
10.11.2020. 18:00Hermes Analitica76:116CibonaIzvještaj

10. kolo

11.11.2020.Cibona85:67FurnirIzvještaj
12.11.2020. 18:00Zadar88:61SplitIzvještaj
14.11.2020. 19:00Alkar85:94Sonik Puntamika-
24.11.2020. 17:00Gorica113:67Hermes AnaliticaIzvještaj
15.11.2021.Vrijednosnice Osijek83:69Adria Oil Škrljevo-
15.11.2021.Šibenka87:81Zabok-

11. kolo

19.11.2020. 20:00Split96:85CibonaIzvještaj
21.11.2020. 15:00Hermes Analitica75:88AlkarIzvještaj
21.11.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo88:77ŠibenkaIzvještaj
21.11.2020. 19:00Zabok66:80ZadarIzvještaj
22.11.2020. 17:00Furnir84:78Gorica-
22.11.2020. 18:00Sonik Puntamika97:92Vrijednosnice Osijek-

12. kolo

05.12.2020. 17:30Sonik Puntamika81:69Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
06.12.2020. 19:00Zabok53:82CibonaIzvještaj
13.12.2020. 17:00Furnir83:98AlkarIzvještaj
20.01.2021. 15:00Hermes Analitica81:75Vrijednosnice OsijekIzvještaj
25.02.2021. 19:00Split87:72GoricaIzvještaj
02.03.2021. 18:00Šibenka78:96ZadarIzvještaj

13. kolo

11.12.2020. 18:00Cibona62:81ZadarIzvještaj
11.12.2020. 18:00Gorica90:68ZabokIzvještaj
12.12.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo89:72Hermes Analitica-
13.01.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek76:83Furnir-
12.02.2021. 18:00Sonik Puntamika97:72ŠibenkaIzvještaj
30.12.2021.Alkar69:92Split-

14. kolo

18.12.2020. 17:00Zadar74:55GoricaIzvještaj
19.12.2020. 15:00Zabok83:82AlkarIzvještaj
19.12.2020. 15:00Hermes Analitica76:98Sonik PuntamikaIzvještaj
20.02.2021. 18:00Šibenka73:68Cibona-
20.02.2021. 18:00Furnir71:81Adria Oil Škrljevo-
04.03.2021. 19:00Split86:81Vrijednosnice OsijekIzvještaj

15. kolo

23.12.2020. 17:00Vrijednosnice Osijek79:76ZabokIzvještaj
23.12.2020. 18:00Adria Oil Škrljevo66:76SplitIzvještaj
23.12.2020. 18:30Hermes Analitica76:84ŠibenkaIzvještaj
06.01.2021. 18:00Sonik Puntamika80:70FurnirIzvještaj
27.01.2021. 18:00Alkar55:75ZadarIzvještaj
13.02.2021. 14:00Gorica90:94CibonaIzvještaj

16. kolo

05.01.2021. 17:00Šibenka67:79GoricaIzvještaj
05.01.2021. 19:00Split92:70Sonik PuntamikaIzvještaj
05.01.2021. 19:00Zadar73:70Vrijednosnice OsijekIzvještaj
05.01.2021. 19:00Furnir87:103Hermes Analitica-
05.01.2021. 19:00Zabok66:75Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
03.03.2021. 18:00Cibona99:88AlkarIzvještaj

17. kolo

09.01.2021.Furnir98:104Šibenka-
09.01.2021.Alkar73:74Gorica-
10.01.2021.Split125:59Hermes Analitica-
10.01.2021.Sonik Puntamika64:75Zabok-
20.01.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo72:76ZadarIzvještaj
17.02.2021. 18:00Vrijednosnice Osijek91:105Cibona-

18. kolo

14.01.2021.Zadar102:63Sonik Puntamika-
14.01.2021.Gorica95:86Vrijednosnice Osijek-
14.01.2021.Cibona93:76Adria Oil Škrljevo-
15.01.2021. 18:00Šibenka82:68AlkarIzvještaj
16.01.2021. 19:00Zabok89:70Hermes AnaliticaIzvještaj
19.01.2021. 18:00Split108:77FurnirIzvještaj

19. kolo

21.01.2021. 19:00Sonik Puntamika68:89CibonaIzvještaj
25.01.2021. 15:00Hermes Analitica84:101ZadarIzvještaj
26.01.2021.Furnir63:93Zabok-
26.01.2021.Vrijednosnice Osijek62:69Alkar-
26.01.2021.Split108:77Šibenka-
26.01.2021.Adria Oil Škrljevo80:89Gorica-

20. kolo

29.01.2021. 18:00Šibenka94:86Vrijednosnice OsijekIzvještaj
29.01.2021. 19:00Zadar93:84FurnirIzvještaj
31.01.2021.Gorica103:61Sonik Puntamika-
31.01.2021.Zabok92:88Split-
31.01.2021.Alkar65:66Adria Oil Škrljevo-
04.02.2021. 18:00Cibona110:71Hermes AnaliticaIzvještaj

21. kolo

05.02.2021. 18:00Zabok77:99ŠibenkaIzvještaj
06.02.2021. 12:00Furnir84:100CibonaIzvještaj
06.02.2021. 17:30Split82:62ZadarIzvještaj
06.02.2021. 18:00Sonik Puntamika84:80Alkar-
07.02.2021. 18:00Hermes Analitica88:115Gorica-
07.02.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo95:87Vrijednosnice Osijek-

22. kolo

27.02.2021. 14:00Gorica91:73Furnir-
27.02.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek92:86Sonik Puntamika-
27.02.2021. 17:30Šibenka88:97Adria Oil Škrljevo-
27.02.2021. 19:00Alkar95:71Hermes Analitica-
28.02.2021. 19:00Zadar75:79ZabokIzvještaj
02.03.2021. 18:00Cibona72:76SplitIzvještaj

23. kolo

05.03.2021. 18:00Zabok73:86Sonik PuntamikaIzvještaj
06.03.2021. 18:00Alkar84:89SplitIzvještaj
06.03.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo83:57Hermes AnaliticaIzvještaj
07.03.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek68:87CibonaIzvještaj
07.03.2021. 18:00Šibenka73:95GoricaIzvještaj
09.03.2021. 16:00Furnir77:94ZadarIzvještaj

24. kolo

10.03.2021. 18:00Cibona80:57Šibenka-
12.03.2021. 18:00Split88:84Vrijednosnice OsijekIzvještaj
13.03.2021. 19:00Zadar102:66Alkar-
14.03.2021. 12:00Hermes Analitica74:89Furnir-
14.03.2021. 17:00Gorica92:72Zabok-
15.03.2021. 20:00Sonik Puntamika86:84Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj

25. kolo

20.03.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek77:97ZadarIzvještaj
20.03.2021. 17:30Alkar92:66FurnirIzvještaj
20.03.2021. 18:00Sonik Puntamika98:74Hermes AnaliticaIzvještaj
20.03.2021. 19:00Zabok68:83CibonaIzvještaj
20.03.2021. 20:00Adria Oil Škrljevo102:85GoricaIzvještaj
21.03.2021. 17:00Šibenka88:96 *Split-

26. kolo

24.03.2021. 17:00Furnir83:100Vrijednosnice OsijekIzvještaj
24.03.2021. 20:15Hermes Analitica73:93AlkarIzvještaj
22.04.2021. 19:00Zadar98:83ŠibenkaIzvještaj
22.04.2021. 19:00Split77:74Zabok-
22.04.2021. 19:00Gorica86:58Sonik Puntamika-
22.04.2021. 19:00Cibona101:68Adria Oil Škrljevo-

27. kolo

27.03.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek83:82AlkarIzvještaj
27.03.2021. 17:30Zabok61:93ZadarIzvještaj
27.03.2021. 18:00Sonik Puntamika63:89CibonaIzvještaj
29.03.2021. 17:00Gorica97:65Hermes AnaliticaIzvještaj
22.04.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo77:71SplitIzvještaj
22.04.2021. 18:00Šibenka96:92Furnir-

28. kolo

20.04.2021.Split105:70Sonik Puntamika-
20.04.2021.Alkar87:83Šibenka-
20.04.2021.Furnir79:75Zabok-
20.04.2021.Cibona91:84Gorica-
20.04.2021.Hermes Analitica94:101Vrijednosnice Osijek-
20.04.2021.Zadar109:71Adria Oil Škrljevo-

29. kolo

03.04.2021. 17:00Šibenka81:93Vrijednosnice Osijek-
03.04.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo97:81Furnir-
03.04.2021. 19:00Zabok76:62Alkar-
05.04.2021. 17:00Cibona111:76Hermes AnaliticaIzvještaj
06.04.2021. 18:00Sonik Puntamika68:80ZadarIzvještaj
04.05.2021. 17:00Gorica61:89Split-

30. kolo

08.04.2021.Zadar73:64Gorica-
10.04.2021. 14:00Furnir83:70Sonik Puntamika-
10.04.2021. 18:00Alkar81:82Adria Oil Škrljevo-
10.04.2021. 20:00Vrijednosnice Osijek67:76Zabok-
11.04.2021. 17:00Hermes Analitica96:103ŠibenkaIzvještaj
12.04.2021. 20:00Split77:73CibonaIzvještaj

31. kolo

16.04.2021.Sonik Puntamika87:81Alkar-
16.04.2021.Split121:88Hermes Analitica-
17.04.2021. 16:30Gorica97:58FurnirIzvještaj
17.04.2021. 17:30Adria Oil Škrljevo92:77Vrijednosnice OsijekIzvještaj
17.04.2021. 19:00Zabok100:98ŠibenkaIzvještaj
28.04.2021. 18:00Cibona78:80ZadarIzvještaj

32. kolo

23.04.2021. 18:00Vrijednosnice Osijek70:80Sonik PuntamikaIzvještaj
25.04.2021. 17:00Hermes Analitica88:103Zabok-
25.04.2021. 17:00Gorica91:81Alkar-
25.04.2021. 17:00Furnir73:109Cibona-
25.04.2021. 17:00Zadar78:58Split-
25.04.2021. 17:00Šibenka85:80Adria Oil Škrljevo-

33. kolo

29.04.2021. 19:00Split126:93FurnirIzvještaj
01.05.2021. 17:00Cibona81:64AlkarIzvještaj
02.05.2021. 12:00Sonik Puntamika100:99Šibenka-
02.05.2021. 12:00Adria Oil Škrljevo85:73Zabok-
02.05.2021. 12:00Zadar108:87Hermes AnaliticaIzvještaj
02.05.2021. 12:00Gorica108:83Vrijednosnice Osijek-

HT Premijer liga, doigravanje

Polufinale

17.05.2021. 18:00Zadar89:73GoricaIzvještaj
18.05.2021. 18:00Split95:80CibonaIzvještaj
20.05.2021. 20:00Gorica79:76ZadarIzvještaj
21.05.2021. 18:00Cibona71:93SplitIzvještaj
23.05.2021. 18:00Zadar85:68GoricaIzvještaj

Finale

26.05.2021. 18:00Zadar81:53SplitIzvještaj
28.05.2021. 18:00Zadar73:58SplitIzvještaj
31.05.2021. 21:00Split83:75 *ZadarIzvještaj
02.06.2021. 20:00Split81:68ZadarIzvještaj
05.06.2021. 20:00Zadar84:57SplitIzvještaj