Statistika

Europska liga, skupina A

1. kolo

20.10.2020. 18:45Fenix Toulouse Handball33:29Metalurg SkopljeIzvještaj
20.10.2020. 20:45Orlen Wisla Plock32:23Aon FiversIzvještaj
27.02.2021. 17:00Čehovski Medvedi34:35Abanca Ademar Leon-

2. kolo

27.10.2020. 18:45Abanca Ademar Leon26:26Fenix Toulouse HandballIzvještaj
27.10.2020. 20:45Aon Fivers30:32Čehovski MedvediIzvještaj
14.02.2021.Metalurg Skoplje19:38Orlen Wisla Plock-

3. kolo

17.11.2020. 18:45Čehovski Medvedi27:28Orlen Wisla PlockIzvještaj
17.11.2020. 18:45Aon Fivers37:32Fenix Toulouse HandballIzvještaj
17.11.2020. 20:45Abanca Ademar Leon41:32Metalurg SkopljeIzvještaj

4. kolo

22.12.2020.Metalurg Skoplje33:33Aon Fivers-
20.02.2021. 20:45Orlen Wisla Plock29:22Abanca Ademar Leon-
24.02.2021. 17:00Fenix Toulouse Handball29:32Čehovski Medvedi-

5. kolo

01.12.2020.Aon Fivers33:33Abanca Ademar Leon-
01.12.2020.Fenix Toulouse Handball25:26Orlen Wisla Plock-
20.02.2021. 18:00Metalurg Skoplje32:37Čehovski Medvedi-

6. kolo

08.12.2020.Abanca Ademar Leon30:28Aon Fivers-
08.12.2020.Orlen Wisla Plock27:25Fenix Toulouse Handball-
06.02.2021. 18:00Čehovski Medvedi40:27Metalurg Skoplje-

7. kolo

09.02.2021.Metalurg Skoplje10:0Fenix Toulouse Handball-
09.02.2021. 20:45Abanca Ademar Leon33:32Čehovski Medvedi-
09.02.2021. 20:45Aon Fivers22:30Orlen Wisla Plock-

8. kolo

10.02.2021. 05:00Fenix Toulouse Handball28:28Abanca Ademar Leon-
16.02.2021.Orlen Wisla Plock35:20Metalurg Skoplje-
16.02.2021.Čehovski Medvedi30:25Aon Fivers-

9. kolo

23.02.2021.Čehovski Medvedi10:0Fenix Toulouse Handball-
23.02.2021. 20:45Abanca Ademar Leon32:27Orlen Wisla Plock-
23.02.2021. 20:45Aon Fivers45:30Metalurg Skoplje-

10. kolo

02.03.2021. 18:45Metalurg Skoplje27:27Abanca Ademar Leon-
02.03.2021. 20:45Orlen Wisla Plock25:27Čehovski Medvedi-
02.03.2021. 20:45Fenix Toulouse Handball29:25Aon Fivers-

Europska liga, skupina B

1. kolo

20.10.2020. 18:45Dinamo Bukurešt25:27Sporting LisabonIzvještaj
20.10.2020. 20:45Tatran Prešov22:28USAM Nîmes GardIzvještaj
20.10.2020. 20:45Füchse Berlin30:23IFK KristianstadIzvještaj

2. kolo

27.10.2020. 20:45IFK Kristianstad31:22Dinamo BukureštIzvještaj
07.02.2021. 18:00Sporting Lisabon27:21Tatran Prešov-
24.02.2021. 18:45USAM Nîmes Gard22:24Füchse Berlin-

3. kolo

17.11.2020. 20:45USAM Nîmes Gard24:25IFK KristianstadIzvještaj
19.02.2021. 17:00Dinamo Bukurešt32:30Tatran Prešov-

4. kolo

24.11.2020. 18:45Dinamo Bukurešt29:27USAM Nîmes GardIzvještaj
24.11.2020. 20:45Füchse Berlin35:27Tatran PrešovIzvještaj
24.11.2020. 20:45IFK Kristianstad27:32Sporting LisabonIzvještaj

7. kolo

09.02.2021. 18:45IFK Kristianstad23:36Füchse Berlin-
09.02.2021. 20:45USAM Nîmes Gard25:20Tatran Prešov-
26.02.2021. 19:00Sporting Lisabon31:32Dinamo Bukurešt-

9. kolo

23.02.2021. 18:45USAM Nîmes Gard32:29Dinamo Bukurešt-
23.02.2021. 20:45Sporting Lisabon27:26IFK Kristianstad-

10. kolo

02.03.2021. 17:00Füchse Berlin29:19Sporting Lisabon-
02.03.2021. 18:45IFK Kristianstad30:30USAM Nîmes Gard-
02.03.2021. 20:45Tatran Prešov32:27Dinamo Bukurešt-

Europska liga, skupina C

1. kolo

20.10.2020. 18:45Alingsas HK23:27Nexe NašiceIzvještaj
20.10.2020. 18:45Bešiktaš MOGAZ HT23:42SC MagdeburgIzvještaj
20.10.2020. 20:45Montpellier0:10CSKA Moskva-

2. kolo

27.10.2020.SC Magdeburg10:0Montpellier-
15.02.2021.Nexe Našice32:26Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj
17.02.2021.CSKA Moskva28:27Alingsas HK-

3. kolo

17.11.2020. 18:45Bešiktaš MOGAZ HT24:32Alingsas HKIzvještaj
17.11.2020. 18:45Nexe Našice22:23MontpellierIzvještaj
17.11.2020. 20:45SC Magdeburg37:30CSKA MoskvaIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 18:45Alingsas HK30:29SC MagdeburgIzvještaj
24.11.2020. 18:45CSKA Moskva29:18Nexe NašiceIzvještaj
24.11.2020. 20:45Montpellier40:16Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj

5. kolo

01.12.2020.CSKA Moskva32:24Bešiktaš MOGAZ HT-
01.12.2020.Montpellier32:21Alingsas HK-
01.12.2020.Nexe Našice24:32SC Magdeburg-

6. kolo

08.12.2020.Alingsas HK25:33Montpellier-
08.12.2020.SC Magdeburg28:23Nexe Našice-
08.12.2020.Bešiktaš MOGAZ HT23:35CSKA Moskva-

7. kolo

09.02.2021.CSKA Moskva10:0Montpellier-
09.02.2021. 20:45Nexe Našice35:30Alingsas HKIzvještaj
09.02.2021. 20:45SC Magdeburg41:22Bešiktaš MOGAZ HT-

8. kolo

16.02.2021.Alingsas HK23:31CSKA Moskva-
16.02.2021.Bešiktaš MOGAZ HT25:31Nexe Našice-
16.02.2021.Montpellier30:32SC Magdeburg-

9. kolo

22.02.2021.Bešiktaš MOGAZ HT26:36Montpellier-
23.02.2021. 18:45SC Magdeburg36:21Alingsas HK-
23.02.2021. 18:45Nexe Našice31:30CSKA MoskvaIzvještaj

10. kolo

02.03.2021. 18:45CSKA Moskva27:35SC Magdeburg-
02.03.2021. 20:45Montpellier37:25Nexe NašiceIzvještaj
02.03.2021. 20:45Alingsas HK30:29Bešiktaš MOGAZ HT-

Europska liga, skupina D

1. kolo

20.10.2020. 17:00Rhein-Neckar Löwen-:-Trebnje-
20.10.2020. 18:45Eurofarm Pelister-:-Tatabanya-
20.10.2020. 20:45Kadetten Schaffhausen29:28GOGIzvještaj

2. kolo

27.10.2020. 18:45GOG30:29Eurofarm PelisterIzvještaj

3. kolo

17.11.2020. 18:45Tatabanya26:28TrebnjeIzvještaj
17.11.2020. 18:45Eurofarm Pelister25:25Kadetten SchaffhausenIzvještaj
17.11.2020. 18:45GOG32:37Rhein-Neckar LöwenIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 20:45Rhein-Neckar Löwen28:20Eurofarm PelisterIzvještaj
18.02.2021. 20:45Kadetten Schaffhausen27:23TatabanyaIzvještaj
24.02.2021. 17:00Trebnje27:30GOG-

5. kolo

02.02.2021. 17:30Rhein-Neckar Löwen30:30Kadetten Schaffhausen-

6. kolo

03.02.2021. 18:45Kadetten Schaffhausen27:34Rhein-Neckar Löwen-

7. kolo

09.02.2021. 18:45GOG34:28Kadetten Schaffhausen-
09.02.2021. 20:45Trebnje29:35Rhein-Neckar Löwen-

8. kolo

18.02.2021. 17:00Rhein-Neckar Löwen31:28TrebnjeIzvještaj

9. kolo

23.02.2021. 18:45Tatabanya30:32Kadetten Schaffhausen-
23.02.2021. 18:45GOG32:31Trebnje-

10. kolo

02.03.2021. 18:45Rhein-Neckar Löwen32:24GOG-
02.03.2021. 18:45Trebnje32:28Tatabanya-
02.03.2021. 20:45Kadetten Schaffhausen29:26Eurofarm Pelister-