Statistika

Europska liga, skupina A

1. kolo

20.10.2020. 18:45Fenix Toulouse Handball33:29Metalurg SkopljeIzvještaj
20.10.2020. 20:45Čehovski Medvedi-:-Abanca Ademar Leon-
20.10.2020. 20:45Orlen Wisla Plock32:23Aon FiversIzvještaj

2. kolo

27.10.2020. 18:45Abanca Ademar Leon26:26Fenix Toulouse HandballIzvještaj
27.10.2020. 20:45Aon Fivers30:32Čehovski MedvediIzvještaj

3. kolo

17.11.2020. 18:45Aon Fivers37:32Fenix Toulouse HandballIzvještaj
17.11.2020. 18:45Čehovski Medvedi27:28Orlen Wisla PlockIzvještaj
17.11.2020. 20:45Abanca Ademar Leon41:32Metalurg SkopljeIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 20:45Fenix Toulouse Handball28:28Abanca Ademar LeonIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

20.10.2020. 18:45Dinamo Bukurešt25:27Sporting LisabonIzvještaj
20.10.2020. 20:45Füchse Berlin30:23IFK KristianstadIzvještaj
20.10.2020. 20:45Tatran Prešov22:28USAM Nîmes GardIzvještaj

2. kolo

27.10.2020. 20:45IFK Kristianstad31:22Dinamo BukureštIzvještaj

3. kolo

17.11.2020. 20:45USAM Nîmes Gard24:25IFK KristianstadIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 18:45Dinamo Bukurešt29:27USAM Nîmes GardIzvještaj
24.11.2020. 20:45Füchse Berlin35:27Tatran PrešovIzvještaj
24.11.2020. 20:45IFK Kristianstad27:32Sporting LisabonIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

20.10.2020. 18:45Alingsas HK23:27Nexe NašiceIzvještaj
20.10.2020. 18:45Bešiktaš MOGAZ HT23:42SC MagdeburgIzvještaj
20.10.2020. 20:45Montpellier-:-CSKA Moskva-

2. kolo

27.10.2020.-:--
27.10.2020.-:--
27.10.2020.-:--

3. kolo

17.11.2020. 18:45Bešiktaš MOGAZ HT24:32Alingsas HKIzvještaj
17.11.2020. 18:45Nexe Našice22:23MontpellierIzvještaj
17.11.2020. 20:45SC Magdeburg37:30CSKA MoskvaIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 18:45Alingsas HK30:29SC MagdeburgIzvještaj
24.11.2020. 18:45CSKA Moskva29:18Nexe NašiceIzvještaj
24.11.2020. 20:45Montpellier40:16Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj

5. kolo

01.12.2020.Montpellier32:21Alingsas HK-
01.12.2020.Nexe Našice24:32SC Magdeburg-
01.12.2020.CSKA Moskva32:24Bešiktaš MOGAZ HT-

6. kolo

08.12.2020.SC Magdeburg28:23Nexe Našice-
08.12.2020.Alingsas HK25:33Montpellier-
08.12.2020.Bešiktaš MOGAZ HT23:35CSKA Moskva-

Europska liga, skupina D

1. kolo

20.10.2020. 18:45Eurofarm Pelister-:-Tatabanya-
20.10.2020. 20:45Rhein-Neckar Löwen-:-Trebnje-
20.10.2020. 20:45Kadetten Schaffhausen29:28GOGIzvještaj

2. kolo

27.10.2020. 18:45GOG30:29Eurofarm PelisterIzvještaj

3. kolo

17.11.2020. 18:45Eurofarm Pelister25:25Kadetten SchaffhausenIzvještaj
17.11.2020. 18:45GOG32:37Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
17.11.2020. 18:45Tatabanya26:28TrebnjeIzvještaj

4. kolo

24.11.2020. 20:45Rhein-Neckar Löwen28:20Eurofarm PelisterIzvještaj