Statistika

SP 2010,kvalifikacije,skupina 6

Rezultati

20.08.2008. 18:00Kazahstan3:0AndoraIzvještaj
06.09.2008. 19:00Ukrajina1:0BjelorusijaIzvještaj
06.09.2008. 20:00Andora0:2EngleskaIzvještaj
06.09.2008. 20:15Hrvatska3:0KazahstanIzvještaj
10.09.2008. 18:00Kazahstan1:3UkrajinaIzvještaj
10.09.2008. 19:00Andora1:3BjelorusijaIzvještaj
10.09.2008. 21:00Hrvatska1:4EngleskaIzvještaj
11.10.2008. 18:15Engleska5:1KazahstanIzvještaj
11.10.2008. 19:00Ukrajina0:0HrvatskaIzvještaj
15.10.2008. 20:15Hrvatska4:0AndoraIzvještaj
15.10.2008. 20:30Bjelorusija1:3EngleskaIzvještaj
01.04.2009. 16:30Kazahstan1:5BjelorusijaIzvještaj
01.04.2009. 20:30Andora0:2HrvatskaIzvještaj
01.04.2009. 21:00Engleska2:1UkrajinaIzvještaj
06.06.2009. 17:00Kazahstan0:4EngleskaIzvještaj
06.06.2009. 18:00Bjelorusija5:1AndoraIzvještaj
06.06.2009. 20:15Hrvatska2:2UkrajinaIzvještaj
10.06.2009. 19:00Ukrajina2:1KazahstanIzvještaj
10.06.2009. 21:15Engleska6:0AndoraIzvještaj
12.08.2009. 20:15Bjelorusija1:3HrvatskaIzvještaj
05.09.2009. 16:00Ukrajina5:0AndoraIzvještaj
05.09.2009. 20:30Hrvatska1:0BjelorusijaIzvještaj
09.09.2009. 19:00Bjelorusija0:0UkrajinaIzvještaj
09.09.2009. 20:00Andora1:3Kazahstan-
09.09.2009. 21:00Engleska5:1HrvatskaIzvještaj
10.10.2009. 17:00Bjelorusija4:0KazahstanIzvještaj
10.10.2009. 18:15Ukrajina1:0EngleskaIzvještaj
14.10.2009. 17:30Andora0:6UkrajinaIzvještaj
14.10.2009. 17:30Kazahstan1:2HrvatskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Engleska3:0BjelorusijaIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 1

Rezultati

06.09.2008. 18:45Albanija0:0ŠvedskaIzvještaj
06.09.2008. 19:45Mađarska0:0DanskaIzvještaj
06.09.2008. 20:00Malta0:4PortugalIzvještaj
10.09.2008. 20:15Švedska2:1MađarskaIzvještaj
10.09.2008. 20:45Albanija3:0MaltaIzvještaj
10.09.2008. 21:45Portugal2:3DanskaIzvještaj
11.10.2008. 19:45Mađarska2:0Albanija-
11.10.2008. 20:00Danska3:0Malta-
11.10.2008. 20:00Švedska0:0Portugal-
15.10.2008. 19:30Malta0:1MađarskaIzvještaj
15.10.2008. 21:45Portugal0:0AlbanijaIzvještaj
11.02.2009. 20:00Malta0:0AlbanijaIzvještaj
28.03.2009. 20:00Malta0:3DanskaIzvještaj
28.03.2009. 20:30Albanija0:1MađarskaIzvještaj
28.03.2009. 21:45Portugal0:0ŠvedskaIzvještaj
01.04.2009. 19:00Mađarska3:0MaltaIzvještaj
01.04.2009. 20:15Danska3:0AlbanijaIzvještaj
06.06.2009. 20:00Švedska0:1DanskaIzvještaj
06.06.2009. 20:45Albanija1:2PortugalIzvještaj
10.06.2009. 19:00Švedska4:0MaltaIzvještaj
05.09.2009. 20:00Danska1:1PortugalIzvještaj
05.09.2009. 20:00Mađarska1:2ŠvedskaIzvještaj
09.09.2009. 18:30Malta0:1ŠvedskaIzvještaj
09.09.2009. 20:30Albanija1:1DanskaIzvještaj
09.09.2009. 20:45Mađarska0:1PortugalIzvještaj
10.10.2009. 20:00Danska1:0ŠvedskaIzvještaj
10.10.2009. 21:45Portugal3:0MađarskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Danska0:1MađarskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Portugal4:0MaltaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Švedska4:1AlbanijaIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 2

Rezultati

06.09.2008. 18:00Moldavija1:2LatvijaIzvještaj
06.09.2008. 20:00Izrael2:2ŠvicarskaIzvještaj
06.09.2008. 20:15Luksemburg0:3GrčkaIzvještaj
10.09.2008. 19:30Moldavija1:2IzraelIzvještaj
10.09.2008. 20:15Latvija0:2GrčkaIzvještaj
10.09.2008. 20:30Švicarska1:2LuksemburgIzvještaj
11.10.2008. 17:45Švicarska2:1LatvijaIzvještaj
11.10.2008. 20:30Grčka3:0MoldavijaIzvještaj
11.10.2008. 20:30Luksemburg1:3IzraelIzvještaj
15.10.2008. 18:00Latvija1:1IzraelIzvještaj
15.10.2008. 20:15Luksemburg0:0MoldavijaIzvještaj
15.10.2008. 20:30Grčka1:2ŠvicarskaIzvještaj
28.03.2009. 17:00Luksemburg0:4LatvijaIzvještaj
28.03.2009. 17:45Moldavija0:2ŠvicarskaIzvještaj
28.03.2009. 19:00Izrael1:1GrčkaIzvještaj
01.04.2009. 17:30Latvija2:0LuksemburgIzvještaj
01.04.2009. 20:30Grčka2:1IzraelIzvještaj
01.04.2009. 20:30Švicarska2:0MoldavijaIzvještaj
05.09.2009. 18:00Moldavija0:0LuksemburgIzvještaj
05.09.2009. 20:00Izrael0:1LatvijaIzvještaj
05.09.2009. 20:30Švicarska2:0GrčkaIzvještaj
09.09.2009. 20:00Izrael7:0LuksemburgIzvještaj
09.09.2009. 20:30Moldavija1:1GrčkaIzvještaj
09.09.2009. 20:30Latvija2:2ŠvicarskaIzvještaj
10.10.2009. 17:45Luksemburg0:3ŠvicarskaIzvještaj
10.10.2009. 20:30Grčka5:2LatvijaIzvještaj
10.10.2009. 21:00Izrael3:1MoldavijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Švicarska0:0IzraelIzvještaj
14.10.2009. 20:00Grčka2:1LuksemburgIzvještaj
14.10.2009. 20:00Latvija3:2MoldavijaIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 3

Rezultati

06.09.2008. 17:00Poljska1:1SlovenijaIzvještaj
06.09.2008. 17:30Slovačka2:1Sjeverna IrskaIzvještaj
10.09.2008. 20:30San Marino0:2PoljskaIzvještaj
10.09.2008. 20:45Slovenija2:1SlovačkaIzvještaj
10.09.2008. 20:45Sjeverna Irska0:0ČeškaIzvještaj
11.10.2008. 20:30Poljska2:1ČeškaIzvještaj
11.10.2008. 20:30San Marino1:3SlovačkaIzvještaj
11.10.2008. 20:45Slovenija2:0Sjeverna IrskaIzvještaj
15.10.2008. 17:30Češka1:0SlovenijaIzvještaj
15.10.2008. 20:30Slovačka2:1PoljskaIzvještaj
15.10.2008. 20:45Sjeverna Irska4:0San MarinoIzvještaj
19.11.2008. 20:30San Marino0:3Češka-
11.02.2009. 20:00San Marino0:3Sjeverna IrskaIzvještaj
28.03.2009. 18:15Sjeverna Irska3:2PoljskaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Slovenija0:0ČeškaIzvještaj
01.04.2009. 20:30Poljska10:0San MarinoIzvještaj
01.04.2009. 20:30Češka1:2SlovačkaIzvještaj
01.04.2009. 21:45Sjeverna Irska1:0Slovenija-
06.06.2009. 17:30Slovačka7:0San MarinoIzvještaj
12.08.2009. 20:00Slovenija5:0San MarinoIzvještaj
05.09.2009. 20:30Slovačka2:2ČeškaIzvještaj
05.09.2009. 20:30Poljska1:2Sjeverna IrskaIzvještaj
09.09.2009. 17:20Češka7:0San MarinoIzvještaj
09.09.2009. 20:45Sjeverna Irska0:2SlovačkaIzvještaj
09.09.2009. 20:45Slovenija3:0PoljskaIzvještaj
10.10.2009. 20:30Češka2:0PoljskaIzvještaj
10.10.2009. 20:30Slovačka0:2SlovenijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Češka0:0Sjeverna IrskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Poljska0:1SlovačkaIzvještaj
14.10.2009. 20:00San Marino0:3SlovenijaIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 4

Rezultati

--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
06.09.2008. 16:00Wales1:0AzerbajdžanIzvještaj
06.09.2008. 20:45Lihtenštajn0:6NjemačkaIzvještaj
10.09.2008. 17:00Rusija2:1WalesIzvještaj
10.09.2008. 18:00Azerbajdžan0:0LihtenštajnIzvještaj
10.09.2008. 19:35Finska3:3NjemačkaIzvještaj
11.10.2008. 16:00Finska1:0AzerbajdžanIzvještaj
11.10.2008. 18:30Wales2:0LihtenštajnIzvještaj
11.10.2008. 20:45Njemačka2:1RusijaIzvještaj
15.10.2008. 17:00Rusija3:0FinskaIzvještaj
15.10.2008. 20:45Njemačka1:0WalesIzvještaj
28.03.2009. 15:00Rusija2:0AzerbajdžanIzvještaj
28.03.2009. 16:00Wales0:2FinskaIzvještaj
28.03.2009. 20:00Njemačka4:0LihtenštajnIzvještaj
01.04.2009. 19:30Lihtenštajn0:1RusijaIzvještaj
01.04.2009. 20:45Wales0:2Njemačka-
06.06.2009. 17:00Azerbajdžan0:1WalesIzvještaj
06.06.2009. 18:00Finska2:1LihtenštajnIzvještaj
10.06.2009. 19:30Finska0:3RusijaIzvještaj
12.08.2009. 20:00Azerbajdžan0:2NjemačkaIzvještaj
05.09.2009. 17:00Azerbajdžan1:2FinskaIzvještaj
05.09.2009. 17:00Rusija3:0LihtenštajnIzvještaj
09.09.2009. 19:30Lihtenštajn1:1FinskaIzvještaj
09.09.2009. 20:45Njemačka4:0AzerbajdžanIzvještaj
09.09.2009. 20:45Wales1:3RusijaIzvještaj
10.10.2009. 16:00Finska2:1WalesIzvještaj
10.10.2009. 17:00Rusija0:1NjemačkaIzvještaj
10.10.2009. 20:00Lihtenštajn0:2AzerbajdžanIzvještaj
14.10.2009. 20:00Azerbajdžan1:1RusijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Njemačka1:1FinskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Lihtenštajn0:2WalesIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 5

Rezultati

06.09.2008. 18:00Armenija0:2TurskaIzvještaj
06.09.2008. 20:45Belgija3:2EstonijaIzvještaj
06.09.2008. 22:00Španjolska1:0Bosna i HercegovinaIzvještaj
10.09.2008. 20:00Turska1:1BelgijaIzvještaj
10.09.2008. 20:15Bosna i Hercegovina7:0EstonijaIzvještaj
10.09.2008. 22:00Španjolska4:0ArmenijaIzvještaj
11.10.2008. 20:00Turska2:1Bosna i HercegovinaIzvještaj
11.10.2008. 20:45Estonija0:3ŠpanjolskaIzvještaj
11.10.2008. 20:45Belgija2:0ArmenijaIzvještaj
15.10.2008. 20:15Bosna i Hercegovina4:1ArmenijaIzvještaj
15.10.2008. 20:30Estonija0:0TurskaIzvještaj
15.10.2008. 20:45Belgija1:2ŠpanjolskaIzvještaj
28.03.2009. 17:00Armenija2:2EstonijaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Belgija2:4Bosna i HercegovinaIzvještaj
28.03.2009. 22:00Španjolska1:0TurskaIzvještaj
01.04.2009. 17:00Estonija1:0ArmenijaIzvještaj
01.04.2009. 20:00Turska1:2ŠpanjolskaIzvještaj
01.04.2009. 20:45Bosna i Hercegovina2:1Belgija-
05.09.2009. 17:00Armenija0:2Bosna i HercegovinaIzvještaj
05.09.2009. 20:00Turska4:2EstonijaIzvještaj
05.09.2009. 22:00Španjolska5:0BelgijaIzvještaj
09.09.2009. 18:00Armenija2:1BelgijaIzvještaj
09.09.2009. 20:00Bosna i Hercegovina1:1TurskaIzvještaj
09.09.2009. 22:00Španjolska3:0EstonijaIzvještaj
10.10.2009. 18:00Armenija1:2ŠpanjolskaIzvještaj
10.10.2009. 18:00Estonija0:2Bosna i HercegovinaIzvještaj
10.10.2009. 20:45Belgija2:0TurskaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Estonija2:0BelgijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Turska2:0ArmenijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Bosna i Hercegovina2:5ŠpanjolskaIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 7

Rezultati

06.09.2008. 20:00Rumunjska0:3LitvaIzvještaj
06.09.2008. 20:15Srbija2:0Farski otociIzvještaj
06.09.2008. 20:45Austrija3:1FrancuskaIzvještaj
10.09.2008. 18:30Farski otoci0:1RumunjskaIzvještaj
10.09.2008. 19:30Litva2:0AustrijaIzvještaj
10.09.2008. 21:00Francuska2:1SrbijaIzvještaj
11.10.2008. 17:00Farski otoci1:1AustrijaIzvještaj
11.10.2008. 20:15Srbija3:0LitvaIzvještaj
11.10.2008. 20:40Rumunjska2:2FrancuskaIzvještaj
15.10.2008. 18:00Litva1:0Farski otociIzvještaj
15.10.2008. 20:30Austrija1:3SrbijaIzvještaj
28.03.2009. 19:45Rumunjska2:3SrbijaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Litva0:1FrancuskaIzvještaj
01.04.2009. 20:30Austrija2:1RumunjskaIzvještaj
01.04.2009. 21:00Francuska1:0Litva-
06.06.2009. 20:00Litva0:1RumunjskaIzvještaj
06.06.2009. 20:30Srbija1:0AustrijaIzvještaj
10.06.2009. 20:15Farski otoci0:2SrbijaIzvještaj
12.08.2009. 20:00Farski otoci0:1FrancuskaIzvještaj
05.09.2009. 20:30Austrija3:1Farski otociIzvještaj
05.09.2009. 21:00Francuska1:1RumunjskaIzvještaj
09.09.2009. 18:15Farski otoci2:1LitvaIzvještaj
09.09.2009. 19:45Rumunjska1:1AustrijaIzvještaj
09.09.2009. 21:00Srbija1:1FrancuskaIzvještaj
10.10.2009. 20:30Srbija5:0RumunjskaIzvještaj
10.10.2009. 20:30Austrija2:1LitvaIzvještaj
10.10.2009. 21:00Francuska5:0Farski otociIzvještaj
14.10.2009. 20:00Francuska3:1AustrijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Litva2:1SrbijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Rumunjska3:1Farski otociIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 8

Rezultati

06.09.2008. 18:00Gruzija1:2IrskaIzvještaj
06.09.2008. 20:00Crna Gora2:2BugarskaIzvještaj
06.09.2008. 20:45Cipar1:2ItalijaIzvještaj
10.09.2008. 19:00Crna Gora0:0IrskaIzvještaj
10.09.2008. 20:50Italija2:0GruzijaIzvještaj
11.10.2008. 18:30Gruzija1:1CiparIzvještaj
11.10.2008. 20:15Bugarska0:0ItalijaIzvještaj
15.10.2008. 18:30Gruzija0:0BugarskaIzvještaj
15.10.2008. 20:45Irska1:0CiparIzvještaj
15.10.2008. 20:50Italija2:1Crna GoraIzvještaj
11.02.2009. 20:00Irska2:1GruzijaIzvještaj
28.03.2009. 19:00Cipar2:1GruzijaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Irska1:1BugarskaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Crna Gora0:2ItalijaIzvještaj
01.04.2009. 17:00Bugarska2:0CiparIzvještaj
01.04.2009. 19:00Gruzija0:0Crna GoraIzvještaj
01.04.2009. 20:50Italija1:1Irska-
06.06.2009. 19:30Cipar2:2Crna GoraIzvještaj
06.06.2009. 19:30Bugarska1:1IrskaIzvještaj
05.09.2009. 19:30Bugarska4:1Crna GoraIzvještaj
05.09.2009. 20:00Gruzija0:2ItalijaIzvještaj
05.09.2009. 20:30Cipar1:2IrskaIzvještaj
09.09.2009. 20:15Crna Gora1:1CiparIzvještaj
09.09.2009. 20:50Italija2:0BugarskaIzvještaj
10.10.2009. 19:00Cipar4:1BugarskaIzvještaj
10.10.2009. 19:00Crna Gora2:1GruzijaIzvještaj
10.10.2009. 21:00Irska2:2ItalijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Irska0:0Crna GoraIzvještaj
14.10.2009. 20:00Bugarska6:2GruzijaIzvještaj
14.10.2009. 20:00Italija3:2CiparIzvještaj

SP 2010,kvalifikacije,skupina 9

Rezultati

06.09.2008. 15:00Sjeverna Makedonija1:0ŠkotskaIzvještaj
06.09.2008. 19:00Norveška2:2IslandIzvještaj
10.09.2008. 20:30Sjeverna Makedonija1:2NizozemskaIzvještaj
10.09.2008. 20:30Island1:2ŠkotskaIzvještaj
11.10.2008. 16:00Škotska0:0NorveškaIzvještaj
11.10.2008. 20:45Nizozemska2:0IslandIzvještaj
15.10.2008. 19:00Norveška0:1NizozemskaIzvještaj
15.10.2008. 20:00Island1:0Sjeverna MakedonijaIzvještaj
28.03.2009. 20:45Nizozemska3:0ŠkotskaIzvještaj
01.04.2009. 20:45Nizozemska4:0Sjeverna Makedonija-
01.04.2009. 21:00Škotska2:1Island-
06.06.2009. 17:45Sjeverna Makedonija0:0NorveškaIzvještaj
06.06.2009. 20:45Island1:2NizozemskaIzvještaj
10.06.2009. 17:45Sjeverna Makedonija2:0IslandIzvještaj
10.06.2009. 20:45Nizozemska2:0NorveškaIzvještaj
12.08.2009. 20:00Norveška4:0ŠkotskaIzvještaj
05.09.2009. 17:00Škotska2:0Sjeverna MakedonijaIzvještaj
05.09.2009. 20:45Island1:1NorveškaIzvještaj
09.09.2009. 20:30Norveška2:1Sjeverna MakedonijaIzvještaj
09.09.2009. 20:30Škotska0:1NizozemskaIzvještaj

Dodatne kvalifikacije za SP 2010.

Rezultati

14.11.2009. 17:00Rusija2:1SlovenijaIzvještaj
14.11.2009. 19:00Grčka0:0UkrajinaIzvještaj
14.11.2009. 21:00Irska0:1FrancuskaIzvještaj
14.11.2009. 21:30Portugal1:0Bosna i HercegovinaIzvještaj
18.11.2009. 19:00Ukrajina0:1GrčkaIzvještaj
18.11.2009. 20:45Bosna i Hercegovina0:1PortugalIzvještaj
18.11.2009. 20:45Slovenija1:0RusijaIzvještaj
18.11.2009. 21:00Francuska1:1 *IrskaIzvještaj

SP 2010. - Skupina A

1. kolo

11.06.2010. 16:00Južna Afrika1:1MeksikoIzvještaj
11.06.2010. 20:30Urugvaj0:0FrancuskaIzvještaj

2. kolo

16.06.2010. 20:30Južna Afrika0:3UrugvajIzvještaj
17.06.2010. 20:30Francuska0:2MeksikoIzvještaj

3. kolo

22.06.2010. 16:00Meksiko0:1UrugvajIzvještaj
22.06.2010. 16:00Francuska1:2Južna AfrikaIzvještaj

SP 2010. - Skupina B

1. kolo

12.06.2010. 13:30Južna Koreja2:0GrčkaIzvještaj
12.06.2010. 16:00Argentina1:0NigerijaIzvještaj

2. kolo

17.06.2010. 13:30Argentina4:1Južna KorejaIzvještaj
17.06.2010. 16:00Grčka2:1NigerijaIzvještaj

3. kolo

22.06.2010. 20:30Nigerija2:2Južna KorejaIzvještaj
22.06.2010. 20:30Grčka0:2ArgentinaIzvještaj

SP 2010. - Skupina E

1. kolo

14.06.2010. 13:30Nizozemska2:0DanskaIzvještaj
14.06.2010. 16:00Japan1:0KamerunIzvještaj

2. kolo

19.06.2010. 13:30Nizozemska1:0JapanIzvještaj
19.06.2010. 20:30Kamerun1:2DanskaIzvještaj

3. kolo

24.06.2010. 20:30Danska1:3JapanIzvještaj
24.06.2010. 20:30Kamerun1:2NizozemskaIzvještaj

SP 2010. - Skupina C

1. kolo

12.06.2010. 20:30Engleska1:1SADIzvještaj
13.06.2010. 13:30Alžir0:1SlovenijaIzvještaj

2. kolo

18.06.2010. 16:00Slovenija2:2SADIzvještaj
18.06.2010. 20:30Engleska0:0AlžirIzvještaj

3. kolo

23.06.2010. 16:00Slovenija0:1EngleskaIzvještaj
23.06.2010. 16:00SAD1:0AlžirIzvještaj

SP 2010. - Skupina F

1. kolo

14.06.2010. 20:30Italija1:1ParagvajIzvještaj
15.06.2010. 13:30Novi Zeland1:1SlovačkaIzvještaj

2. kolo

20.06.2010. 13:30Slovačka0:2ParagvajIzvještaj
20.06.2010. 16:00Italija1:1Novi ZelandIzvještaj

3. kolo

24.06.2010. 16:00Slovačka3:2ItalijaIzvještaj
24.06.2010. 16:00Paragvaj0:0Novi ZelandIzvještaj

SP 2010. - Skupina D

1. kolo

13.06.2010. 16:00Srbija0:1GanaIzvještaj
13.06.2010. 20:30Njemačka4:0AustralijaIzvještaj

2. kolo

18.06.2010. 13:30Njemačka0:1SrbijaIzvještaj
19.06.2010. 16:00Gana1:1AustralijaIzvještaj

3. kolo

23.06.2010. 20:30Gana0:1NjemačkaIzvještaj
23.06.2010. 20:30Australija2:1SrbijaIzvještaj

SP 2010. - Skupina G

1. kolo

15.06.2010. 16:00Obala Bjelokosti0:0PortugalIzvještaj
15.06.2010. 20:30Brazil2:1Sjeverna KorejaIzvještaj

2. kolo

20.06.2010. 20:30Brazil3:1Obala BjelokostiIzvještaj
21.06.2010. 13:30Portugal7:0Sjeverna KorejaIzvještaj

3. kolo

25.06.2010. 16:00Portugal0:0BrazilIzvještaj
25.06.2010. 16:00Sjeverna Koreja0:3Obala BjelokostiIzvještaj

SP 2010. - Skupina H

1. kolo

16.06.2010. 13:30Honduras0:1ČileIzvještaj
16.06.2010. 16:00Španjolska0:1ŠvicarskaIzvještaj

2. kolo

21.06.2010. 16:00Čile1:0ŠvicarskaIzvještaj
21.06.2010. 20:30Španjolska2:0HondurasIzvještaj

3. kolo

25.06.2010. 20:30Čile1:2ŠpanjolskaIzvještaj
25.06.2010. 20:30Švicarska0:0HondurasIzvještaj

SP 2010. - doigravanje

Osmina finala

26.06.2010. 16:00Urugvaj2:1Južna KorejaIzvještaj
26.06.2010. 20:30SAD1:2 *GanaIzvještaj
27.06.2010. 16:00Njemačka4:1EngleskaIzvještaj
27.06.2010. 20:30Argentina3:1MeksikoIzvještaj
28.06.2010. 16:00Nizozemska2:1SlovačkaIzvještaj
28.06.2010. 20:30Brazil3:0ČileIzvještaj
29.06.2010. 16:00Paragvaj5:3 **JapanIzvještaj
29.06.2010. 20:30Španjolska1:0PortugalIzvještaj

Četvrtfinale

02.07.2010. 16:00Nizozemska2:1BrazilIzvještaj
02.07.2010. 20:30Urugvaj5:3 **GanaIzvještaj
03.07.2010. 16:00Argentina0:4NjemačkaIzvještaj
03.07.2010. 20:30Paragvaj0:1ŠpanjolskaIzvještaj

Polufinale

06.07.2010. 20:30Urugvaj2:3NizozemskaIzvještaj
07.07.2010. 20:30Njemačka0:1ŠpanjolskaIzvještaj

Finale

11.07.2010. 20:30Nizozemska0:1 *ŠpanjolskaIzvještaj

Za 3. mjesto

10.07.2010. 20:30Njemačka3:2UrugvajIzvještaj