Statistika

A-1 liga

1. kolo

10.10.2008. 20:00Cedevita86:70Sonik PuntamikaIzvještaj
11.10.2008. 17:00GKK Šibenik74:58Slavonski BrodIzvještaj
11.10.2008. 17:30Alkar88:78Kvarner 2010Izvještaj
11.10.2008. 18:00Dubrovnik84:81DubravaIzvještaj
11.10.2008. 19:00Zabok94:80TrogirIzvještaj

2. kolo

17.10.2008. 20:00Kvarner 201087:86CedevitaIzvještaj
18.10.2008. 17:30Trogir83:74Dubrava-
18.10.2008. 19:00Zabok70:55GKK Šibenik-
18.10.2008. 19:00Slavonski Brod74:69Alkar-
19.10.2008. 18:00Sonik Puntamika85:80Dubrovnik-

3. kolo

25.10.2008. 18:00Dubrovnik90:91Kvarner 2010-
25.10.2008. 19:30GKK Šibenik98:77TrogirIzvještaj
25.10.2008. 19:30Alkar75:69Zabok-
25.10.2008. 20:00Cedevita92:67Slavonski Brod-
25.10.2008. 20:00Dubrava90:63Sonik PuntamikaIzvještaj

4. kolo

31.10.2008. 17:30Slavonski Brod117:96Dubrovnik-
31.10.2008. 17:30Trogir70:79Sonik Puntamika-
31.10.2008. 19:00GKK Šibenik94:62AlkarIzvještaj
31.10.2008. 19:00Zabok57:64CedevitaIzvještaj
31.10.2008. 20:00Kvarner 201096:94 *Dubrava-

5. kolo

08.11.2008. 18:00Dubrovnik76:62ZabokIzvještaj
08.11.2008. 19:30Alkar81:89TrogirIzvještaj
08.11.2008. 20:00Cedevita113:100GKK ŠibenikIzvještaj
08.11.2008. 20:00Dubrava70:63Slavonski BrodIzvještaj
09.11.2008. 18:00Sonik Puntamika97:94Kvarner 2010Izvještaj

6. kolo

15.11.2008. 17:30Trogir99:74Kvarner 2010Izvještaj
15.11.2008. 19:00Zabok76:68DubravaIzvještaj
15.11.2008. 19:00GKK Šibenik102:78DubrovnikIzvještaj
15.11.2008. 19:00Slavonski Brod83:72Sonik PuntamikaIzvještaj
15.11.2008. 19:30Alkar81:92CedevitaIzvještaj

7. kolo

22.11.2008. 17:00Sonik Puntamika82:69ZabokIzvještaj
22.11.2008. 18:00Dubrovnik77:74Alkar-
22.11.2008. 20:00Kvarner 201088:77Slavonski Brod-
22.11.2008. 20:00Cedevita88:85Trogir-
22.11.2008. 20:00Dubrava77:63GKK Šibenik-

8. kolo

29.11.2008. 18:00Cedevita100:80Dubrovnik-
29.11.2008. 18:00GKK Šibenik74:65Sonik PuntamikaIzvještaj
29.11.2008. 18:30Trogir94:84Slavonski Brod-
29.11.2008. 19:00Zabok97:88Kvarner 2010Izvještaj
29.11.2008. 19:30Alkar82:80Dubrava-

9. kolo

05.12.2008. 20:00Dubrava84:95Cedevita-
06.12.2008. 20:00Sonik Puntamika82:63AlkarIzvještaj
06.12.2008. 20:00Kvarner 201078:91GKK ŠibenikIzvještaj
07.12.2008. 18:00Slavonski Brod80:77ZabokIzvještaj
07.12.2008. 18:00Dubrovnik98:91 *TrogirIzvještaj

10. kolo

10.01.2009.Trogir82:73Zabok-
10.01.2009.Slavonski Brod101:78GKK Šibenik-
10.01.2009.Kvarner 201093:87Alkar-
10.01.2009.Sonik Puntamika80:94Cedevita-
10.01.2009.Dubrava87:76Dubrovnik-

11. kolo

17.01.2009. 18:00Dubrava96:60TrogirIzvještaj
17.01.2009. 18:00Dubrovnik75:72Sonik PuntamikaIzvještaj
17.01.2009. 19:00Cedevita105:70Kvarner 2010Izvještaj
17.01.2009. 19:00GKK Šibenik87:77ZabokIzvještaj
17.01.2009. 19:30Alkar77:70Slavonski BrodIzvještaj

12. kolo

24.01.2009. 18:00Kvarner 2010101:103DubrovnikIzvještaj
24.01.2009. 19:00Slavonski Brod84:73CedevitaIzvještaj
24.01.2009. 19:00Zabok74:82AlkarIzvještaj
24.01.2009. 19:30Trogir84:100GKK ŠibenikIzvještaj
25.01.2009. 20:00Sonik Puntamika75:67DubravaIzvještaj

13. kolo

30.01.2009. 18:00Cedevita82:61ZabokIzvještaj
31.01.2009. 18:00Sonik Puntamika70:69TrogirIzvještaj
31.01.2009. 18:00Dubrava75:84Kvarner 2010Izvještaj
31.01.2009. 19:30Alkar92:93GKK ŠibenikIzvještaj
01.02.2009. 16:00Dubrovnik88:84Slavonski Brod-

14. kolo

07.02.2009. 18:00GKK Šibenik78:74CedevitaIzvještaj
07.02.2009. 19:00Slavonski Brod91:75DubravaIzvještaj
07.02.2009. 19:00Zabok78:91DubrovnikIzvještaj
07.02.2009. 20:00Kvarner 201074:67Sonik PuntamikaIzvještaj
08.02.2009. 17:00Trogir85:76AlkarIzvještaj

15. kolo

14.02.2009. 18:00Cedevita94:69AlkarIzvještaj
14.02.2009. 18:00Dubrovnik85:75GKK ŠibenikIzvještaj
14.02.2009. 20:00Kvarner 201081:89TrogirIzvještaj
14.02.2009. 20:00Dubrava70:61ZabokIzvještaj
15.02.2009. 18:00Sonik Puntamika71:65Slavonski Brod-

16. kolo

28.02.2009. 18:00GKK Šibenik90:79DubravaIzvještaj
28.02.2009. 20:00Zabok89:71Sonik Puntamika-
28.02.2009. 20:00Slavonski Brod92:78Kvarner 2010-
28.02.2009. 20:00Alkar94:75Dubrovnik-
01.03.2009. 19:00Trogir88:83Cedevita-

17. kolo

06.03.2009. 20:15Dubrava70:45AlkarIzvještaj
07.03.2009. 19:00Slavonski Brod94:77TrogirIzvještaj
07.03.2009. 20:00Kvarner 201085:92ZabokIzvještaj
07.03.2009. 20:00Dubrovnik81:72CedevitaIzvještaj
08.03.2009. 19:00Sonik Puntamika79:70GKK ŠibenikIzvještaj

18. kolo

12.03.2009. 19:00Trogir82:108DubrovnikIzvještaj
12.03.2009. 19:00Alkar99:93 *Sonik PuntamikaIzvještaj
12.03.2009. 19:00GKK Šibenik82:94Kvarner 2010Izvještaj
12.03.2009. 19:00Zabok75:87Slavonski BrodIzvještaj
13.03.2009. 19:30Cedevita91:98Dubrava-

Liga za ostanak

1. kolo

17.03.2009. 19:00Alkar78:52Kvarner 2010-
17.03.2009. 20:00Sonik Puntamika73:61Trogir-
18.03.2009. 19:00Dubrava92:66Zabok-

2. kolo

21.03.2009. 19:00Sonik Puntamika62:63Alkar-
21.03.2009. 20:00Kvarner 201096:87Dubrava-
21.03.2009. 20:30Trogir92:74Zabok-

3. kolo

24.03.2009. 19:00Alkar74:67Trogir-
25.03.2009. 19:00Zabok94:82Kvarner 2010-
25.03.2009. 19:00Dubrava68:67Sonik Puntamika-

4. kolo

28.03.2009. 19:30Alkar65:60Dubrava-
28.03.2009. 20:00Sonik Puntamika93:82Zabok-
29.03.2009. 18:00Trogir85:79Kvarner 2010-

5. kolo

01.04.2009. 18:30Zabok93:73Alkar-
01.04.2009. 18:30Dubrava68:60Trogir-
01.04.2009. 20:00Kvarner 201090:79Sonik Puntamika-

6. kolo

04.04.2009. 19:00Zabok94:88Dubrava-
04.04.2009. 20:00Kvarner 201099:80Alkar-
05.04.2009. 19:00Trogir63:53Sonik Puntamika-

7. kolo

08.04.2009.Alkar69:78Sonik Puntamika-
08.04.2009.Dubrava94:76Kvarner 2010-
08.04.2009.Zabok91:78Trogir-

8. kolo

11.04.2009. 19:00Sonik Puntamika71:62Dubrava-
11.04.2009. 19:00Trogir79:70Alkar-
11.04.2009. 20:00Kvarner 201064:55Zabok-

9. kolo

15.04.2009. 19:00Dubrava74:64Alkar-
15.04.2009. 19:00Zabok64:59Sonik Puntamika-
15.04.2009. 20:00Kvarner 201072:59Trogir-

10. kolo

18.04.2009. 20:00Alkar97:71Zabok-
18.04.2009. 20:00Sonik Puntamika75:77Kvarner 2010-
18.04.2009. 20:00Trogir55:70Dubrava-

Liga za prvaka

1. kolo

24.03.2009. 18:00Cibona90:71SplitIzvještaj
24.03.2009. 19:00Zadar116:71Slavonski BrodIzvještaj
24.03.2009. 19:00Dubrovnik88:87GKK ŠibenikIzvještaj
24.03.2009. 20:15Cedevita75:81ZagrebIzvještaj

2. kolo

27.03.2009. 20:00GKK Šibenik94:92Slavonski BrodIzvještaj
28.03.2009. 17:15Zagreb83:76ZadarIzvještaj
28.03.2009. 20:00Split103:87CedevitaIzvještaj
29.03.2009. 18:00Dubrovnik76:110CibonaIzvještaj

3. kolo

31.03.2009. 18:30Slavonski Brod80:107ZagrebIzvještaj
01.04.2009. 17:30Cedevita90:100DubrovnikIzvještaj
01.04.2009. 19:30Cibona106:54GKK ŠibenikIzvještaj
18.04.2009. 17:00Zadar88:73SplitIzvještaj

4. kolo

04.04.2009. 18:30Cibona98:85CedevitaIzvještaj
04.04.2009. 20:00Split100:83Slavonski BrodIzvještaj
04.04.2009. 20:00GKK Šibenik71:110ZagrebIzvještaj
03.05.2009. 20:00Dubrovnik81:101ZadarIzvještaj

5. kolo

06.04.2009. 18:00Dubrovnik102:81Slavonski BrodIzvještaj
07.04.2009. 18:00Zadar97:88CibonaIzvještaj
07.04.2009. 18:00Zagreb92:84SplitIzvještaj
07.04.2009. 20:00Cedevita95:85GKK ŠibenikIzvještaj

6. kolo

10.04.2009. 18:30Cibona99:67Slavonski BrodIzvještaj
11.04.2009. 18:00GKK Šibenik90:111SplitIzvještaj
11.04.2009. 19:00Dubrovnik92:112ZagrebIzvještaj
12.04.2009. 17:30Cedevita68:76ZadarIzvještaj

7. kolo

14.04.2009. 19:00Split116:88DubrovnikIzvještaj
14.04.2009. 19:00Zadar122:73GKK ŠibenikIzvještaj
15.04.2009. 18:30Slavonski Brod82:92CedevitaIzvještaj
02.05.2009. 17:30Zagreb89:107CibonaIzvještaj

8. kolo

21.04.2009. 18:30Zagreb97:81CedevitaIzvještaj
21.04.2009. 19:00Slavonski Brod73:85ZadarIzvještaj
22.04.2009. 20:00Split65:73CibonaIzvještaj
22.04.2009. 20:00GKK Šibenik104:99DubrovnikIzvještaj

9. kolo

25.04.2009. 17:30Zadar76:70ZagrebIzvještaj
25.04.2009. 18:00Cibona115:79DubrovnikIzvještaj
25.04.2009. 19:30Slavonski Brod102:90GKK ŠibenikIzvještaj
25.04.2009. 20:00Cedevita71:72SplitIzvještaj

10. kolo

28.04.2009. 18:30Zagreb111:93Slavonski BrodIzvještaj
28.04.2009. 19:00Dubrovnik101:95CedevitaIzvještaj
28.04.2009. 19:00GKK Šibenik78:124CibonaIzvještaj
29.04.2009. 19:00Split76:82ZadarIzvještaj

11. kolo

05.05.2009. 18:30Zagreb108:85GKK ŠibenikIzvještaj
05.05.2009. 19:30Slavonski Brod78:70SplitIzvještaj
05.05.2009. 20:00Cedevita74:84CibonaIzvještaj
06.05.2009. 19:00Zadar128:74DubrovnikIzvještaj

12. kolo

09.05.2009. 18:15Cibona71:69ZadarIzvještaj
09.05.2009. 19:00Split91:81ZagrebIzvještaj
10.05.2009. 18:00Slavonski Brod96:90DubrovnikIzvještaj
10.05.2009. 19:00GKK Šibenik81:107CedevitaIzvještaj

13. kolo

12.05.2009. 18:00Zagreb86:75DubrovnikIzvještaj
13.05.2009. 18:00Split114:75GKK ŠibenikIzvještaj
13.05.2009. 18:00Zadar102:83CedevitaIzvještaj
13.05.2009. 19:30Slavonski Brod90:116CibonaIzvještaj

14. kolo

16.05.2009. 16:50Cibona85:81ZagrebIzvještaj
16.05.2009. 19:00Dubrovnik91:97SplitIzvještaj
16.05.2009. 20:00GKK Šibenik73:107ZadarIzvještaj
17.05.2009. 18:00Cedevita104:77Slavonski BrodIzvještaj

A-1 liga doigravanje

Polufinale

19.05.2009. 19:00Cibona102:84SplitIzvještaj
19.05.2009. 19:00Zadar89:67ZagrebIzvještaj
23.05.2009. 16:30Zagreb74:78ZadarIzvještaj
23.05.2009. 19:00Split82:83CibonaIzvještaj

Finale

26.05.2009. 18:30Cibona86:75ZadarIzvještaj
30.05.2009. 17:00Zadar83:72CibonaIzvještaj
02.06.2009. 18:00Cibona83:79ZadarIzvještaj
05.06.2009. 18:00Zadar69:71CibonaIzvještaj