Metković blizu polufinala

Boris Bilas • subota, 02.03.2002.

Rukometaši Metković Jamba bili su jako blizu prolazu u polufinale Lige prvaka. U uzvratnoj utakmici četvrtfinala pobijedili su aktualne prvake Europe Portland San Antonio 27:22. Kako su u prvoj utakmici Španjolci slavili 28:21 plasirali su se u polufinale. Metkovci su dugo lomili otpor Portlanda i veći dio utakmice su vodili golom ili dva razlike. U posljednjih petnaest minuta bodreni sjanom publikom Metkovci su počeli povečavati razliku i nekoliko minuta prije kraja poveli sa sedam golova razlike. Ipak, za veliko iznenađenje im je pomanjkalo snage, a ni norveški suci nisu bili na visini zadatka. Na kraju su Metkovci ostali tri gola prekratki i u polufinale su otišli gosti iz Pamplone.