Mediteranci poraženi od Slovenije

Ivan Varat • nedjelja, 12.06.2005.

Naša B rukometna reprezentacija priprema se za Mediteranske igre u španjolskoj Almeriji. Mediteranci su u Krškom na Danima slovenskog rukometa igrali protiv Slovenije i nakon velike borbe izgubili s pogotkom razlike...

Naša je reprezentacija izgubila s 30:29 što je vrlo dobar rezultat s obzirom da smo većim dijelom utakmice vodili protiv gotovo kompletnih Slovenaca i da je ovo prva utakmica naše repke u ovom pomlađenom sastavu. Na poluvremenu smo vodili s dva gola razlike (16:14), u nastavku i održavali tu prednost, no na kraju ipak izgubili. Gol za pobjedu domaćina u posljednjim trenucima utakmice postigao je Kozlina.

Najbolji kod Slovenije bili su Luka Žvižej i Miladin Kozlina sa po pet golova, dok su u našim redovima najefikasniji bili Denis Buntić i Vladimir Ostarčević sa po sedam golova, dok je Nikola Blažičko ostvario 16 obrana.

Naši kadeti koji se pripremaju za Svjetsko prvenstvo u Kataru, pobijedili su slovenske vršnjake s 29:28 nakon što su na poluvremenu gubili 13:12.