Inter - Pula SČ: Nezaustavljivi Rivić i Puljani

Tomislav Pacak • petak, 14.04.2006.

Prava je šteta što se Puljani nisu uspjeli ugurati u Ligu za prvaka, njihova proljetna igra definitivno ne spada u Ligu za ostanak. Tamo gdje je stao Milovoj Bračun, nastavio je Krunoslav Jurčić, pred kojim je, čini se, dobra trenerska karijera...

Jurčićevi momci zabilježili su u Zaprešiću novu sjajnu pobjedu, Pula Staro češko je usprkos financijskim problemima i činjenici da je Inter imao puno više motiva u ovoj utakmici, svladala "žute" s 4:1, a junak utakmice bio Stiven Rivić koji je s tri gola potopio "Diva iz Zaprešića".

Inter se raspao krajem prvog dijela kada je Pula došla do dva pogotka te otišla s prednošću od 2:0 na odmor. Darko Raić-Sudar je u 39. minuti doveo goste u vodstvo, a tri minute kasnije Rivić s bijele točke udvostručuje vodstvo.

Najbolji Pulin igrača precizan je iz kaznenog udarca i u 64. minuti, a domaćima mali tračak nade vraća Vedran Ješe u 73. minuti. Ipak, Rivić je pokazao da može pogoditi i iz igre, u 81. minuti svojim trećim golom rješava utakmicu i donosi nova tri boda Puli koja sasvim bezbrižna može ući u nastavak borbe za ostanak. Inter je, pak, sve samo ne bezbrižan...