Dubrava Medvjedima uzela bod

Ivana Strahija • subota, 20.02.2010.

Kod Medveščaka je gostovao gradski rival Dubrava, koja je unatoč vodstvu Medvjeda od +6 na kraju ipak uzela bod.

Da Medveščaku neće biti lako na domaćem parketu ostaviti bodove pokazao je početak utakmice i vodstvo Dubrave, koja je do 6:6 bila u prednosti. No, golovima Šunjića i Šprema Medveščak odlazi na +3 (9:6), a na poluvrijeme i s četiri gola više od protivnika.

U nastavku utakmice se na početku nije ništa promijenilo, čak domaći imaju i +6 (18:12), nakon jedinog pogotka Brnasa u toj utakmici. No, to kao da je bio poziv za buđenje rukometašima dubrave, koji rade seriju od pet golova, dva Vlahušića, dva Černetića i jednim Horvata te stižu na svega -1 (18:17).

Vezane vijesti

U posljednjih deset minuta susreta Medveščak pokušava sačuvati pobjedu, pa čak odlazi na nešto udobnijih +3 (24:21) u 56. minuti pogotkom Šunjića. Dubrava se međutim ne kani tako lako predati, a spretni Šokičić, Vladušić i Horvat završavaju susret s tri gola u mreži iza domaćeg golmana i zaključuju utakmicu na 24:24.

U domaćim redovima najbolji šut je imao Raič (6/8), dok je njegov klupski kolega Šunjić za isti broj golova trebao 12 pokušaja. Kod gostiju se istaknuo Vladušić sa šest golova.