Bernard Jurišić • utorak, 01.02.2011.

U drugoj pripremnoj utakmici u turskoj Antalyi nogometaši Hajduka pobijedili su ukrajinskog prvoligaša Obolona iz Kijeva 3:2...

Nakon remija bez pogodaka protiv bečke Austrije u subotu, Hajduk je danas bio efikasniji i kvalitetniji protiv kijevskog Obolona. Splitska momčad triput je vodila protiv ukrajinskog prvoligaša i na kraju slavila 3:2.

Hajduk je u vodstvo doveo Anas Sharbini, na asistenciju Vukušića već u 6. minuti. Obolon je izjednačio u 13. minuti iz slobodnog udarca, a novu prednost Hajduku u 32. minuti donio je isti tandem, samo u suprotnim ulogama. Anas je ovog puta asistirao, Vukušić pogodio.

Nakon sat vremena igre Ukrajinci su opet izjednačili, a pobjednički pogodak za "bile" postigao je Ahmad Sharbini u 74. minuti.

HAJDUK (1. poluvrijeme): Kalinić - Oremuš, Maloča, J. Buljat, J. Barišić - M. Ljubičić - Tomasov, Andrijašević, Trebotić, An. Sharbini - Vukušić.

HAJDUK (2. poluvrijeme): Radošević - M. Barišić, Jonjić, Maloča (od 82. Milić), Jozinović (od 82. Bašić) - Brkljača (od 79. Džoni) - Sačer, Bulku, K. Ljubičić, Režić - Ah. Sharbini.

Naredni pripremni susret u Turskoj Hajduk igra petak u 18 sati protiv dobrih poznanika - Dinama iz Bukurešta.

• The Phantom02.02.2011. u 00:22
    Odlično, drago mi je da se ide dosta ofenzivno, nema druge nego svaku igrat 100% na pobjedu i nadat se kiksu Dinama