Slaven pobijedio sastav Nenada Bjelice

Borna Rupnik • subota, 26.03.2011.

Slaven Belupo odradio je dvodnevne pripreme u Austriji, a pritom je odigrao prijateljski susret s drugoligašem St. Andra. Pobjedu je našoj momčadi donio Tomislav Bušić...

Koprivnički je prvoligaš, pod vodstvom novog trenera Roya Ferenčine, otputovao u Austriju i odradio jedan pripremni ogled. Domaćin im je bio St. Andra, momčad koju vodi Nenad Bjelica.

Dominaciju Slaven Belupa na terenu je okrunio napadač Tomislav Bušić u 35. minuti, postigavši pogodak kojim je na semaforu ispisao, pokazat će se, konačnih 1:0.

Ferenčina je na teren od prve minute poslao svoje najveće adute, a u nastavku su priliku dobili i drugi igrači. Slaven Belupo je u posljednjem prvenstvenom kolu, Ferenčinom debiju, odigrao 1:1 u Varaždinu, a idući vikend čeka da domaći okršaj protiv Karlovca.