Split preokretom do finala

Borna Rupnik • srijeda, 11.05.2011.

Nogometaši Ivana Katalinića plasirali su se u finale Županijskog kupa iako su se na gostovanju u Imotskom našli u rezultatskom zaostatku već na samom otvaranju utakmice...

Nakon što su potvrdili plasman u Europu, igrači Splita uspješno su odradili i polufinale Županijskog kupa. U Imotskom su svladali istoimenog domaćina rezultatom 3:1.

Trener Ivan Katalinić na teren je poslao "šareni" sastav u kojemu nije bilo ni ozlijeđenih Vidića i Budiše, no oni koji su dobili priliku odigrali su koliko je trebalo.

Imotski je, doduše, poveo: u devetoj minuti iz slobodnog je udarca pogodio Lozo, ali je istom metodom krajem prvog dijela poravnao Obilinović. Susret je golovima u 74. i 85. minuti prelomio Ćapin za konačnih 3:1.

Split će u finalu igrati protiv boljeg iz ogleda Dugopolja i Zmaja.

Županijski kup, polufinale:
Imotski - Split 1:3

Imotski: M.Gudelj, Bekavac (od 73' Vidošević), Lozo, Vučemilović-Grgić, Prlić, Marina, Mandarić, Zelenika, Jonjić (od 84' Šitić), Todorić, Krištić (od 65' H.Gudelj).

Split: Zagorac, Marčić, Milović, Križanac, Radnić, Pehar (od 70' Vitaić), Lojić, Obilinović (od 86' Žužul), Erceg, Ćapin, Golubović (od 60' Serdarušić).

• Jukka11.05.2011. u 15:40
    e da je suđen čisti ofsajd od 2 metra kod drugog gola splita bilo bi svega...btw. igrac imotskog se zove šipić, a ne šitić