Luštica zabio za pobjedu

Nikola Vlahović • petak, 24.06.2011.

Hajduk je odigrao i svoju drugu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu. Protivnik Bilima u Tomislavgradu bila je Sloga iz Uskoplja...

Krasimir Balakov napravio je određene promjene u odnosu na prijateljsku utakmicu protiv NK Tomislava pa je tako prvih 45 minuta odigrala izmiješana momčad.

Hajduk je dobro otvorio susret, a do prednosti je došao u 18. minuti. Nakon asistencije Ahmada Sharbinija vratara Sloge matirao je Vukušić.

Međutim, Hajduk se tada uspavao pa je Sloga došla do izjednačenja u 27. minuti. Nakon udarca iz kuta pored Hajdukove obrane dobro skače Mihić i šalje loptu iza Radoševića.

Balakov je u drugo poluvrijeme poslao 11 novih igrača, a među njima su se našla i ovoljetna pojačanja: Lima, James, Vuković, Luštica i Miličević.

U drugih 45 minuta Hajduk je bio puno bolji te igrači Sloge nisu uspjeli stvoriti niti jednu priliku, a pobjedu Hajduku donio je Luštica. Naime, Vuković je poslao loptu do Luštice, a veznjak Hajduka je s petnaestak metara pogodio za 2:1.

Hajduk će novu prijateljsku utakmicu odigrati u nedjelju protiv Troglava.

Prijateljska utakmica:
Sloga Uskoplje - Hajduk 1:2
Hajduk - prvo poluvrijeme: Radošević, M. Ljubičić, K. Ljubičić, Ahmad Sharbini, Trebotić, Vukušić , Jozinović, Oremuš, Tičinović, Pešić, Glumac
Hajduk - drugo poluvrijeme: Subašić, Lima, Andrić, Tomasov, Lendrić, Vuković, Maloča, Miličević, James, Luštica, Anas Sharbini

• davmen25.06.2011. u 03:07
    http://www.hnksloga.ba/ druga liga jug (treći rang natjecanja).. na drugom mjestu završili sezonu po treći put zaredom. za njih igra kolumbijac jackson koji je bio na probi u hajduku i zadovoljio, al je njegov tadašnji klub čelik pravio probleme.